Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

кремліни - так, китайцям пох, а в ЄС - навряд.

 

Ага...всім пох, що слбашає один із гловних світових гравців. Диконсьорн і вперед займати його колишні ринки :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Типова бла бла-де бенефіт США в виведенні виробництва в Мексику і Китай?Нема і не буде.Вільна торгівля можлива лише між країнами з подібним рівнем зарплат,екологічних норм і податків.А решта лише покривання короткочасних корпоративних інтересів.Який був торговий дефіцит Штатів в 70тих і дефіцит бюджету до ВВП і порівняй з  зараз-математику не обдуриш.Яка була купівельна спроможність тоді і зараз.

Link to comment
Share on other sites

Щодо війни в Іраку, терба її просто будо довести до логічного кінця. а не кинути посеред дороги, як це зробив Абамба, хоч під кінець логікою світової конкуренції змушений був туди повернутись.

Link to comment
Share on other sites

Опитування ж такі.

 

до чого тут опитуання.. коли є 2000 останніх років розвитку людтсва... Якщо десь слабшає - туди приходить інший, більш сильний і забирає все.

Link to comment
Share on other sites

Війна в Іраку чи Лівії не може мати логічного кінця бо в неї не було логічного початку.Не потрібно було починати.І Хуссейн і Каддафі були набагато зручнішими партнерами ніж так звані демократичні ісламські уряди.

Link to comment
Share on other sites

Типова бла бла-де бенефіт США в виведенні виробництва в Мексику і Китай?Нема і не буде.Вільна торгівля можлива лише між країнами з подібним рівнем зарплат,екологічних норм і податків.

:weep:

 

І як та з угодою про вільну торгівлю з ЄС???? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Війна в Іраку чи Лівії не може мати логічного кінця бо в неї не було логічного початку.Не потрібно було починати.І Хуссейн і Каддафі були набагато зручнішими партнерами ніж так звані демократичні ісламські уряди.

 

,Ахуєнні партнери спочатку збивають твої літаки, організовують атаки на твої міста, а потім стають партнерами :fp1:

Link to comment
Share on other sites

до чого тут опитуання.. коли є 2000 останніх років розвитку людтсва... Якщо десь слабшає - туди приходить інший, більш сильний і забирає все.

Зараз за хвилини може більше трапитись, ніж колись за роки.

Link to comment
Share on other sites

Може не значить що мусить.Я проти угод вільної торгівлі.30 відсотків мито на все що виробляється всередині якщо розмір ринку великий.Штати самодостатні і по розміру споживання можуть легко обійтись без вільної торгівлі

Link to comment
Share on other sites

Зараз за хвилини може більше трапитись, ніж колись за роки.

Тим більше... Америка ослабила віжжі на 8 років, забила на кілька світових гарчих точок, самооусуналсь і як вам? Подобається безпека сьогоднішнього світу??? Коли один кладе на грунтовні міднародні угоди, відкусює силою зброї шамтки від європейских країн і погрожує знищити Америку ядерною зброєю? Я вже не кажу про витіснення Штатів від гловного гаранта хиткої але стабільності на близькому Сході та південній Азії?

Link to comment
Share on other sites

Зруйнувавши Лівію отримали головняк .Зруйнувавши Ірак отримали Іран .Де профіт.А щодо атаки на американські міста то де бомби по Саудах що би було логічно бо яким боком Ірак бо нападів на Америку.Те саме з Сирією.Нахуя там війну було починати.

Link to comment
Share on other sites

Може не значить що мусить.Я проти угод вільної торгівлі.30 відсотків мито на все що виробляється всередині якщо розмір ринку великий.Штати самодостатні і по розміру споживання можуть легко обійтись без вільної торгівлі

 

В меморіз! Тобто що буде через 10 років - покуй! Аби своє гузно набити сьогодні :tu:

Зруйнувавши Лівію отримали головняк .Зруйнувавши Ірак отримали Іран .Де профіт.А щодо атаки на американські міста то де бомби по Саудах що би було логічно бо яким боком Ірак бо нападів на Америку.Те саме з Сирією.Нахуя там війну було починати.

 

Я не знаю, може друг Трампа Путін зна, накуя він її там і не тільки там почав?

Link to comment
Share on other sites

Це якраз про Клінтонів і Бушів.Той же Китай наростивши індустріальну базу стає противником Штатів.До кого побіг філіппінський президент -до Пекіну який виріс на американському баблі.

