Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Поздоровляю Силентіо з кандидатом від репів -містером ТРАМПОМ.Щойно інший юродивий -Круз офіційно закінчив свою кампанію і дорога для Трампа відкрита.звичайено репівське партначальство може зробити на конвенції все що захоче.але........то тоді точно поставить крапку на партії .такою якою вона була (щоб Силентіо тут не говорив протилежне).........А взагалі сумно,що консервативна течія в америці скотилася до Трампа і його ВИБОРЦІВ.І ішли вони до того довго і впевнено.Вони(верхівка) розбудили РЕДНЕКА( найтупіших,найнеосвідченіших.але найкрикливіших люмпменів свого середовища).дали їм почути запах влади (думаючи тільки помахати тою "морковкою" для власних цілей) і потім самі ж вжахнувшіся від зробленого.тепер пожинають плоди.Джин випущений з пляшки і якщо верхи попробують знову його загнати в пляшку-ніхто не знає ,що та бездумна маса зробить.А той запашок влади,що та маса тепер почула,так легко не вивітриться............демам теж треба почати задумуватися над тим джином і можливо протягнути руку ТВЕРЕЗИМ республіканцям у цей непростий час.Бо і їх підтискатиме "санлдерівське" молоде і гаряче покоління максималістів і романтиків-ліваків..........дійсно цікаві і не дуже спокійні часи настають у нас теж.

 

 

Реднеки вже обирали клоуна Буша, причому арифметичною меншістю голосів.

Віртуалізація, клоунізація політики, перетворення виборів на конкурс Євробачення - це глобальний тренд і, мабуть таки, закономірний результат загального виборчого права, повна абсурдізація первинного розуміння принципу демократії, результат коли більшість виборців становлять не громадяни, а клієнтські маси. Це було однією з визначальних характеристик конаючої Римської Імперії.

Link to comment
Share on other sites

Реднеки вже обирали клоуна Буша, причому арифметичною меншістю голосів.

Віртуалізація, клоунізація політики, перетворення виборів на конкурс Євробачення - це глобальний тренд і, мабуть таки, закономірний результат загального виборчого права, повна абсурдізація первинного розуміння принципу демократії, результат коли більшість виборців становлять не громадяни, а клієнтські маси. Це було однією з визначальних характеристик конаючої Римської Імперії 

Ну Жора хоч був тупуватий.але мав за собою хоч якусь практику-губернатор техасу всетаки.та і команду мав неоконів і сім"ю що зуби зїла на політиці.У трампа навіть близько того нема.

Link to comment
Share on other sites

Ohio Gov. John Kasich will suspend his presidential campaign on Wednesday, senior campaign advisers tell NBC News.

 

Kasich cancelled a press conference in Virginia earlier in the day and announced he would make a statement in Columbus, Ohio, Thursday afternoon.

...

http://www.nbcnews.com/politics/2016-election/john-kasich-suspend-presidential-campaign-n567901
Link to comment
Share on other sites

cynic : 04 Трав 2016 - 04:06:

Поздоровляю Силентіо з кандидатом від репів -містером ТРАМПОМ.

 

 

Не кажи гоп...

 

партначальство може зробити на конвенції все що захоче.але........то тоді точно поставить крапку на партії .такою якою вона була (щоб Силентіо тут не говорив протилежне)........

 

 

Знову вселеньскі пророцтва :weep:  Нічого апокаліптичного не буде. Ну погорланять дядьки у Клівленді, ну може пику один одному натовчуть. Я б сам там декому добре б зарядив межі очі :D  А потім буде розбір польотів і я сподіваюсь врешті приймуть ряд організаторсько-регламентних рішень, які давно перезріли. В першу чергу сподідваюсь приберуть дебільний принцип - "переможець отримує все" на праймеріз. ( я б хотів щоб то було і національних виборах, але нажаль поки це фантастика). Якби цей принцип працював Трамп і близько б не підійшов до 1237 голосів, а конкуренція між кандидатами була реальна, а не постановочна, комапанія отримала б більше глибини, а не концентрувалася лише на ящику та тупих виступах в стилі я прийшов до вас з привітом розказати який я файний хлоп і яка мій оппонент (по партії!) тварюка. Коли почнуть битися за кожен голос, то перше що спонукаж зробити кожного кандидата - це включити мізки, а не скочуватися до підігрравання тупій вакханалії щурячих перегонів у ЗМІ. Віддак буде

видно у кого вони є, а в кого взагалі відсутні...

