Перейти до змісту

Ватна Монтян для ватних гостів з ФУП


Гість Хома

Recommended Posts

Як юльок юльку скажу, в нас ймовірно навіть спільні знайомі є. Ну або мої знайомі досить добре знайомі зі знайомими Фоми...

Просто пану Бордеру в останні роки досить багато перенести довелось і він став занадто емоційний й трохи втратив свої запаси добродушної іронії. Порожнечу боюсь злість заповнила.

 

З.І. Якщо когось з притомних дописувачів ображав запальним словом, вибачайте. Напевно часом мене справді заносить.

 

 

нє, ну шо є, то є  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Я от завжди вважав Монтян кадебешніцею, ще як тільки вона вилупилась під час "Україна без Кучми" і я вперше почитав життєпис провінціалки з Керчі що навчалась на юридичному МДУ. От було там маса маркерів, які хоча б і побічно, але могли про це свідчити. А тепер думаю, може наша контррозвідка її перевербувала? Інакше на хріна ж так АКТИВНО палитись. :gigi:

Там як копнути її біографію, навіть те що зовні, відкривається дуже цікава картина. Коли вона ще була просто матюкливою бабою на ФУПі, я якось зачепив її з цього питання. Вона на диво у відповідь не матюкалась, але відповіла щось нерозбірливе. Якщо конкретно, то сказала - "попав пальцем в небо".

 

Про те як з глибокої дири можна було поступити на юрфак МДУ, це опустимо. Будемо вважати що своїми талантами. Хі-хі...

 

Вона в свій час досить розлого описувала час навчання в університеті. Зокрема там було, як ввона з голодухи підхарчовувалась зловленими з подругою голубами. Тобто, вона далеко не з олігархічної сім'ї. Так що поступала не за гроші, це точно. Залишається два шляхи - за знаннями (не вірю), або по спецсписках. Ну, як пуйло в ленінградський на юрфак.

 

А ще там були якісь ньюанси, я вже точно не пам'ятаю. Чи то з дітьми, яких вона здається мала вже під час навчання, чи ще щось. Але з того слідувало, що вона навчалась не на стаціонарі. Я не знаю, чи було тоді заочне відділення на юрфаці МДУ, але коли я прямо сказав монтянші, що вона навчалась заочно, вона і пробурмотіла те своє невизначене "попав пальцем в небо". Без своїх звичних "ти котєгу дурачок".

 

Далі. В неї був якийсь особливий інтерес до каддафі. На цю тему в неї здається навіть дипломна робота (чи якась інша). Крім того, її близька подруга Олена Полюхович, митець, мати дітей які фігурували в педофільному скандалі, засвітилась публікацією в інтернеті в своїх якихось напівекстазах про східні гареми. Як ви пам'ятаєте, монтянша приймала надактивну участь в тому скандалі.

 

Не виключено, що вони обидві мали якесь відношення до каддафі, який, як всім відомо, мав слабкість до словянок. Можливо і з "відрядженнями" в Лівію. Там і здружились. Без кегебе це неможливо. (Це все моя особиста конспірологія).

 

Як не крути, але монтянша з високою ймовірністю консерва кегебе/фсб. Остання її діяльність повністю вписується в це припущення.

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

народ, вы меня удивляете

"дети во время учебы".... "каддафи"...

 

ну все же есть в сети, с датами

детям старшим по 18, например

а ей 43

мгу с 89 по 94

т.е. с 17 по 22

 

ну не выдумывайте лишнего


Впродовж навчання досліджувала мусульманське право як юридичний феномен. Курсовою роботою другого курсу стало дослідження «Зеленої книги» Муаммара Каддафі[1], а третього — «Доктрина божественної еманації у верховній владі в ісламі шиїтського напряму й теократична держава Аятолли Хомейні в Ірані»[1].

У дипломній роботі «Мусульманське право як одна зі світових правових систем та його імплементація у конституційному праві сучасних мусульманських держав» вивчала вплив ісламських норм та інститутів на всі сфери життя сучасних мусульманських держав[1].

это к "каддафи"
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знайшов. Срач був літом 2011.

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=592787.0

*************************************

 

Маковій написав:

-------------------------------------------------------

MentBuster Написав:

-------------------------------------------------------

> Маковій Написав:

> > Так скольких там натовцев откиздил твой каддафыч? :gigi:

>

> Достатньо для того, аби вони вже півроку у нього відсмоктували разом з

> бенгазійською гопотою B-)

 

:gigi: :lol: :weep:

 

Ой не могу... :gigi:

 

Какой слог у дипломантки юнивера намбер ван РФ... :lol:

 

А точно дипломантка? Или это модно уже стало махать крутыми дипломами, полученными... непонятно как. В лучшем случае ЗАОЧНО...

 

Так кто там у кого... хм... извлекает удовольствие? Чота не пойму. По Ментбастерше каддафыч скоро устроит кырдык всей нато... :weep:

 

 

****************

 

Vera написав:

-------------------------------------------------------

Маковій Написав:

-------------------------------------------------------

> MentBuster Написав:

> -------------------------------------------------------

> > Lydia Написав:

> > -------------------------------------------------------

> > > Татьяна, такі роботи в 20років!? Ви просто геніальні. (tu)

> >

> > Не всі в 20. Каддафі - в 17, еманація - в 18, а вже диплом - в 20 B-)

>

> А как это возможно? ;o

 

 

завдяки тісним зв'язкам з першоджерелами, мабуть. спочатку в москві, потім в тріполі :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Як цікаво іноді заглянути в історію. Тоді каддафі був ще живий і за словами монтянши "почувається прекрасно, киздить НАТОвців". Помилився лише в позі пійманого каддафі.

