Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Дєдужко має вже 70, але наворотити може - мало нє пакажцца.

 

coolzak, не лякайте додатково, і так тривожно.

 

http://i63.tinypic.com/2442zw5.jpg

 

National Polling Average: Клінтон 45,7 - Трамп 40,1

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Cynic  я тебе розумію -велфер і стампи з неба не падають -треба господарям подобатись то файному прихлебалі може більше насиплять.Чому ще не в Пхеняні  чи на Кубі з Венесуелою ?

а вы почему в популистично-социалистичной Канаде, а не в ридной либералистичной нэньне?

Link to comment
Share on other sites

Cynic  я тебе розумію -велфер і стампи з неба не падають -треба господарям подобатись то файному прихлебалі може більше насиплять.Чому ще не в Пхеняні  чи на Кубі з Венесуелою ?

зразу відчувається знаток соціалу з канади :D  сидить як у комі за пазухою.трюдо -соціаліст у дамках,медицина загальна на всю країну.але киздить з закордону про погане життя в америці.як ти мені нагадуєш наших брайтонських совків що втекли від совка,живуть тут,але стіною за хуйла і хуйлостан і проти поганої америки......ти краще шифруйся.кнадон соціалістичний чи збираєшся до нас після виграшу гілларі перебратися.на знайому територію соціалу?

Link to comment
Share on other sites

а вы почему в популистично-социалистичной Канаде, а не в ридной либералистичной нэньне?

він як типічний екссовок-живе тут  і одночасно хає то що його оточує.Бо душою там залишився і йому болить "родіна от куріл до карпат".таких тут в постсовковій еміграції чи не кожен перший. :)

Link to comment
Share on other sites

Для тех, кто не очень дружит с английским....

 

Вот это может стать нашим президентом....

 

https://www.youtube.com/watch?v=I97ySXQdUTk

ось і можна визначити рівень інтелекту нашого канадського друга,що топить за таке. :D

Link to comment
Share on other sites

Циніку, привіт! Хай Кулзак собі агітує! А то де демократія? B-)  Хоч хтось хай на форумі за Додіка мазу тягне :)

Шо у нас, шо у вас у Флориді Хілларія мало,але додає. Арізона - toss-up state :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ось і можна визначити рівень інтелекту нашого канадського друга,що топить за таке. :D

 Та хай собі :) До речі, це Додік ще з папірця читав, а уяви як доведеться експромтом :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 Та хай собі :) До речі, це Додік ще з папірця читав, а уяви як доведеться експромтом :lol2:

а там буде в кулко-кращі з кращик,ніхто так добре не знає як я,вони будуть змушені мені ,я найкраще знаю....вмію....зроблю.....поважаю і взагалі-все буде знаменито.і так по надцятому разу,щоб до його виборців накінець дійшло що він сказав-там нервий імпульс рухається .як нейтрон в реакторі коли ввели зповільнювальні стержні :)  і виборець може забути довгу фразу в цілому.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Циніку, привіт! Хай Кулзак собі агітує! А то де демократія? B-)  Хоч хтось хай на форумі за Додіка мазу тягне :)

Шо у нас, шо у вас у Флориді Хілларія мало,але додає. Арізона - toss-up state :fp1:

привіт.Як казав-вчора чотири голоси від мене за гілларі.народ помалу іде і то весь день.З наших "москалів" майже всі за "поппі хуйла". :D ......яж кажу-то така голота,що жиріє в америці.а любить далі тих,хто їх по дупі все життя бив.таки хуйлостан країна кінчених і не виліковних.

 

 

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :D  :tu:

 

Я так і не в"їхав, правда чи ні, Пишуть шо фейк? :(

Але те, шо бажабчих начистики дупу Додіку виросте у томучислі серед тих хто за нього голосував у разі обрання, буде теж багато - можу сказати вже сьогодні. Особливо серед таких дрібних підприємців, які у нас тут за нього дупи рвуть...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

привіт.Як казав-вчора чотири голоси від мене за гілларі.народ помалу іде і то весь день.З наших "москалів" майже всі за "поппі хуйла". :D ......яж кажу-то така голота,що жиріє в америці.а любить далі тих,хто їх по дупі все життя бив.таки хуйлостан країна кінчених і не виліковних.

