Перейти до змісту

Кошмар %%йла. Наши партизаны.


kr1810bm86

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Остання відповідь

Впрочем...Друзья! Я надеюсь еще не раз с вами встретиться!

http://img11.nnm.me/e/1/7/0/1/6278fba5624133bda9993fc3712.jpg

 

В гробу твои друзья.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

За заперечення Української державності тисну доповідь.

Якщо я правильно зрозумiв пана lks1965, то Вiн вважайе, що то ви самi заперечили свою державнiсть. А Ви на нього стрiлки в доповiдi перевели. Аяяй. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Якщо я правильно зрозумiв пана lks1965, то Вiн вважайе, що то ви самi заперечили свою державнiсть. А Ви на нього стрiлки в доповiдi перевели. Аяяй.

А може ви не будете тут усе перекручувати і перебріхувати? Докази того, що саме МИ заперечуємо державність України навіть не вимагатиму від підкацапського брехуна.

Змінено користувачем Букашка
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А може ви не будете тут усе перекручувати і перебріхувати? Докази того, що саме МИ заперечуємо державність України навіть не вимагатиму від підкацапського брехуна.

Я взагалi нiчого не сказав. Хто ви? Що перекручувати? С ким ви тут розвоювались? С таким жи самим форумiстом як самi? Чи в вас якась мiссiя? Вам не цiкава моя думка зi сторони - ваша справа.

Ви мене за що брехуном обiзвали?

Ви - громадяни украйiни по факту свою державу заперечили. Спочатку ( я з 2008 року читаю) на ФУПi хизувались як не платити в налоги, далi бiльше. Потiм не платили армiйi, потiм силовикiв разом з вiнком пришибленим сковирнули i не помiтили як сковирнули свою державу. Зараз замiсть того щоб вiдновити державну владу щонайшвидше ( переговорами, пактами, меморадумами та iн,), старайетесь при повному безсиллi та вiдсутностi грошей в казнi переламати через колiно сепаратистiв. Ви доб'йете таким чином державу, потiм хоть обплюйте портрет Путiна, толку з цього.

Змінено користувачем Ash
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я взагалi нiчого не сказав. Хто ви? Що перекручувати? С ким ви тут розвоювались? С таким жи самим форумiстом як самi? Чи в вас якась мiссiя? Вам не цiкава моя думка зi сторони - ваша справа.

Звідки ви взяли, що мене повинна цікавити думка якогось підкацапника, коли кацап вже під вікном зброєю бряцкає?

 

Чому ви вирішили, що маєте право нав*язувати нам свою думку і вона для нас повинна бути єдиноправильною? Ми скинули свого тирана, тільки почали від цього всього оклигувати, так вас чорти приперли. Дайте нам спокійно пожити так. як МИ хочемо, а не як ви нам диктуєте. Поки вас не було - поки у нас було все спокійно. Ви приперлися і все почалося. Саме ТОМУ ви і боєтеся нас залишити у спокої, бо самі потім почнете розвалюватися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Саме ТОМУ ви і боєтеся нас залишити у спокої, бо самі потім почнете розвалюватися.

Раша и так развалится. Это так конвульсии. Желание протянуть еще годик два лишних.

Link to comment
Share on other sites

Звідки ви взяли, що мене повинна цікавити думка якогось підкацапника, коли кацап вже під вікном зброєю бряцкає?

 

Чому ви вирішили, що маєте право нав*язувати нам свою думку і вона для нас повинна бути єдиноправильною? Ми скинули свого тирана, тільки почали від цього всього оклигувати, так вас чорти приперли. Дайте нам спокійно пожити так. як МИ хочемо, а не як ви нам диктуєте. Поки вас не було - поки у нас було все спокійно. Ви приперлися і все почалося. Саме ТОМУ ви і боєтеся нас залишити у спокої, бо самі потім почнете розвалюватися.

Та то додаткова хромосома у них... Заважає і свербить....

Link to comment
Share on other sites

Звідки ви взяли, що мене повинна цікавити думка якогось підкацапника, коли кацап вже під вікном зброєю бряцкає?

 

Чому ви вирішили, що маєте право нав*язувати нам свою думку і вона для нас повинна бути єдиноправильною? Ми скинули свого тирана, тільки почали від цього всього оклигувати, так вас чорти приперли. Дайте нам спокійно пожити так. як МИ хочемо, а не як ви нам диктуєте. Поки вас не було - поки у нас було все спокійно. Ви приперлися і все почалося. Саме ТОМУ ви і боєтеся нас залишити у спокої, бо самі потім почнете розвалюватися.

