Перейти до змісту

МТСівські забави.


Гість shpylka

Recommended Posts

Коли  вже  ту  москальську  злодійську  контору  виженуть  з  України?  Так  набридло  їхнє постійне  ошуканство.

Треба  було  мені  задзвонити  до  Польщі.  Зайшла  в  МТС  і  запиталася  про  тариф.  Почула: 4 грн. за  хв +2 за  з єднання.

Маючи  70  грн  на  рахунку  відважилася  привітати  родину  з  Різдвом.  Розмова  потривала  5  хв.  із  секундами.  Через  хвилину  прийшла  смс -ка:  ваш  борг  62 грн.

Бемс!  і  телефон  в  додачу  заблокований,  а  зранку  робота  і  він  потрібен.

Оце  вернулася  з  МТСу.  Знову  заспівали  казочку  про  4  грн.,  потім  розтлумачили, що  якщо  набирати  не  через  нулі,  то  тоді  10  грн.  Все  одно  130  грн -  це  не  50.  Тоді  придумали,  що  лист  у  них  з явився  від  15-го  грудня  і  тепер  22  грн.

 

Якби  стягнули  200  грн,  то  в  тому  листі  певно  стояла  б  цифра  40.

 

То  не  перша  халепа  з  ними.  Намагаюсь  вкладатись  у 100  хв  абонентної  плати  і  не  користуюсь  роумінгом,  бо  відразу  усі  гроші  з  рахунку  зникають.

Скажіть  люди,  чи  то  я  така  блондинка,  чи  справа  не  в кольорі  мого  волосся?

 

Link to comment
Share on other sites

Вытащи СИМ карту из телефона и выбрось...... за ней уйдут и несчастья..... Желательно заранее скопировать телефонную книгу. Я на Киевстаре от рождения его. Вопросов у меня нет.

Та  якби  не  численні  ділові  стосунки,  то  попрощалась  би  давно.  На  жаль,  мій  номер  телефону  дає  мені  час-від-часу  якийсь  гріш.

Але  ж  дурять,  мабуть,  не  тільки  мене.?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

відповідь проста - скайп

Та  у  мене  родина  там  не  така  "продвинута".  Люди  вже  старші.

Крім  цього,  це  один  з  випадків.

Колись  дзвонила  синові,  котрий  2  тижні  швендяв  машиною  сам  по  Європі.  Ні  разу  не  з єднало,  а  потім  прийшов  рахунок,  що  я  наговорила  купу  грошей,  кожен  раз  по  8-10  хв.  Розборки  були  довгі.

Частково  вдалось  відвоювати  суму,  але  не  всю.  І  лише  через  знайомого,  який  досить  високо  у  керівництві.

Це  ще  добре,  що  я  знала,  що  з  сином  все  в  порядку,  бо  другий  син  дзвонив  до  нього  через  Київстар.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та  у  мене  родина  там  не  така  "продвинута".  Люди  вже  старші.

то ви не продвинута, а не ваша родичка. Скайп чудово дзвонить на звичайний телефон, тарифи - копійчані.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вытащи СИМ карту из телефона и выбрось...... за ней уйдут и несчастья..... Желательно заранее скопировать телефонную книгу. Я на Киевстаре от рождения его. Вопросов у меня нет.

У мене було раз, що зняли за використання інтернету зайве. Я подзвонив у службу підтримки, сказали що вивчать ситуацію. Через тиждень чи два зайве нараховане все до копійки повернули :tu:

 

Але це було давно. Зараз вони теж пішли "по бєзпрєдєлу". Наприклад, коли в тебе на рахунку менше якоїсь межі не тільки не дають тобі робити дзвінки, а й приймати теж!

Link to comment
Share on other sites

то ви не продвинута, а не ваша родичка. Скайп чудово дзвонить на звичайний телефон, тарифи - копійчані.

Дякую,  не  знала,  бо  не  цікавилася.  У  мене  скайпу  теж  нема,  бо  треба  усе  на  комп ютері  переробляти  спочатку.  Ще  не  дійшли  руки.  А  як  працює  скайп  у  сина  не  допитувалася.  Ще  раз  дякую,  бо  то  суттєво.

Link to comment
Share on other sites

Коли  вже  ту  москальську  злодійську  контору  виженуть  з  України?  Так  набридло  їхнє постійне  ошуканство.

Треба  було  мені  задзвонити  до  Польщі.  Зайшла  в  МТС  і  запиталася  про  тариф.  Почула: 4 грн. за  хв +2 за  з єднання.

Маючи  70  грн  на  рахунку  відважилася  привітати  родину  з  Різдвом.  Розмова  потривала  5  хв.  із  секундами.  Через  хвилину  прийшла  смс -ка:  ваш  борг  62 грн.

