Перейти до змісту

Юличька, жги!


ЦеDzip

Recommended Posts

 щоб Мінюст оприлюднив список російського майна в Європі, на яке накладено арешт у відповідь

 

 

 

Ни больше , ни меньше. Может Юля по женски Меркель спросила  сначала, а лучше Кэмирона?

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

@cynic, фу

Мерзкая ветка

В чому "мерзкая"? Сам заглавний пост вважаю дуже правильний і тут (о диво пітримую повністю мамку).Вона як громадянин і як депутат і як член міноритарної частини коаліція МАЄ і ПОВИННА задавати власне ТАКІ питання владі.навіть якщо від них на милю гонить популізмом і показухою.Бо власне так і контролюють владу і так набирають очки в політборотьбі.Бо є ЗА ЩО ПИТАТИСЯ.Одна проблема-хотілося б щоб то не був один вистріл і потім тишина.а наполеглеве "стукання в двері" і очікування реальної відповіді  не тільки їй персонально,але і в ЗМІ.З посиланнями на закони.угоди іт.д....якщо ваше фу-на рахунок обговрення штукатурки лиця і натяжок та "залізних яєць".то тут Ви не праві.В політиці нема ні жінок ні мужчин,там політики і вони під мікроскопом як по зовнішньому виді так і по внутрішніх рухах.Все повинно обмовлятися і оцінюватися.з критикою,ніщівною і гумористичною.Вони всі(політики) знали НА ЩО ІДУТЬ і яка ЦІНА.....ну а про "яйка"-то це останній бастіон юльків у спробі висунути мамку чи не єдиним міцним,а не по жіночому, слабким політиком.тому ті "яйка" так і виснуть в натяжку. :DB-)  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@cynic, фу

Мерзкая ветка

Можливо.

Я тут Хазяїну намєдні писав, що ми в першу чергу пишемо не про Ющенка, Юлю чи Януковича, а про самих себе.

Тому мушу визнати, що в цій темі я звичайно продемонстрував свою велику нелюбов до Юлі.

А ненависть часто досить потворно виглядає.

Link to comment
Share on other sites

@cynic, Вы хотите обсудить размер шейки матки у вашей Хиллари? Просто заткнитесь со своими железными яйцами

не нервуй по жіночому на політфорумі.не подобається-залиши його.Ще раз для тугодумів-в політиці нема персонального життя.персональних табу і т.д на те вони і стали ПУБЛІЧНИМИ особами.бо жага влади перевищує природній принцип самозахисту і приватності.тому .якщо ти так хочеш.можемо обговорити і "розмір шийки матки хіларі",якщо то буде мати якийсь зв"язок з її політикою і САМОСПРОБОЮ.або спробою своїх політпослідовників показати себе завдЯки тому на півцаля кращою ніж пересічний мужик з простатою.....І власне Хілларі є еталоном-антагоністом нашої мамки качанівської у ТОМУ.Вона і старіє природньо і не пробує заробити бали на штукатурці до блиску,пластиці чи свому іміджу "залізної матки".Вона має набагато більше інших можливостей показати ХТО є ХТО в політиці своїми ділами.Навіть тетчер називали "залізна ЛЕДІ",а  тигрюля з"заліхзними яйками",яких так бракує у наших інших політиків-мужчин( по багаточисельних юлькоботних постах на всіх форумах де вони БОРЮТЬСЯ власне за такий імідж мамки сектантської........І як  джентельмен :X  я б попросив леді тейлор не скочуватися в плебейську манеру розмови з  словами типу-" заткнітесь".Мою аристократичну ;)  душу то дуже травмує.Спати не зможу B-) .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нужно понимать, что олигархи не могут управлять свободолюбивым украинским народом. Не получилось у Януковича не получится и у Порошенко. Нужен человек без бизнеса
Link to comment
Share on other sites

не нервуй по жіночому на політфорумі.не подобається-залиши його.Ще раз для тугодумів-в політиці нема персонального життя.персональних табу і т.д 

 

Но поиздевается над женской анатомией Вы себе позволяете

Link to comment
Share on other sites

Но поиздевается над женской анатомией Вы себе позволяете

 

Ты просто оторвана от украинского политикума и околополитических дискуссий. О Хуле, как единственном украинском политике "с яйцами" в мужской комнде,  первым сказал не Циник, а хулины политтехнологи.

 

Учи матчасть, а то глупо выглядишь.  :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Но поиздевается над женской анатомией Вы себе позволяете

Вай нот?

 

 

Нужно понимать, что олигархи не могут управлять свободолюбивым украинским народом. Не получилось у Януковича не получится и у Порошенко. Нужен человек без бизнеса

А вареничная тети Тони? А ресторан Жужи? А бизнес Туси Чичьоткинда? Или раз на Юлю не оформлено-то и нет бизнеса?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Но поиздевается над женской анатомией Вы себе позволяете

Це над "залізними яйками"?  Я не дохтур,але навіть як такий дилетант знаю-у жінок є яєчники.невже у юльки щось специфічно чоловіче? ;o  і ми над ЦИМ -"іздеваемся? :fp1: .......я собі по відношенню до політиків ще і не таке можу позволити і.......буду в РАМКАХ закону і політтону.Навіть можу з вами поговорити (якщо ми зачепили хілларі) про колір помади моніки,розмір "сигари" білла  і вплив цього на поведінку хілларі після "я гевнт сексуалрілейшн уів вет вумен".І все в політичному руслі дискусії B-)

Link to comment
Share on other sites

Ты просто оторвана от украинского политикума и околополитических дискуссий. О Хуле, как единственном украинском политике "с яйцами" в мужской комнде,  первым сказал не Циник, а хулины политтехнологи.

