Перейти до змісту

Прессуха Порошенко


Recommended Posts

от этого что то улучшится?

А погіршиться?.....тупе питання,бо пецін виступ НЕ МАЄ ніякого відношення до поточної ситуації В НІЧОМУ.Вам може подобатися все,частка чи нічого в його говорильні(як у кожній .до речі,на ТВ), але те бла-бла не несе НІЯКОГО змісту для ненависника опитуваного.Це добре видно тут на прикладі ситизена,редька чи іншого юлька (а щоб вони тут зараз не ричали скажу-якщо виступає скажімо мамка-то такеж відношення скажімо у  мене :D .а коли крілик-ще якогось пана "немо").бо негатив і колишній і теперішній і майбутній :)  на особу перевищує будь який позитив.Крапка.треба щоб була постійна тепденція позитиву на протязі ТРИВАЛОГО часу,що щось змінилося в оцінці таких осіб.Тому всі ці наші бла-бла ,реакція на інтерв"ю  коту під хвіст.наперед відомо що буде тільки побачивг=ши назву автора коментару.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не спорю, что Петя такой какой он есть, но от этого не легче. Что он нес про Илловайск, Ярему,  Гелетея?  А ведь кадры решают все © 

Це його кадри.за них відповідає головою.От на слідуючих виборах і проголосуєш проти нього. :tu: .....ти ж за нього голосував,бо такий сердитий,що він не виправдав твого довір"я :D  та і народ бачить і мотає на вус. B-)

Link to comment
Share on other sites

А смысл? Я б не стал за мизер продавать...

Смысл в доверии твоих граждан. Либо ты Президент и готов жертвовать всем во имя свой страны, либо ты барыга, опасающийся прогадать на продаже активов на территории страны, аннексировавшей часть территории твоей страны.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Це його кадри.за них відповідає головою.От на слідуючих виборах і проголосуєш проти нього. :tu: .....ти ж за нього голосував,бо такий сердитий,що він не виправдав твого довір"я :D  та і народ бачить і мотає на вус. B-)

 Да за него, с моей точки зрения это был единственный кандидат. Проебы его тоже вижу, и никогда не скрывал это. Сына он мог в раду не посылать, это серьезный проеб. Парад на 24 также не моё, хотя у меня к парадам отвращения ещё с курсантских лет :) . По кадровой политике, тут хз, люди которых он назначает не мой уровень.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це його кадри.за них відповідає головою.От на слідуючих виборах і проголосуєш проти нього. :tu: .....ти ж за нього голосував,бо такий сердитий,що він не виправдав твого довір"я :D  та і народ бачить і мотає на вус. B-)

Та я тебя умоляю, какой головой? Сам то веришь в это? И я за Петю не голосовал

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Предупрежден - значит вооружен. В любом случае, проёба с таким количеством жертв, как в Илловайске, можно было избежать

Слухай "маккейн" ти яку військову академію кінчав? вестпойнт чи хоча б генштабу совка? Чи ти там за оперативними картами сидів і трмав руку на "ПУЛЬСІ". думаю.що дальше виходку з дивану не сповзав,"клаузевіц" ти наш доморощений :fp1: ...........Якщо там і було (а могло бути що завгодно з нашими генералами і "махновцями") то то справа клопіткого аналізу істориків а не нас.ІФ не сьогодні а в майбутньому.Хоча аналіз хоч якийсь було вже проведено і з тої і іншої сторони.ІМНО

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вот сейчас слушаю Петю в записи и не могу понять, какого хера он мотается на каждую передачу военной техники в подразделения? Главнокомандующему больше нечем заняться в это тяжелое время? Завтра едет во Львов на передачу 100 единиц техники, потом  Житомир, потом в Харьков. Он что, свадебный генрал?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Смысл в доверии твоих граждан. Либо ты Президент и готов жертвовать всем во имя свой страны, либо ты барыга, опасающийся прогадать на продаже активов на территории страны, аннексировавшей часть территории твоей страны.

90% украинских манюпасиков считают что своя рубашка к телу ближе и президент фсе правильно делает.

