Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Я хочу звернутися до лідерів опозиційних сил.

Юлія ТимошенкоАндрій СадовийАнатолій ГриценкоВасиль Гацько (Vasyl Gatsko)Олег ТягнибокValentyn NalyvaichenkoDmytro DobrodomovВіктор ЧумакЕгор ФирсовMustafa Nayyem

Завтра в Києві відбудеться Марш за імпічмент. Це, можливо, єдиний шанс в мирний, законний спосіб зупинити сповзання України в диктатуру і нову Руїну.

Через чотири після початку Революції гідності влада нікого не покарала за злочини проти Майдану, переслідує політичних опонентів, масово порушує права людини, а головне - кожного дня грабує армію, заганяє в злидні пенсіонерів, позбавляє гідного майбутнього нашу молодь. Якщо ми їх не зупинимо зараз ми зрадимо Революцію Гідності, зрадимо всіх тих, хто віддав життя в Києві та на Сході України. Але ще гірше - ми втратимо країну.
Коли влада не має політичної волі побороти корупцію, припинити політичні репресії та навести лад в державі, політичну волю має проявити народ. Разом ми повернемо собі країну, разом переможемо ворога, разом - повернемо Крим та Донбас.

Тому я закликаю стати поряд з людьми, які вийдуть завтра на Марш за імпічмент. Це Марш всіх громадян України, справжніх патріотів, які не здаються, готові відстоювати свої спільні інтереси та поставити на місце намагання узурпації влади.

Зустрінемось у неділю 3 грудня, в Києві, в Парку Шевченка, о 12-й.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

картинка в посте 

Максим Руденко с David Sakvarelidze и еще 12.
а у Сакварелидзе ее нет. Почему?
Link to comment
Share on other sites

 

 


та не, вы легко допечатаете фейки

 

Та нє, я не працюю в кацапських конторах по політичному піару,де Саака замовляє виготовлення наочної агітації, тому ніякої причетності до калічних карт ніяк мати не можу, та і в голові в мене інший обрис України з дитинства, який я не з руськоізічного інету качала :D

Link to comment
Share on other sites

Та нє, я не працюю в кацапських конторах по політичному піару,де Саака замовляє виготовлення наочної агітації, тому ніякої причетності до калічних карт ніяк мати не можу, та і в голові в мене інший обрис України з дитинства, який я не з руськоізічного інету качала :D

зачем вы так про DA' :weep:

Link to comment
Share on other sites

Dmitry Medved‎ 
29 листопад о 11:58 ·


Эволюция карго-культа Саакашвили.

1. Сначала была попытка ремейка грузинской "революции роз" с триумфальным шествием героя от границы в сторону парламента с дальнейшим захватом парламента во время заседания и госпереворотом. Не взлетело.

Спин-офф - попытка римейка 100 дней Наполеона с разгоном соответствующего креатива по сети. Прекращайте защищать барыгу, Львов перешёл на сторону императора, вот это все. При этом фан-клуб даже не вспомнил, чем закончились те веселые 100 дней для Франции и для Наполеона лично.

2. Потом была попытка имитации Майдана. Предполагался массовый митинг, провокация с целью жесткого противостояния, нагнетание истерики с дальнейшим госпереворотом. Не взлетело.

Спин-офф - "Ленин на броневичке". Броневик не подогнали, троцких в избытке по количеству, но с качеством просто катастрофа.

3. Карго-имитация Революции достоинства. Палатки, эскалация требований, горящая шина (1 шт.). Финал - тотальный игнор акции со стороны общества, и, что особо обидно, со стороны власти.

Спин-офф - "Ленин в шалаше". Шалаш меняем на комфортабельную палатку, но увы, фигурант предпочитает дорогие отели.

4. Раз не пошел Майдан - повторяем антимайдан, благо, расположились на том же месте. Выходит достоверно, результат тот же, отношение сменяется на брезгливость даже у журналистов.

Тут спин-оффов было столько, что народ устал смеяться.

5. Ну и наконец новый этап - "народный импичмент". Несостоявшийся наполеон титулуется "народным президентом", печатаются и развозятся какие-то "бюллетени" для какого-то "голосования". Дежавю 14-го, не прокатывает без прямого российского вторжения.

Могу предположить, что в качестве очередного ремейка попытаются повторить пивной путч. По всей логике, это будет финалом попыток строить самолеты из грязи и веток.

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Дзвонять з Запоріжжя, розповідають як люди, якi називають себе поліцією не пускають автобуси до Києва на завтрашній марш. Шукають будь-які "порушення", загрожують водіям забрати ліцензію. Люди запитують що робити.

Що робити? Їхати. Будь-яким шляхом добиратися до Києва. Ця мерзота міцно вчепилася в золотий унітаз. Його треба демонтувати усім світом. Обов'язково фіксувати тих хто порушує закон. Так званих "поліцейських", так званих "СБУшників". В Україні у майбутньому потрібно буде багато народу дороги будувати. З ядром на нозі. І одних чиновних злодюг буде мало. Розбавимо каторгу їх прислугою в погонах. Зазвичай злочинні накази біжать виконувати ті у кого рило і так в пуху. І скласти реєстр цих рил для майбутнього буде не зайвим.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Гугл-траслейтом переводили кацапы :)

 

100%, схоже всю кампанію ведуть кацапські піарники, прослідковується почерк - тому вірю і  в калічну карту, бо це схоже на тупих кацапів, хай навіть ліберальних - набрав в гуглі "карта Украини" па рускі і втулив, що вилізло :weep: це як вони танки німецькі  і фашистів ліплять на плакати замість дідов.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...