 

*********************

 

Маковій написав:

-------------------------------------------------------

> MentBuster Написав:

-------------------------------------------------------

> Каддафі наразі почувається прекрасно, киздить НАТОвців B-)

 

:gigi: :lol: :weep:

 

Просто убила... X(

 

И скольких натовцев уже откиздил? А хоть одного? :D

 

Я подыму эту ветку специально для Ментбасгерши после того, как найдется каддафыч. На столбе, вверх ногами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Re: Где дели дедушку Каддафи?

SlavRedko Написав:

-------------------------------------------------------

> MentBuster Написав:

> -------------------------------------------------------

> > Андрей Воронин Написав:

> > > от не понимаю я, лично у меня идиосинкразия к разным там отцам нации. где логика

> у

> > ваших постах, когда вы мочите юлю, претендующую на мать нации, и такая любовь к

> > > отцам?

> >

> > Дєточко, я ще в 1990 році писала курсач по "Зеленій Книзі", а тому, на відміну від

> > дилетантів з локшиною на м'яких, довірливих вухах - знаю реальну ситуацію в

> Лівії

> > B-)

>

>

> А де ви її писли? Чи не в Тріполі?

 

Та на базаре, в перерывах между воровством упс экспроприацией продуктов

Link to comment
Share on other sites

монтян каже розумні речі зі суспільствознавства 

 

і дурною її назвати не можна

 

так вона критична

 

але оце ваше про голову - це гидно і несолідно, це ви як ті, хто одежу меркель обговорює 

 

ви з Монтян посперечайтесь про інституціі - а я посиджу в куточку послухаю, бо ви ж добіса книжок прочитали та переклали 

Link to comment
Share on other sites

монтян каже розумні речі зі суспільствознавства 

 

і дурною її назвати не можна

 

так вона критична

 

але оце ваше про голову - це гидно і несолідно, це ви як ті, хто одежу меркель обговорює 

 

ви з Монтян посперечайтесь про інституціі - а я посиджу в куточку послухаю, бо ви ж добіса книжок прочитали та переклали 

Она особа публичная и уже не раз пыталась прорваться во власть. Поэтому будет выгребать и дальше.. Дела ее и подвиги нам известны. А книжек здесь тоже прочитано, только по своей специфике.

Link to comment
Share on other sites

монтян каже розумні речі зі суспільствознавства 

 

і дурною її назвати не можна

 

так вона критична

 

але оце ваше про голову - це гидно і несолідно, це ви як ті, хто одежу меркель обговорює 

 

ви з Монтян посперечайтесь про інституціі - а я посиджу в куточку послухаю, бо ви ж добіса книжок прочитали та переклали 

 

А почему именно про институции? Пусть с хозей потолкует за сельское хозяйство или со мной о проектировании механических конструкций - посмотрим, кто кого переговорит.

Кроме того, все общественные науки не являются точными, так что их ценность в определенной степени условна, а истинность заключений всегда сомнительна, т.к зависит от огромного количества факторов.

Кроме того, можно быть одновременно блестящим специалистом и мерзким человеком.

Вообще, ценность человека определяется его проявлением, реализацией, пользой, которую он приносит, для тех или иных групп людей.

На данный момент от нее польза разве что противникам Украины.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А почему именно про институции? Пусть с хозей потолкует за сельское хозяйство или со мной о проектировании механических конструкций - посмотрим, кто кого переговорит.

Кроме того, все общественные науки не являются точными, так что их ценность в определенной степени условна, а истинность заключений всегда сомнительна, т.к зависит от огромного количества факторов.

Кроме того, можно быть одновременно блестящим специалистом и мерзким человеком.

Вообще, ценность человека определяется его проявлением, реализацией, пользой, которую он приносит, для тех или иных групп людей.

На данный момент от нее польза разве что противникам Украины.

ну якщо ви такі розумні та суспільні науки нахрен нам здались, розкажіть нам як вирішити проблему Домбаса з точки зору механічних конструкцій

а ще до того і проблему міграціі у Європі

Link to comment
Share on other sites

ну якщо ви такі розумні та суспільні науки нахрен нам здались, розкажіть нам як вирішити проблему Домбаса з точки зору механічних конструкцій

а ще до того і проблему міграціі у Європі

 

Не то, чтобы нахрен сдались, но не нужно преувеличивать их значимость. Вы только что сами подтвердили их низкую эффективность - до сих пор не решена проблема Донбасса и миграции в Европе, несмотря на всю мощь европейского и американского научно-аналитического аппарата. Более того, у разных ученых и аналитиков разные трактовки, нередко противоположные. Так что не думаю, что Монтян являет в этом разлаженном хоре что-то сверхинтересное.

Если говорить о ее личности и о "це гидно і несолідно", то нашу подопечную никак нельзя назвать солидной, в первую очередь за ее манеру поведения. Потому и в ее адрес вполне уместно ответить тем же, если сильно хочется. Мне хватило двух роликов с ее участием, чтобы выработался стойкий рвотный рефлекс.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:

 

Тьма накрыла ненавидимый прокуратором город Запорожье.

 
 
Одиозный адвокат и политик Татьяна Монтян планирует баллотироваться в мэры Запорожья. Информация об этом появилась в одном из запорожских СМИ. #Монтян #партия #политика #мэр #Запорожье #выборы
061.UA
 
 
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...