Перейти до змісту

Почему кролятина до сих пор не пал?


хозяин

Recommended Posts

Перший заступник міністра економіки України Саша Боровик заявляє, що покидає Кабмін через конфлікт із прем'єром Арсенієм Яценюком.


Про це він повідомив Радіо Свобода.


"Так, це правда, і з цим у мене немає вибору, окрім як покинути уряд. Сьогодні вони заблокували мою електронну пошту і сказали моїй команді, що я не повернусь", – сказав він. 


Боровик повідомив, що це пов’язано із конфліктом із прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.


За його словами, конфлікт розпочався наприкінці березня під час зустрічі.


"Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому мій назір (точка зору. – ред.) не сподобався. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення", – наголосив Боровик. 


Також, на його думку, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус втомився за нього боротися.


Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.


Раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання "Самопоміч" заявили, що перший заступник міністра економіки Саша Боровик, уродженець Львова, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк. 


У Кабміні наразі не коментують цю ситуацію.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Остання відповідь

а теперь вспомните,как кроль пальцерастопырки устраивал, будучи спикером

особенно запомнилось по тех.неполадкам с голосованием и его пожелание в село отправить на ферму (типа непристижно и неквалифицировано)

тогда еще с ним все стало ясно

но, надеялись, перерастет

них

самомнение растет быстрее всего

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Почему кролятина до сих пор не пал?

 

 

Ну так результати виборів такі, що Яценюка тепер ніяк не можна скинути з посади без дострокових виборів.

Мудрий український народ дав Яценюку, Пастору та Авакову карт-бланш.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мудрий український народ дав Яценюку, Пастору та Авакову карт-бланш.

 

Я честно говоря от етого прозрел!!! После года дуракаваляния и мародерства получить первое место по итогам выборов, ето знаете ли просто кокойты пипец тотальный!!!!

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я честно говоря от етого прозрел!!! После года дуракаваляния и мародерства получить первое место по итогам выборов, ето знаете ли просто кокойты пипец тотальный!!!!

 

Не переживайте, Вы не одиноки. У нас вот Обаму после четырёх лет ничегонеделания переизбрали :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не переживайте, Вы не одиноки. У нас вот Обаму после четырёх лет ничегонеделания переизбрали

 

У нас ситуация критическая, и отключать мозги в такое время смерти подобно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Айварас Абромавичус
Мы набрали 85 новых сотрудников.Будут кадровые ошибки. Это жизнь. История с Боровиком этому подтверждение. Просто не сработались.We move on.
https://twitter.com/aivaras_aivaras/status/598874590576812032?lang=ru

 

Тю, бачите, виявляється вони просто не спрацювалися. А Кроль і не при чому... реформатори, блін.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну так результати виборів такі, що Яценюка тепер ніяк не можна скинути з посади без дострокових виборів.

Мудрий український народ дав Яценюку, Пастору та Авакову карт-бланш.

Але  ж  мусить  бути  якийсь  вихід.  Він  же ж  угробить  всю  країну.  Невже  спокійно  чекати  і  дивитися,  як  тебе  вбивають?  

Існує  правда  ще  варіант - кулявлоб...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але  ж  мусить  бути  якийсь  вихід.  Він  же ж  угробить  всю  країну.  Невже  спокійно  чекати  і  дивитися,  як  тебе  вбивають?  

Існує  правда  ще  варіант - кулявлоб...

 

Выход один - следующий раз голосовать головой а не эмоциями. Очередные пять лет вы похоже потеряли.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Він  же ж  угробить  всю  країну.

 

Ну в этот раз нам кажись чуток повезло, во первых за нас почему то взялись наши иностранные патроны, а переть против них у кроля кишка тонка, а во вторых есть серьезные противоречия внутри страны, так что авось и на етот раз пронесет....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бы за садового наверное голоснул бы...


А например Москаль? Пишут что очень удачный губернатор в крайне сложной области

 

Очень своеобразный человек, это если так помягче сказать..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

эти евреи с 95квартала оказались на 100% правы когда кролю...с первого выпуска дали  имидж такого себе пиздабола который тока бегает по европам и бабло клянчит...и старается съехать с темы контроля этого бабла.....

по кролю 100% тное попадание в точку...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну в этот раз нам кажись чуток повезло, во первых за нас почему то взялись наши иностранные патроны, а переть против них у кроля кишка тонка, а во вторых есть серьезные противоречия внутри страны, так что авось и на етот раз пронесет....

Та  це  зрозуміло,  що  Порошенко  не  виносить  зарозумілості  Яценюка,  але  мені  та  іншим  від  того  не  легше.

І  не  знаю,  чи  доживу  до  наступних  виборів  з  такими  "реформами".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я бы за садового наверное голоснул бы...

Садовий  по  своїй  природі  полохливий.  Він  на  себе  відповідальності  вивести  країну  з  біди  ніколи  не  візьме.

Наживатися - так. Рятувати - це  хтось  інший.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так нема за кого. Пєтя-Сєня-Юля

я бы гройсмана попробовал бы??

или в тупую пришёд бы к Сааке упал на колени...и очень долго просил бы возглавить правительство.....

если и этот не согласился бы....

то тогда только внешнее управление с пиндосом во главе...попросить какогото гения пиндоского возглавить правительство..и похуй на вой..кацапов и местных.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я честно говоря от етого прозрел!!! После года дуракаваляния и мародерства получить первое место по итогам выборов, ето знаете ли просто кокойты пипец тотальный!!!!

я сам в шоке...

но они пидары по хитрому поступили....люди голосовали в основном не за них....

а за молодых...и перспективных....а кроль тупо старую гвардию всунул и молодыми разбавил.

таким образом и пролезли.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  Пинзеник?  Йому  хоч  довіряти  можна.  А  ще  краще  Ющенка  просити  слізно.  Вже  раз  врятував  країну  після  ..як  його... того  футбольного  м яча.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...