Перейти до змісту

Почему кролятина до сих пор не пал?


хозяин

Recommended Posts

Ага, щаз... Не буде цього, може вже досить мріяти?

 При Пеці Гройсманах Яценюках Тимошенко не буде .

 

 

исключительно из полученной в СМИ информации, а именно со слов Боровика, Абрамовичуса и кроля...

 Бу га га  . Та ти раньше всих ЗМІ срать в кроля почав . В тебе вже висновки наперед були , хто гімно хто ні ))) .

 

 Порахуєш свої ж гілки типу " кріль гівно" лише на цьому форумі ? пецю ти так не поносиш , відать очко жим жим .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Остання відповідь

Почему? При этих не будет, но и толку от них не будет, а стало быть им скоро на выход...

В тому і біда, що цим на вихід, але не проглядається формування альтернативного фронту з чітким розумінням шляху реального розв'язання проблем замість імітації. А час спливає.

Link to comment
Share on other sites

 Сєнядрочери на вихід .

 

 

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявляет, что первый заместитель министра экономики Саша Боровик ушел из правительства из-за конфликта с министром экономического развития и торговли Айварасом Абромавичусом. Источник: http://censor.net.ua/n336242
Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та ти раньше всих ЗМІ срать в кроля почав .

 

Ну и в чем я был не прав? если я раньше тебя или кого то еще понял кто такой кроль то это точно не моя проблема.

Link to comment
Share on other sites

 

 


пецю ти так не поносиш , відать очко жим жим .

 

Ну че за бред? Что мне петя может сделать за мои ветки? Мне категорически не нравились ни йуля ни азаров с януковичем и я свегда пишу исключительно то, что думаю по поводу этих персонажей, потому что их преступная деятельность наносит вред моей жизни..

Link to comment
Share on other sites

Опозиція чекає, доки прозахідна коаліція розвалиться і буде реалізовано російський сценарій, тому представники коаліції мають забезпечити єдність.


Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, зокрема щодо тарифів.


"Зараз іде політична і брехлива дискусія про розміри тарифів. Для того, щоб зняти дискусію і упереджуючи зразу питання наших політичних друзів із коаліції – тому що опозиції зараз не треба нічого робити, вони зараз вилізли на пальму і чекають, доки пропливе труп демократичної коаліції...", - сказав він.


"І автори цього чудового сюжету, які сидять у цій залі, вони це робили у 2004-му і 2005 році. Це вже все було в українській історії. Тільки цей раз це не вийде", - заявив Яценюк.


"І я певен у тому, що кожен відповідальний член коаліції усвідомлює, що сценарій, який напрацювали у Москві, а реалізовують у Києві щодо дострокових парламентських виборів, щодо розвалу парламентської коаліції як прозахідного уряду, так і прозахідної коаліції, так і прозахідного президента буде провалений і ніколи не буде реалізований завдяки нашій єдності", - заявив він.

Link to comment
Share on other sites

Хазяін . Ви скільки галасу  наробили по кролю , не бачив такого ж від вас в сторону Пеці , ну панімаю - на форумі у вас є друзі задрищенкі , так шо панімаю ))) . 

 

Шо єщьо панімаєм ? Шо є змова , ці всі  яреськи гонтарєви яценюкі та поросята мають іі . Так шо не нада ні кролю ні вам маніпулювати - пиздять та крадуть  вони разом . 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хазяін . Ви скільки галасу  наробили по кролю , не бачив такого ж від вас в сторону Пеці , ну панімаю - на форумі у вас є друзі задрищенкі , так шо панімаю ))) . 

 

Неправильно понимаете. Совсем неправильно.

Link to comment
Share on other sites

@Elguider, верной дорогой идем?

 

 

Падіння валового внутрішнього продукту України за підсумками першого кварталу 2015 року порівняно з першим кварталом минулого року становило 17,6%.

Про це йдеться у повідомленні Держстату.

Згідно з даними Держстату, порівняно з четвертим кварталом 2014 року, з урахуванням сезонного фактору, падіння валового внутрішнього продукту становило 6,5%.

Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції та розвиткупогіршив прогноз щодо зниження валового внутрішнього продукту України з 5% до 7,5% в 2015 році.

Нагадаємо, Національний банк прогнозує зниження ВВП в 1 кварталі на 15%, у 2 кварталі на 10,2%, в 3 кварталі на 5,7% і зростання на 2% в 4 кварталі.

