Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Clinton Releases a Brutal Anti-Trump Ad

 

And she gets Republicans to do the dirty work for her.

http://www.motherjones.com/politics/2016/05/hillary-clinton-wont-let-republicans-forget-never-trump

With Ted Cruz and John Kasich out of the race, Donald Trump has become the presumptive Republican presidential nominee. On Wednesday, Hillary Clinton's campaign wasted no time switching to general election mode, releasing a web video criticizing Trump. But Clinton didn't do it in her own words; the ad is a compilation of unkind things Trump's fellow Republicans have said about him during the party's nomination campaign.

It's harsh. Mitt Romney calls Trump a misogynist, Marco Rubio claims he's the most "vulgar person to ever aspire to the presidency," and Jeb Bush says Trump needs therapy.

It looks like the Clinton campaign isn't going to let any of the #NeverTrump Republicans forget that stance anytime soon.

Link to comment
Share on other sites

Ну что, можно сказать, что у нас стартовала кампания Против ВСЕХ :shuffle:

 

http://westsidetoday.com/wp-content/uploads/2015/01/Michael-Reagan-BW-sm.jpg

 

Майкл Рейган, старший сын 40-го президента США заявил в интервью Волл Стрит Джорнэл, что не поддерживает на предстоящих президентских выборах ни Дональда Трампа, ни Хиллари Клинтон и вообще не пойдет голосовать.

 

Сам Рейган поддерживал в последнее время кампанию губернатора Огайо - Джона Касича (Кейсика), но в минувший вторник, когда стало ясно, что Трамп побеждает на праймериз в Индиане и когда Касич завершил кампанию, Майк написал в своем Твиттере, что Республиканская партия США больше не "партия Рейгана", теперь это "партия Трампа."

 

В интервью ВСД он особо подчеркнул, что Трамп грубо нарушил "11ю заповедь" Рональда Рейгана - не высказывать публично в персональный адрес негатив о коллегах по партии. Кроме того Майк упомянул, что его отец всегда был сторонником преговоров между представителями республиканцев и демократов по спорным вопросам и уж точно не никогда опускался до публичных нападок на людей, имевших альтернативную точку зрения.

 

"Если мы хотим, чтобы РП выиграла выборы, мы должны быть более симпатичными и толерантными к другим", - сказал Майк. Кроме того он резко расткритиковал все более увеличивающийся бюджетный дефицит в стране и подчеркнул, что если бы сейчас президентом был его отец, он сделал бы все, чтобы положить конец "этому фискальному безумию."

 

Майк Рейган известен не только тем, что является сыном одного из самых популярных президентов Соединенных Штатов, он долгое время работал радиожурналистом, написал 7 книг, является пятикратным чемпионом мира по гонкам на скоростных моторных лодках, а также последние 10 лет возглавляет консервативный фонд Наследие Рональда Рейгана.

 

 

От себя добавлю, что идея игнорировать выборы, если кандидатом от Республиканцев все-таки станет Трамп, набирает все большую популярность среди умеренных конесервативных избирателей. Также ряд авторитетных политиков от партии, в том числе отец и сын Буши, спикер Райан, кандидат в президенты 2012 года Митт Ромни и десятки других отказалисьб поддерживать Трампа как кандидата от партии. В тоже время такие политики как Дик Чейни и бывший претендент на место кандидата Бен Карсон высказали Трампу свою поддержу. Кстати последний надеется стать кандидатом на вице-президента, если Трампа официально изберут кандидатом от партии. Вот вам и черный доктор с его высокими моральными принципами :weep:

 

 

 

Интервью с Майком вышло в свете его новой книги об отце "Lessons My Father Taught Me"  (Уроки, которые преподал мне отец).

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

По-моему репы смирились с Трампом и просто пытаются обозначить свою позицию для истории. Мол, если что, мы его не поддерживали. Но по факту от репов будет Трамп.

 

Я бы не был бы так уверен... Варианты могут быть самые неожиданые... Райан встречался с Трампом от имени истеблишмента партии - по итогам практически не договрились ни о чем. Мощной партийной поддержки у Трампа 200% не будет. Кроме того, на прошлой неделе небезывестный загалу Митт Ромни встретился с одним влиятельным чуваком, лоббирующем Третью силу. В связи с чем с новой силой пошел инфошум, что Митт будет баллотироваться как независимый и соберет как ресурсы так и голоса тех, кто не воспринимает ни Трампа, ни Клинтон. Во всяком случае, если такое случится - это будет пожалуй первый раз, когда независимый кандидат может получить больше голосов, чем кандидат одной из двух традиционных партий B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я бы не был бы так уверен... Варианты могут быть самые неожиданые... Райан встречался с Трампом от имени истеблишмента партии - по итогам практически не договрились ни о чем. Мощной партийной поддержки у Трампа 200% не будет. Кроме того, на прошлой неделе небезывестный загалу Митт Ромни встретился с одним влиятельным чуваком, лоббирующем Третью силу. В связи с чем с новой силой пошел инфошум, что Митт будет баллотироваться как независимый и соберет как ресурсы так и голоса тех, кто не воспринимает ни Трампа, ни Клинтон. Во всяком случае, если такое случится - это будет пожалуй первый раз, когда независимый кандидат может получить больше голосов, чем кандидат одной из двух традиционных партий B-)

Ти хотів сказати-республіканської партії.але то стати на горло власні пісні :)

Link to comment
Share on other sites

Ти хотів сказати-республіканської партії.але то стати на горло власні пісні :)

 

Я й зараз скажу, шо партія нікуди не дінеться :)  Таке занурювання в гівно, яке ми маємо цього року, буває корисним для будь-якої сили. Головне, аби не сподобалось :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пабаааам!!!