 

 

Вони(верхівка) розбудили РЕДНЕКА( найтупіших,найнеосвідченіших.але найкрикливіших люмпменів свого середовища).дали їм почути запах влади (думаючи тільки помахати тою "морковкою" для власних цілей) і потім самі ж вжахнувшіся від зробленого.тепер пожинають плоди.Джин випущений з пляшки і якщо верхи попробують знову його загнати в пляшку-ніхто не знає ,що та бездумна маса зробить.А той запашок влади,що та маса тепер почула,так легко не вивітриться............демам теж треба почати задумуватися над тим джином і можливо протягнути руку ТВЕРЕЗИМ республіканцям у цей непростий час.Бо і їх підтискатиме "санлдерівське" молоде і гаряче покоління максималістів і романтиків-ліваків..........дійсно цікаві і не дуже спокійні часи настають у нас теж.

 

 

 

 

 

Ти ба як він ласкаво про демівських комуняк - максималісти романтики :weep: :weep: :weep: а наші, звичайно, в цинніка тупе бидло - реднеки :weep: Одразу бачу неупережденість стороннього спостерігача :lol2:

 

Жодна уявна маса, яку за циніком хтось спеціально випестував не впливає вирішально на хід кампанії... На нього впливають гроші, вправні політтехнологи, а гловне - суспільний запит! Абамівський довбоєпізм так затрахав певну частину американського суспільства за 8 років, що запит на щось діаметрально протилежне, підірване, брутально інше просто лежав на поверхні. І Трамп, а точніше ті, хто надоумив його цим скористатися, просто підбрали викинутий кимось на землю лоторейний квиток. На фоні дійсних проблем республіканцської партії - зміни поколінь, дефіциту нових облич, відсутності єдиного ідеологічного стержня, надто віддалених один від одоної груп за інтересами та міні-кланів цей рудий бовдур зірвав джек-пот. А ядро партії до цього часу так і не знайшло дієвих ліків для попередження таких випадків - коли людиина, яка жодним чином не може РЕАЛЬНО асоціюватися з цінностями, які відстоює ГОП, яка просто заявила, що вона - республіканець і йде від партії, яка має ресурс і може найняти команду - ламає всю національну кампанію. Що ж сподіваюся це теж знайде своє відображення у тому, що я писав вище - організаційні та регламентні рішення, які вже перезріли, будуть таки прийняті.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут деякі вже кажуть що то хитрий план верхівки репів вже на конвенції трампа забалотувати і помінявши правила гри вибрати другого. :fp1:  Цікаво що нам Сілентіо скаже з такого розкладу,бо вище він теж мав ХП. :D

 

Мій хитрий план - про який я тобі, до речі, казав із самого початку кампанії - це планомірно готуватися до виборів 2020 року. Не знаю зараз, хто буде тим, поряд з ким матиме сенс вести цю кампанію, вкладати сили і здоров'я, але переконаний що такий кандидат знайдеться. Буде це Марко чи хтось інший - побачимо. Можливо, що жоден таки не стане мені до вподоби :D не трагедія! у будь якому випалку - мені без сумніву буде чим зайнятися :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

то шо Клінтонша домовилась з Трампом завалити республіканську партію?

Вона надто тупа для того... Але дійсно хтось добре попрацював над його его, яке давно мріяло всадити свій зад на президентське крісло...Чи був там намір спеціально розвалити ГОП? Не думаю... Намір був розвалити президентську кампанію партії, змусити виборця думати, що РП просто не має гідних людей, аби керувати країною.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Мій хитрий план - про який я тобі, до речі, казав із самого початку кампанії - це планомірно готуватися до виборів 2020 року. Не знаю зараз, хто буде тим, поряд з ким матиме сенс вести цю кампанію, вкладати сили і здоров'я, але переконаний що такий кандидат знайдеться. Буде це Марко чи хтось інший - побачимо. Можливо, що жоден таки не стане мені до вподоби :D не трагедія! у будь якому випалку - мені без сумніву буде чим зайнятися :)