Державний бюджет на 2015 рік розрахований виходячи з оптимістичного сценарію Кабінету Міністрів розвитку ситуації, що передбачає падіння ВВП на 5,5% при інфляції 26,7%.

Link to comment
Share on other sites

Или вот -

 

 

В прошлом году показатель теневой экономики вырос до 42% ВВП страны.

Уровень теневой экономики в Украине в 2014 году вырос на 7 процентных пунктов (п. п.) по сравнению с 2013 годом - до 42% от ВВП и стал рекордным с 2007 года, сообщило Министерство экономического развития и торговли в своем исследовании.

Link to comment
Share on other sites

Жа при чем тут это? Наверное работа в известных мировых компаниях говорит о том, что этот Боровик точно не пустышка ( я о нем в принципе в первый раз слышу), и тот факт, что таких людей отодвигают от государственного управления ( а это уже не первый пример) говорит сам за себя. Остается один в принципе риторический вопрос - а судьи кто??? Чеботарь что ли???

 

Можна почути перелік досягнень пацієнта в конкретних компаніях ?

 

Скажу тобі по секрету, що в відомих компаніях ( і навколо них) кількість різного роду мудаків, як правило, не відрізняється від середньостатистичної, а часто й суттєво перевищує її.  B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Gerard Roland

 

Gérard Roland is a Belgian economist, and a professor of economics and political science at the University of California, Berkeley.

 

WHO IS AFRAID OF SASHA BOROVIK?

 

After I posted yesterday on Sasha Borovik's journey back to Ukraine to help reforms, I learned this morning with dismay that he had been fired. He was hired as first deputy minister of the economy with amazing qualifications given his international career, but his nomination was never confirmed due to all sorts of bureaucratic obstacles. Today, it was announced that it would not be confirmed after he had worked several months without salary and that he was let go, without much further explanation. Very Soviet-style, very Orwellian. I expect lots of false rumors and innuendo to be spread. It should hopefully not deceive too many people.

There is no doubt that Sasha Borovik's great knowledge of business and institutions in advanced modern democracies, his intellectual independence, his courage, idealism, integrity and outspokenness ruffled feathers among those who in the shadows want to continue with corrupt and opaque ways, who pretend to reform to continue receiving money from the West, who are satisfied with lousy compromises with dark oligarchic powers. Nobody should be afraid of ideas and debates. Nobody holds the truth, which is why open debate is very important to move forward. Getting rid of Borovik is not a good sign of the current Ukrainian government's willingness to do serious reforms. It is a shame and a scandal and will hopefully lead to more serious scrutiny from international financial institutions about how reforms are implemented .... or not implemented, and how financial aid is really used.

Those who fight for genuine reforms in Ukraine, to transform it into a modern European democracy, to eradicate corruption from government and from people's minds should not be discouraged by this very bad signal. They should instead fight even more, be even more outspoken about what needs to be done and is not done. Politicians and bureaucrats must feel the heat even more. Civil society in Ukraine has woken up, but it will be a long march before Ukraine completely breaks with its Soviet past and its corrupt post-Soviet past. Ukrainian people needs more Sasha Boroviks to lead them towards this goal.

 

 

 

 

 

Гугл не плохо перевёл текст:

Жерар Роланд
 
Жерар Роланд бельгийский экономист и профессор экономики и политологии в Университете Калифорнии, Беркли.
 
Кто боится of Саша Боровик?
 
После того как я отправил вчера на путешествие Саши Боровика назад в Украину, чтобы помочь реформы, я узнал сегодня утром с тревогой, что он был уволен. Он был нанят в качестве первого заместителя министра экономики с удивительными квалификации учитывая его международная карьера, но его кандидатура не была подтверждена из-за всевозможных бюрократических препятствий. Сегодня было объявлено, что он не будет подтвержден после того как он работал несколько месяцев без зарплаты, и что он был отпущен без особого объяснения причин. Очень по-советски, очень в духе Оруэлла. Я ожидаю, много ложных слухов и инсинуаций быть распространяться. Следует надеяться, не обманывать слишком много людей.
Существует никаких сомнений, что великое знание Саши Боровика бизнеса и институтов в развитых современных демократиях, его интеллектуальная независимость, мужество, идеализм, целостность и откровенность взъерошенные перья среди тех, кто в тени хотите продолжить коррумпированных и непрозрачных способов, которые претендуют на Реформа по-прежнему получать деньги от Запада, которые удовлетворены паршивых компромиссов с темными олигархических сил. Никто не должен бояться идей и дискуссий. Никто не держит правду, поэтому открытое обсуждение очень важно, чтобы двигаться вперед. Избавление от Боровик не хороший знак готовности нынешнего украинского правительства, чтобы сделать серьезные реформы. Это стыд и позор, и мы надеемся, приведет к более серьезному анализу со стороны международных финансовых институтов о том, как реформы осуществляются .... или не реализованы, и как финансовая помощь действительно используется.
Те, кто борется за подлинных реформ в Украине, чтобы превратить его в современный европейский демократии, искоренению коррупции со стороны правительства и умы людей не должно быть обескуражен этой очень плохой сигнал. Вместо этого они должны бороться еще больше, еще более откровенным о том, что должно быть сделано и не сделано. Политики и чиновники должны чувствовать тепло даже больше. Гражданское общество в Украине проснулся, но это будет долго, прежде чем марш Украине полностью порывает с советским прошлым и его коррумпированной постсоветской прошлом. Украинский народ нуждается в более Саша Boroviks, чтобы вести их к достижению этой цели.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можна почути перелік досягнень пацієнта в конкретних компаніях ?