 

Учи матчасть, а то глупо выглядишь.  :)

Вона не тільки в тому так виглядає....коли жіноча солідарність і логіка затемнює її свідомість і пам"ять ДЕ ВОНА знаходиться.Думаю,що в той момент вона думає,що то форум по кройці і шиттю та вихованню молодого покоління на прикладі "остросюжетних любовних романов" :fp1: .

Link to comment
Share on other sites

Це над "залізними яйками"?  Я не дохтур,але навіть як такий дилетант знаю-у жінок є яєчники.невже у юльки щось специфічно чоловіче? ;o  і ми над ЦИМ -"іздеваемся? :fp1: .......я собі по відношенню до політиків ще і не таке можу позволити і.......буду в РАМКАХ закону і політтону.Навіть можу з вами поговорити (якщо ми зачепили хілларі) про колір помади моніки,розмір "сигари" білла  і вплив цього на поведінку хілларі після "я гевнт сексуалрілейшн уів вет вумен".І все в політичному руслі дискусії B-)

 

Мэйл човинист пиг))) Просто оставьте гениталии в покое. Любые. Это не политика

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не нервуй по жіночому на політфорумі.не подобається-залиши його.Ще раз для тугодумів-в політиці нема персонального життя.персональних табу і т.д на те вони і стали ПУБЛІЧНИМИ особами.бо жага влади перевищує природній принцип самозахисту і приватності.тому .якщо ти так хочеш.можемо обговорити і "розмір шийки матки хіларі",якщо то буде мати якийсь зв"язок з її політикою і САМОСПРОБОЮ.або спробою своїх політпослідовників показати себе завдЯки тому на півцаля кращою ніж пересічний мужик з простатою.....І власне Хілларі є еталоном-антагоністом нашої мамки качанівської у ТОМУ.Вона і старіє природньо і не пробує заробити бали на штукатурці до блиску,пластиці чи свому іміджу "залізної матки".Вона має набагато більше інших можливостей показати ХТО є ХТО в політиці своїми ділами.Навіть тетчер називали "залізна ЛЕДІ",а  тигрюля з"заліхзними яйками",яких так бракує у наших інших політиків-мужчин( по багаточисельних юлькоботних постах на всіх форумах де вони БОРЮТЬСЯ власне за такий імідж мамки сектантської........І як  джентельмен :X  я б попросив леді тейлор не скочуватися в плебейську манеру розмови з  словами типу-" заткнітесь".Мою аристократичну ;)  душу то дуже травмує.Спати не зможу B-) .

:lol2::tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 

А вареничная тети Тони? А ресторан Жужи? А бизнес Туси Чичьоткинда? Или раз на Юлю не оформлено-то и нет бизнеса?

там одна розкладушка і "конура" у винайм.Які гроші,все-спонсорські подарки і пожертви.Луївіттоном клянусь :D .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Стиви Джи, мерзко.

 

А над мужской анатомией, например? Например, сказать что Путин-ботоксный карлик и хуйло -не мерзко? Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Вона не тільки в тому так виглядає....коли жіноча солідарність і логіка затемнює її свідомість і пам"ять ДЕ ВОНА знаходиться.Думаю,що в той момент вона думає,що то форум по кройці і шиттю та вихованню молодого покоління на прикладі "остросюжетних любовних романов" :fp1: .

 

Bы будете невероятно смешны когда Хиллари сделает "женский вопрос" темой своей президентской кампании. 

Link to comment
Share on other sites

Нужно понимать, что олигархи не могут управлять свободолюбивым украинским народом. Не получилось у Януковича не получится и у Порошенко. Нужен человек без бизнеса

І токо наївний юльок може думать, шо вана не має бізнесу :fp1::gigi:

Link to comment
Share on other sites

Вай нот?

 

А вареничная тети Тони? А ресторан Жужи? А бизнес Туси Чичьоткинда? Или раз на Юлю не оформлено-то и нет бизнеса?

А где здесь Юля? :D а вот Петя в Липецке есть :D
Link to comment
Share on other sites

Bы будете невероятно смешны когда Хиллари сделает "женский вопрос" темой своей президентской кампании. 

 

танунах  :shok:

А где здесь Юля? :D а вот Петя в Липецке есть :D

 

пруф давай!

Link to comment
Share on other sites

Юля Тимошенко - будущий президент Украины

Так скромно написав, шо аж протівно, якто. :66:

Це треба в меморіз, у рамку і большими буквами. Жилатільно золотими.Да. :pardon:

:spruce_up:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А где здесь Юля? :D а вот Петя в Липецке есть :D

Да, есть. А Юли в президентах нет. И в парламенте её партия в последний раз, и, возможно она сама- тоже в последний. Жизнь-суровая штука. За 7 лет рейтинг партии просран в 6 (!) раз. Это Липецк виноват?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...