Перейти до змісту

A я знаю, яка гнида на ФУПі ховається під ніком admin1


Recommended Posts

Як казав мій дід - який їхав, таку здибав. Як можуть в УП працювати люди, які не говорять українською і не відчувають себе українцями? Узбеко-кацапське кодло тихо пиляє бабло від синяка Слава, який тягне з цугундера всю шваль. Все це заправляється юльками і деякими людьми, яким важливо писати саме на хвупі. Ось і вся кухня. 

 

 

да....   дуже прикра ситуація

Link to comment
Share on other sites

Як казав мій дід - який їхав, таку здибав. Як можуть в УП працювати люди, які не говорять українською і не відчувають себе українцями? Узбеко-кацапське кодло тихо пиляє бабло від синяка Слава, який тягне з цугундера всю шваль. Все це заправляється юльками і деякими людьми, яким важливо писати саме на хвупі. Ось і вся кухня. 

 

Детально і вичерпно.

Link to comment
Share on other sites

ты меня спрашиваешь, как писать? я откуда знаю

 

 

ну ти ж про все там тіпа знаєш і вкурсі, якщо так авторитетно заявляєш: "еще раз, модератор не еж,  ...."    :fp1:

 

Link to comment
Share on other sites

ну ти ж про все там тіпа знаєш і вкурсі, якщо так авторитетно заявляєш: "еще раз, модератор не еж,  ...."    :fp1:

 

 

я знаю только то, что мне сказала сама еж, я ей верю, она меня оьбманывать не будет.

 

ваше право думать, как пожелаете сами

 

как писать правде не знаю

Link to comment
Share on other sites

 
ПРАВИЛА ФУП

Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.


3. Реєстрація

3.1. Через діючий мейл з підтвердженням від адміністрації Форуму або через наявні акаунти у соцмережах (FB, Twitter, Google+).

3.2. Одразу після реєстрації користувач не може створювати нові теми у будь-якому розділі ФУПу. При цьому інші види спілкування – відповіді в цікавих темах, приватне листування тощо – надається у повному обсязі. Обмеження на створення тем знімається модератором через деякий час, після подання заявки користувачем у спеціальній темі в Адмінфорумі та ознайомленням з його повідомленнями.

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.

3.4. В окремих випадках модератор на власний розсуд може одразу винести рішення про безперспективність перебування новоприбулого користувача на Форумі, обминаючи Передбанник.


4. Заборони і порушення

4.1. Пам'ятайте, що ви знаходитесь на ресурсі "УП". Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції. Покарання визначає особисто адміністратор Pravda.

4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.


5. Покарання

5.1. Покарання користувачеві по кожному окремому випадку виноситься на особистий розсуд модератора. Модератор при визначенні ступеня порушення керується цими Правилами та власною совістю.

5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 1-3-3-10-30-30-999 (або "ніколи"). Однак застосування цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.

5.3. Кожне покарання (на будь-який строк) одразу відображується у Банлисті.

5.4. В окремих випадках модератор може винести покарання у вигляді тимчасової заборони на створення власних гілок – за зловживання однотипними темами. Таке покарання не заноситься у Банлист та має тимчасову дію, на розсуд модератора. Покарань у вигляді усних або письмових попереджень на Форумі немає.

5.5. Модератор не моніторить усі теми та дописи без винятку. Для повідомлення про порушення Правил існує кнопка "Доповідь".


6. Права та обов'язки учасників ФУПу

Даний розділ має бути самостійно створений користувачами Форуму та погоджений з адміністратором Pravda.

 

 

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

4. Заборони і порушення

4.1. Пам'ятайте, що ви знаходитесь на ресурсі "УП". Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції. Покарання визначає особисто адміністратор Pravda.

4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

Link to comment
Share on other sites

от завтра і узнаємо....  якщо мене забанять, то правда вкурсі значить....    я на правду ніде і ніколи не гнала, навіть навпаки, надіюсь до остання, що за її спиною мерзота хороводить...     самій цікаво B-)

Link to comment
Share on other sites

от завтра і узнаємо....  якщо мене забанять, то правда вкурсі значить....    я на правду ніде і ніколи не гнала, навіть навпаки, надіюсь до остання, що за її спиною мерзота хороводить...     самій цікаво B-)

 Найкращий вихід - піти в приват . Отримаєте пояснення , до речі тут на форумі був репост цих пояснень . В вигляді цілої гілкі .