Так что по этому пункту с доверием у него все в порядке, видно даже на этом форуме

 

Я же говорю, нефуевую догорыногами страну построили за 20 лет :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я тебя умоляю, какой головой? Сам то веришь в это? И я за Петю не голосовал

Та це сарказм (про голосувалку :fp1: ).Голова є в кожного.і пеця має голову на порядок кращу ніж ти чи я.бо де пеця а де ми? будь самокритичнішим.Крім того ти не віриш,що народ оцінить пецю в наступному за ті назначення "галатеїв"? То чому тоді такий кипіш? Всеодно він робитиме то,що вважає по трібним і куди попхнуть його і куратори і обставини і події.Чого такий кипіш з твого боку.? Чи то просто зняття власної напруги? Тоді ОК.Теж вихід.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Слухай "маккейн" ти яку військову академію кінчав? вестпойнт чи хоча б генштабу совка? Чи ти там за оперативними картами сидів і трмав руку на "ПУЛЬСІ". думаю.що дальше виходку з дивану не сповзав,"клаузевіц" ти наш доморощений :fp1: ...........Якщо там і було (а могло бути що завгодно з нашими генералами і "махновцями") то то справа клопіткого аналізу істориків а не нас.ІФ не сьогодні а в майбутньому.Хоча аналіз хоч якийсь було вже проведено і з тої і іншої сторони.ІМНО

Поки дійде до "клопіткого аналізу істориків у майбутньому" у нас може не залишитися солдат і армії з таким командуванням. Я то розумію, що все, що від Петі то є від бога для тебе, але ж хоч якийсь мінімум критичного сприйняття фактів у тебе має бути?

Link to comment
Share on other sites

Вот сейчас слушаю Петю в записи и не могу понять, какого хера он мотается на каждую передачу военной техники в подразделения? Главнокомандующему больше нечем заняться в это тяжелое время? Завтра едет во Львов на передачу 100 единиц техники, потом  Житомир, потом в Харьков. Он что, свадебный генрал?

Бо совкова звичка не тільки його.але порадників і іміджмейкерів.Або просто хоче своєю присутністю надихнути зброярів на розуміння важливості їх роботи.або просто попіаритися.Адже перевірка обороноздатності і тих хто то робить якраз і є прерогативоюі обов"язком преза.Чи тихочеш щоб він махнув на НР на гаваї,як обама :D .так у тго все на мазі і відрегульоване поколіннями.а тут......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот сейчас слушаю Петю в записи и не могу понять, какого хера он мотается на каждую передачу военной техники в подразделения? Главнокомандующему больше нечем заняться в это тяжелое время? Завтра едет во Львов на передачу 100 единиц техники, потом  Житомир, потом в Харьков. Он что, свадебный генрал?

 

Ні, він просто робить те, що йому комфортно і приємно. І уникає протилежного. А саме там - всі проблеми.

Наприклад

 

Hanna Hopko added 2 new photos — with Єгор Соболєв and 2 others.

З @Центр протидіі корупції Daria Kaleniuk Vitaliy Shabunin та Джованні Кесслером, Головою бюро з питань боротьби з шахрайством ( агенція, яка контролює використання всіх коштів ЄС)

обговорюємо запуск Антикорупційного бюро.

1. Терміново потрібно, щоб Адміністрація Президента розмістила оголошення на сайті про час першого збору конкурсної комісії, серед членів яких і пан Кесслер. Якщо цього не буде сьогодні, то ризикуємо аьо затягтися обрання голови до лютого, або отримати на цій посаді не гідного кандидата.

Перша зустріч конкурсної комісії має відбутися цього тижня.

 

______________

Саме в цьому фундаментальна вада Пороха: він абсолютно нездатен на вихід за зону власного комфорту. І очікувати, що це станеться, абсолютно безпідставно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та це сарказм (про голосувалку :fp1: ).Голова є в кожного.і пеця має голову на порядок кращу ніж ти чи я.бо де пеця а де ми? будь самокритичнішим.Крім того ти не віриш,що народ оцінить пецю в наступному за ті назначення "галатеїв"? То чому тоді такий кипіш? Всеодно він робитиме то,що вважає по трібним і куди попхнуть його і куратори і обставини і події.Чого такий кипіш з твого боку.? Чи то просто зняття власної напруги? Тоді ОК.Теж вихід.

А я не збираюсь мовчки хавати те гівно що Петя намагється мені впарити за цукерки Рошен, відповідаючи на запитання журналюг

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Поки дійде до "клопіткого аналізу істориків у майбутньому" у нас може не залишитися солдат і армії з таким командуванням. Я то розумію, що все, що від Петі то є від бога для тебе, але ж хоч якийсь мінімум критичного сприйняття фактів у тебе має бути?

Ну де ти таку муйню про "від Бога" в моїх дописах найшов? Я не юльок,кумирів не маю.Важаю пецю баригою(по складу і мислення і характеру) на посту преза.і просто з того не рву волося на голові.Бо воно моє і небагато :D,впливу на ситуацію не маю і не буду мати.Просто оцінюю ситуацію і бачу.що не супер.але і не безодня.яка ще недавно була.Хоча можу і помилятися. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

90% украинских манюпасиков считают что своя рубашка к телу ближе и президент фсе правильно делает.

