Перейти до змісту

У нас СБУ или царская охранка?


Citizen UA

Recommended Posts

Всякие есть. Или вы думаете в СБУ одни негодяи?

 

Безумовно ні. Але дуже високий відсоток. І чи працюють вони на державу дуже велике питання. Ця струтура навіть не приступала до кардинальних реформ. А за часів Януковича шеф СБУ навіть не стидався чвоїх зв*язків з ФСБ.

Значок носив.. Ви уявляєте скільки тоді було тод інфільтровано агентури ?

Коли Азовом ще і не пахло. І не тільки при Януковичі. Все починалося з Крачука.

Все це було КГБ ним і залишилось. Ось і роби висновки. 

Link to comment
Share on other sites

:X Сука, таких пидарасов на лоскуты надо рвать, а не просто пиздить.

 

Чувак, завтра вони підпишуть твоє призвище на картинці. То що тоді скажеш ? 

Ти як дитина їй бо

Link to comment
Share on other sites

Тоді, коли і Коломойський ім'я Ігор на "Бєня". Це гра слів на форумі, не більше.

У тебе очевидна персональна ідіосинкразія на термін "Вальцман", але намагаєшся підвести якусь неіснуючу звинувачувальну базу.

 

зрозуміло.

Тобто, не знаєш, чи він взагалі був тим вальцманом.

 

Мені особисто похєр. Як юзеру. В мене немає ніяких персональних ідіосинкразій.

Як і похєр його єврейське чи неєврейське походження. 

Але, як адміну, мені не похєр, коли через оце "вальцманство" наш форум ідентифікують як такий, де цвіте антисемітизм.

 

ЗІ. Твоя відмазка про "Бєню" - з розряду "я вдяг незаконно військову форму з шевронами Азову, щоб сподобатися дівчатам"

Link to comment
Share on other sites

зрозуміло.

Тобто, не знаєш, чи він взагалі був тим вальцманом.

 

Мені особисто похєр. Як юзеру. В мене немає ніяких персональних ідіосинкразій.

Як і похєр його єврейське чи неєврейське походження. 

Але, як адміну, мені не похєр, коли через оце "вальцманство" наш форум ідентифікують як такий, де цвіте антисемітизм.

 

ЗІ. Твоя відмазка про "Бєню" - з розряду "я вдяг незаконно військову форму з шевронами Азову, щоб сподобатися дівчатам"

 

А, політика приписування мені анти-семітизм триває. З таким самим успіхом когось можна назвати зоофобом через вживання ніку "кріль".

Все, що ти говориш - це класичні "понятія". З моіх 2200 дописів тут і тисяч на іших форумах (в тому числі колись на ФУПі) ти не знайшов би ЖОДНОГО допису, що б кривдив національну гідність євреїв. І не знайдеш в майбутньому. Це for the record.

Відтак я стверджую, що ти займаєшся власним позерством з виключним бажанням довести, що ти "правий" і буде виключно як ти кажеш.

Link to comment
Share on other sites

мальчеки, не ссорьтезьтьсь!  :rabbi:

 

:gigi:

 

Це технічний момент. Я лише вбачаю проблему в тому, що MG виступає одночасно в ролі прокурора та судді в справі по звинуваченню abandona в анти-семитизмі.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Краснова забрала "швидка", суд перенесли

Вівторок, 1 березня 2016, 17:19


Главу цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова із зали суду забрала карета "швидкої допомоги". Суд відклали до ранку.

 Про це повідомляє кореспондент "Української правди" із зали суду.

Відповідне рішення ухвалила суддя Шевченківського райсуду Ірина Макаренко, яка розглядала відвід слідчому судді.

Своє рішення вона мотивувала рекомендацією лікарів "швидкої допомоги" про госпіталізацію підозрюваного.

"Розгляд справи переноситься на завтра. Будь ласка, надайте допомогу. Розглядати справу, коли людина лежить - я не буду", - заявила Макаренко.

Водночас Оксану Шелест, яку затримали разом із Красновим, суд відпустив під домашній арешт: з 22.00 до 6 ранку - до 15 квітня.

Сама ж Шелест заявила, що це рішення буде оскаржувати.

"Звичайно, ми будемо подавати апеляцію", - зазначила вона. http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/1/7100807/

Link to comment
Share on other sites

А, політика приписування мені анти-семітизм триває. З таким самим успіхом когось можна назвати зоофобом через вживання ніку "кріль".

