Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Я не готовий прогнозувати хто і за кого проголосує, невдячна справа, ще трохи зарано. Але отака передчасна "революційна ситуація" саме в такому форматі, відтягує точку кипіння на деякий час, бо оце "піднесення" буде зараз злите протягом лічених днів, і без репресій, просто само по собі...

 

Це за умови, що роздратований Пєця не встругне знову якоїсь дурниці. Якби він не бикував, нічого би не було

Link to comment
Share on other sites

Поляки влаштовують рейвах через значно менше - через намагання виконавчої і законодавчої влади отримати контроль над судами - менший, ніж має Пєця в нас. Бо це СМЕРТЕЛЬНО небезпечно для держави. Зараз поряд з Міхо - не конче в палатках, але політично - мали б стояти ВСІ політики, хто хоче якоїсь реальної демократії в Україні у найближчий час. Тоді Міхо був би один з, а не єдиний. А наші політикани прораховують, коли вигідно вступати у гонку. Не буде куди вступати :(

Link to comment
Share on other sites

Це за умови, що роздратований Пєця не встругне знову якоїсь дурниці. Якби він не бикував, нічого би не було

Ні, Пєця (поки що?) не є непередбачуваним психом. Тому я не здивуюсь, що оте "бикування" було запланованим :) З холодним розрахунком. Поки не бачу ознак, щоб він втратив контроль над ситуацією, а отже є підстави вважати, що решта подій була частиною плану.

Link to comment
Share on other sites

Я Вам щиро бажаю виїхати нарешті в расейскіє парядкі і прєкрасную медицину, а не дратуватись тут від українців і чекати Хуйла в Києві

Спасибо на добром слове, я прям таким патриотом Украины себя почувствовал. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Спасибо на добром слове, я прям таким патриотом Украины себя почувствовал.

 

Тут така справа, мені не дуже хочеться Вам відповідати, але в мене мінуси закінчились :) Ви таки патріот, алеине України, судячи з Ваших дописів. І в мене добра пам'ять :) а все пам'ятаю і про парядки, і про чюдную медицину, і про Майдан, який ростріляв Педро з Парубієм, щоб влізти у владу, а хуйло і овоч ніпічьомкі
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут така справа, мені не дуже хочеться Вам відповідати, але в мене мінуси закінчились  :) Ви таки патріот, алеине України, судячи з Ваших дописів. І в мене добра пам'ять  :) а все пам'ятаю і про парядки, і про чюдную медицину, і про Майдан, який ростріляв Педро з Парубієм, щоб влізти у владу, а хуйло і овоч ніпічьомкі

А нєфіг витрачати їх на такі повідомлення.

 

и тот же Октябрьский, но позже

Mikheil Saakashvili

1 ч · 

Declaration by the Movement of New Forces of Mykhailo Saakashvili regarding today’s events

The Movement of New Forces of Mykhailo Saakashvili has always adhered to the unshakeable principle of absolutely legal, non-violent opposition intended to encourage Ukraine to move ahead quickly with reforms and finally begin a serious battle with endemic corruption.

Today, during another large-scale, peaceful demonstration by our supporters in the capital of Kyiv and on the Maidan we made a detour to the International Center for Culture and Arts (the former October Palace) in order to support an application by the wives of Ukrainian military servicemen to obtain access to two rooms in the Center to serve as their office and in order to defend their rights as soldiers’ wives and provide care for their husbands. After making this application for office space, we began to head toward the parliament building. However, as has regularly been the case, Ukraine’s law enforcement agencies came out in incredible force and blocked access to the Center all with the apparent intention of provoking a conflict. This conflict then took place, though we immediately called for anyone involved in physical confrontation to withdraw, to leave the massed and masked “berkut,” National Guard and police alone.

Our protest movement, which has increased in popularity quickly over the past several weeks, has always been and will always be peaceful. It is the authorities who are interested in diverting attention away from our rightful demands and provoking a violent conflict. Unfortunately, many people, dismayed by the absence of reforms and widespread corruption which are not being tackled despite more than three years of a war with Russia, are impatient.

“I categorically denounce anyone who tries to seize any buildings, who falls for provocation by the authorities and resorts to force,” says Mykhailo Saakashvili, “We have nothing in common with such people and denounce any such attempts.”

