Перейти до змісту

Ющенк как то презрительно отзывается о людях со средним образование и электриках...


хозяин

Recommended Posts

@хозяин

 

Ти багато чого знав, а причинно наслідковий звязок відсутній у тебе ....

 

Да это всего лишь твоя точка зрения она имеет право на жизнь, но для меня абсолютно не интересна...

Link to comment
Share on other sites

друга цитата не до тебе хозя...


@Javded

 

Ні, голуба кров.


Да это всего лишь твоя точка зрения она имеет право на жизнь, но для меня абсолютно не интересна...

 

Типовий вислів пролетаріата, просто немаєш можливості взяти шмайсер щоб пристрілити, а далиб так і зробивби... Пристріливби...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Типовий вислів пролетаріата, просто немаєш можливості взяти шмайсер щоб пристрілити, а далиб так і зробивби... Пристріливби...

 

Да ну... Че то ты мне приписываешь такое жуткое йопт????? Я в душе пацифист так что стрелять это не ко мне...

Link to comment
Share on other sites

Да ну... Че то ты мне приписываешь такое жуткое йопт????? Я в душе пацифист так что стрелять это не ко мне...

Всі пацифісти а самі більші в Лгандоній і донабасятині, а ще більше в рашці, там взагалі одні рятівники миротворці і пацифісти.

Змінено користувачем TimmiApostolMS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Всі пацифісти а самі більші в Лгандоній і донабасятині а ще більше в рашці, там взагалі одні рятівники миротворці і пацифісти.

 

тебе виднее...

Link to comment
Share on other sites

А трехфазник от одной фазы запустить сумеешь? Или раба заставишь?

 

 

Дуже гарно морду пролетаріату комуністи показали в фільмі "Лабірінт Фауна" рекомендую подивитись, одна з причин люмперезації це стирання історії не вбивство, а стирання історії роду і тим самим вбивство душі народу. А народ без душі героїчні Донбасята .....

Link to comment
Share on other sites

Дуже гарно морду пролетаріату комуністи показали в фільмі "Лабірінт Фауна" рекомендую подивитись, одна з причин люмперезації це стирання історії не вбивство, а стирання історії роду і тим самим вбивство душі народу. А народ без душі героїчні Донбасята .....

Зараз здрищ Фома кажись обідиться :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Я так розумію що ти рішив просто засрати гілку??? Відколи на зарплаті????

 

Ще нема зарплати - бо ще nema  в Україні Electrical  Union

Змінено користувачем sanykrimea
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дуже гарно морду пролетаріату комуністи показали в фільмі "Лабірінт Фауна" рекомендую подивитись, одна з причин люмперезації це стирання історії не вбивство, а стирання історії роду і тим самим вбивство душі народу. А народ без душі героїчні Донбасята .....

Так шо, с трехфазником без раба не справишься?

Link to comment
Share on other sites

Хозя, так хто в тебе добре з ділами справився, з якими Ющ "ніочінь"? Бо просто пусту фразу бовкнути - це балабольством попахує.

 

Тут как гриццо кому что нравится или кому и кобыла невеста. Мне лично по душе как Ден Сяопин справился или Ли Куан Ю например..

Link to comment
Share on other sites

,  привык судить о людях по их делам, а вот тут у Виктора Андреича не очень....

Та  скажіть  мені,  що  Вам  при  Ющенку  дуже  погано  жилось,  ще  й  бізнес  Ваш  стогнав.

Ющ  приволік  в  Україну  масу  інвестицій - це  не  діло?

А  те,  що  зневажає  ДНР -ких  керовників,  то  мені  це,  на  відміну  від  Вас,  подобається.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

, то есть инвестиции привлекает только президент, а кредиты - только премьер? Может, и бюджет без подписи президента принимается и законы ветируются без его же участия?

Link to comment
Share on other sites

, то есть инвестиции привлекает только президент, а кредиты - только премьер? Может, и бюджет без подписи президента принимается и законы ветируются без его же участия?

Не  чула  я  щось,  що  президент  кредити ветує  чи  затверджує. До  речі,  Ющ  колись  не  підписував  бюджет,  у  якому  практично  не  виділялося  грошей на  армію,  бо  знав,  що  то  зрада.

 

Да.  Ще  про  інвестиції.  Вони  йшли  в  Україну  під  його  політичний  курс. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

И никогда не слышали про пункт, какую часть бюджета планируется сформировать за счет кредитов?