Все, що ти говориш - це класичні "понятія". З моіх 2200 дописів тут і тисяч на іших форумах (в тому числі колись на ФУПі) ти не знайшов би ЖОДНОГО допису, що б кривдив національну гідність євреїв. І не знайдеш в майбутньому. Це for the record.

Відтак я стверджую, що ти займаєшся власним позерством з виключним бажанням довести, що ти "правий" і буде виключно як ти кажеш.

 

я тебе по людськи попросив не підкреслювати цим "вальцманом" приховане єврейське, на твою думку, походження президента.

ти ж починаєш нести всіляку пургу про беню і робити мій психоаналіз.

 

Буде не по-моєму, а по правилах форуму.

Link to comment
Share on other sites

я тебе по людськи попросив не підкреслювати цим "вальцманом" приховане єврейське, на твою думку, походження президента.

ти ж починаєш нести всіляку пургу про беню і робити мій психоаналіз.

 

Буде не по-моєму, а по правилах форуму.

 

Де я моя думка зафіксована окрім як в твоїй уяві?

 

По-друге, а з яких пір підкреслення єврейського походження дорівнює антисемітизму? У тебе все гаразд?

 

Нагадаю:

Антисеміти́зм — одна з форм національної та релігійної нетолерантності та дискримінації, що виражається у ворожому ставленні до семітів; ідеологія та політика, спрямовані на обмеження або позбавлення семітських народів[1] громадських та інших прав. У вузькому значенні терміну — неприязне ставлення до євреїв. Найчастіше під терміном «антисемітизм» розуміють нетолерантне ставлення до євреїв

_________

 

Я знову стверджую, що ти займаєшся банальною цензурою з виключно суб'єктивних підстав.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Чувак, завтра вони підпишуть твоє призвище на картинці. То що тоді скажеш ? 

Ти як дитина їй бо

Крымский мент это предатель с вероятностью 90%. Попался два раза с оружием, второй раз причем с 40кг взрывчатки ночью в лесу под Киевом!!! И первый раз его еще до Азова с оружием поймали, еще 22 мая 2014. Напомню, что президентские выборы только 25 мая 2014 были проведены. Уже тогда заранее знал что победит Порошенко и предаст добровольцев???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

скажи мені, чи забороняв тут хтось висловлювати своє відношення до будь-якої  персони чи явища?

то про яку цензуру ти тут несеш?

 

форум - не у найкращому стані.

і я не хочу через одного такого "вальцманіста" втратити ще декілька користувачів.

 

ЗІ. Пригадую, як всякі жорікі лісапєтави пред.являли цілі трактати, чому треба казати "на" а не "в" Україні. Прям як ти.

Link to comment
Share on other sites

Як вправно банда розводить нас пересічних на срач. Не володіючи достатньою інформацією, люди вгризаються у гірлянки одне одного - за поліцію vs нарководії чи проти, за Краснова чи проти, за один бік фейку або за інший. І з кожним днем обрії стабільної істини віддаляються далі і далі. А васька слушаєт да єст (с)

Link to comment
Share on other sites

скажи мені, чи забороняв тут хтось висловлювати своє відношення до будь-якої  персони чи явища?

то про яку цензуру ти тут несеш?

 

форум - не у найкращому стані.

і я не хочу через одного такого "вальцманіста" втратити ще декілька користувачів.

 

ЗІ. Пригадую, як всякі жорікі лісапєтави пред.являли цілі трактати, чому треба казати "на" а не "в" Україні. Прям як ти.

 

 

Слухай, якби ти підійшов з іншого боку і не звинувачував мене у анти-семітизмі, я б давно пішов на зустріч.

Вживання терміну "вальцман" я суттєво скорочу і прибережу його лише для найбіш огидних оказій з боку цього персонажа.

Сподіваюся, тема вичерпана.

Link to comment
Share on other sites

...

Новости по теме: Лутковская призвала прокуратуру расследовать применение силы в отношении Краснова и Шелест

...

 

Чувак, так ты установил уже украинскую раскладку себе?  :nose3: или так и не знаешь як тобі пысаты©?

