Перейти до змісту

Дебальцево


Darkwalker

Recommended Posts

  • Replies 2.9 тис
  • Created
  • Остання відповідь

яке проста думка... Головне, що коротка

І так добре підтверджує твою попередню думку про те, чим ми займаємось- "жеремо" один одного

Іншими словами, "у кого що болить, той про те й говорить"

 

Отже, сенс всієї твої попередньої галіматьї звівся до того, що ти писав не про Україну, а про себе. Виправдовуючи себе за те, що голосував за Януковича

 

Насправді, це не дуже цікаво

 

А ты сука извинится за галимый пиздёшь не хочешь?

 

урод

Link to comment
Share on other sites

Дванадцятий російський «гумконвой» проходить через кордон з Україною http://www.unian.ua/society/1038652-dvanadtsyatiy-rosiyskiy-gumkonvoy-prohodit-cherez-kordon-z-ukrajinoyu.html 

:( 

это ко вчерашнему от Дворковича

Link to comment
Share on other sites

И это. Я вообще противник теории элитарности. Эту хуйню лет 12-15 назад начали двигать в массы скоробогатеи, олигархи и класс высших чиновников для обоснования своего нахождения у власти. Постоянного нахождения. Эдакая ретушь аристократизма в условиях демократии (пусть и декларативной)

оце вже інша річ

І тим не менше керуючі групи в успішних державах існують. Їх іноді називають іншими словами- істеблішмент, наприклад

Link to comment
Share on other sites

Ні. Не хочу. Доповідь модеру оформити хочу. Це займе певний час, на жаль, але варте того 

 

Так ты спиздел, шо Десант голосовал за Януковича, и ешо доповидь пишешь?

Я в шоке :о))))

Link to comment
Share on other sites

Ты забыл главное - мы сами, своими руками сделали у себя Мордор, хуже чем в Рашке. кацапы к нефти, газу, лесу и прочим ископаемым присосались, а мы из-за своей голой жопы друг друга жрали.

С кацапами мы жить не хотим не из-за неэффективной экономики, а потому что мы РАЗНЫЕ. И эта разность заключается в том, что кацапы ебанутые. Просто ебанутые по жизни. У нас с ними разный менталитет, стиль и способ жизни. По ихнему мы жить просто не можем

 

Десантник, ти навіть не уявляєш який мордор за твоїми словами тут в штатах. Люди жеруть один одного і платять за це величезні гроші, продають хати і тд. Декому здається що це мордор, але насправді мордор це не тоді коли люди жеруть один одного, а коли один жере всих. Коли захоче, а коли не хоче просто знімає з них на своє утримання.

Link to comment
Share on other sites

Так ты спиздел, шо Десант голосовал за Януковича, и ешо доповидь пишешь?

Я в шоке :о))))

є правила форуму. Їх треба виконувати

Щодо того, за кого він голосував і хто тут бреше.... Ви то особисто звідки знаєте, як він голосував- стояли з ним у кабінці, порушуючи закони України? 

Отже, Ви, як і я , напевно цього не знаєте, і можете робити лише припущення, як і я. То чим Ви тоді відрізняєтесь від мене, з точки зору формальної логіки? В кращий бік- нічим. Тим не менше звинуватили мене в брехні в грубій формі

 

Твердження , що Десантник голосував за Януковича, слід було розглядати в контексті дискурсу, що відбувався. Не має великого значення, чи голосував Десантник лише за ПР, а за Януковича- ні, чи навпаки, чи голосував він за Януковича в 2004 році, а в 2010- ні, головне, що він все ж таки був у минулому не "помаранчевим" , а "блакитним", і цю позицію відстоював на ФУПі так довго, що народ там ( і не лише там ) сприймав його як "ватника" перший час, хоч особисто я завжди доводив протилежне, що Дес- за Україну. А за кого голосувати, це була його справа

 

Вважаю його реакцію надмірно екзальтованою та неадекватною, тому й натиснув Доповідь

 

Щодо Вас- на Доповідь Ви тягнете, але Ви не праві ще більше- Ви не праві системно. Не варто тоді Україні воювати з РФ, щоб українці залишались такими , як Ви- по суті, тими ж москалями , тільки дрібніше та тупіше. Так що Вас логічно відправити до ігнору. Це займе ще більше часу, але тим більше варто того

Link to comment
Share on other sites

є правила форуму. Їх треба виконувати

Щодо того, за кого він голосував і хто тут бреше.... Ви то особисто звідки знаєте, як він голосував- стояли з ним у кабінці, порушуючи закони України? 

Отже, Ви, як і я , напевно цього не знаєте, і можете робити лише припущення, як і я. То чим Ви тоді відрізняєтесь від мене, з точки зору формальної логіки? В кращий бік- нічим. Тим не менше звинуватили мене в брехні в грубій формі

 

Твердження , що Десантник голосував за Януковича, слід було розглядати в контексті дискурсу, що відбувався. Не має великого значення, чи голосував Десантник лише за ПР, а за Януковича- ні, чи навпаки, чи голосував він за Януковича в 2004 році, а в 2010- ні, головне, що він все ж таки був у минулому не "помаранчевим" , а "блакитним", і цю позицію відстоював на ФУПі так довго, що народ там ( і не лише там ) сприймав його як "ватника" перший час, хоч особисто я завжди доводив протилежне, що Дес- за Україну. А за кого голосувати, це була його справа

 

Вважаю його реакцію надмірно екзальтованою та неадекватною, тому й натиснув Доповідь

 

Щодо Вас- на Доповідь Ви тягнете, але Ви не праві ще більше- Ви не праві системно. Не варто тоді Україні воювати з РФ, щоб українці залишались такими , як Ви- по суті, тими ж москалями , тільки дрібніше та тупіше. Так що Вас логічно відправити до ігнору. Це займе ще більше часу, але тим більше варто того

 

Ти мені зараз ботана нагадуєш. Гаразд, десантник це вата, але це та вата, яка не хоче жити під хуйлом, а бажає свободи, як і ти. Ця вата - твій союзник. У тебе з цим проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Не, я реально охереваю с этого быдла и чма.