Привіт. :)  ТАКИЙ план-непоганий план.Готуйтеся.правда якщо у верхах дальше таке радужне почуття "нічого не сталося і все під контролем" то і 20 рік пролетить як фанера над парижем.Бо в 20 сандерівські "романтики" стануть не тільки готовими втратити дві години на вибори.але за собою потягнуть слідуючих "романтиків" ще радикальніших. :D  і демографія(я перефразую одного блиськосхіднього діяча),тобто матка латиноски ,все менше дає перспективи ГОПам з теперішніми базовими цінностями "різних груп в середині того збіговиська по інтересах".

Link to comment
Share on other sites

Нічо! Предидент Трамп прийде - порядок наведе :weep:

А якщо серйозно, то я десь на 80% переконаний, щзо за прийдешні 4 роки Америці доведеться добре повоювати...

Так що війна все спише...і демографію, і довбойопів на верхніх щаблях влади...

Link to comment
Share on other sites

Не кажи гоп...

 

Знову вселеньскі пророцтва :weep:  Нічого апокаліптичного не буде. Ну погорланять дядьки у Клівленді, ну може пику один одному натовчуть. Я б сам там декому добре б зарядив межі очі :D  А потім буде розбір польотів і я сподіваюсь врешті приймуть ряд організаторсько-регламентних рішень, які давно перезріли. В першу чергу сподідваюсь приберуть дебільний принцип - "переможець отримує все" на праймеріз. ( я б хотів щоб то було і національних виборах, але нажаль поки це фантастика). Якби цей принцип працював Трамп і близько б не підійшов до 1237 голосів, а конкуренція між кандидатами була реальна, а не постановочна, комапанія отримала б більше глибини, а не концентрувалася лише на ящику та тупих виступах в стилі я прийшов до вас з привітом розказати який я файний хлоп і яка мій оппонент (по партії!) тварюка. Коли почнуть битися за кожен голос, то перше що спонукаж зробити кожного кандидата - це включити мізки, а не скочуватися до підігрравання тупій вакханалії щурячих перегонів у ЗМІ. Віддак буде

видно у кого вони є, а в кого взагалі відсутні...

 

 

 

Ти ба як він ласкаво про демівських комуняк - максималісти романтики :weep: :weep: :weep: а наші, звичайно, в цинніка тупе бидло - реднеки :weep: Одразу бачу неупережденість стороннього спостерігача :lol2:

 

Жодна уявна маса, яку за циніком хтось спеціально випестував не впливає вирішально на хід кампанії... На нього впливають гроші, вправні політтехнологи, а гловне - суспільний запит! Абамівський довбоєпізм так затрахав певну частину американського суспільства за 8 років, що запит на щось діаметрально протилежне, підірване, брутально інше просто лежав на поверхні. І Трамп, а точніше ті, хто надоумив його цим скористатися, просто підбрали викинутий кимось на землю лоторейний квиток. На фоні дійсних проблем республіканцської партії - зміни поколінь, дефіциту нових облич, відсутності єдиного ідеологічного стержня, надто віддалених один від одоної груп за інтересами та міні-кланів цей рудий бовдур зірвав джек-пот. А ядро партії до цього часу так і не знайшло дієвих ліків для попередження таких випадків - коли людиина, яка жодним чином не може РЕАЛЬНО асоціюватися з цінностями, які відстоює ГОП, яка просто заявила, що вона - республіканець і йде від партії, яка має ресурс і може найняти команду - ламає всю національну кампанію. Що ж сподіваюся це теж знайде своє відображення у тому, що я писав вище - організаційні та регламентні рішення, які вже перезріли, будуть таки прийняті.