 

CcexWdkUkAE38WS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Юрий Бутусов

 

Дело Станислава Краснова - человека, обвиненного СБУ в шпионаже в пользу России, освободили под домашний арест

 

Попробую структурировать доступную информацию:

 

1. Станислав Краснов не был добровольцем либо военнослужащим полка "Азов", и на базе в Мариуполе его никто не видел. Поскольку к военным вопросам Краснов доступа не имел, командование полка не имело оснований его подозревать.

 

2. Краснов присоединился к участникам гражданской блокады Крыма - к гражданскому корпусу "Азова" примерно полгода назад, когда началась акция. У него есть мотив - он крымчанин. В этой блокаде Краснов принял самое активное и деятельное участие. Он был в мобильной группе, которая постоянно передвигалась между блок-постами и многократно срывала передвижение грузов.

 

3. Краснов был обвинен в шпионаже в пользу РФ, а в качестве доказательства предъявлена аудиозапись образца весны 2014 года, где Краснов обсуждает с неизвестным - гражданином РФ, как заявляет СБУ, вопрос перемещения неких майдановцев в районе Славянска, и вопрос задержания некоего российского шпиона в Харькове. Неизвестный говорит: "Мои не пострадали". Эта фраза, вероятно, трактуется как то, что руководитель российской агентурной сети по телефону признается, что его агенты не разоблачены. Что из этого следовало? Что СБУ за два года провело следствие, добыла доказательства преступной деятельности Краснова, другие аудио, видео и фото доказательства. И что после задержания Краснову будет предъявлено обвинение в шпионаже, а многочисленные доказательства будут представлены на суде. Аудиозапись надо было подтвердить фактами - кто и когда говорил, были ли дальнейшие контакты, о каких обстоятельствах шла речь.

 

4. Однако СБУ выдвинула Краснову только одно обвинение - "незаконное хранение оружия". Ни шпионаж, ни аудиозапись на суде предъявлены почему-то не были. Поэтому суд спустя 3 суток после задержания отпустил Краснова на домашний арест. http://censor.net.ua/photo_news/377121/aktivista_azova_krasnova_otpustili_do_zasedaniya_suda_foto

 

5. Если бы Краснов сопротивлялся, то ему бы предъявили "сопротивление законным требованиям сотрудника правоохранительного органа". Но не предъявили. И теперь возникает вопрос - а зачем бить человека, подозреваемого в незаконном хранении оружия?

 

6. Постараюсь сегодня выяснить в СБУ, почему не были предъявлены другие доказательства в якобы шпионской деятельности Краснова. Заявление по делу было вполне однозначным, и почему "шпиону" не предъявили обвинение и разрешили выйти под домашний арест так демонстративно - не разъясняется официально пресс-службой. Если таких доказательств не будет предъявлено в ближайшее время, то получит основания версия о желании вызвать неприятности для участников гражданской блокады, что в свою очередь приведет к делам по нанесению телесных повреждений. Надеюсь, что руководство спецслужбы не будет медлить с комментариями по делу Краснова, и как можно быстрее разъяснит ситуацию.

3 ч ·

Link to comment
Share on other sites

Чувак, так ты установил уже украинскую раскладку себе? :nose3: или так и не знаешь як тобі пысаты©?

 

CcexWdkUkAE38WS.jpg

)))чувак до раскладки и цитаты из новости доебался? больше ничего не нарыл? какие вы, педры, убогие(
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні:
дивлюся прямий ефір на "112 Україна"

то співпраця з ФСБ людини "Айдару" виявляється фейком ?????
чекав, чекав, мовчав ... і ось вам.... ЗРАДА

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Шпиёна выпустили из СИЗО. Это ж он СБУ опять будет взрывать! Шодееццо!  ;o

 

 

Керівник громадської організації «Громадянський корпус «Азов – Крим» Станіслав Краснов вийшов зі слідчого ізолятора. Про це повідомив народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

 

«З Лукянівського СІЗО звільнили Станіслава Краснова якого звинувачували в шпигунстві на користь Московії а насправді травили за організацію блокади Криму», – написав він.

У свою чергу, адвокат Краснова Андрій Мамалига у себе в Facebook зазначив, що Краснова звільняють з Лук'янівського СІЗО, оскільки закінчився термін його утримання під вартою.

«Засідання відкладено до 3 жовтня, запобіжний захід не продовжено», – написав Мамалига

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...