Link to comment
Share on other sites

НЕма і не може бути в сьогоднішньому світі жодної самодостатньої країни! Вся різниція в тому, скільки кожна з них може протриматися самотужки! Штати звісно моужть білльше за інших, та й то поки мають хоч якийсь вплив на навколишній світ, чим меншим він буде. тим меншим буде їх потенціал виживання. Ті хто пручаються глобальному світу може й мають рацію з точки зору власного льоху, але хід історичного  розвитку, який вимагає енспансії і розвитку, виходу за меджі диктує зовсім інші закони. Оберіть Трампа - ви переконаєтесь у том у дуже швидко.

Link to comment
Share on other sites

Ще раз-поясни який бенефіт отримали Штати від виводу індустрії в Мексіку і Китай.

Падіння доходів-бачу

Торговельний дефіцит -бачу

Ріст бюджетного дефіциту-бачу

Скорочення середнього класу-теж бачу

Де профіт

Link to comment
Share on other sites

Ще раз-поясни який бенефіт отримали Штати від виводу індустрії в Мексіку і Китай.

Падіння доходів-бачу

Торговельний дефіцит -бачу

Ріст бюджетного дефіциту-бачу

Скорочення середнього класу-теж бачу

Де профіт

 

Аби мати пофіт треба ВМІТИ тримати систему балансів. Стільки вивели, стілки залишили вдома, стільки пдіняли податки, стільки знизили (там де є реальна перспектива економічного зростання) Все це називається мистецтвом управління, прогнозування, попередження! Про яке такі підори як Трамп і Абамба, не мають жодного уявлення. Вони можуть обидва тільки вішати лапшу на вуха лохам -один з лівацького боку, інший - з правого. А суть - одна. Пусті балачки - дефиціт бюджету і зубожіння. Результат - радикалізація з обох боків, несприйняття зваженої точки зору, та намагання найти баланс інтересів, який наприклад пропонував Ромні у 2012 році.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Аби мати пофіт треба ВМІТИ тримати систему балансів. Стільки вивели, стілки залишили вдома, стільки пдіняли податки, стільки знизили (там де є реальна перспектива економічного зростання) Все це називається мистецтвом управління, прогнозування, попередження! Про яке такі підори як Трамп і Абамба, не мають жодного уявлення. Вони можуть обидва тільки вішати лапшу на вуха лохам -один з лівацького боку, інший - з правого. А суть - одна. Пусті балачки - дефиціт бюджету і зубожіння. Результат - радикалізація з обох боків, несприйняття зваженої точки зору, та намагання найти баланс інтересів, який наприклад пропонував Ромні у 2012 році.

Ти не відповідаєш на питання

Назви які бенефіти отримали Штати від виведення індустрії в Мексику і Китай.

Link to comment
Share on other sites

Ти не відповідаєш на питання

Назви які бенефіти отримали Штати від виведення індустрії в Мексику і Китай.

Ну ти купуєш багато речей дешевше, аніж міг би. Чи знову будемо робити популізм- захистимо вітчизняного виробника,

а він хай штовхає фуфло у тричі дорожче?!

І я вже сказав - не тре ВСЕ масово виводити, треба вміти прораховувати наслідки, про що твій улюблений Трамп і гадки немає.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Махлюєш-офіційна статистика каже що купівельна спроможність впала.Що прорахували рахувальники коли зараз Китай розбудовує флот і армію і піднімає рівень життя своїм а в Штатах рівень падає.Коли Форд піднімав своїм зарплату нагадати чому чи памятаєш

Link to comment
Share on other sites

Махлюєш-офіційна статистика каже що купівельна спроможність впала.Що прорахували рахувальники коли зараз Китай розбудовує флот і армію і піднімає рівень життя своїм а в Штатах рівень падає.Коли Форд піднімав своїм зарплату нагадати чому чи памятаєш

 

Офаційна статистика мені до дупи, коли я обираю між ціною напрклад за комп у 500 і 2000 доларів!

І мене теж глбоко покуй де вироблена кукурдуза, яку я споживаю, аби в неї не було генетичномодифкованого гімна, що так полюбляють додавати америкнаські фермери. 

 

Про страшилки, що ми озброюємо Китай - мені не треба розказувати. То для Трампових лохів прибережи. В Китаї наразі триває системна економічна криза, якщо хтось забув B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Тільки Хіларі і легалайз!

 

Хіллапі таке ж гімно. Тільки більш передбачуване. Тому цього разу - хай обирають без мене.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зараз у світі склалася ситуація, коли фінанси та виробництво починають жити окремо, приблизно як у совку - гроші підприємств і гроші в роздрібній торгівлі не були пов"язані.

Кому цікаво які суми грошей крутяться на ринках -

Статья: Территория заблуждений. Банки не торгуют на рынке, - Мирошниченко Михаил , источник: tradersroom.ru

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...