 

оно нахрен навыдумывало моих голосований за Януковича, а должен не нахуй чмошника послать, а открыть дискуссию с этим скотом!  :fp1:

 

если бы я голосовал за Янука - я так и сказал бы.

 

Потому что не имею привычки ссаться за сделанное мной.

Link to comment
Share on other sites

Так никто не голосовал за яника, он фальсифицировал вибори

 

не смешно. на ФУПе поиск нормально работает - видно кто и как голосовал. если поискать. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.0564.ua/news/726790

 

В Днепропетровск доставлены тела бойцов, погибших под Дебальцево, Водяным, Авдеевкой (СПИСОК)

 

 
 
Слава Героям
08:5331.01.20155
 
 
..............

Ні. Не хочу. Доповідь модеру оформити хочу. Це займе певний час, на жаль, але варте того 

а на тебя доповидь за развитие флуда в тематической ветке не желаешь?

только на этой странице 6 постов не по теме

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

Ти мені зараз ботана нагадуєш. Гаразд, десантник це вата, але це та вата, яка не хоче жити під хуйлом, а бажає свободи, як і ти. Ця вата - твій союзник. У тебе з цим проблеми?

та нехай і ботан, це що- заборонено правилами форуму? Хто Ви такий, щоб давати людям оцінки? Ботани принаймні читати вміють, а Ви - ні. Бо я писав протилежне- що заступався за Десантника на інших форумах, де його називали ватою, доводячи, що він - не вата, він "лише голосував за ПР" ( в той же час він завжди мав мілітарні настрої щодо раші, ототожнюючи себе саме з українською армією, а не з Росією.. був синяком, але не проросійським синяком... Але підстригали його під одну гребінку з іншими синяками, бо хто на ФУПі та інших форумах коли вдавався в деталі психології?) . І тоді його таке твердження чомусь влаштовувало. То чому не влаштовує зараз, нехай і в зміненому вигляді ( "голосував за Януковича" ) ? Тому що "Океанія завжди воювала з Євразією"? Тому що совість тепер болить? То його особисті проблеми

 

П.С. Немає у мене проблем тут. Проблеми є в тебе, бо ти надто тупий і сентиментальний щодо простих людей "з народу". Чого немає в мене, бо я, як помітив дес, стою на протилежних позиціях, що він не поділяє- я елітарист, а не егалітарист і не зобов'язаний любити УСІХ представників народу. І маю право на саме таку позицію, як ти- на свою  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

УглегогорскНаш?

"Котел в Дебальцево"? Парады пленных и "новый Иловайск"?

Слава Киевской Руси, Новороссия - с... smile emoticon

Теперь уже можно. Пошли на штурм. Помолитесь за хлопцев. Вечером на связь

Слава Украине!

P. S. Что ж так громко то по ушам. .. с лета у нас мощи явно прибавилось. Прибавилось ли мозгов поймем к исходу дня.

 

Старший лейтенант @odessa_vdv 2 хв.2 хвилини тому

Горлівка, скучила за Україною? Вона повертается)

 
IgorGirkin @GirkinGirkin 2 хв.2 хвилини тому

коц в Горловке... сейчас, наверняка, убъют мирных жителей для репортажа на путентв 10.20

 

Старший лейтенант @odessa_vdv 2 хв.2 хвилини тому

@GirkinGirkin якщо сможе збігти з Горлівского котла

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

яке проста думка... Головне, що коротка

І так добре підтверджує твою попередню думку про те, чим ми займаємось- "жеремо" один одного

Іншими словами, "у кого що болить, той про те й говорить"

 

Отже, сенс всієї твої попередньої галіматьї звівся до того, що ти писав не про Україну, а про себе. Виправдовуючи себе за те, що голосував за Януковича

 

Насправді, це не дуже цікаво

То що там з Дебальцевим? Я звісно люблю пофілософувати на тему України та особливостях українського та російського менталітету, але зайшов сюди не для того

 

Охуеть

Link to comment
Share on other sites

По поводу видео. Писали уже, что может быть постановкой. Хз. 

Но в реале, после такого выстрела репортер бы упал мордой в землю, и телохранители повалили бы захара на землю и закрыли своими телами или же закрыв своими телами вывели из под линии огня. 

Ибо после такого выстрела должны были последовать еще несколько (если то был не последний патрон в обойме).

Вспомните меткий выстрел луганского пограничника, когда орки атаковали луганский штаб.

Змінено користувачем Грицько
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

По поводу видео. Писали уже, что может быть постановкой. Хз. 

Но в реале, после такого выстрела репортер бы упал мордой в землю, и телохранители повалили бы захара на землю и закрыли своими телами или же закрыв своими телами вывели из под линии огня. 

Ибо после такого выстрела должны были последовать еще несколько (если то был не последний патрон в обойме).

Вспомните меткий выстрел луганского пограничника, когда орки атаковали луганский штаб.

 

На війні буває все. Просто був захоплений своєю розповіддю і не усвідомив відразу що коїться

Link to comment
Share on other sites

:tu:  пистец, три страницы дебатов. Откройте ветку и дебитесь там.

Живем не так и далеко от фронта. Эта ветка для нас очень важна! Модеры, огромная просьба остановите эту волну чепухи. У кого есть хоть какая информация по сегодняшней оперативной обстановке на фронте, не молчите. Плз!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...