Перейти до змісту

уважаемые модераторы


modem

Recommended Posts

@modem, ти давай конкретно кажи, кого банити. 


 

 


Согласен, давайте писать на форуме только о хорошем и сочинять хвалебные оды нашим керманычам!

Хто проти Петра - той йульок!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

никто не просит писать хвалебные речи, в стране идет война, нужно понимать по крайней мере

 

что ты предлагаешь? лично, сложить лапки и ипите нас? так поверь тебя и въепут полностью

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@modem, ти давай конкретно кажи, кого банити. 

 

 

Хто проти Петра - той йульок!

 

первого абандона, неужели нельзя понять, что в стране , где идет война, курс уже не влияется нбу?

но нет, нужно сеять панику

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

никто не просит писать хвалебные речи, в стране идет война, нужно понимать по крайней мере

 

что ты предлагаешь? лично, сложить лапки и ипите нас? так поверь тебя и въепут полностью

Нет, я предлагаю писать правду...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, я предлагаю писать правду...

 

да лучше, бы ты вообще нихера не писал(а), от твоей правды только бока одни

 

я прецтавляю таких правдолюбов в ВОВ

 

блять, может моя мама все-таки права? она сказала, что украинцы ничего не выграют, потому что сами себе съедят

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

да лучше, бы ты вообще нихера не писал(а), от твоей правды только бока одни

 

я прецтавляю таких правдолюбов в ВОВ

 

блять, может моя мама все-таки права? она сказала, что украинцы ничего не выграют, потому что сами себе съедят

Да я могу и не писать... вот тогда ты с мамой заживешь, и вся картинка будет в позитиве
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а чего "паника" ?

 

просто философские наблюдения за объективными процессами, давно предсказанными (я про себя)

 

а паника - это то, что заставило 54% от страха голосовать за первого, кто пообещал остановить войну

 

и, как можно теперь убедиться, паника таки смертельна для государства

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я предлагаю пойти еще дальше - забанить нахуй всех!!! Хотя нет, папуаса можно оставить, он до власти сильно ласковый....

 

а я бы Жорика оставил

был бы форум реформ

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 лютого котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку України на закритті торгів встановилися на рівні 21,8-22,2.

Про це йдеться в даних Finance.UA.

Котирування гривня-євро станом на 17:00 становили 24,9021-25,3524.

Котирування гривні щодо російського рубля становили 0,3272-0,3334.

У той же час, на готівковому ринку долар коштує дорожче.

 

 

Станом на 17:00, відповідно до заявок фізосіб, середньозважений курс купівлі долара становив 22,1592 гривні, продажу - 23,3346 гривні.

Як повідомлялося, Національний банк знизив офіційний курс гривні встановлюється ним на 5 лютого з 14:00, на 1,2709 гривні до 17,9998 гривні за долар.

Раніше, 5 лютого український міжбанківський ринок відкрився в діапазоні 16,84-17,04 гривні за долар без урахування комісій банків.

Згідно із даними дилерів комерційних банків, курс гривні на міжбанківському валютному ринку в четвер продовжує знижуватися: котирування на початок торгів становили 23,5- 24,5 гривні за долар, а до 11:30 розширилися до 23,5- 25 гривні за долар.

Нагадаємо, з 6 лютого Національний банк України прийняв рішенняпро підвищення облікової ставки з 14% до 19,5% річних.

Як відомо, Національний банк України з 5 лютого припиняє проведення щоденних індикативних аукціонів на валютному ринку для визначення рівноважного курсу.

Link to comment
Share on other sites

а вот такое можно критиковать?или зобанят?

 

 

 

Victoria Voytsitska

Директором Андрієнко В.М. підписано з ВАТ «Інтер РАО ЄЕС» (Росія) два контракти: про імпорт електроенергії до України та про постачання електроенергії до тимчасово окупованого Криму

З Росії до України

Угода щодо імпорту електроенергії з Росії до України (Угода № 02-804/2014-00003):

1. Імпорт електрики з Росії можливий тільки за умови 100% забезпечення «Кримського півострова». Віялові відключення не мають торкатися Криму.

