Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

ты эту хуйню откуда взял, у гнусса-тухлого?

Сколько твоих родственников-друзей были на войне?

Не в АТО, а под огнем?

Читай мои сообщения за 2014 год. Там я подробно описал каким образом вычислил Гришина.

Link to comment
Share on other sites

ты эту хуйню откуда взял, у гнусса-тухлого?

Сколько твоих родственников-друзей были на войне?

Не в АТО, а под огнем?

+==========================================+

Та це типовий кацапський агент. За 30 грошей...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зимова пташка зовсім відморозила свій навкологлоточний ганглій.

 

Зубожіння - всі ми помремо, ще й тарифний геноцид!!! :D

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

которые убивали кацапофашистов на Донбассе, защищая Украину

А до того носили какарды этих самых кацапофашистов и прославляли Кацапстан. Как выяснилось... Зачем было куда ехать на материк, выискивать кацапофашистов... Застрелился бы себе там в Севастополе, одним кацапофашистом меньше. 

Link to comment
Share on other sites

А до того носили какарды этих самых кацапофашистов и прославляли Кацапстан. Как выяснилось... Зачем было куда ехать на материк, выискивать кацапофашистов... Застрелился бы себе там в Севастополе, одним кацапофашистом меньше. 

я бы написал, что вам должно быть стыдно,  но это же бесполезно

Link to comment
Share on other sites

Зубожіння - всі ми помремо, ще й тарифний геноцид!!! :D

Лесо, шановна! 

А чи не варто попросити трохи приструнитися оптимістів за йорнічаніє на адресу мільйонів українців?! 

Ну хєр би з ним, стіблися на таку тему якісь литовці чи естонці. Але ж за визнаної в світі межі зубожіння 5$ пенсіонери тут в середньому живуть на 2-3 бакси в день з усіма своїми болячками і побутовими проблемами!

Link to comment
Share on other sites

А до того носили какарды этих самых кацапофашистов и прославляли Кацапстан. Как выяснилось... Зачем было куда ехать на материк, выискивать кацапофашистов... Застрелился бы себе там в Севастополе, одним кацапофашистом меньше. 

+============================================================+

Застрелися у себе сам - одним кацапоагентом буде менше!

Link to comment
Share on other sites

 

 

юзер @vkhavr2, на жаль, поки що не може відповісти,

бо на годинку пішов покурити... 

+====================================================================+

Вже повернувся. І побачив як лєса відверто ігнорує дурню, що постить снігова птічка.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але ж за визнаної в світі межі зубожіння 5$ п

Що за межа зубожіння :lol2::weep: Тимошенко видумала, чи що? Є межа бідності - і визначають по різному для різних країн, і для країни типу України це ніколи не було 5 баксів, а менше.  

Link to comment
Share on other sites

Що за межа зубожіння :lol2::weep: Тимошенко видумала, чи що? Є межа бідності - і визначають по різному для різних країн, і для країни типу України це ніколи не було 5 баксів, а менше.  

ООН: Близько 60% українців живуть за межею бідності

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

Reload Page to see tweet..Link..

 

Чи повилазило? Перлiв одне одного не бачите?

Мав "щастя дивитися ту програму, якщо б Саака придушив Таньку, я б не засуджував - побила, сука, всi рекорди https://youtu.be/gu4utPaL_l8

Link to comment
Share on other sites

 

 


ООН: Близько 60% українців живуть за межею бідності

 

Я бачила ці заяви, зроблені на основі не зовсім вірних розрахунків, як на мене. Дискусійна методика визначення. Ну в цьому випадку перебільшення для нас це добре. але для сеье Ви маєте розуміти, що неподалік нас в цьому списку Хорватія :fp1:

Хоча для чого це я пояснюю :fp1:

ЗУбожіння!!! Зрада і ярмо!!! Ще й тарифний геноцид!!! :love:

Link to comment
Share on other sites

Я бачила ці заяви, зроблені на основі не зовсім вірних розрахунків, як на мене. Дискусійна методика визначення. Ну в цьому випадку перебільшення для нас це добре. але для сеье Ви маєте розуміти, що неподалік нас в цьому списку Хорватія :fp1:

Хоча для чого це я пояснюю :fp1:

ЗУбожіння!!! Зрада і ярмо!!! Ще й тарифний геноцид!!! :love:

в цинизме вы давно превзошли Марию-Антуанетту

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:consul: Напишить пункт правил, які я порушую.

Пункт називається норми людяності, а країна, в якій ти приколюєся з злиднів половини населення. називається Україна. За яку ти начеб-то пасть порвеш  :X

Link to comment
Share on other sites

ООН $5

Не можна, як аргумент давати посилання на такі сайти.

Наскільки я пам'ятаю, завжди ділили на групи, і 5 баксів це хіба для золотого мільярда.

Хоча я Вам все одно нічого не доведу, тому ще раз запитаю, який пункт правил я порушила?

 

 

 

в цинизме вы давно превзошли

Юлю Володимірівну не вийде перевершити як там "зносились черевики - носіть Луї Віттон" :weep:

"Не їжте солодке - бо це шкідливо" - це я добре пам'ятаю :)

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пункт називається норми людяності

 

:weep::lol2: Та невже, приколюватись над політиками - це порушувати норми людяності. Отєто поворот  B-)

 

 

 


з злиднів половини населення

Треба писати правильно. як у штабі - з-у-б-о-ж-і-н-н-я :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...