 

Скажу тобі по секрету, що в відомих компаніях ( і навколо них) кількість різного роду мудаків, як правило, не відрізняється від середньостатистичної, а часто й суттєво перевищує її.  B-)

Я не розумію, чому ми повинні займатись вашою безкоштовною просвітою?

 

Вас забанили у Гуглі почитати про Боровика?

Link to comment
Share on other sites

Реформи в Україні наприкінці квітня - початку травня знову вийшли на прийнятні темпи. Про це свідчить Індекс моніторингу реформ (ІМоРе), який складає група економістів VoxUkraine.

 

За три тижні з 20 квітня по 10 травня значення ІМоРе становило 2,1 бала за п'ятибальною шкалою проти 0,9 бала, які було зафіксовано перед цим.

...

http://i.lb.ua/076/48/55560fa5b5366.jpeg

 

http://ukr.lb.ua/news/2015/05/15/305100_indeks_reform_zris_priynyatnogo.html

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію, чому ми повинні займатись вашою безкоштовною просвітою?

 

Вас забанили у Гуглі почитати про Боровика?

 

Не знайшов там нічого про конкретні досягнення товариша.  Ну був він якимось йуристом в ІТ секторі, і що. У нас і Сєня Іцинюк теж йурист. :D

Link to comment
Share on other sites

Oleksa Shalayskiy

Покаянний пост.
Саме в ці хвилини я мав би бути в АП на засіданні Національної Ради Реформ, але крісло біля моєї таблички лишилось порожнім. Так от. Я не винен.
Історія така. Запросили мене туди учора, і я, звісно, відмовився. Не люблю, коли тебе поїдають хронофаги. Однак сьогодні зранку подзвонив поважаний чоловік і відмовитись було вже гріх.
Прокравшись повз всі кордони міліції і пікет Автомайдану, я дістався врешті турнікету, де мене в списках знайшли, однак, оскільки я був без краватки - не пустили. Міліціонери з жалем зітхали, але було видно, що я - не перша людина, послана з цього органу влади через дрес-код.
Охоронець показав мені список, де першими двома номерами стояли Яценюк-Гройсман і сказав: "Ви ж розумієте, які там люди".
Я звісно був без смокінгу, але далеко не в лахмітті. Ідея з"їздити в обід туди-сюди, аби перевдягнутись в лаковані мешти - мені навіть на думку не спадала: робоча зустріч. Про реформи. На них краватка не впливає.
Так що не потрапив я в святая святих. Хоча мені туди і не дуже треба було, але однаково - каюсь.
І все ж таки, вийшовши з АП і купивши в сусідній забігайлівці пиріжок з м"ясом, подумав: "А якби я так само думав тільки про шашечки, то би вже здох з голоду"-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Можна почути перелік досягнень пацієнта в конкретних компаніях ?

 

Я не знаю, я о нем вообще первый раз слышу, но вот только что у шустера он сказал что его последняя з-п была 0.5млн. долл. в год. Я так полагаю, что капиталисты просто так такие бабки платить не будут.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На фоне ШустерЛайв

 

апаю тему просто так.
В подтверждение событий в этом событии на ШустерЛайв, и совпадении с моими двумя специальными сообщениями в этой теме.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю, я о нем вообще первый раз слышу, но вот только что у шустера он сказал что его последняя з-п была 0.5млн. долл. в год. Я так полагаю, что капиталисты просто так такие бабки платить не будут.

Та лох он по сравнению с Пшонкой например

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...