Так что по этому пункту с доверием у него все в порядке, видно даже на этом форуме

 

Я же говорю, нефуевую догорыногами страну построили за 20 лет :D

Порошенко - бизнесмен от политики. Типа Кличко, только 80 левела. Он рассуждает как? Ежели у меня чиво в политике не выйдет, я завсехда вернусь в любимый Рошен. Вот он - действительно дело всей моей жизни, а Украина для него пока сомнительный бизнес-проект. После каждого своего "неудачного" забега в политику Порошенко всегда что делал? Правильно, возвращался в бизнес, и делал что? Готовил команду к новому политическому сезону, новую программу действий политической борьбы за свои политические идеи? :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я не збираюсь мовчки хавати те гівно що Петя намагється мені впарити за цукерки Рошен, відповідаючи на запитання журналюг

Ти його хаваєш і мовчки.Чи ти вважаєш,що покричавши тут ти висловив свою позицію для народу?  .......Як я казав-видно то потрібно в першу чергу для твого самоуспокоєння і зняття стресу.ОК.От сьогодні наші форумні баририги тихо сидять і з калькулятором підраховують вчорашні "наработки кріля".Чи виходити на білу чи ну його.От вони то якраз займаються працею.а МИ іпздешом. B-)

Link to comment
Share on other sites

Президент Петро Порошенко відкидає можливість відключення газу Донбасу або обмін його на донецьке вугілля.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Комусь би дуже сподобалося, якби ми сказали: "Зараз ми закрутимо вентиль, перекриємо електроенергію - і нехай вони мерзнуть". Але послухайте, там українці, і ми не повинні дозволити їм замерзнути. Ми цивілізована країна, і це спільна позиція всього цивілізованого світу, який дуже цінує поведінку України, яка кардинально відрізняється від загарбників, від Росії", - заявив Порошенко.

На його думку, повернути Донбас перекриттям газу неможливо.

Нагадаємо, що віце-прем'єр Геннадій Зубков заявив, що Україна поставила на Донбас електроенергії та газу вже більш ніж на 1 млрд доларів, не отримавши за них ні копійки.

 

___________

Відвертий гандон. Інших слів немає.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Порошенко - бизнесмен от политики. Типа Кличко, только 80 левела. Он рассуждает как? Ежели у меня чиво в политике не выйдет, я завсехда вернусь в любимый Рошен. Вот он - действительно дело всей моей жизни, а Украина для него пока сомнительный бизнес-проект. После каждого своего "неудачного" забега в политику Порошенко всегда что делал? Правильно, возвращался в бизнес, и делал что? Готовил команду к новому политическому сезону, новую программу действий политической борьбы за свои политические идеи? :lol2:

 

Херня. Він не зможе вернутись, навіть якщо б дуже захотів. Просто його особистий статус змінився і це вже незворотній процес.

 

Володіти якимись речами він зможе, опосередковано він і зараз володіє багато чим. А займатись бізнесом - вже ні, це буде тільки гірше для цього бізнесу. :)

Link to comment
Share on other sites

Херня. Він не зможе вернутись, навіть якщо б дуже захотів. Просто його особистий статус змінився і це вже незворотній процес.

 

Володіти якимись речами він зможе, опосередковано він і зараз володіє багато чим. А займатись бізнесом - вже ні, це буде тільки гірше для цього бізнесу. :)

Зможе, ще й як. :) Звісно, якщо тут все не розвалиться вщент. Він цей фортель вже робив декілька разів. І кожного разу він не втрачав нічого, а тільки ріс та приростав активами. Активи то наше фсьо. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та це сарказм (про голосувалку :fp1: ).Голова є в кожного.і пеця має голову на порядок кращу ніж ти чи я.бо де пеця а де ми? будь самокритичнішим.Крім того ти не віриш,що народ оцінить пецю в наступному за ті назначення "галатеїв"? То чому тоді такий кипіш? Всеодно він робитиме то,що вважає по трібним і куди попхнуть його і куратори і обставини і події.Чого такий кипіш з твого боку.? Чи то просто зняття власної напруги? Тоді ОК.Теж вихід.

 

 

Чувак к корыту не попал. В виду полного кретинизма и и запрограммированности. Аргументов  то "Рошенивсепропало!". Подзае..л своей непролазной глупостью этот прыщавый юноша!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зможе, ще й як. :) Звісно, якщо тут все не розвалиться вщент. Він цей фортель вже робив декілька разів. І кожного разу він не втрачав нічого, а тільки ріс та приростав активами. Активи то наше фсьо. :D

 

Та що там робив, був депутаном чи міністром ? Це не той рівень, тим більше в ті часи таке було в порядку речей.