Знову дурницi ляпайете. Хто кого коли в спокойi залишив? Не бувайе такого серед крайiн. Серед крайiн тiльки власнi iнтереси.
Link to comment
Share on other sites

Ви б почитали Росбалт наприклад. Вже роками там на форумi такi дописувачi як Юнік, Аркадія та інші подібні волали що Росія ворог і треба її знищити. Можливо Росія прийняла виклик? Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Знову дурницi ляпайете. Хто кого коли в спокойi залишив? Не бувайе такого серед крайiн. Серед крайiн тiльки власнi iнтереси.

Які інтереси можуть бути у кацапів в Україні окрім загарбницьких? Не чіпайте нас - ми вас 7 раз не тронемо.

Link to comment
Share on other sites

Ви б почитали Росбалт наприклад. Вже роками там на форумi такi дописувачi як Юнік, Аркадія та інші подібні волали що Росія ворог і треба її знищити. Можливо Росія прийняла виклик?

Та да! Путлеру аби хоч хтось попросив його вторгнутися   і захистити, а воно ніхто не просить - довелося все самому. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ви б почитали Росбалт наприклад. Вже роками там на форумi такi дописувачi як Юнік, Аркадія та інші подібні волали що Росія ворог і треба її знищити. Можливо Росія прийняла виклик?

Дык, если это тот Аркадиа, что я знаю - то это просто констатация того факта, что раша и Украина всегда были врагами.

И раше не надо было принимать вызов. Она уже 300 лет пытается уничтожить украинцев. Не всегда идет стрельба, но война не прекращалась никогда.

За последний месяц в этом убедилось большинство украинцев.

А врага надо уничтожать. Пока счет в пользу раши. В нашу пользу - то что украинцев еще не уничтожили за 300 лет.

Так что все нормально.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Які інтереси можуть бути у кацапів в Україні окрім загарбницьких? Не чіпайте нас - ми вас 7 раз не тронемо.

Є інтереси. Хто б вас чіпав, якби ви домовленості виконували. Не Ви, а ваша еліта політична. Чи Ви не бачите які економічні втрати несе зараз Росія, через те що прийшлось йти шляхом таким як є, а не шляхом домовленостей.
Link to comment
Share on other sites

Дык, если это тот Аркадиа, что я знаю - то это просто констатация того факта, что раша и Украина всегда были врагами.

За последний месяц в этом убедилось большинство украинцев.

А врага надо уничтожать. Пока счет в пользу раши. В нашу пользу - то что украинцев еще не уничтожили за 300 лет.

Так что все нормально.

Ну так не ображайтесь - якщо ви до нас так, то може вас і варто розшматувати на частини, щоб не було під черевом Росії 40 мільйонної ворожої країни. А було декілька анклавів типу Придністровья, за яких все вирішують десь в інших країнах? Навіть американські військові кулуарно признають, що в цій ситуації крок з Кримом був дуже вірний. Вдастся чи втримати взяту на себе вагу Росії - це вже питання відкрите. По потужності Росія дійсно не СССР, щоб з НАТО бодатися. Але який інший вихід? Тільки чекати як прийдуть шматувати тебе? Може не дати сформувати навкруг тебе зашморг? Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хто б вас чіпав, якби ви домовленості виконували.

Чья бы корова мычала.

Мы же только что разобрали как раша выполняет договора.

В итоге - самый главный договор - право сильного на грабеж.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну так не ображайтесь - якщо ви до нас так, то може вас і варто розшматувати на частини, щоб не було під черевом Росії 40 мільйонної ворожої країни

Дык, я же говорю, раша этим занимается последние 300 лет. Пока безуспешно.

 

http://rusmirzp.com/wp-content/uploads/2013/04/130416001_gimn-Ukr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Є інтереси. Хто б вас чіпав, якби ви домовленості виконували. Не Ви, а ваша еліта політична. Чи Ви не бачите які економічні втрати несе зараз Росія, через те що прийшлось йти шляхом таким як є, а не шляхом домовленостей.

Ану-ану, про домовленості, кі Україна не виконує? І шо там ми вже встигли вам наобіцяти без янека?

Link to comment
Share on other sites

Ану-ану, про домовленості, кі Україна не виконує? І шо там ми вже встигли вам наобіцяти без янека?

Я беру ще з Кравчука, Кучми та Ющенка.Що там Янукович - то просто кадавр, дорвавшийся до влади.
Link to comment
Share on other sites

Я беру ще з Кравчука, Кучми та Ющенка.Що там Янукович - то просто кадавр, дорвавшийся до влади.