Ну, у 2008  почалося  латання  дір,  ручне  управління.  Саме  тоді  країна  вгрузла.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От чого Ющу не можна закинути, то це зневажливого ставлення до простих людей, до речі як і Юльці. В цьому плані вони, на відміну від Овоча і сотоварищі молодці, ніколи нікого не принижували. Завжди надзвичайно чемні і привітні були до любого персоналу. Не нагнітайте.

А те, що про лугандонців сказав, то це ж правда, як з ними можна про щось говорити, якщо вони не спеціалісти в сфері права, економіки, дипломатії і т.д. Про що з ними домовлятись? В них за спинами Хуйло стирчить, і домовлятись там реально нема з ким. Ну що це таке, спочатку тулять про свою Наварозію і незавісімость, а потім вимагають пенсій, відновити банківську систему і ввести другою державною "рузькє ізьІк", при цьому валютами своєї Лугандонії проголошують евро і доллар? В кого мозок від такої х.йні не розплавиться?

 

ЗІ Ющ, як завжди, ляпнув щось банальне, що і так всім ясно, просто електрика якогось здуру приплів, а ви на нього напали, наче це він вас персонально ображав :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Несприйняття людей  за професійною ознакою часто зустрічається Є у менезнайомі. Одна перукарша за першою професією. Друга пробувала співати.

Пройшли роки. Чоловіки у них приблизно одного статусу матеріального. І соціальний статус однаковий. У пань вже давно інша освіта і професія. Але сприйняття специфічне. Одна каже " Ах в етіхті парікмахєрскіх кругах..." Друга каже " Ах ета  жалкая богєма....."

Не можуть вони простіше відноситися до вихідців з незрозумілого їм прошарку суспільства. Чи варто їх за це осуджувати?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Вони йшли в Україну під його політичний курс.

И где те инвестиции делись? Что построено? Криворожсталь реприватизировали - Ахметке и Пинчуку не понравилось, в итоге Ющ Кыцюндера нагнал. Вырученное бабло за реприватизацию "освоили" Пельмень с Чугунием. Росукрэнерго под чьим молчаливым покровительством дела мутил? Мумурандумы кто кропал? Ладно, дела давно минувших дней. Обое рябое.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Екие прискипливые люди собрались в этой ветке, вывели хозяина на чистую воду, разоблачили етого гадского войовнычого сепаратиста и коньюктурщива, я от все внимательно почитал и понял что во всем виноват именно я. если бы не я то шипилки точно жили бы сейчас каг в гамерике - стыдно мне на!!! Каюсь!!!

Link to comment
Share on other sites

Та  скажіть  мені,  що  Вам  при  Ющенку  дуже  погано  жилось,  ще  й  бізнес  Ваш  стогнав.

Ющ  приволік  в  Україну  масу  інвестицій - це  не  діло?

А  те,  що  зневажає  ДНР -ких  керовників,  то  мені  це,  на  відміну  від  Вас,  подобається.

 

так што же такое щастье? давайте порассуждаем (ц, ахметов)

зы. заранєє попереджую: я юлєфан! :love: 

 

"при Ющенку" - это:

 

23 января 2005 — 25 февраля 2010

То есть эпоха "позднего кучмы", жили на том, шо започаткував и шо расцвело при Данилыче и благодаря самому Виктору Андреевичу

 

Во время президентских выборов 1999 года принимал участие в предвыборной кампании Леонида Кучмы. С декабря 1999 по апрель 2001 года Ющенко — премьер-министр Украины.

 
В. Ющенко (вместе с Л. Кучмой и Главой Верховной рады И. Плющом) подписал «Обращение к украинскому народу», в котором участники акции «Украина без Кучмы» были названы «фашистами»;
 
в одном из интервью в феврале 2001 года (когда Ю. Тимошенко ещё находилась в СИЗО) В. Ющенко на вопрос «Как вы относитесь к президенту Кучме?» — ответил, что относится «как к отцу». В дальнейшем, недоброжелатели (в основном из «Партии регионов», КПУ, СПУ) пытались скомпрометировать Ющенко, называя его «сыном Кучмы» (хотя продолжателем «политической линии Кучмы», являлся скорее В. Янукович, а не Ющенко).
 
