Перейти до змісту

а вот зря шустера сегодня не смотрите


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Надолго ли?

 

В сегодняшней Украине по опредлению не может быть "независимого от олигархов" тв...  я не думаю, что Савик наивный идиот, надеящийся работать за грошовые взносы "членов клюба"... значит кто-то "внес", если опять выходит в эфир...

 

Я трохи дав, ще кілька тисяч внесли в середньому напевно побільше. Але ще минулого сезону в 3s інформували, що за існуючого від глядачів потоку грошей зможуть виходити з великими програмами лише до 1 січня 17 року. Просили людей активніше спонсорувати. Послухаємо у п'ятницю на скільки вистачить.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я трохи дав, ще кілька тисяч внесли в середньому напевно побільше. Але ще минулого сезону в 3s інформували, що за існуючого від глядачів потоку грошей зможуть виходити з великими програмами лише до 1 січня 17 року. Просили людей активніше спонсорувати. Послухаємо у п'ятницю на скільки вистачить.

 

На 14 программ. Они на сайте писали неделю или две назад.

Link to comment
Share on other sites

Я трохи дав, ще кілька тисяч внесли в середньому напевно побільше. Але ще минулого сезону в 3s інформували, що за існуючого від глядачів потоку грошей зможуть виходити з великими програмами лише до 1 січня 17 року. Просили людей активніше спонсорувати. Послухаємо у п'ятницю на скільки вистачить.

 

Ну этого явно не хватит...Это энтузиазм сотен, пусть тысяч... Другой путь - чем брать деньги у олигархов - это абонплата как на "Дожде".Третьего - не дано, если хотите более менее независимое ТВ, бо полоностью независимых СМИ не бывает.  Я не знаю, как там "Дождь" сводит балланс, но в нищей стране надеятся только на деньги подпсичиков и рекламы, пусть даже вещая исключительно в Сети и на кабеле, это как-то стремно...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А с рекламы они ничего не имеют, разве?

 

А ты видел их аудиторию? Там гроши..

Не хотят давать, так как аудитория слишком ограничена, да и кризис...Все меньше тратятся на рекламу в сми люди, причем во всем мире. Печатная пресса вообще уже с начала нулевых стонет - рекламы нет. ТВ - на подходе, бо народ все больше в сеть лезет - зато ютюб смотерть стало невозможно из-за рекламы! Так шо Савику одна дорога - в ютюб :D

Link to comment
Share on other sites

На 14 программ. Они на сайте писали неделю или две назад.

Остання виходить 23 грудня у такому випадку.

 

А с рекламы они ничего не имеют, разве?

Всі великі канали в нас живуть не по коштах - власники годують.

 

Ну этого явно не хватит...Это энтузиазм сотен, пусть тысяч... Другой путь - чем брать деньги у олигархов - это абонпалата как на "Дожде".Третьего - не дано, если хотите более менее независимое ТВ, бо полоностью независимых СМИ не бывает.  Я не знаю, как там "Дождь" сводит балланс, но в нищей стране надеятся только на деньги подпсичиков и рекламы, пусть даже вещая исключитлеьно в Сети и на кабеле, это как-то стремно...

Абонплата означає звуження кола глядачів до мізеру. Що суперечить ідеї створення справжньої незалежної альтернативи олігархічному ТБ.

Link to comment
Share on other sites

Абонплата означає звуження кола глядачів до мізеру. Що суперечить ідеї створення справжньої незалежної альтернативи олігархічному ТБ.

 

В Германии ВСЕ обладатели  ящиков платят налог. С этих денег живет общественное телевиденье. У ЦДФ, например,

аудитория больше чем полстраны! Причем там несколько каналов в корпорации и очень неплохих.

Link to comment
Share on other sites

А ты видел их аудиторию? Там гроши..

Не хотят давать, так как аудитория слишком ограничена, да и кризис...Все меньше тратятся на рекламу в сми люди, причем во всем мире. Печатная пресса вообще уже с начала нулевых стонет - рекламы нет. ТВ - на подходе, бо народ все больше в сеть лезет - зато ютюб смотерть стало невозможно из-за рекламы! Так шо Савику одна дорога - в ютюб :D

Та хоч куди, але сам формат головного шоу в нього реально недешевий. Щотижня соціологічна служба мусить зібрати за квотами, привезти до Києва, розселити, нагодувати і відправити додому 100 людей, лише це не менше 5 тис. баксів/тиждень. 14 випусків - 90 тисяч. Плюс величезна студія з обладнанням і персоналом.

В Германии ВСЕ обладатели  ящиков платят налог. С этих денег живет общественное телевиденье. У ЦДФ, например,

аудитория больше чем полстраны! Причем там несколько каналов в корпорации и очень неплохих.

Ну я ж про наш поточний момент.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ну я ж про наш поточний момент.

