Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

 

Президент Росії Володимир Путіна назвав дії лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі в Україні плювком у сторону українського й грузинського народів. Про це він сказав на прес-конференції в Москві. "Те, що робить Саакашвілі, - це плювок у сторону українського й грузинського народів", - вважає глава РФ. Також Путіну не подобається те, що опальний політик "носиться площами і кричить: "Я українець". https://www.unian.ua/politics/2297889-nositsya-ploschami-putin-otsiniv-diji-saakashvili-v-ukrajini.html
 
интересно было бы почитать логические упражнения саакашвилифобов на эту тему

 

 

Значит хорошие сапоги, надо брать. 

Link to comment
Share on other sites

Значит хорошие сапоги, надо брать. 

Кагбэ с одной стороны да. А с другой - "падающего - подтолкни" © Особенно с учетом их взаимной личной неприязни.

 

Что-то мне подсказывает, что при более удачном исходе всего движняка с импичментом и протестами, риторика была бы совсем иной. Конечно, не в поддержку Саака (личная неприязнь, см. выше), скорее точно такое же презрение и "мне жаль на это смотреть", но уже в контексте того, до чего довела людей хунта.

 

А месседж "как вы это терпите" - это заодно и для своих, мол, уж я б такого точно не допустил, смотрите как бывает там, где меня нет :)

Змінено користувачем peniata
Link to comment
Share on other sites

хуйло пішло війною на Грузію Саакашвілі через спробу останнього позбавити свою країну російського контролю і спрямувати її до євроатлантичної спільноти. Найстрашнішим жахом іпанутого імперця є втеча вассалів і їх наступний успіх. Воно ні за яких умов не припинить вважати Міхо найсмертельнішим ворогом.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

кагто не понятен план на очередные выходные.

вроде и миху не посодили, да и содить не собирались, оказываетсо,

но зрада, как полагаеццо, жывее всех жывых, только ничо не

понятно, да. 

Link to comment
Share on other sites

кагто не понятен план на очередные выходные.

вроде и миху не посодили, да и содить не собирались, оказываетсо,

но зрада, как полагаеццо, жывее всех жывых, только ничо не

понятно, да. 

Дык а к чему был цирк с арестом? 

Link to comment
Share on other sites

хуйло пішло війною на Грузію Саакашвілі через спробу останнього позбавити свою країну російського контролю і спрямувати її до євроатлантичної спільноти. Найстрашнішим жахом іпанутого імперця є втеча вассалів і їх наступний успіх. Воно ні за яких умов не припинить вважати Міхо найсмертельнішим ворогом.

Это понятно. Непонятно за что так не любят Михо украинские "патриоты" во главе с Рошеном? Как-то не логично. 

Link to comment
Share on other sites

Это понятно. Непонятно за что так не любят Михо украинские "патриоты" во главе с Рошеном? Как-то не логично. 

+===========================================================+

Відмовився задарма працювати на Рошен. Тобто, відмовився покривати 

своїм авторитетом шоколадний бандитизм.

Link to comment
Share on other sites

Дык а к чему был цирк с арестом? 

+================================================+

Щоб публічно обісратися... Мабуть "там" наявні мазохісти...

Чи грають в "синього кита" і отримали завдання - обісратися...

Link to comment
Share on other sites



Запрошуйте на Марш своїх друзів і сусідів, приходьте з сім'ями, чим більше нас буде, тим швидше в Україні розпочнуться зміни. Київ, 17 грудня, 12:00, парк Шевченка.



  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Президент Росії Володимир Путіна назвав дії лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі в Україні плювком у сторону українського й грузинського народів. Про це він сказав на прес-конференції в Москві. "Те, що робить Саакашвілі, - це плювок у сторону українського й грузинського народів", - вважає глава РФ. Також Путіну не подобається те, що опальний політик "носиться площами і кричить: "Я українець". https://www.unian.ua/politics/2297889-nositsya-ploschami-putin-otsiniv-diji-saakashvili-v-ukrajini.html
 
интересно было бы почитать логические упражнения саакашвилифобов на эту тему

 

Саакашвили - "личный враг Путина"... Хм-м-м...

 

О том, что со своими личными врагами делает Путин охотно могут рассказать Литвиненко и Борис Березовский. Ой, не могут?

 

Саакашвили - шпана дворовая, а не личный враг.

Link to comment
Share on other sites

 

Запрошуйте на Марш своїх друзів і сусідів, приходьте з сім'ями, чим більше нас буде, тим швидше в Україні розпочнуться зміни. Київ, 17 грудня, 12:00, парк Шевченка.

 

DRB_eLKW0AEl9bU.jpg

 

DRB_eKSXUAA08a1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, на ещё

экзерсис намбер ту. Хотите поговорить об основах формальной логики? Или уже созрели до обещанных извинений за фейк?

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites




Після Печерського суду, де була доведена безпідставність утримання мене під вартою, ГПУ кудись зникло. Ніхто не розумів: чим же вони займаються? І нарешті сьогодні все прояснилося. Виявляється Луценко часу не гаяв. Він придумав геніальну і, на його думку, безпрограшну комбінацію: Київ, в обмін на лояльність до Януковича, приймає у нього «докази» того, що Майдан розстрілювали «снайпери Саакашвілі». Не вийшло посадити за підготовку державного перевороту - не біда! Звинуватимо у розстрілі Майдану.



Я думав, що назвати мене агентом Путіна - це пік маразму, але, виявляється, їх хвора уява здатна видавати перли й краще!


За задумом прокуратура прийме ці докази від Януковича, але не одразу (не у справі розстрілу Майдану), а в іншому кримінальному провадженні, яке вони зараз поспіхом шиють.


Сьогодні, в День Народження Юрія Луценка, після новини про «снайперів Саакашвілі», я хочу йому щиро побажати міцного здоров'я. Психічного, зрозуміло.


P.S.


Я ось про інше думаю, ось розвалиться ваше чергове гучне звинувачення, розвалиться напевно, тому що фантазії - не доказ, і що далі? Боюся навіть уявити, чим можна переплюнути звинувачення у роботі на ФСБ і розстріл Майдану ... Звинуватити мене в Голодоморі хіба що ...




  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Черкасах СБУ затримала російського шпигуна.

Який був активістом-націоналістом, та останні роки волав "ЗРАААДААА! "ВЛАДА ЗНИЩУЄ ПАТРІОТІВ!"

 

 

Що доводить, що "активісти-націоналісти" = "зрадники-імітатори", на відміну від чесних і прямих "бариг-патріотів"?

 

І ці люди забороняють мені колупатися в носі щось говорять про формальну логіку  :fp1:

 

Що залишилося порохні, крім закидувати всіх навколо лайном, щоб довести, що їх лідОр не дуже смердить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...