 

 

 

 

Ну я з етичних причин - не буду голосувати за дема. Але як вона почне реально давати по зубах Хуйлу, то на другий строк якщо дотягне, може за неї і голосну.

Link to comment
Share on other sites

Я так і не в"їхав, правда чи ні, Пишуть шо фейк? :(

Але те, шо бажабчих начистики дупу Додіку виросте у томучислі серед тих хто за нього голосував у разі обрання, буде теє башато - можу сказати вже сьогодні. Особливо серед таких дрібних підприємців, які у нас тут за нього дупи рвуть...

дуже добра "склейка" двох різних сюжетів.там де чорний сейфті бере "трампа" у замок-артисти.Видно ,бо зі спини та і я дивися весь оригінальний ролик "пуссі ток :D ".

Link to comment
Share on other sites

О, тепер в"їхав! Маланка у цього на відео не така подєржана як у Додіка  :weep:

то не маланка,то реальна артисткаЯ,що зустрічала трампа і буша на знімальній площадці в голлівуді.А вже потім такл сейфті на "трампі" додали ."Склейка",але дуже якісна.....Зверни увагу на різну швидкість у тих відтинках. :)

Link to comment
Share on other sites

Ну я з етичних причин - не буду голосувати за дема. Але як вона почне реально давати по зубах Хуйлу, то на другий строк якщо дотягне, може за неї і голосну.

мене практично тільки то і цікавить.Бо решту буде пихтіти і без преза.Як завжди,до речі. :)

Link to comment
Share on other sites

дуже добра "склейка" двох різних сюжетів.там де чорний сейфті бере "трампа" у замок-артисти.Видно ,бо зі спини та і я дивися весь оригінальний ролик "пуссі ток :D ".

 

Сенкс за тлумачення! Бо я навіть не встигаю відволікатися на щось веселе, аби  з усього інф. потомку щось важдиве не впустити.

 

До речі на голосування піду, але зроблю як і Мак - напишу прізвище гідного респбуліканця! Цікаво було б побачити статистику таких бюлетнів, бо кажуть саме так вчинять багато респів B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

то не маланка,то реальна артисткаЯ,що зустрічала трампа і буша на знімальній площадці в голлівуді.А вже потім такл сейфті на "трампі" додали ."Склейка",але дуже якісна.....Зверни увагу на різну швидкість у тих відтинках. :)

 

Та я зрозумів вже:) ТАк, тепер придився до деталей.

Link to comment
Share on other sites

мене практично тільки то і цікавить.Бо решту буде пихтіти і без преза.Як завжди,до речі. :)

 

+ 100500  І без особливих відміннстей в залежності тільки від кольору партії. B-)

Link to comment
Share on other sites

Сенкс за тлумачення! Бо я навіть не встигаю відволікатися на щось веселе, аби  з усього інф. потомку щось важдиве не впустити.

 

До речі на голосування піду, але зроблю як і Мак - напишу прізвище гідного респбуліканця! Цікаво було б побачити статистику таких бюлетнів, бокажут саме так вчинять багато респів B-)

розслабся.Бо здоровя то твоє,та і всього і так не засвоїш. :)  все іду,бо маю роботу.....треба велферні купони на слідуючий місяць посортувати по ранжиру :D (для клозака) :)

Link to comment
Share on other sites

розслабся.Бо здоровя то твоє,та і всього і так не засвоїш. :)  все іду,бо маю роботу.....треба велферні купони на слідуючий місяць посортувати по ранжиру :D (для клозака) :)

 

Слушно!

 

Дивись добре купони скануй! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Менш ніж за 2 доби мінус 1,3% :( Розрив скоротився до 4,9%.

http://i63.tinypic.com/2wnoe0z.jpg

Ого скільки громадян США підтримують кандидата від республіканської партії.Гарна партія мабуть.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...