Повакжаю таку тверду впевненість навіть при катастрофічному результаті на даний час......таки чекаєш змін правил " по банкеті"? Похмілля може вам не подобатися.але то ваша справа.Ви і так останні півроку в стані гроггі.))))))) треба вам взяти приклад з демів-ввести (як ти казав) пропорційне голосування.але і треба ввести  категорію суперделегатів9як у демів),щоб контролювати стопроцентно таких "трампів".А вони полізуть тепер як х рогу,бо прокладена дорога.І якщо вже взагалі взятися за конспірацію-прекрасна можливість конкурентів внедрити тоянського коня (алюзія на "союз" демів з трмпам)....ти дуже "романтично" сприймаєш середнього виборця серед нашої публіки.А вона деградує по обі сторони політичного барєру.Причому знизу до гори.ІМНО.(як приклад-профаніті верхів при дебатах і шалена популЯрність власне того у пресі і слухачах).....ну за сандерса то студентики.як їх називати грубо))))))) то не пропалені муншайном,пройшовші вогонь і труби та прикриті другою поправкою до конституції панове освячені на амвонах і на пастирських зібраннях члени " груп за інтересами і міні кланів"(за твоїми словами).Ці діточки тільки пробують перші кроки-ось соізволили прийти на первинні вибори(а це подвиг для молоді),хоча в майбутньому можуть показати і зубки.Поки що то просто тостестерон грає.авесна ж іде)))))))))) Трамп не бовдур .Егоманьяк,хвалько,егоцентрик,цинік і барига(в кращих традицуіях американських бариг),анальфабет у багатьох галузях,що не цікавили його ніколи в житті.Але прекрасний психолог і знавець власне СВОЄЇ публіки і як її завести.Прийоми примітивні до одуріння.але то тільки означає який майже 40 % контигент ГОПівського голосуючого електорату і його якість.не добра характеристика для партії рейгана( з поваги до тебе).......А трамп то потягне не тільки себе а і сенаторів і депутатів,що будуть вибиратися.не говорячи що зараз у репів на чолі з "тартл" головняк з пропозицією обами по вакансії ВС.І не хочеться "здатисЯ" ,а перспектива відкликання кандидатури після обрання клінтонші взагалі плачевна.Бо та точно назначить "сандерса"))))))))),а перспектива втрати сенату репами зробить ВС найліберальнішим за багато років наперед.Звичано то у найгіршому випадку.але хто дасть сьогодні гарантію що то не станеться?  тяжкі часи у вашого "ареопагу")))))))

Link to comment
Share on other sites

Natural Born Citizen

 

Those of you who worry about Democrats versus Republicans -- relax, here is our real problem....

 

In a Purdue University classroom, they were discussing the qualifications to be President of the United States.

It was pretty simple.
The candidate must be a natural born citizen of at least 35 years of age.

However, one girl in the class immediately started in on how unfair it was of the requirement to be a natural born citizen.

In short, her opinion was that this requirement prevented many capable individuals from becoming president.

The class was taking it in and letting her rant, and not many jaws hit the floor when she wrapped up her

argument by stating, "What makes a natural born citizen any more qualified to lead this country than one born by C-section?"

Yep, these are the same kinds of 18-year-olds that are now voting in our elections!

They breed, and they walk among US. 

Lord, we need more help than we thought we did....

Link to comment
Share on other sites

Нічо! Предидент Трамп прийде - порядок наведе :weep:

А якщо серйозно, то я десь на 80% переконаний, щзо за прийдешні 4 роки Америці доведеться добре повоювати...

Так що війна все спише...і демографію, і довбойопів на верхніх щаблях влади...

І в мене такаж чуйка.заодно спишуть все і вся і всіх :( (можливо).

Link to comment
Share on other sites

Natural Born Citizen

 

Those of you who worry about Democrats versus Republicans -- relax, here is our real problem....

 

In a Purdue University classroom, they were discussing the qualifications to be President of the United States.

It was pretty simple.

The candidate must be a natural born citizen of at least 35 years of age.

However, one girl in the class immediately started in on how unfair it was of the requirement to be a natural born citizen.

In short, her opinion was that this requirement prevented many capable individuals from becoming president.

The class was taking it in and letting her rant, and not many jaws hit the floor when she wrapped up her

argument by stating, "What makes a natural born citizen any more qualified to lead this country than one born by C-section?"

Yep, these are the same kinds of 18-year-olds that are now voting in our elections!

They breed, and they walk among US. 

Lord, we need more help than we thought we did....

))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

І в мене такаж чуйка.заодно спишуть все і вся і всіх :( (можливо).