 

Я понмиаю, но скоко в Украине уже трындят про общественное ТВ. Я понимаю, шо с одной стороны за здорово живешь никто не отдаст  уже частоты метровых каналов - на которых бы логично его строить. Ну хотя бы есть Перший Нац. Хотя бы он. Так тут уже не хочет отдавать говновлада, у которой и так своих карманных каналов хоть жопой ешь.

Но с другой стороны люди готовы отдавать хоть по 100 гривен в месяц в виде налога на ящик? Хер там... Хто просто не может, кого жаба задавит.  Отсюда и тупик. Влада не хочэ, а народ не може платить... И пока такое сохраняется ни о каком общественном или частном независимом проекте речи быть не может. Украина тут не первая и последняя,

а кто утверждает иное - или дурак, или брэшэ как суслик.

 

Кстати, в Гремании обшественное ТВ тоже в муках рождалось и влада - в виде канцлера Адэнауэра всячески тормозила этот процесс...Однако ж повышение благосостояния населения и

 привело к тому, что люди оказались готовы оплачивать такое ТВ. И имеют сегодня неплохие каналы, принадлежащие всему обществу, а не частным лицам. Так шо за свободу слова надо платить! Уверен, ШУстер это понимает... А понимает ли население?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Та не варто владу Конрада порівнювати з безмежним володінням країною нашим олігархатом і обслуговуючої його офіційної влади. Той міг лише пригальмувати, а ці питання своєї монополії на пропаганду вирішили раз і назавжди.

Link to comment
Share on other sites

Та не варто владу Конрада порівнювати з безмежним володінням країною нашим олігархатом і обслуговуючої його офіційної влади. Той міг лише пригальмувати, а ці питання своєї монополії на пропаганду вирішили раз і назавжди.

 

Головне в тому, що заможній громадянин - громадянин думаючий і діючий. А олігархату таке на куй не трє, звідси і намірене доведення населення до зубожіння чи то безкінечними та бездарними рехформами, чи то війною (яку де хто теж не проти вести якомога довше). Тобто міняти треба систему суспільних відносин, аби влада тих, хто сьогодні безконтрольно і безпосередньо управляєю однією із найбідніших країн Європи, була лише над їхніми підприємствами, законність придбання і функціонування яких в рамках законодавства ще треба довести....

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Згідний з усим. От і маємо тепер дефіцит і думання, і щедрот народних. Наче не так важко теоретично назбирати за сезон 1 лям баксів з аудиторії стабільно у 2-3 мільйони людей. Он-лайн дєлов для кожного - хвилина. А не збирається  :(

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так шо за свободу слова надо платить! Уверен, ШУстер это понимает... А понимает ли население?

Платила  б  за  якісний  національний  продукт (канал),  але  за  кацапськоязичний  3S  платити  не  буду.  Піде  Шустер  за  вітром  зі  своїми  ведучими -кацапками.

Link to comment
Share on other sites

Шустер Live близько 20% відсотків аудиторії має в коцапленді. До речі, а що краще - вільний 3s з російськомовними ведучіми, чи україномовне, але абсолютно манипульоване олігархічне тб?

Link to comment
Share on other sites

Шустер Live близько 20% відсотків аудиторії має в коцапленді. До речі, а що краще - вільний 3s з російськомовними ведучіми, чи україномовне, але абсолютно манипульоване олігархічне тб?

Одне  і  друге  є  антиукраїнське.

Link to comment
Share on other sites

Вільне від олігархії, однозначно антипутінське ТБ - антиукраїнське? Цікава думка.

То  Ваша  думка  цікава,  що  антипутінське  це  вже  синонім  проукраїнське.  Як  би  ж  то. Ви  такий  приспаний?

Link to comment
Share on other sites

Та наче ще ні :nea:  :smile3:

Але не ототожнюю носіїв/не носіїв мови з про/антиукраїнством.

Не  про  носіїв  мови  мова (говори  вони  в  побуті - какая  разница),  а  на  ТБ- вони  носії  узкаго  міра. Усі  поголовно  русскогаварящіє,  а  чого  тільки  варта  та  ведуча,  ну  вже  расова  кацапка.  І  я  за  таке  зухвальство  маю  ще  й  платити?

Я  завжди  симпатизувала  Савіку  і  толерувала  його  російську.  Ну,  не  може  осилити  українську,  що  зробиш?  Стількома  мовами  розмовляє,  а  от  українська - зась.

А  тепер  прозріла,  бо  то  не  просто  так  співпало,  що  не  виявилося  нікого  україномовного  достойного.  Це  принцип.

А  у  мене  теж  принципи  є.

