Перейти до змісту

Сегодня в Украине: День памяти жертв голодомора


ЦеDzip

Recommended Posts

В мене крім того за марксизм-ленінізм 5 балів на випускному в універі було. Дєдушку Лєніна тщатєльно конспектував. Хто ж знав, що на лекціях для курсантів ЦРУ потім знадобиться  B-)  "Держава і революція" - настольна книга, можна сказати, там. Скіки на її основі державних переворотів було підготовлено  :shuffle:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В мене крім того за марксизм-ленінізм 5 балів на випускному в універі було. Дєдушку Лєніна тщатєльно конспектував. Хто ж знав, що на лекціях для курсантів ЦРУ потім знадобиться  B-)  "Держава і революція" - настольна книга, можна сказати, там. Скіки на її основі державних переворотів було підготовлено  :shuffle:

А  інші, такі  як  я,  н-д,  навіть  ні  разу  викладача  з  політекономії  не  побачила  за  цілий семестр  на  5-му  курсі.  Не  пильнувала.   :)

 

Так  що,  самі  бачите,  Фома  має  раціюB-)

Link to comment
Share on other sites

Та да пані, Шпилько, отакі прогульники як ви тепер животіють в Неньці на пенсію в 5 тисяч гривень, а деякі відмінники конвертували свої знання в пристойну кількість гамериканських долларів. Так шо не знаю, шо там пан Фома має  B-)

А свою вартість має все навіть нудні лекції з політекономії та історії кпрс. Головне, вміти той капітал правильно вкласти в діло  ;)

 

Як вчив дєдушка  :gigi:

 

large.jpg

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та да пані, Шпилько, отакі прогульники як ви тепер животіють в Неньці на пенсію в 5 тисяч гривень, а деякі відмінники конвертували свої знання в пристойну кількість гамериканських долларів. Так шо не знаю, шо там пан Фома має B-) А свою вартість має все навіть нудні лекції з політекономії та історії кпрс. Головне, вміти той капітал правильно вкласти в діло ;)

Що  мені  було  потрібне,  то  я  і  вчила,  тому  у  мене  більша  пенсія.  ;)

Навіть  не  так. Те,  що  мені  знадобилося  протягом  життя,  те  і  вчила  протягом  життя. Поміняла  кілька  професій.

Гроші,  тобто  їх  кількість,  мене  цікавили  лише  задля  збереження  своєї  незалежності.  Цим  я  дорожу  найбільше.  Ще чим  я  дуже  дорожу,  то  це  моя  гідність. На  65-му  році  життя  кажу:  поки  що  вдалось.

Link to comment
Share on other sites

Більше 5 тисяч? То ви пані Шпилько, олігарх  :)

А вчити, що хотілося, то вибачте не знаю, як вам то вдавалося в клятому совку.

Навіть коли я поступив в універ Шевченка, а це початок 80--х, лише за відсутність конспектів з ісорії партії, могли оголосити догану, а за пропуск кількох семінарів взагалі викинути з універу... Хіба в тебе батькі великі партійні чи господарські начальники могло врятувати. А ви майже на 10 років старші за мене, тобто часи тоді були ще суворішими, ніж в останні роки дарагого Леоніда Ілліча. Хіба у вас були родичі в партійній ієрархії  B-)

Link to comment
Share on other sites

Більше 5 тисяч? То ви пані Шпилько, олігарх  :)

А вчити, що хотілося, то вибачте не знаю, як вам то вдавалося в клятому совку.

Навіть коли я поступив в універ Шевченка, а це початок 80--х, лише за відсутність конспектів з ісорії партії, могли оголосити догану, а за пропуск кількох семінарів взагалі викинути з універу... Хіба в тебе батькі великі партійні чи господарські начальники могло врятувати. А ви майже на 10 років старші за мене, тобто часи тоді були ще суворішими, ніж в останні роки дарагого Леоніда Ілліча. Хіба у вас були родичі в партійній ієрархії  B-)

Які  партійні  родичі!  Через  моїх  родичів  хіба  що  не  дістала  допуску  і  за  мною  на  почтових  ящиках  ходив  наглядач.

Link to comment
Share on other sites

Без допуска на почтовом ящике? Я худею, дорогая редакция... :shuffle:B-)

На  постійну  роботу  без  допуску  у  Львові  не  взяли  навіть  на  передовий  завод,  який  мав офіційну  назву.  Був  він  номерним - хто-зна.

А  здавати  етапи  договорів  у  Зеленограді ;)  доводилося.  Під  конвоєм.  :gigi:

Хоча  в Москві  і  Ленінграді  тоді  було  менше  перестрашених,  ніж у  нас.

Link to comment
Share on other sites

Українець  так  не  напише.

А шо напише українець? Шо блюзнірська морда, вона хай вже буде, що каже в правильному місці правильні слова ???? Україці такі українці...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо напише українець? Шо блюзнірська морда, вона хай вже буде, що каже в правильному місці правильні слова ???? Україці такі українці...

Тема  голодомору  і  одночасно  кпини (мягко  кажучи) - то  табу. Українець  не  скаже  слова.

Link to comment
Share on other sites

Тема  голодомору  і  одночасно  кпини (мягко  кажучи) - то  табу. Українець  не  скаже  слова.

 

 Ну може й так. Але тема Голодомору і оті ситі блюзнірські іпала, які обікрали майже до голоду мільйони ще живих українців викликає протест навіть не в автохонних...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ви свічки запалюєте у вікнах, а кончені блогери вечірки бдсм влаштовують

обжираються наче перед кінцем світу

https://bykvu.com/ua/bukvy/u-lvovi-blohery-vlashtuvaly-bdsm-vechirku-v-den-pam-iati-zhertvam-holodomoriv/

Link to comment
Share on other sites

Панове, а ведь вы реальные убийцы. Своей ничем не обоснованной травлей, вы убили Романа Славитича.

 

Ага, напевно, що так

 

у віці 75 років помер директор Будинку вчених Роман Славітич. ймовірно, у Славітіча стався серцевий напад. Раніше він переніс два інфаркти, у серці стояв стент

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...