А чого від янека нічого путлер не вимагав? Чому вирішив добивати лежачого? Якось по-сцикунськи він це робить. Що зараз можна вимагати від країни, яка тільки позбулася свого тирана? Ще раз повторюю: що за ті 3 дні, що Україна проіснувала без Янека, МИ встигли завинить перед Путлером? Не треба тут приплітаь папірєдніків - якби були до них претензії, то вони вже б давно були висловлені.

Змінено користувачем Букашка
Link to comment
Share on other sites

Чья бы корова мычала.

Мы же только что разобрали как раша выполняет договора.

В итоге - самый главный договор - право сильного на грабеж.

Ти виноват лиш в том, что хочется мне кушать... (С) Але ваші натяки дуже примітивні. Були і з сторони України всякі демарші та крутіння дуль в бік Росії за 23 роки. Зараз будем бачити в що це вильється.
Link to comment
Share on other sites

Ти виноват лиш в том, что хочется мне кушать... (С) Але ваші натяки дуже примітивні. Були і з сторони України всякі демарші та крутіння дуль в бік Росії за 23 роки. Зараз будем бачити в що це вильється.

Тобто, ТЕПЕРІШНЯ влада просто виявилася крайньою, але це не означає, що винуватою? Таки хуйло ваш Путін. Істінне х-ло!

Link to comment
Share on other sites

Є інтереси. Хто б вас чіпав, якби ви домовленості виконували. Не Ви, а ваша еліта політична. Чи Ви не бачите які економічні втрати несе зараз Росія, через те що прийшлось йти шляхом таким як є, а не шляхом домовленостей.

Это еще цветочки, неуважаемый, это еще цветочки....

Не на ту "политэлиту" ваши правители ставку сделали....

Link to comment
Share on other sites

А чого від янека нічого путлер не вимагав? Чому вирішив добивати лежачого? Якось по-сцикунськи він це робить. Що зараз можна вимагати від країни, яка тільки позбулася свого тирана? Ще раз повторюю: що за ті 3 дні, що Україна проіснувала без Янека, ви встигли завинить перед Путлером? Не треба тут приплітаь папірєдніків - якби були до них претензії, то вони вже б давно були висловлені.

Як це не вимагав? Та кадавр же все в себе цупить. Ви забули як на ФУПі тут волали - дави їх Фьодорович? Він давив і вас і все що виторгував у Росії, але все тягнув у себе, поки не лопнув. І зараз у вас ще два подібні кадаври в кандидатах. Не такі примітивні, але кадаври. Юлька і Порох.
Link to comment
Share on other sites

Ну так не ображайтесь - якщо ви до нас так, то може вас і варто розшматувати на частини, щоб не було під черевом Росії 40 мільйонної ворожої країни. А було декілька анклавів типу Придністровья, за яких все вирішують десь в інших країнах? Навіть американські військові кулуарно признають, що в цій ситуації крок з Кримом був дуже вірний. Вдастся чи втримати взяту на себе вагу Росії - це вже питання відкрите. По потужності Росія дійсно не СССР, щоб з НАТО бодатися. Але який інший вихід? Тільки чекати як прийдуть шматувати тебе? Може не дати сформувати навкруг тебе зашморг?

Не надо искажать факты.

Вражескую страну, у себя под боком, вы начали создавать самостоятельно.

До вашей мерзкой выходки, вражеской страны здесь не было.

Теперь есть, и будет. Не зависимо от того удастся вам что либо еще откромсать или нет.

Link to comment
Share on other sites

Тобто, ТЕПЕРІШНЯ влада просто виявилася крайньою, але це не означає, що винуватою? Таки хуйло ваш Путін. Істінне х-ло!

Радійте що таке у нас при владі, а якщо не дай Боже прийде щось таке як ваш Ярош. Тоді вже й всім не до сміху буде.
Link to comment
Share on other sites

Як це не вимагав? Та кадавр же все в себе цупить. Ви забули як на ФУПі тут волали - дави їх Фьодорович? Він давив і вас і все що виторгував у Росії, але все тягнув у себе, поки не лопнув. І зараз у вас ще два подібні кадаври в кандидатах. Не такі примітивні, але кадаври. Юлька і Порох.

ПЛЦЬ! Ну, уміляє старший брат нав*язуванням своїх прихотей. Ми і без соплЄй здєлаєм клєй. Не вказуйте, що нам робити і ми не скажемо куди вам іти. Та без вас ми якось розберемося. З Янеком розібралися - і з вами розберемося, якщо вже так хочете повоювать. Але запам*ятайте: вас тут ніхто не жде. Будете і тіні власної тут боятися, або вам доведеться більшу половину людей цивільних вистріляти. То саме ТАКОЮ ціною вам потрібна ця територія? НАВІЩО?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...