 

Та і ще раз повторю, це швидше спричинить додаткові проблеми як йому, так і бізнесу. А Пєтя ж ніби не зовсім дурень, чи й тут є сумніви.  :) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти його хаваєш і мовчки.Чи ти вважаєш,що покричавши тут ти висловив свою позицію для народу?  .......Як я казав-видно то потрібно в першу чергу для твого самоуспокоєння і зняття стресу.ОК.От сьогодні наші форумні баририги тихо сидять і з калькулятором підраховують вчорашні "наработки кріля".Чи виходити на білу чи ну його.От вони то якраз займаються працею.а МИ іпздешом. B-)

Ти недооцінюєш можливості соц мереж і інтернету  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Чувак к корыту не попал. В виду полного кретинизма и и запрограммированности. Аргументов  то "Рошенивсепропало!". Подзае..л своей непролазной глупостью этот прыщавый юноша!

Дебилоид, тебе лучше бы жевать, чем говорить. Может за умного сойдешь  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то найбільше в тому всьому вразив рівень так званих 'журналістів'. Сумне й прикре видовище, не дивно що в інформаційному середовищі ми бездарно програємо навіть тупуватим і наскрізь брехливим кацапам.

 

А якесь страшне і хамувате створіння з Узбєцкай правди - це просто апофеоз бездарності помноженої на заказушне гівнометання.  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дебилоид, тебе лучше бы жевать, чем говорить. Может за умного сойдешь  :pardon:

 

Прыщи, люмпенок, выдавил? А теперь сядь , почитай, извилин добавь, люмпенок, чтобы со взрослыми разговаривать! Давай, припев к "всепропало!"

Змінено користувачем Papua
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все таки УНР на Донбассе?

Смотрел пресс-конференцию Президента Украины.

Уважаю его позицию, вижу что он сам верит в то что говорит. К сожалению, я лично являюсь специалистом в некоторых трагических вопросах, а потому не могу не ответить. Я сомневаюсь, просите господин Президент.

1) Как вы собираетесь контролировать что "деньги затраченные за уголь на оккупированных территориях пойдут только на зарплаты шахтерам"? . Поверите на слово Плотницкому? Захарченко? Они его не держат. Как?

2) Что за "рейд мести " за Иловайск? Пётр Алексеевич, Вас вводят в заблуждение.

3) Кто вам сказал что у нас " нет сил для наступления "? Муженко? Его надо судить за Иловайск. Гелетей? Он может только устраивать кампании обливания брудом своих оппонентов, как было со мной в сентябре. Так кто?

4) Гелетей и Муженко считают что "Иловайск был победой а не поражением ". Мне тоже надо так считать?

Это только четыре вопроса навскидку. Вопросы, которые возникли у меня после беглого просмотра. Их гораздо больше.

Спасибо что разрешили нам "взять в руки оружие, пойти против самой мощной армии континента и посмотреть что произойдет ".

Думаю что наверное это неплохой вариант. Если мы не нужны Украине, отпустите нас, господин Президент. Разрешите закупать оружие "в супермаркетах" (как зеленым человечкам). Скажите что мы "неконтролируемые повстанцы".

Лидеры ЛНР и ДНР говорят что они за "экономическое сотрудничество с Украиной без фашистов ".

Полгода назад они тоже просили убрать "незаконные вооруженные формирования ". Убрали. Кого на тот свет, кого в плен, кого в инвалидные койки. Выживших искупали в потоках грязи. Не помогло. Мы выжили. Возродились. Пришло время вернуться.

Если мы проиграем, новой Украине, Вашей Украине будет легче. Ведь "фашисты", это просто Майдан, взявший в руки оружие. Нас не будет и некому будет сказать "мы не согласны".

Если выиграем - это тоже поможет стране. Нашей Украине.

Отпустите нас и помогите. Мы просто хотим вернуть свои дома. Мы хотим чтобы наши Донецк и Луганск, Севастополь и Симферополь снова стали украинскими. Сейчас, а не никогда. Отпустите и помогите.

И все будет хорошо.

P.S. Мне просто унизительно зависеть от того с какой ноги стал Путин, Захарченко, Плотницкий, Аксенов. Есть такая штука как честь. И с этим уже ничего не поделать

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якась товстосрака сучка з Узбецької Правди ( навіть морда якась азіатська) видала в ефір стандартний набір ватного бютораса. Причому в досить хамський спосіб, в стилі 'Пєтя ти кто такой, ми тєбя тєрпім'.

 

Чи не пора вже цей гадюшник якось придушити к іпеням.  :S

От рiдко с тобою погоджуюсь... А тут журналюги нижче плiнтуса працювали. Порошенко на диво добре провiв пресуху. Нарцис, але адекват.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От рiдко с тобою погоджуюсь... А тут журналюги нижче плiнтуса працювали. Порошенко на диво добре провiв пресуху. Нарцис, але адекват.

Нормально журналисты работали. Они задавали, как раз, те вопросы, которые интересуют и волнуют большинство граждан Украины

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...