 

Я вже якось писав про секьюріті леакс. Такої їх кількості, які наробила адміністрація Абамби за свої два терміни, я не пригадую в новій історії з часів Гітлера... Важко уявити, скільки за останній рік змінилося у відношенні верхівки, в першу чергу військової до нац.безпеки і глобальних викликів. Підготовка до війни йде повним ходом. А Обама з кислою пикою підмахує все, проти чого він істерично виступав... від оновелення МБР та ядерних авіабомб, до направлення посилених, небачених з часів холодної війни контингентів в Європу (остаточні заплановані цифри - вражають). І все це планомірно, монотонно, з розміренністю маховика величезної військової машини. Доперезавантажувались, як то кажуть...

 

...таки чекаєш змін правил " по банкеті"? 

 

Сподіваюсь на це. Згоден, і щодо суперделегатів. Якби моя воля, все це і пропорційне голосування також, було б введено ще до цієї кампанії. Це ж не сьогодні народилося. Я одразу як засвітився там, побачив, що це куйня, коли пережможець отримує все. Ну мав нахабство не мовчати, і сьогодні якщо цього не зробити - трампи як ти кажеш будуть лізти кожного року. Ще є деякі речі, але вони надто революційни, аби на них погодилося вперте  "ядро", Втім, як знати після всього що було і ще буде за ці півтора роки :gigi:

 

Так загроза, що Рудий потягне до себе не тільки тих, хто горланить на його мітингах, є. Он і Марко вже шось там белькнув недавно про його " позитивні" моменти :weep: Але я сподіваюсь, що несприйняття його саме більшістю естеблішменту зробить його шлях дуже важким... Я б на його місці ще добре б подумав і прийняв єдино вірне рішення - відмовився б сам від участі у виборах. Він хотів довести, що може виграти камапнію - довів, тепер розумно було б відступити і дати можливість провести пряме голосування на конвенті...  Ну дехто ще сподіваєтсься . що він так і зробить B-). Я - ні.

 

Так гарантій сьогодні ніто не дасть... Все зайшло надто далеко...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Коли я говорив про зміну правил "по банкеті".я підрозумівав,що репи таки попробують до конвенції поміняти все і навіть та кількість делегатів,що трамп набере не гарантуватиме йому у першому турі вибору.Тобто правило 1237 не діятиме і в першому турі.А буле просто нове голосування вже безпосередньо там під контролем апарату.Розумію,що то самогубство.але інакше таки старим кадрам партії(реальнирм республіканцім.а не навіженим) гаплик і слідуючим по тому піде і раян.як перед ним попередник.Вони увійдуть у смак,а трамп має задатки "дуче".як по характеру так і по ментальності.

Link to comment
Share on other sites

на рахунок секюріті-старі стандарти секюріті ПЕРЕСТАЛИ діяти при сучасних технологіях і потоках тої інфи.Ця революція теж потребує великої роботи служб,щоб встигати за технологією,бо за говорильністю люди не змінилися.

Link to comment
Share on other sites

Коли я говорив про зміну правил "по банкеті".я підрозумівав,що репи таки попробують до конвенції поміняти все і навіть та кількість делегатів,що трамп набере не гарантуватиме йому у першому турі вибору.Тобто правило 1237 не діятиме і в першому турі.А буле просто нове голосування вже безпосередньо там під контролем апарату.Розумію,що то самогубство.але інакше таки старим кадрам партії(реальнирм республіканцім.а не навіженим) гаплик і слідуючим по тому піде і раян.як перед ним попередник.Вони увійдуть у смак,а трамп має задатки "дуче".як по характеру так і по ментальності.

