Перейти до змісту

Сеня - лучший!


Olegik

Recommended Posts

Глава группы поддержки Украины в Европейской комиссии Питер Балаш считает правительство Арсения Яценюка лучшим в истории Украины.

 

"Это лучшее правительство из тех, что у Украины были. Предпринимаются очень положительные первые шаги, хорошие законы, но нужно еще увидеть, как эти законы реализуется", - заявил он в комментарии LB.ua в кулуарах Национального Экспертного Форума, организованного Институтом Горшенина.

...

http://world.lb.ua/news/2015/03/31/300446_evrokomissii_pravitelstvo.html
Link to comment
Share on other sites

Зато Сєню січяс хочуть просто втопити  так, я це зробили з Ющем.

І кажецця я вже знаю хто і можу даже назвати першу букву в імені.

Всьо так похОже получаєцця :nose3:  і главне руками самих людей. Мєсть она такая, всіда з косой. :pleasant:

 

:corn:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Зато Сєню січяс хочуть просто втопити  так, я це зробили з Ющем.

І кажецця я вже знаю хто і можу даже назвати першу букву в імені.

Всьо так похОже получаєцця :nose3:  і главне руками самих людей. Мєсть она такая, всіда з косой. :pleasant:

 

:corn:

Ой, нє.  Цей  сам  себе  топить,  Квіточка.  

Ми  ошиблісь.  Це  Кіндер-прем єр  і  до  Юща  йому  ніколи  не  досягти. 

Link to comment
Share on other sites

Був кавун "кращий банкір" центральної та східної європи тепер кролик "кращий прем`єр". Пора їм міняти піарщиків бо в народу це викликає сміх, а в бізнесюків паніку. Це ще раз показує як далеко прикоритні від народу і що вони вибоців вважають електоратом, а не людьми.

Link to comment
Share on other sites

Федеральный канцлер Германии Ангела Меркель позитивно оценила усилия Киева по осуществлению реформ и заверила, что немецкий бизнес внесет свой вклад в экономическое развитие Украины.

 

Об этом она заявила в Берлине после переговоров с украинским премьер-министром Арсением Яценюком, передает Укринформ.

 

Руководство Украины за короткий срок смогло сделать существенные шаги на пути необходимых реформ, считает Меркель.

 

“Должна честно сказать, что за очень короткий период работы Верховной Рады были сделаны существенные шаги, которые будут усилены международной поддержкой", - сказала Меркель на совместной пресс-конференции.

...

http://lb.ua/news/2015/04/02/300611_merkel_pohvalila_kiev_reformi.html
Link to comment
Share on other sites

Українська правда ‏@ukrpravda_news

 

Яценюк: Якби реформи у нас йшли не в тому напрямку, нам би ніхто 25 млрд доларів не дав. Навіть 25 доларів не дали б

https://twitter.com/ukrpravda_news/status/584764956328865794
Link to comment
Share on other sites

Стоит только догадываться какие бабки сейчас тратят противоборствующие лагеря на разных лоббистов и стоит заметить, что это опять наши бабки...

Link to comment
Share on other sites

Ой, нє.  Цей  сам  себе  топить,  Квіточка.  

Ми  ошиблісь.  Це  Кіндер-прем єр  і  до  Юща  йому  ніколи  не  досягти. 

Я Сєню часто критикував.

Але народ його обрав і це вочевидь кращий з можливих на сьогодні варіантів.

Розклад сил у ВР такий, що Яценюка можуть замінити хіба що Турчинов, Аваков чи Юля (якщо Турчинов знову з неї дружити почне).

З цієї четвірки найбільш притомним виглядає Сєня.

Link to comment
Share on other sites

Стоит только догадываться какие бабки сейчас тратят противоборствующие лагеря на разных лоббистов и стоит заметить, что это опять наши бабки...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XBBqEJbVVqM

Link to comment
Share on other sites

 

 


Яценюка можуть замінити хіба що Турчинов, Аваков чи Юля (

Упаси,  Боже,  від  усіх  трьох.  Та  досить  тих  недолугих  політиків,  в  т. ч. і  Яценюка.  Нам  потрібен  фаховий  уряд.

Що  має  вже  статися  з  державою,  щоб  нарешті  поставили  професіоналів? 

