Перейти до змісту

Ульянченко объявлена в розыск


Olegik

Recommended Posts

У справі щодо незаконної передачі землі мисливських угідь "Сухолуччя" екс-президенту Віктору Януковичу фігурує колишній глава секретаріату президента Ющенка Віра Ульянченко.

 

Про це на прес-конференції у понеділок в Києві заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

"Скажу відверто – одна з найбільш доведених справ по діяльності Януковича – це пов’язана зі справою по "Сухолуччю". Рішення по виділення цієї землі приймала Віра Іванівна Ульянченко", – сказав він.

 

За словами Луценка, він мав зустріч з Ульянченко на дні народженні спільної знайомої.

 

"Тим не менше, Віра Іванівна запитала мене : "Так я буду першою"? Я кажу – "не знаю, чи першою, але точно будеш, тому що є підстави для пред’явлення звинувачення". Краще співпрацювати зі слідством, це моя позиція", – сказав Луценко.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/30/7110191/
Link to comment
Share on other sites

"Тим не менше, Віра Іванівна запитала мене : "Так я буду першою"? Я кажу – "не знаю, чи першою, але точно будеш, тому що є підстави для пред’явлення звинувачення". Краще співпрацювати зі слідством, це моя позиція", – сказав Луценко.

 

Ти ба, він ще перебирає :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Шевченківський районний суд Києва призначив на 13 квітня слухання по суті справи щодо незаконної передачі у власність екс-президента Віктора Януковича угіддя в урочищі Сухолуччя в Київській області площею 17,48 га.

 

Про це стало відомо з повідомлення порталу "Судова влада України", пишуть "Наші гроші".

 

Восени прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 18 осіб, серед яких колишня голова Київської обласної держадміністрація Віра Ульянченко, а також директор Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства Микола Гордійчук, помічник прем’єр-міністра (2007 рік) Микола Коломієць, директор ТОВ "Дім Лісника" Юрій Булава та інші.

 

Їх звинувачують в зловживанні службовим становищем та розкраданні майна при передачі земельної ділянкою лісового фонду загальною площею 17,48 га Дніпровсько-Тетерівського лісопромислового господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області.

...

http://www.epravda.com.ua/news/2017/03/27/623104/
Link to comment
Share on other sites

Новость о суде над Верой Ивановной можно подать и так:

  Тещу финансиста Порошенко Пасенюка будут судить за отчуждение земли охотничьих угодий Януковича "Сухолучья"

http://censor.net.ua/news/433820/teschu_finansista_poroshenko_pasenyuka_budut_sudit_za_otchujdenie_zemli_ohotnichih_ugodiyi_yanukovicha

Link to comment
Share on other sites

А його за що?

 

Як за шо? Ось за те, за шо й бабу Вєру - за Межигір'я

за грабунок Києва на пару з Льонєй Космосом

за газові вонючі схеми

за зраду надій

за всьо харошеє

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

до речі - а ніхто не в курсі,xто зараз рулює Сухолуччям?
а то до мене деякі брехні доходили, нібито і достовірні, але всьо то було на рівні 'ну я ж знаю' (і по статусу/посаді дійсно таке має знати), але без пруфів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...