Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Я в Фейсбуке не представлен. Когда на гавермент работал, запрещено было, теперь по привычке.

Аналогично. Хотя у нас была частная компания. Запрет лично выдал я. Но только относительно служебных пк.

@Silentio, я доречі думав написати, але там сраколизи зафлудили

А ты не думай, ты пиши. Сраколизов там мало, после его обращения по поводу альянса с Клячей, это было особенно заметно. Не матюкались, но жестко высказали свое Фэ.

Link to comment
Share on other sites

Судя по голосованию за панамского патриота и рошенодержавника Педрилью -  сомнительно

 

Пан Сілентіо, я востаннє на выборах голосував за Юлю в 2 турі у 2010. Після цього я на вибори не ходив. Це так, для довідки.
Link to comment
Share on other sites

Пан Сілентіо, я востаннє на выборах голосував за Юлю в 2 турі у 2010. Після цього я на вибори не ходив. Це так, для довідки.

Так я тоже за Зе не голосовал хоть и симпаиизирую наконец-то  живому челевеку, а не прожженной циничной мумии на Банковой...однако ж не бьюсь от этого в экстазе, в отличие от твоих и остальных петярастов истерик, що не выбрали Пэдру...

Link to comment
Share on other sites

Банковой...однако ж не бьюсь от этого в экстазе,

Вы здесь не живете, Вам результат пох.... нашли забавку, вместо того чтобы играть в "Цивилизацию"  :td:

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Вы здесь не живете, Вам результат пох.... нашли забавку, вместо того чтобы играть в "Цивилизацию"  :td:

Ахуеть...74 процента тоже, видимо, нашли забавку и тоже, видимо, там не живут...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ахуеть...74 процента тоже, видимо, нашли забавку и тоже, видимо, там не живут...

С теми понятно, поколение "сватов". Я же не даром запускал ветку,кто из умных людей агитировал за наркомана.

С Вами интереснее положение. Пока кроме как детское "хочу-могу", другого не вижу, кроме как прямого содействия уничтожению государства Украина.

Змінено користувачем kr1810bm86
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бугога. З інтелектом ящірки.

Фома, ты он стонал тут два года за монитор и бидкався за ипотеку... А он с "интеллектом ящирки" имеет это все и даже больше, причем без вопросов от правоохранительных органов... Так у кого после этого интеллекта не хватает? 

 

Я уже не говорю, что он в 42 года президент 38 мильйнной страны.... А ты хто в 42 года ...будешь?

Хипстер-жопомий? Бугага...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ты он стонал тут два года за монитор

Монітор це пару годин роботи, пан Сілентіо.

 

бидкався за ипотеку

Шо є то є, ціни скажені.

 

А он с "интеллектом ящирки" имеет это все и даже больше, причем без вопросов от правоохранительных органов... Так у кого после этого интеллекта не хватает?

 

От я на піаніно грати не вмію, факт.
Link to comment
Share on other sites

Я уже не говорю, что он в 42 года президент 38 мильйнной страны.... А ты хто в 42 года ...будешь?

 

Хипстер-жопомий? Бугага...

У 42 я точно не буду Зебілом. Цього достатньо.
Link to comment
Share on other sites

С теми понятно, поколение "сватов". Я же не даром запускал ветку,кто из умных людей агитировал за наркомана.

С Вами интереснее положение. Пока кроме как детское "хочу-могу", другого не вижу, кроме как прямого содействия уничтожению государства Украина.

Кого бы я с удовольствием уничтожил, так это дегенератов в государстве Украина... Из за которых в том числе мне пришлось из нее Уехать... Но думаю вы сами успешно вымрете после 5 лет Вовы Зеленского. Одни показяться от истерик, а другие свалят нах к себе подобным  B-)

У 42 я точно не буду Зебілом. Цього достатньо.

Бугага... Едэм дас зайнэ....

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зєлю у Бухенвальд?

То на Освенциме было написано... 

Сорри там было другое

 

 

Арбайт махт фрай. Так шо працюй Фома, може якось и на ипотеку напрацюеш...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну вот и хорошо!

 

Партія Саакашвілі йде на вибори самостійно

 

"Подивившись знову на цих старих політиків, на ці старі партії, подивившись знову на ці договорняки, на те, що багато хто з них, незалежно від мого особистого ставлення, ще більше підмочив свою репутацію, ніж у них було півтора роки тому, коли мене захоплювали і висилали, ми прийшли до висновку, що треба йти на вибори самостійно", - сказав він.

 

За словами Саакашвілі, його партія відрізняється від інших "і ідеями, і драйвом, і енергією".

"Ми не можемо йти на компроміс. Ми не можемо, як і раніше, вибирати з різних сортів, вибачте, лайна", - сказав він.

Саакашвілі, який нещодавно повернувся в Україну, додав, що приїхав сюди "не в політичні ігри грати і за посадами ганятися".

"Щоб підтримати загальну хвилю, яка прийшла з обранням Володимира Зеленського, щоб генерувати великі ідеї, які приведуть до того, що Україна повинна зробити стрибок вперед, ... ми збираємося зараз в офісі і разом з вами будемо складати список, разом з вами будемо йти на ці вибори, разом з вами, я впевнений, будемо перемагати, якщо добре організуємося", - додав він.

 

Так нет же! :fp1:

Не дадут спокойно работать...

 

 

 

Гриценко задумався, чи не об'єднатися з Саакашвілі  :fp1:

 

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко розглядає можливість об'єднання з партією Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил" для спільної участі політсил на дострокових парламентських виборах.

Про це Гриценко заявив 8 червня. 

"Ми вже об’єдналися в єдину команду з трьома проукраїнськими проєвропейськими партіями - "Народний контроль" (Дмитро Добродомов), "Рідна Країна" (Микола Томенко) і "Європейська партія України" (Микола Катеринчук). Багато з вас  ... пропонують нам об’єднатися також із партією "Рух Нових Сил" Михайла Саакашвілі", - зазначив Гриценко.

Він нагадав, що "Громадянська позиція" та РНС "були у тісній співпраці на президентських виборах".

 

"Упевнений, що в РНС через стислі терміни можуть виникнути проблеми з повноцінною участю у виборчому процесі. ... Хочу виступити з ініціативою - об’єднати зусилля досвідчених принципових і прогресивних лідерів політичних сил виступити разом на парламентських виборах. Тим самим максимально мобілізувати і об’єднати наших виборців", - заявив Гриценко. 

З’їзд партії Громадянська позиція призначений на 10 червня. 

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Наразі діє план перемоги головних сил олігархічної мафії - ригочуків і мудачуків з проросійського флангу, і порошків з "прозахідного". Підсилить пороха Голос, якщо втовпиться. Майже всі ЗМІ їхні, усі гроші їхні. Якщо РНС згодиться на співпрацю з об'єднанням Гриценка, вони можуть потіснити Вакарчука. Саака в цьому випадку отримає доступ до ефіру каналу 24. Слуга народу виступатиме статистом, збирачем негативу і ждуном.

За "Батьківщину" не знаю що і сказати - ані грошей, ані ЗМІ окрім Укрлайф.

Не видно поки що ніяких варіантів запобігання реваншу мафії. Бо разом з порохнявими ригочуки-мудачуки контролюють процес визнання КС указу Зеленського про розпуск ВР неконституційним. Будуть бачити, що електоральна думка ще не дозріла на їх користь в липні, скасують позачергові. А до осені жир нагуляють.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...