Link to comment
Share on other sites

Упаси,  Боже,  від  усіх  трьох.  Та  досить  тих  недолугих  політиків,  в  т. ч. і  Яценюка.  Нам  потрібен  фаховий  уряд.

Що  має  вже  статися  з  державою,  щоб  нарешті  поставили  професіоналів? 

Ну цих клоунів нам не з Марсу присилають, українці самі їх обирають :( .

Колись оберемо нормальних. Якщо вижевемо як нація.

Зрештою, в порівнянні з Януком та Азаровим Яценюк - це безумовний прогрес :) .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зрештою, в порівнянні з Януком та Азаровим Яценюк - це безумовний прогрес

Цього  недостатньо  для  теперішньої  ситуації.  Усім  треба виживати:  і  країні,  і  людям.  Вести  країну  має  чесний  професіонал.

Link to comment
Share on other sites

http://sannews.com.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%8E%D0%BA-%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B0.jpg

 

Кролыг далекоглядный, бо этой фоткой он опровергает расхожее сравнение, шо мол "..., а все шо вы делаете руками у вас плохо получается", 

на картинке чьотко указано, чем кролыг делает реформы, а не отой рукой

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Цього  недостатньо  для  теперішньої  ситуації.  Усім  треба виживати:  і  країні,  і  людям.  Вести  країну  має  чесний  професіонал.

Ну так треба було українському народу такого на виборах обирати.

А зараз маємо те, що маємо.

Link to comment
Share on other sites

Ну так треба було українському народу такого на виборах обирати.

А зараз маємо те, що маємо.

На  тому  етапі (вибори) мабуть  треба  було  так  зробити. Показати  світові  підтримку  Яценюку,  бо  потрібні  були  гроші.

Тепер  уже  всі  побачили  недолугість  прем єра:  і  світ,  і  ми.  На  кону  Україна  і  наше  з  Вами  майбутнє.

Мені  не  хочеться  вмирати  через  недолугого  і  нечесного  Сєню.  Люди  на  передовій  хоч  вмирають  за  країну,  за  ідею  перемоги.  За  що  мають  вмерти  з  голоду  і  холоду  мільйони  простих  людей?  Це  тоді,  коли  обранці  народу  (що  клялися  у  вірності)  більше  місяця  билися  за  портфелі  в  уряді,  за  комітети.  Це  була  перша  ластівка.

Друга - оподаткування  пенсіонерів  і  анулювання  безкоштовних  сніданків  малечі  у  школах.

Третя  ластівка - остання  крапля - газ.  Той, що в країні є!!! І  не  важно  в  чиїх  в  руках.  Усе  можна  забрати  з  інших  рук  так  само,  як  у  пенсіонерів  зароблену  пенсію.

Link to comment
Share on other sites

Яценюк: Сегодня на едином казначейском счету 32 млрд гривен - это самая большая сумма с 2005 года

http://censor.net.ua/news/331461/yatsen ... _2005_goda

Сначала превратил гривну в бумагу,а теперь хвастается шо ее у нас дофуя.
Урод!

Змінено користувачем Fox
Link to comment
Share on other sites

Многих их - в чулан - пытать.

 

Восстанавливать страну - и продолжать пытать: ."что они натворили, и кто ещё в деле".

Вот вам мой регламент Майдана-3 - и революции не надо.

 

Зато руководство не свергнуто, но будет отвечать за поступки (остаётся при работе, но "под следствием/ под лампой в лоб").

Так сказать докладывать о сути реформ, которых не сделало.

Link to comment
Share on other sites

Канал РАДА
погоджувальна (стартували з заявою, на тему "що поставити самим першим питанням в сесії Верховної Ради")

Мабуть люди  зі "Свободи", виступили про підняття питання на слухання "корупційні дії в уряді Яценюка: так / чи ні".

Після цього відкрили офіційну частину погоджувальної ради.

Link to comment
Share on other sites

растьот % жиров в маслах(с) -

Золотовалютні резерви Національного банку в березні, за оперативними даними, збільшилися на 77,2%, або на $4,35 млрд, і становили на 1 квітня $9,970 млрд.

Про це повідомляє офіційний сайт НБУ.

Як наголошується в повідомленні, така динаміка резервів була обумовлена насамперед отриманням коштів від Міжнародного валютного фонду в сумі $4,872 млрд, у тому числі на користь уряду в сумі $2,633 млрд.

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...