Link to comment
Share on other sites

Ну не йде в Савіка українська вимова, а слава нью-азіріва знищила б репутацію орієнтованої не на найтупіших програми більше за расову коцапку Гончарову :pardon:  Мені вона, до речі, теж не подобається. Проте подобається Петро Мага. А головне подобаються не схвалені десь в АП на догоду ляльководам теми і зміст обговорень на програмах. Що найважливіше. Бо усі інші інформаційні канали ТБ належать людям з системи.

 

Звісно, ні у якому випадку не агітую комусь давати свої гроші. Але варто усвідомлювати, що у такому випадку ми приречені на тотальний контроль системи над електронними ЗМІ.

Link to comment
Share on other sites

Схоже, кістяка для Савіка знайдено B-) І не треба ніяких насірових безпосередньо

 

168331_193872767298931_5358108_n.jpg?oh=
 
Тамара Лозова Савіку! Тепер, коли УКРАЇНЦІ так дружно відстояли Ваше право працювати в нашій державі УКРАЇНА, Ви просто не маєте права не вивчити УКРАЇНСЬКУ мову і просто зобов'язані вести програму державною. І всі Ваші працівники теж. Бо все виглядає як мовна шизофренія -- у студії 90% гостей говорять українською, а Ви -- російською. Дивна ситуація з Гончаровою була -- всі чотири нардепи говорять з нею українською, а вона вперто російською. До чого ці формати штучні у моїй країні? Нам не потрібно, щоб ті, хто приїхав до нас працювати, зросійщували наше населення, влаштовуючи в ефірі мовну шизофренію -- коли один говорить російською, інший -- українською. Ви багато працювали в інших країнах, ніде немає такого зміщування мов. У 2005 році Ви обіцяли вивчити українську і вести нею програми. Так що? Обіцянка -- цяцянка? Навіть, якщо на камеру? Якщо потрібна допомога, знайду для цього час. Мені не подобається ця мовна шизофренія, що панує на ТБ. І Ви -- учасник цього... Знаєте стільки мов, а українську вивчити не в жилу???
11140224_900639849982416_116662556335482
 
Ivan Banderivetz українці в Україні - вдома, це наша земля відколи світ світом. І мова наша це мова українська. всі інші - це гості на нашій землі. і якщо ці гості хочуть тут жити, то повинні до нас звертатися виключно українською, як належить доброму гостеві. всі ж, хто будучи гостем хоче нав'язати нам свою мову, гостями не є, але є загарбниками. І те що всі вони кричать про якісь свої права - є нашим недоліком і помилкою, бо невміємо берегти свій дім. всеж вірю ми зможемо позбутися цих непрошених гостей
 
1016665_1378373862381228_779114602_n.jpg
Taras Novy За визначенням класика -
людина, що довго живе в краiнi, але не послуговуеться ii мовою - або РАБ, або ЗАГАРБНИК, або ДУРЕНЬ.
Вiдповiдним повинно бути i наше ставлення до них!

Особисто я завжди пропоную такiй узькомовнiй людинi самiй вибрати один з трьох можливих варiантiв. Та жодний iх не влаштовуе!
Тому ми, за поведiнкою такоi людини, повиннi самi визначати, i вiдповiдно ставитись:
раба - жалiти,

загарбника (а вiн вперто iгноруе нашу мову, як Аваков) - знищувати або виганяти геть,
дурнiв - навчати. Якщо не бажають - то примусово! Або теж виганяти. У нас своiх дурнiв хоч греблю гати!!!...
Ось якось так
 
1016665_1378373862381228_779114602_n.jpg
 
Taras Novy Савiку! Ви ж не перший рiк заробляете грошi в Украiнi!
То чому Ви вперто iгноруете нашу мову??? У краiнi Вашого громадянства Ви б собi такого не дозволили! То чому в Украiнi Ви дозволяете собi зневажати цiлий народ i краiну??????

Ви - або вимiтайтесь геть,
або говорiть украiнською.

Бо, не одному
менi Ваша пика i зневага до Украiни та украiнцiв остогидла!!! Знайдуться люди, якi Вас виведуть не лише за межi ефiрiв та Украiни, а й за межi життя.
Не зловживайте терпiнням украiнцiв!!!!!!!!!
Ви публiчно повiдомте ХТО Ви -
Раб? Загарбник? Чи Дурень?
Iнших варiантiв нема!!! Так поважний класик сказав!

Що, - слабО вiдповiсти???
 
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шеремет працював на безпечному для системи радіо і дотримувався встановлених там смотрящімі правил. А цей цуко пре і пре! От і доводиться вже прямо натякати про "за межi життя".

Link to comment
Share on other sites

Шеремет працював на безпечному для системи радіо і дотримувався встановлених там смотрящімі правил. А цей цуко пре і пре! От і доводиться вже прямо натякати про "за межi життя".

Краще нехай їде собі кудись,і там про футбол вєщає.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...