26 апреля 2001 Ющенко был отправлен в отставку в связи с парламентским вотумом недоверия кабинету министров.[13] В постановлении парламента было написано, что осуществление правительственной программы «Реформы ради благосостояния» не только не привело к реальной стабилизации в национальной экономике, а ещё серьёзнее обострило социально-экономические проблемы в обществе.
 

 

------------

 

Дальше, глава правительства уже во время каденции

 

Николай Янович Азаров (и.о., 2005)
Юлия Владимировна Тимошенко (2005)
Юрий Иванович Ехануров (2005-2006)
Виктор Фёдорович Янукович (2006-2007)
Юлия Владимировна Тимошенко (2007-2010)
 
Так шо еще выдающегося сделал ВАЮ?
:nose3:
Змінено користувачем ЦеDzip
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Памятным является заявление Ю. Луценко, который (уже находясь за решёткой) сказал в день рождения Ющенко (23 февраля 2011) :

«Ющенко продал Украину, а нас пустил на фарш Януковичу»

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Памятным является заявление Ю. Луценко, который (уже находясь за решёткой) сказал в день рождения Ющенко (23 февраля 2011) :

«Ющенко продал Украину, а нас пустил на фарш Януковичу»

Хто  винен?  Невістка.  Організував  Путін  через Медведчука  і  Тимошенко  травлю  Ющенка - Ви  і  досі  зачумлені  цією  пропагандою.  ( А  Луценко  поплатився  за  те,  що  прилип  до  спідниці  Тимошенко,  може,  трохи  дійшло  вже).  

Який  би  президент - українець (націоналістичного  спрямування)  не  був  на  місці  Ющенка - було  б  з  ним  те  саме.  Чорний  бруд,  насмішки  (плям-плям,  огидні  прізвиська),  але  за  кожною  людиною  залишається  право  вибору - вірити  чи  не  вірити  ворогу.

Я  особисто  завжди!!!  слухаю  обидві  сторони  (і  своїх,  і  ворожі),  але  вмію  відфільтрувати  паскудство  від  здорової  думки.

 

Щодо  інвестицій  при  Ющенку - це  відомі  факти  і  в  абсолютних  цифрах,  і  в  назвах.  Захочете - знайдете.  Він,  правда, на  відміну  від  Тимохи,  як  професіонал  і  людина  з  правильними  амбіціями,  не  організовував  армію  платних  штабних,  щоб  впарювали  усім  навколо,  який  подвиг  зробив  і  не  трубив  зі  всіх  засобів  інформації  так,  як  це  верещалось  про  Криворіжсталь.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Щодо  інвестицій  при  Ющенку - це  відомі  факти  і  в  абсолютних  цифрах,  і  в  назвах.

 

Це була остання цитата, а до того ще були, але ж вони некомфортні.

 

Ющенко президенствував н атому, що вони з Кучмою започаткували, і вся його каденція - це рух вниз, окрім звичайно. сотень нагороджених х.знає кого та х.знає за що. % на президентскьих на ВР виборах показав, що воно є.

Ага, показово, спаскудили пам'ятник Богдану, бо Ющенку хотілося увіковічитися

 

220px-%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%

 

 

Нарцисизм, егоїзм, непрофесіоналізм, політична імпотенція, продажність  - оце і є Ющенко.

 

150px-50_UAH_Varfolomey.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ага, показово, спаскудили пам'ятник Богдану, бо Ющенку хотілося увіковічитися

 

Це була остання цитата, а до того ще були, але ж вони некомфортні.

 

 

 

 

Правити  країною  під  час  серйозної  загрози - непроста  справа.  Хмельницький  ішов  на  різні  альянси,  щоб  люд  виживав.  Під  час  його  правління  в  Україні  10  років  не  було  війни!.  Але  більше  запам яталася  Переяславська  угода.  

Чи  знаєте  багато  прізвищ  українців  (не  тільки  за  паспортом)  рівня  Ющенка?  Хто  б  за  5  років  зробив  більше,  ще  й  будучи  між  життям  і  смертю.  Я  особисто  не  можу  згадати  інших  публічних  прізвищ,  щоб  у всіх  сферах  був  компетентний  і  виважено  міг  вести  державу  у  складний  час.

Дуже!!!  хочу,  щоб  з явились.

 

Щодо  пам ятника - не можу  Вам  відповісти,  але  чи  Ви  впевнені,  що  ідея  була  Ющенка?  А  що  там  на  ньому,  я  дійсно  не  знаю.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...