2. До переліку ліній, по яким здійснюється імпорт, включені об'єкти, по яким живляться ЛНР/ДНР. Таким чином, відбулася легалізація поставок електрики на окуповані території України з Росії.

3. Українська сторона взяла на себе зобов'язання «take or pay». Коригування можливе тільки за згодою РФ. Україна має платити за імпортну електрику, навіть якщо вона їй не потрібна.

4. Відхилення від погодинного! графіка в будь-яку сторону карається збільшенням ціни з коефіцієнтом 1,25. Історично Україна ніколи не брала на себе зобов'язання за погодинні відхилення графіка в силу серйозних економічних ризиків і відсутності можливості регулювати подібні відхилення. Дана умова призведе до непрогнозованих втрат для української сторони.

5. Ціна на постачання може бути змінена в односторонньому порядку російською стороною. Ціна поставки на Крим фіксована і зміні без згоди Росії не підлягає. Українська сторона повністю підпорядкована рішенню російської сторони з економіки контракту.

З України до тимчасово окупованої території Криму
Поставка електроенергії на тимчасово окуповану територію Криму (Угода № 28):

6. У 1-му пункті Договору йдеться про те, що електроенергія поставляється в Кримський федеральний округ РФ – сподіваюсь, що спростування такого визначення, озвучені раніше паном Міністром, будуть підтверджені. 

7. Україна зобов'язана здійснювати безперебійну поставку в Крим обсягом, що забезпечує повне покриття фактичного споживання півострова, незважаючи на дефіцит потужності для забезпечення власного населення. Таким чином віялові, відключення можливі тільки в України, але не в Криму.

8. При обмежені поставок електроенергії в Крим, українська сторона буде зобов'язана заплатити штраф у розмірі 20% вартості різниці фактичного і узгодженого обсягів поставки. Тож будь-які збої в постачанні на окуповану територію призведуть до додаткового економічного збитку української сторони.

9. Ціна продажу електроенергії (2,99 руб./КВтг) в Крим зафіксована на весь 2015 і не підлягає зміні. Ціна 2,99 руб./кВтг з ПДВ (або 0,73 грн/кВтг фіксована і це на 15% нижче ціни контракту на поставку в Крим в 2014 г). При поточній вартості закупівлі електроенергії в ДП «Енергоринок» (оціночно 1,04 грн./кВтг з урахуванням втрат на поставку та інших коефіцієнтів Енергоринку) дана ціна є глибоко збитковою для української сторони. Орієнтовні збитки - близько 200 млн. грн. на місяць. Збитки Укрінтеренерго тільки за січень місяць в результаті виконання своїх зобов'язань за цими контрактами складуть близько 185 млн грн. За попередніми оцінками, збитки від річного контракту з постачання (з урахуванням відсутності потреби в імпорті е/е з Росії починаючи з березня місяця) можуть скласти близько 2,67 млрд грн.

10. Українська сторона не може внести зміни або розірвати контракт без згоди російської сторони, що, при очевидних економічних і політичних перевагах для російської сторони, вкрай малоймовірно.

Link to comment
Share on other sites

Я нихрена не юлек, и не паникер.

Но с каждым днем отсутствия серьезных реформ, в первую очередь в судебной сфере, мне становится все грустнее.

Бенукидзе говорил что счет идет на месяцы, а умер он 3 месяца назад (как время то летит).

Еще одного майдана и безвластия страна не переживет.... Реформы идут с настолько черепашьей скоростью,

что скорее создается только видимость...

Как только Ярема был поставлен в позу - тут же и аресты, и новости журналистам. А раньше все сознательно тормозилось?