Бемс!  і  телефон  в  додачу  заблокований,  а  зранку  робота  і  він  потрібен.

Оце  вернулася  з  МТСу.  Знову  заспівали  казочку  про  4  грн.,  потім  розтлумачили, що  якщо  набирати  не  через  нулі,  то  тоді  10  грн.  Все  одно  130  грн -  це  не  50.  Тоді  придумали,  що  лист  у  них  з явився  від  15-го  грудня  і  тепер  22  грн.

 

Якби  стягнули  200  грн,  то  в  тому  листі  певно  стояла  б  цифра  40.

 

То  не  перша  халепа  з  ними.  Намагаюсь  вкладатись  у 100  хв  абонентної  плати  і  не  користуюсь  роумінгом,  бо  відразу  усі  гроші  з  рахунку  зникають.

Скажіть  люди,  чи  то  я  така  блондинка,  чи  справа  не  в кольорі  мого  волосся?

Да у Киевстара есть тоже такая международная заморочка с цифрой набора.....Давно не звонил поэтому не помню......

Разница 1 к  10ти....

Link to comment
Share on other sites

 

 


У  мене  скайпу  теж  нема,  бо  треба  усе  на  комп ютері  переробляти  спочатку.  

Що переробляти? Скачали, запустили, працює. Ви ж інженер ;) Закиньте 5 баксів на рахунок, по 10-20 центів дзвінки у Польщу максимум.

Link to comment
Share on other sites

Дякую,  не  знала,  бо  не  цікавилася.  У  мене  скайпу  теж  нема,  бо  треба  усе  на  комп ютері  переробляти  спочатку.  Ще  не  дійшли  руки.  А  як  працює  скайп  у  сина  не  допитувалася.  Ще  раз  дякую,  бо  то  суттєво.

Главное  не трогайте материнскую плату, а вентилятор можно пылесосом, без обид :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що переробляти? Скачали, запустили, працює. Ви ж інженер ;) Закиньте 5 баксів на рахунок, по 10-20 центів дзвінки у Польщу максимум.

+ За з'єднання 10 євроцентів. Але все одно дешевше, ніж кучмостар чи хуйлоМТС.

Link to comment
Share on other sites

Що переробляти? Скачали, запустили, працює. Ви ж інженер ;) Закиньте 5 баксів на рахунок, по 10-20 центів дзвінки у Польщу максимум.

Та  маю  усе  застаріле,  ще  й  віруси  позалазили,  хоч  стоїть  офіційний  Касперський.  Ще  добуває  Касперський  останні  тижні,  а  тоді  треба  когось  викликати.  Сама  не  берусь  до  того,  бо  нема  часу - то раз,  а  крім  цього  нема  чого  лізти  до  того,  де  вже  нічого  не  знаєш.  Колись  програмувала,  а  тепер  найвище  Касперського  можу  поставити.

Link to comment
Share on other sites

Що переробляти? Скачали, запустили, працює. Ви ж інженер ;) Закиньте 5 баксів на рахунок, по 10-20 центів дзвінки у Польщу максимум.

 

да, но качество связи у скайпа "плавает"

Link to comment
Share on other sites

Та  маю  усе  застаріле,  ще  й  віруси  позалазили,  хоч  стоїть  офіційний  Касперський.  Ще  добуває  Касперський  останні  тижні,  а  тоді  треба  когось  викликати.  Сама  не  берусь  до  того,  бо  нема  часу - то раз,  а  крім  цього  нема  чого  лізти  до  того,  де  вже  нічого  не  знаєш.  Колись  програмувала,  а  тепер  найвище  Касперського  можу  поставити.

 

купите дешевый планшет и будет Вам счастье :)

Link to comment
Share on other sites

У Скайпа зараз, до речі, є гарна пропозиція http://www.skype.com/en/offers/free-unlimited-world-calling-subscription/

Безкоштовний місяць практично безлімітних дзвінків у більшість країн. Далі - 13 євро на місяць, але можна відмовитися раніше і нічого не платити.

Link to comment
Share on other sites

У лайфа есть тариф дешевле всех скайпов - 10 коп минута в европу

6 грн акцию чтобі подключить только... 

в КС тоже ок 6 грн \мин мне в Италию

самій дешевій мтс, но буду считать на скайп стоимость , скорее всего

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та  маю  усе  застаріле,  ще  й  віруси  позалазили,  хоч  стоїть  офіційний  Касперський.  Ще  добуває  Касперський  останні  тижні,  а  тоді  треба  когось  викликати.  Сама  не  берусь  до  того,  бо  нема  часу - то раз,  а  крім  цього  нема  чого  лізти  до  того,  де  вже  нічого  не  знаєш.  Колись  програмувала,  а  тепер  найвище  Касперського  можу  поставити.

лінукс убунту

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...