 

Ні, думаю, що до цього не дійде. Це відверто погано тхне. Не можна міняти правила під час гри. Можна відкрито закинути Трампу, що він порушив етичні норми, коли висувався від ГОП, а діяв партії на шкоду. МОжна ще щось приплести за категорії "морального обіку", "а хто тебе уповноважував", а потім оголосити відкрите голосування серед усіх кандидатів, хто брав участь в кампанії (жодного хто не брав учать, імхо, не повинно бути до нього допущено!) З точки зору початку процесу "оздоровлення" імхо це було б дуже непогано. Але, сам розумієш, які наразі настрої... Мало хто думає про майбутнє... Коротше доведеться таки  Прібіусу проковтнути печатку і оголосити що на вибори цього року ніхто не піде  :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

на рахунок секюріті-старі стандарти секюріті ПЕРЕСТАЛИ діяти при сучасних технологіях і потоках тої інфи.Ця революція теж потребує великої роботи служб,щоб встигати за технологією,бо за говорильністю люди не змінилися.

я трошки про інше. Про те, що не можна ні на крок відступати у больових точках безпекової політики. А ми відступили не то що на крок... ми здали передній край взагалі...І через ци отвори потекла по-троху загроза глобальній безбеці, а отвори стають все ширшими і ширшими, бо довгий час їх навіть не намагався ніхто затикати...

А люди таки не  змінилися... ані трохи. Вдягнені по-іншому, але в середині - те що й було й тисячу років тому...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

я трошки про інше. Про те, що не можна ні на крок відступати у больових точках безпекової політики. А ми відступили не то що на крок... ми здали передній край взагалі...І через ци отвори потекла по-троху загроза глобальній безбеці, а отвори стають все ширшими і ширшими, бо довгий час їх навіть не намагався ніхто затикати...

А люди таки не  змінилися... ані трохи. Вдягнені по-іншому, але в середині - те що й було й тисячу років тому...

Сите і спокійне життя на довгій дистанції шкодить.Розслабляє.тим більше коли старі кадри,що нюхали порох і бачили ворогів в ДІЇ відходять а на їх місцуе приходять "теоретики" які хочуть вчити ні історії ні чужих помилок.Професіоналі,що знають справу з різних сторін і в глибину століть-на руках порахувати.Нові тоді коли треба було то вивчати в "танчики " бавилися і з того "досвіду" виходять у своїх реальнгих діях.Може то моє бурчання старика.але рівень спецедукації знижується.мало хто хоче вникати в о глибоко,надіється на тому що є виїхати.Сприймає реальні речі на рівні віртуалу( без глибокого розуміння що між тими світами є велика різниця).без творчого підходу і постійної перевірки .на віру,що то непомильне і "святе".Чи то лінощі чи самозарозуміння-але так я ото бачу.якість прийняття рішень все погіршується.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні, думаю, що до цього не дійде. Це відверто погано тхне. Не можна міняти правила під час гри. Можна відкрито закинути Трампу, що він порушив етичні норми, коли висувався від ГОП, а діяв партії на шкоду. МОжна ще щось приплести за категорії "морального обіку", "а хто тебе уповноважував", а потім оголосити відкрите голосування серед усіх кандидатів, хто брав участь в кампанії (жодного хто не брав учать, імхо, не повинно бути до нього допущено!) З точки зору початку процесу "оздоровлення" імхо це було б дуже непогано. Але, сам розумієш, які наразі настрої... Мало хто думає про майбутнє... Коротше доведеться таки  Прібіусу проковтнути печатку і оголосити що на вибори цього року ніхто не піде  :gigi:

Ну не залишуть же його на повне з"їдження....він як чемодан без ручки -і кинути не випадає і нести не можна. :)  та  і "отруйний " він для інших вибираючихся,а дистанціюватися партії від нього- теж не варення.

Link to comment
Share on other sites

Ну не залишуть же його на повне з"їдження....він як чемодан без ручки -і кинути не випадає і нести не можна. :)  та  і "отруйний " він для інших вибираючихся,а дистанціюватися партії від нього- теж не варення.

Коротше, шоу - буде 100% :D

 

Я як все добре буде, теж може на день потусуватися поїду. А шо, коли ще те побачиш не те що брокеред, а навіть повністю некерований конвент :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Коротше, шоу - буде 100% :D

 

Я як все добре буде, теж може на день потусуватися поїду. А шо, коли ще те побачиш не те що брокеред, а навіть повністю некерований конвент :gigi:

Ти там броник візьми,бо з вашими не знати чого чекати :D  НРА не спить :D ...а якщо серйозно то такий шанс випадає раз в житті(до цих днів принаймні так було) :) .

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...