 

Я стал намного больше верить в наш народ, но я опять все меньше верю в государство.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тут у меня еще вопрос, вот сегодня возросли оптовые цены на все виды топлива, я так понимаю это "рынок" ну в смысле ФПГ отреагировали на курс и на рост цен нефти, я вот хотел узнать, а можно спросить почему они раньше не реагировали на падение цен нефти?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А немає ніякого НБУ. Лише фінансова філія корпорації "Рошен" і вдячний Ахметка - експортер.

І західні гроші, що тікають від президента з бізнесом в країні-агресорі.

І хаос з дерибаном в рефінінсуванні та "реанімації" банків.

 

Отже, на якому курсі закінчується логіка "вайна всьо спішєт"?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут у меня еще вопрос, вот сегодня возросли оптовые цены на все виды топлива, я так понимаю это "рынок" ну в смысле ФПГ отреагировали на курс и на рост цен нефти, я вот хотел узнать, а можно спросить почему они раньше не реагировали на падение цен нефти?

 

Серьезно? Снижения не было? Я уже больше месяца заливаю бак на 10-12 баксов дешевле...

 

А теперь от прежней цены еще повышают?  :consul:  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я нихрена не юлек, и не паникер.

Но с каждым днем отсутствия серьезных реформ, в первую очередь в судебной сфере, мне становится все грустнее.

Бенукидзе говорил что счет идет на месяцы, а умер он 3 месяца назад (как время то летит).

Еще одного майдана и безвластия страна не переживет.... Реформы идут с настолько черепашьей скоростью,

что скорее создается только видимость...

Как только Ярема был поставлен в позу - тут же и аресты, и новости журналистам. А раньше все сознательно тормозилось?

 

Я стал намного больше верить в наш народ, но я опять все меньше верю в государство.

 

У нас в электричках стали давать билеты, а не ложить деньги в карман! Я до сих пор не могу в это поверить! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Серьезно? Снижения не было? Я уже больше месяца заливаю бак на 10-12 баксов дешевле...

 

А теперь от прежней цены еще повышают?  :consul:  :fp1:

По курсу НБУ считал, или по рыночному? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

до каких пор вы или мы форумчане должны терпеть паникеров

 

да ситуация сложная, это я про курс, ну не может НБУ держать курс при войне, от НБУ нихера не зависит уже, но постоянно всплывают всякие личностии, сеющие панику

 

и еще, почитайте, если не сложно милтона фридмана

Вот могут, если захотят! Абромавичус, сцуко, да прочти же ты Милтона Фридмана, наконец!  :lol2:

 

Предпосылок для дальнейшего падения гривни нет, - Абромавичус

Предпосылок для дальнейшего падения курса национальной валюты, который достиг нового исторического минимума в 17,99 грн/долл., нет. Более того, после предоставления Украине внешней финансовой помощи гривня должна стабилизироваться.

Об этом заявил министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус после церемонии подписания соглашения о содействии защите инвестиций между Украиной и Японией, состоявшейся в здании правительства

 

 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені інше цікаво. Більшість з цих нитіків ніби-то чоловіки. При цьому в житті у них мало що змінилось - вони не на фронті в окопах, а в теплих квартирах і офісах, у них цілі руки і ноги, у них є гроші на інтернет отже навряд чи вони голодують і ловлять бродячих собак на вечерю. При цьому вони ниють 24 години на добу і 365 днів на рік, без перерви на обід і роботу. Ниють з будь-якого приводу - подій в АТО, курсу валют, цін, погоди, розташування зірок на небі, да будь-чого. Мені цікаво, як з такими людьми можна жити? Як їх терплять їхні дружини, родичі, друзі? Мені гидко лише від віртуального знайомства з такими, а комусь доводиться з ними жити постійно.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

до каких пор вы или мы форумчане должны терпеть паникеров

 

да ситуация сложная, это я про курс, ну не может НБУ держать курс при войне, от НБУ нихера не зависит уже, но постоянно всплывают всякие личностии, сеющие панику

 

и еще, почитайте, если не сложно милтона фридмана

тренируйте волю B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...