Перейти до змісту

Юличька, жги!


ЦеDzip

Recommended Posts

Да, есть. А Юли в президентах нет. И в парламенте её партия в последний раз, и, возможно она сама- тоже в последний. Жизнь-суровая штука. За 7 лет рейтинг партии просран в 6 (!) раз. Это Липецк виноват?

На следующих выборах электорат Пети и Крилика будет у Юли

Link to comment
Share on other sites

А где здесь Юля? :D а вот Петя в Липецке есть :D

Ну, наканєцта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fp1:

І пра ліпіцку фабріку! А кагжиш без нійо? :nose3:

 

Віталікшиісят, ти заставляєш мене всіда хвилювацця, єслі зразу не напомниш про фабріку.Так нільзя, :Ganba:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мэйл човинист пиг))) Просто оставьте гениталии в покое. Любые. Это не политика

У вас проблеми з геніталіями? чи ви,як в тому анекдоті -вилкою поправляєте? :fp1: ....ну не можна так палитися,леді Тейлор.Яйця є яйцями і ви їх час від часу істе.звичайно не юльки,"залізні" :) ,але курячі напевно полюбляєте :) ......Ви.як бачу.цілком запуталися в геніталіях,образних висловах,сарказмі,двузначностях ,грі слів і т.д.та ще й на ПОЛІТИЧНОМУ форумі.де обговорюють ПОЛІТИКІВ,а не вас чи сусідку "машу"...........Без злоби-покиньте гілочку,бо вже сміятися -живіт болить.ну встряли ви не подумавши.або не знаючи які то ЧУДОВІ "залізні яйка" нашої чаєчки на Шморклі.Мням-мням .....для політбаталій з юльками. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да, есть. А Юли в президентах нет. И в парламенте её партия в последний раз, и, возможно она сама- тоже в последний. Жизнь-суровая штука. За 7 лет рейтинг партии просран в 6 (!) раз. Это Липецк виноват?

А ти шо іщьо спрашуєш?

Дак я скажу тобі --- ДА, ета Ліпіцк вінават, а хтож іщьо?

Нє, ну хтотаж должен бить вінават. :nose3:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bы будете невероятно смешны когда Хиллари сделает "женский вопрос" темой своей президентской кампании. 

Я з нетерпінням чекаю.Потираю руки (репівські :) ) щоб відомстити за "мамашу беер". :D

Link to comment
Share on other sites

А ти шо іщьо спрашуєш?

Дак я скажу тобі --- ДА, ета Ліпіцк вінават, а хтож іщьо?

Нє, ну хтотаж должен бить вінават. :nose3:

Юлю йобнуло разрядом

В тыщу триста вольто-ватт

Не потому что грызла провод

А просто Липецк виноват

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

У вас проблеми з геніталіями? чи ви,як в тому анекдоті -вилкою поправляєте? :fp1: ....ну не можна так палитися,леді Тейлор.Яйця є яйцями і ви їх час від часу істе.звичайно не юльки,"залізні" :) ,але курячі напевно полюбляєте :) ......Ви.як бачу.цілком запуталися в геніталіях,образних висловах,сарказмі,двузначностях ,грі слів і т.д.та ще й на ПОЛІТИЧНОМУ форумі.де обговорюють ПОЛІТИКІВ,а не вас чи сусідку "машу"...........Без злоби-покиньте гілочку,бо вже сміятися -живіт болить.ну встряли ви не подумавши.або не знаючи які то ЧУДОВІ "залізні яйка" нашої чаєчки на Шморклі.Мням-мням .....для політбаталій з юльками. B-)

 

И ещё раз, Вы будете выглядеть очень глупо когда про гениталии запоёт ваша Хиллари.

Значит, мусчин забижать можно? Женский шовинизьм? Гендерное фиглярство?

 

Нельзя. Тоже очень глупо.

Link to comment
Share on other sites

@ЦеDzip, это будет оно. Вся ставка на то что кроме бесплатных презервативов на матку женщин ничего не интересует.

я вибачаюсь, але якось не личить жінці переносити тему в таку площину... бридко читати. соррі :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Что именно нужно отпруфировать? Выражайся яснее. В своем последнем интервью Порошенко сказал что продать заводик ему мешает Путин. Погугли :D

 

то есть пруфов не будет? окей.

Link to comment
Share on other sites

Мэйл човинист пиг))) Просто оставьте гениталии в покое. Любые. Это не политика

Ви це репам в пізні 90 скажіть.там за геніталії мало до імпічменту не довели діло.А було то тільки невинне "сігару покурить на колінах при спущеному зіппері"..........Як казав невмирущий Бланк-"архіаполітіческі виражаєтесь" мамдам.Архі. B-)

Link to comment
Share on other sites

я вибачаюсь, але якось не личить жінці переносити тему в таку площину... бридко читати. соррі :shuffle:

 

Цветочек, это не я. Это дискуссия внутри Америки, что каждая женщина должна иметь право на бесплатный презерватив. Вот это действительно мерзко

Link to comment
Share on other sites

Ви це репам в пізні 90 скажіть.там за геніталії мало до імпічменту не довели діло.А було то тільки невинне "сігару покурить на колінах при спущеному зіппері"..........Як казав невмирущий Бланк-"архіаполітіческі виражаєтесь" мамдам.Архі. B-)

 

Мерзко, опять мерзко. Как у Моники жизнь сложилась после этого подонка с сигарой?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Юля Тимошенко - будущий президент Украины

Шансы  на это примерно такие же, как и на то, что ВВХ по собственной бескорыстной инициативе вернет Крым, выведет войска с лугандона, публично извинится и выплатит контрибуцию.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цветочек, это не я. Это дискуссия внутри Америки, что каждая женщина должна иметь право на бесплатный презерватив. Вот это действительно мерзко

Не обращайте внимание Ольга. На этом форуме только я адекватен. Остальные Похоже с психушки :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цветочек, это не я. Это дискуссия внутри Америки, что каждая женщина должна иметь право на бесплатный презерватив. Вот это действительно мерзко

Я завжди з таким задоволенням тебе читаю, а сьодня, соррі...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...