 

 Якою платформою має бути ФУП . До речі , там виключні пояснення .

  НМД . В поясненнях  для кожного користувача ФУП  окремо , скоріж за все буде відмовлено . НМД .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

я знаю только то, что мне сказала сама еж, я ей верю, она меня оьбманывать не будет.

 

 

 

ваша справа, звісно...... а для мене вона остання, кому на цьому світі можна вірити....    як казав мій знайомий: "бiдность на все готова"....  ця голодранка,   яка взасос цілувалась з цугівцями,клянчила у них фотік - тепер кляне їх;  за жада вона горло дерла - тепер посилає його найгіршими словами;  тут хлопцям в довіру втерлась, щось  брехала-хімічила про перехід ФУПу сюди, забрехалась-нагадила....    ну і ще куча всього - згадувать противно))     гіршу і найнепоряднішу  персону Притула навряд би найшла, якби і шукала...     а Ви - довіряю :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ЦА, нам-то тут это все говно зачем?

 

пардон,  знаю що ця персона всім вже остогидла: не чути б про неї нічого 

я сама не хотіла з нею зв´язуватись, але достала...   

а  з ким ще поговорити, як не з бувшими фупчиками   

з моєї строни це остання гілка про цю..... :td:

 

Link to comment
Share on other sites

Воно так, але та корисна інфа чи цікава думка миттєво зафлужується ботами, спамерами, ватниками, педрофілами та іншим сміттям.

:fp1:  :lol2:

Миклован 100500 раз вже написав, що Педро всіх злив, і називає це свіжою й цікавою думкою. Скромняга. Міг би й геніальною назвати :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ЦА, ты планируешь продолжить пребывание на ФУПе?

 

 так, я хотіла б і далі мати можлвість там дописувати(читати ФУП- то вже всеодно звичка), але при умові, якщо  там  би нормалізувалась атмосфера, порозганяли трохи новоприбулих рашистів,ну і, насамперед, щоб відчувалось, що модерація  проукраїнська, а не така, що українців "вишиватою" називає, і нахабніє від вседозволеності))

 

звичайно, на фупоголіку атмосфера для спілкування набагато приємніша, та і ніки всі знайомі, провірені...   але  іноді здається конче потрібним  :shuffle:  донести до широкого загалу якусь важливу інфу,  побачити реакцію, - то  ФУП тут, звичайно, більш підходящий, имхо

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

завтра напишу відкритий лист Притулі: як забанять - то забанять, значить Притула вкурсі і нічого мінять не хоче....  ну тоді і писать там далі нема чого, і мене там не буде... 

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

смешная ветка )))))))))

 

може і смішна...   але не для мене...  я вважаю, що ФУП впливав деякою мірою на розвиток політситуації в країні..

і не хотілося б, щоб ця розрекламована трибуна перейшла до рук нечистоплотних людей :(

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

може і смішна...   але не для мене...  я вважаю, що ФУП впливав деякою мірою на розвиток політситуації в країні..

і не хотілося б, щоб ця розрекламована трибуна перейшла до рук нечистоплотних людей :(

 

Вот поэтому и смешно )))))))

Link to comment
Share on other sites

може і смішна...   але не для мене...  я вважаю, що ФУП впливав деякою мірою на розвиток політситуації в країні..

і не хотілося б, щоб ця розрекламована трибуна перейшла до рук нечистоплотних людей :(

Господи, дай мені сили змінити те, що я можу змінити. Дай мені терпіння змиритися з тим, що я не можу змінити. Дай мені мудрість, щоб відрізнити перше від другого

Link to comment
Share on other sites

ЦА, хибність твоєі позиціі в тому, що ти обожествляєш Притулу. Фома вище правильно сказав - яке іхало, таке здибало. Відповідно всі твоі челобітні до Притули виглядають смішно і безглуздо.

ФУП таким був у всі часи.

Link to comment
Share on other sites

федя, ты прежде чем какать, поясни свою позицию

 

Федя знает о чем говорит.

Давай я тебе поясню: меня она самолично забанила, написав перед тем матерное песьмо в личку.

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Целя не йди туди в той тюлькогадюшник,ти дєвушка працьовита і будеш підкидати тем допомагаючи таким як парасочка і ін.Розкрутиш наш форум,а там хай сидять вата і  пришиблені юлькодрочери.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...