Перейти до змісту

Просто понравилось


Recommended Posts

Президент Чехії Мілош Земан заявляє, що його країна готова приймати переселенців з України через їхню працьовитість і здатність асимілюватися в чеському суспільстві.

Про це він заявив, коментуючи ситуацію з виконанням країнами ЄС політики щодо прийому біженців, повідомляє Радіо Свобода.

На думку чеського президента, громадяни, які приїхали з України, відзначаються працьовитістю, не мають великого мовного розриву із чехами та можуть легше інтегруватися.

«Не можна виключати, що хвиля мігрантів прийде з України, там мовний бар’єр відносно малий. Крім того, вони працьовиті люди і здатні асимілюватись…Якщо іноземці в Чехії складають 5% від загальної кількості населення, то більша частина з них – українці», – зазначив Земан.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/prezident_chehiii_kage_shcho_ne_proti_pereselentsiv_z_ukraiini_2067811

 

Пашол паковать чемойдан

Link to comment
Share on other sites

Самсунг делает грузовики прозрачными  B-)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZetSRWchM4w

А якщо хтось вирішить, що вантажівки нема і це просто дорога, та й поїде напряму крізь вантажівку  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

А якщо хтось вирішить, що вантажівки нема і це просто дорога, та й поїде напряму крізь вантажівку  :nose3:

 

Ну далеко-то он не уйдет  :D

А так реально удобно для обгоняющих  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 
 
Zakhar Verbovskyi yDaBsYcc9pr.pngпочувається гордим у Belmont Cragin, Chicago
Стою в пробке в Чикаго, слушаю ОЭ. И тут мне сигналит какой-то американец. Я с лицом типа "wtf" опускаю стекло и смотрю на него. А он мне такой (на англ, понятное дело): 
"Привет, чувак! Как оно? Мне нравится твоя наклейка с флагом Украины на машине. Это очень удивительная страна. Я как-то хочу полететь туда. Как у вас сейчас там? Война в разгаре? Знаешь, Путин такой мудак. Он настоящий кусок дерьма. Его давно должны были убрать. Я верю, что это скоро случится. Его все ненавидят и желают ему смерти. Он начал войну в Украине, а на самом деле говорит, что это гражданская война и нету росийских войск в Украине. Какой же он долбанный лгун. Он провоцирует и шантажирует всю Европу и Америку. Но это скоро закончится. Мы все выступаем в поддержку Украины. Удачи вам! Украина лучшая!". Занавес
З.Ы. Это какая же Украина стала известная, что даже в другом полушарии в мексиканском квартале знают, что Путин лалала. 
Слава Україні!
11350687_1445624589074880_63403045517668
Змінено користувачем DA'
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...