Перейти до змісту

Дебальцево


Darkwalker

Recommended Posts

лядь

 

B8DuU5tCUAAbzUS.png

 

Та типова брехня, яка повторювалася вже багато разів.

"Украінскіх ваєнних там нє било" - не було на існуючому блок-пості на самісінькій лінії фронту.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9 тис
  • Created
  • Остання відповідь

не очень к месту, но, с другой стороны......

 

 

 

 

У Краматорську ‪#‎СБУ‬ блокувала роботу телекомунікаційного програмно-апаратного комплексу, який використовувався російськими спецслужбами для координації дій бойовиків терористичних організацій.
Встановлено, що міжнародний телефонний трафік надходив з Росії через мережу Інтернет за технологією ІР-телефонії. Після обробки спеціалізованим обладнанням він під виглядом місцевих розмов направлявся на мережі українських операторів мобільного зв’язку. Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися бойовиками незаконних збройних формувань.
Під час вилучення програмно-апаратного комплексу співробітники #СБУ затримали місцевого мешканця, який здійснював адміністрування телекомунікаційного обладнання.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Інфа з передової (Дебальцево) з перших рук. Українська рота сидить в бліндажах, їх неперервно вже який день криє кацапська артилерія, нашої не чути (мабуть, пєрєміріє),  зв'язок зі своїми - тільки по радіо, машини до них їхати бояться (от і відмінність від добробатів), тому вивести їх неможливо, наші "тримають позиції", тобто чекають, що буде далі.

 

Нормально, нє?

Link to comment
Share on other sites

Ты Абандону не говори, а то он уже себя подзавел прилично! 

 

Я в порядку, шоб ти там не казав.

Просто коментую речі, які йдуть своїм курсом, до вже поставленої мети - нових "угод" з визначенням нової "лінії розмежування" за результатами знову зрежисованого наступу орків. Цього разу буде важче. ніж в липні-серпні, Треба пускати більше диму.

Link to comment
Share on other sites

Інфа з передової (Дебальцево) з перших рук. Українська рота сидить в бліндажах, їх неперервно вже який день криє кацапська артилерія, нашої не чути (мабуть, пєрєміріє),  зв'язок зі своїми - тільки по радіо, машини до них їхати бояться (от і відмінність від добробатів), тому вивести їх неможливо, наші "тримають позиції", тобто чекають, що буде далі.

 

Нормально, нє?

 

Так, це цілком нормально. Це за планом.

Link to comment
Share on other sites

Інфа з передової (Дебальцево) з перших рук. Українська рота сидить в бліндажах, їх неперервно вже який день криє кацапська артилерія, нашої не чути (мабуть, пєрєміріє),  зв'язок зі своїми - тільки по радіо, машини до них їхати бояться (от і відмінність від добробатів), тому вивести їх неможливо, наші "тримають позиції", тобто чекають, що буде далі.

 

Нормально, нє?

 

Источник? А то Абандону, как наркоман, ему сегодня только негатив нужен. Он без дозы не может. Все хавает. Даже без источника.

Link to comment
Share on other sites

Источник? А то Абандону, как наркоман, ему сегодня только негатив нужен. Он без дозы не может. Все хавает. Даже без источника.

Командир цієї роти. Більше сказати не можу. Вистачить?

Link to comment
Share on other sites

Источник? А то Абандону, как наркоман, ему сегодня только негатив нужен. Он без дозы не может. Все хавает. Даже без источника.

 

Ти нормальний чувак, папуа. Гарна людина, що просто не може сягнути як можуть низько пасти певні особи, задіяні в великі ігри, з тим рівнем спокус та психологічних комплексів та відвертих гріхів.

 

Команда гівнюка мало чим відрізняється в плані морально-психологічних установок від команди овоча. Виходь з цього.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Абандон, я бы с тобой в разведку не пошел. Неустойчивый ты! Боялся бы, что выкинешь фортель.

 

Ти фігово розбираєшся в людях, схильний до самоілюзій. Відтак я не пішов би з тобою в розвідку.

Link to comment
Share on other sites

мальчики,не ссорьтесь(с)

в разветку пойдем мы с лесой

в нас шпиенов никто не заподозрит никада

 

Як кажуть йобані кацапи: "мілиє браняцца, толька любяцца" :gigi:

 

Я висуваю папуа на НГШ, замість мужєнка. Впевнений, буде краще. Принаймні, папуа - товариш перевірений, не зрадить.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Як кажуть йобані кацапи: "мілиє браняцца, толька любяцца" :gigi:

 

Я висуваю папуа на НГШ, замість мужєнка. Впевнений, буде краще. Принаймні, папуа - товариш перевірений, не зрадить.

 

 

Я был только старлеем и очень давно! :)

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

я у меня военный билет есть...вот 

кстати я сегодня был очень удивлён сколько женщин проходило медкомисию...приблизительно до 30 и чуток старше...

ну реально я насчитал приблизительно до 7 женщин...и честно говоря бы обескуражен даже....

мы с парнями не обсуждали эту ситуацию...

но я удивился сильно..честно говоря.

понятно что я не задавал вопрос какие специальности и куда....как то постеснялся....

но факт присутствовал сегодня.

Link to comment
Share on other sites

мальчики,не ссорьтесь(с)

в разветку пойдем мы с лесой

в нас шпиенов никто не заподозрит никада

нифига.

бороду-то вы сбреете, а умище(с :D )светящееся в глазах куда спрячете? ))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Враг намекает...Стрелков Игорь Иванович прокомментировал карту боевых действий и дал прогноз развития событий: "Пока самое серьезное продвижение имеет место в районе "горлышка" "Дебальцевского котла". Если удастся окружить группировку ВСУ в этом районе и надежно ее заблокировать, то данный успех будет значительно важнее любых тактических продвижений в районе аэропорта или Пески-Авдеевки. Основной стратегической задачей любой армии является на занятие населенных пунктов, а уничтожение живой силы и техники "

Link to comment
Share on other sites

Враг намекает...Стрелков Игорь Иванович прокомментировал карту боевых действий и дал прогноз развития событий: "Пока самое серьезное продвижение имеет место в районе "горлышка" "Дебальцевского котла". Если удастся окружить группировку ВСУ в этом районе и надежно ее заблокировать, то данный успех будет значительно важнее любых тактических продвижений в районе аэропорта или Пески-Авдеевки. Основной стратегической задачей любой армии является на занятие населенных пунктов, а уничтожение живой силы и техники "

вот и посмотрим чего реально стоит наш Гештаб....

хотя сил у кацапов там щас реально ДОХУЯ  :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Основной стратегической задачей любой армии является на занятие населенных пунктов, а уничтожение живой силы и техники "

 

поэтому он требовал заменировать все ближайшие дома -даже район...со стороны движа украинской армии....и когда она бы заходила взорвать там четверть донецка....

помним мы эти его предложения...летом.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...