Перейти до змісту

Гы)) Йожа я знаю,что ты читаешь УА Политик!


кноп

Recommended Posts

Гы))))

Зато

 

Чупа 4.8 25.08.2015 Ніколи

 

уж как этот гандурас вылизывал..и как пиздел и поганял на  ФОМУ и МГ 42(кстати всегда было непонятно шо они ему плохого сделали?? )даже с ним впринципе не пересикались.и шо ?? :D :D :fp1:

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Це тоді ж, коли і дохтура типу назовсім. Ну, дохтур побув в бані годин 10. :gigi:

ааа..понятно..

так же как и меня ..самое главное потёрла всё...а я остался в бане.

ладно хуй на неё. :D

Link to comment
Share on other sites

Анатоль [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки] cьогодні в 18:00

IP/Host: ---.dynamic-FTTB.kharkov.volia.com (UA)

 

 

 

Вбий 3 тисячі українців, і матимеш

спеціальний конституційний статус,

право мати свою армію-поліцію,

призначати своїх прокурорів і суддів,

підтримку центральною владою соціально-економічного розвитку регіону,

транскордонне співробітництво з РФ,

безконкурентні безальтернативні вибори .

 

Закликаю депутатів ВР одностайним голосуванням підтвердити ці права регіональних олігархів і еліт.

 

=======================================

Банлист

 

Анатоль 4.6 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=869357.0

Link to comment
Share on other sites

Анатоль [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки] cьогодні в 18:00

IP/Host: ---.dynamic-FTTB.kharkov.volia.com (UA)

 

 

 

Вбий 3 тисячі українців, і матимеш

спеціальний конституційний статус,

право мати свою армію-поліцію,

призначати своїх прокурорів і суддів,

підтримку центральною владою соціально-економічного розвитку регіону,

транскордонне співробітництво з РФ,

безконкурентні безальтернативні вибори .

 

Закликаю депутатів ВР одностайним голосуванням підтвердити ці права регіональних олігархів і еліт.

 

=======================================

Банлист

 

Анатоль 4.6 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=869357.0

 

Просто старая прошмандовка Притула и ее верная панса Каларадская Ёжиха плотно сидят на кукане у Ложкина & Co. Деньги не пахнут

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чому OldBoy в передбаннику? Нове

Мешканець дороги [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки] cьогодні в 14:34

IP/Host: ---.179.212.138.pool.3g.utel.ua (UA)

 

Спочатку його забанили назавжди за вказівкою африканського_йожа після того, як останній не сподобалися неприємні речі, які ОлдБой писав про неї. Ось гілка створена для протесту: http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=868438.0 Потім Олдбоя начебто розбанили, але тільки випустили в передбанник, і він досі там. Йож не дала повну відповідь на питання, чому ОлдБой в передбаннику, а тільки сказала "читайте правила". Потім після повідомлення йожа "*заманали вы срачами в админке*" та тема закрилася.

Африканський йоже, будь ласка, дайте повну відповідь на питання в заголовку теми. Я прочитав правила, але не знайшов відповідь на це питання.

=================================

 

Re: Чому OldBoy в передбаннику? Нове

африканский_йож [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 17:33

IP/Host: 78.27.181.--- (UA)

 

Мешканець дороги, cьогодні в 17:26

хто його туди відправив. Це ви зробили чи хтось інший?

 

 

нет, ему по моей просьбе отменили бан и впустили обратно на форум.

Мешканец, нельзя на фупе гнать, что уп работала на януковича, клепала заказухи, а в редакции - старые повии. Понимаешь? Нельзя. Даже если ты очень не любишь афроежа. Где угодно можно - а на фупе нет. Это не обсуждается.

я неоднократно просила его схаменутья и прекратить пороть чушь. Не внял. Замечу, что других за меньшее вычеркивают навсегда с первого раза, никто ни с кем не нянчится и не уговаривает.

И даже теперь у него все еще есть возможность получить доступ в клуб. Олдбой был поставлен о ней в известность.

Останнє редагування: cьогодні в 17:35 від африканский_йож

Link to comment
Share on other sites

Пробежал глазами по теме...Больно что Притула Алена .. так предала Гонгадзе......

Меньше больно что УП и форум отдала узбекам......Совсем не больно....... что ранее интересный хороший форум.. ФУП..... отдан на растерзание получению денег..... печально за соседский форум....

Ну , думаю, А.Притуле насрать на мои слова.... так как и мне на нее впрочем взаимно...... А я я то раньше думал..... вот она .. героиня

Link to comment
Share on other sites

Як я зрозуміла...

шо

юлькашню йожа НІКОЛИ не забанить навсігда... жодного з них не забанить, бо фупу тоді кінець.

 

У нас куди вільніший форум...

юлькашня з"являєцця тут, як монголо-татарське іго зі свом л*йном...

кинули його сюди своє л*айно...

ми  поглумились і  їх фіііііть звідси і вони знов, як моноголо-татарське іго відлетіли на свій ДД.

 

Як вони чемно спілкуюцця, тоді друге діло...

а так... з грубостями і нецензурною лайкою їм краще почуваєцця на африканській правді.

Да.

:beach:

Link to comment
Share on other sites

Пробежал глазами по теме...Больно что Притула Алена .. так предала Гонгадзе......

Меньше больно что УП и форум отдала узбекам......Совсем не больно....... что ранее интересный хороший форум.. ФУП..... отдан на растерзание получению денег..... печально за соседский форум....

Ну , думаю, А.Притуле насрать на мои слова.... так как и мне на нее впрочем взаимно...... А я я то раньше думал..... вот она .. героиня

Злой, от мені здаєцця, шо ти в нас, в женщінах,не розбіраєшся... :nea:

 

от ти нас просто любиш

 

а не розбіраєшся. :not_i:

 

ПРАСТІ, ДАРАГОЙ! :blush2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну во- первых.... я тоже от рождения юлек.....переродившийся на националистов(Свобода),, во-вторых Йожа здеся не пишет.....Пани Ада  осталась пани...... То что читает - НЕСОМННВАЮСЬ

Link to comment
Share on other sites

Злой, от мені здаєцця, шо ти в нас, в женщінах,не розбіраєшся... :nea:

 

от ти нас просто любиш

 

а не розбіраєшся. :not_i:

 

ПРАСТІ, ДАРАГОЙ! :blush2:

Да... у меня третья жена.... И всех трех люблю, как и они меня, кстати... Не вру.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему я предпочитаю наш форум .. а не УП..... Поверьте зарегтися там нет проблем

У нас спокойное обсуждение проблем ... без плевания в душу и надрыва.... у нас споришь и отдыхаеш..... и получаешь в душе позитив..... в отличие от ФУПа(почитываю) - не смог бы там писать... сатана какая то.. Спасибо вам

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...