We condemn anyone, whether from the opposition or on the part of the authorities, who uses violence as a provocateur.

Our path is peaceful and it is through peaceful and legitimate opposition activity that we will overcome.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@costashu,

Вас закріпили за мною персонально, що Ви цілодобово коментуєте кожний мій пост?

Капец, я не знаю чи радіти з такої уваги чи дратуватись :weep:

Правда, подекуди здається Ви використовуєте заготовлені штампи, бо невпопад чи незрозуміло коментуєте. Що, гугл перекладач погано допомогає чи не стараєтесь?

Link to comment
Share on other sites

@costashu,

Вас закріпили за мною персонально, що Ви цілодобово коментуєте кожний мій пост?

Капец, я не знаю чи радіти з такої уваги чи дратуватись :weep:

Правда, подекуди здається Ви використовуєте заготовлені штампи, бо невпопад чи незрозуміло коментуєте. Що, гугл перекладач погано допомогає чи не стараєтесь?

Звісно радіти!  :tu: Бо клієнт ще не в курсах, з ким зв'язався  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так о чем простыня?

 

Я не думаю, що Ви мій хтось з моїх колишніх викладачів англійської, щоб екзаменувати...

Хоча можливо, у них у багатох були серйозні проблеми з українською :D

ЗІ точняк закріпили, не вірю що добровільно. Співчуваю :)

Link to comment
Share on other sites

Вже писав не раз - трьох. Удобрюють українську землю.

 

Раніше писали двох, і закопали на власному городі :)

Ага і ще міна під залізнецею, щоб дрищів з порошками підривати

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Раніше писали двох, і закопали на власному городі :)

Ага і ще міна під залізнецею, щоб дрищів з порошками підривати

+===========================================================+

Не бреши! Методам знищення ворогів так, щоб іх не можна було знайти та 

ідентифікувати мене навчив мій батько, який мав великий практичний досвід.

Він командував групою радіорозвідки під час війни. Його група єдина на всі

фронти не мала безповоротних втрат. 

А міни були приготовані для кацапів, якби вони навесні 2014-го поперлися б на Київ. 

Тепер, правда, бачу, що різниці між кацапами та шоколадними не видно.

Link to comment
Share on other sites

Міхуйло бреше, як кацапи - просто потік брехні.

І Майдан так же використовує, як кацапи нв русской веснє - для виправдання своїх ганебних і злочинних вчинків. Воняє лаптями.

+================================================================+

Цікаво, наші модери не реагують на матюки від snowbirdМіхуйло і так багато разів., 

Тому вимагаю від модерів дозволу на використання визначення: педрилки! Чи матюкатися у нас

на Форумі дозволено лише жінкам?

 

Цитата:

 

 

Человек, тем более, мужчина, не способен понять кошку, тем более, женщину.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це за умови, що роздратований Пєця не встругне знову якоїсь дурниці. Якби він не бикував, нічого би не було

+================================================================+

Роздратований Пеця не може не втнути чергову чи навідь позачергову дурницю. 

Карма така, шоколадна...

Link to comment
Share on other sites

@Euro,

Мені не сподобалась брехлива Міхуйлова простиня англійскою, я що не маю права мінус поставити?

Скористайтесь гугл транслейтом :) чи таки глючить у Вас?

:D

Link to comment
Share on other sites

Тому вимагаю від модерів дозволу на використання визначення: педрилки!

 

Та невже? :weep: а раніше в Вашому лексиконі слів дрищ, педріло, і т.д. не було :weep:

Міхуйло - це не матюк, як і хуйло, а призвісько.

 

ЗІ отєто цікаво, грозні юльки від погроз вбити ічи принаймі засудити перейшли до стуку :weep: герої, чо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та невже? :weep: а раніше в Вашому лексиконі слів дрищ, педріло, і т.д. не було :weep:

Міхуйло - це не матюк, як і хуйло, а призвісько.

 

ЗІ отєто цікаво, грозні юльки від погроз вбити ічи принаймі засудити перейшли до стуку :weep: герої, чо

+=========================================================================+

Ну, а дрищ та педрило - ці назви дав народ відомим політичним діячам. 

А взагалі - це дослідження реакції модераторів на матюки від жінки. 

Лєса попросила мене не вживати назву "педрилки", я і перестав. 

Чекаю на аналогічну реакцію модерів і до інших.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...