Rasmussen Reports: Trump Now Leads Сlinton by Five Points

Breaking News at Newsmax.com http://www.newsmax.com/Politics/Donald-Trump-Hillary-Clinton-Polls-Election-2016/2016/05/19/id/729646/#ixzz498iDVCXk

 

http://mtdata.ru/u24/photo6A74/20503502639-0/original.jpg


The Rasmussen Reports’ first weekly White House Watch survey shows: Donald Trump, the GOP presumptive presidential nominee with 42 percent support.
Hillary Clinton, the Democratic presidential front-runner with 37 percent support.

По национальному опросу Расмуссена Трамп лидирует над Клинтон с преимуществом пять пунктов в президентской гонке 2016!  Это пыстець, пановэ... :fp1:


То-то наши партийные бонзы зашушукали, шо може хай идэ вже в прези, може ни надо его тормозить :weep: Он Прибиус на днях Ромни обломал с его походом третьей силой - сказал, шо то будет самоубивсвто для ГОП,а как дысал, ка дысал...

Короче против дегенерата остались только Ромни, семья Бушей, часть партийной бюрократии и не такая уж большая часть рядовых республиканцев ( в том числе ваш покорный слуга) которые  не хотят видеть Америку в роли мирового паяца...в роли мирового терпилы последние 8 лет она уже была... Имхо, це вже занадто...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо це суnic почитав-почитав і не відписався... Думав познущатися з ГОП, а он воно як - не те, шо не розвалиться партія, а ще й вибори може виграти хоча і на чолі з  таким дегенератом  :lol2:

 

Так шо справа не в ГОП...справа в тому шо Гамерика таки окуіла.... Як я ще в 2012 на фупі писав... І це не смішно...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А шо це суnic почитав-почитав і не відписався... Думав познущатися з ГОП, а он воно як - не те, шо не розвалиться партія, а ще й вибори може виграти хоча і на чолі з  таким дегенератом  :lol2:

 

Так шо справа не в ГОП...справа в тому шо Гамерика таки окуіла.... Як я ще в 2012 на фупі писав... І це не смішно...

Курей по осені рахують :D  Всі ці рейтинги загальнонаціональні  у нас  взагалі до дупи і ти прекрасно знаєш чому :) ........Взагалі мені чомусь останнім часом ліньки писати навіть на фупі з юльками перестало діставати.Чи літня нуга чи ще яка бацила.А може.як каже демура-чого рипатися коли все іде в визначеному напрямку  і просто сприймайте все як природню неминучу необхідність.А  то все мельтушиння навколополітичне чи взагалі-то для тих хто на  тому гроші робить .ТИМ тре :D

Link to comment
Share on other sites

бурління почалося в обох(як я і говорив).....І знову процитую(не дослівно) вже іншого-(невзорова)-молодим людям наші старі відвічні цінності(сім"я,обовязок і т.д) стають повністю чужими у новому .бурхливозмінюючомуся світі .Видно для них є потреба пошуку "нових,своїх" цінностей.а не старих.батьків.Мо він і правий.І той колотняк в партіях і перший струс майбутніх переоформлень.

Link to comment
Share on other sites

Курей по осені рахують :D  Всі ці рейтинги загальнонаціональні  у нас  взагалі до дупи і ти прекрасно знаєш чому :) ........Взагалі мені чомусь останнім часом ліньки писати навіть на фупі з юльками перестало діставати.Чи літня нуга чи ще яка бацила.А може.як каже демура-чого рипатися коли все іде в визначеному напрямку  і просто сприймайте все як природню неминучу необхідність.А  то все мельтушиння навколополітичне чи взагалі-то для тих хто на  тому гроші робить .ТИМ тре :D

 

Ага... я памятаю, як я колись те саме десь в липні 2012 писав... :D

Шось ти кволо реагуєш... У нас тут наприклад на партійному збіговиську після останніх загальнонацаональних рейтингів Трампа ледви пики один одному не натовкли  :lol2: 

 

Я до речі відчував, що Хілларія буде здавати на надто довгій дистанції, іще цей старий коммуняка Сандерс ніяк не затихне :weep: Крім того, загальнонаціональну перемогу Рудого я десь в копчику відчував, хоча навіть сам боявся собі в цьому признатися.

 До речі, дарма всі в УКраїні сміються, що Трамп взяв радника Хряка...Макнафорт старий досвідчений зубр...він може обламати демам весь кайф... По тому, що він вже почав робити, видно, що ці відсотки - не випадок...

Link to comment
Share on other sites

смотрю фото трампа..какое у него ипало как у скунса...

у меня такое ощущение..что его в детстве реально все пиздили.


такой сибе мальчишь плохишь

Link to comment
Share on other sites

бурління почалося в обох(як я і говорив).....І знову процитую(не дослівно) вже іншого-(невзорова)-молодим людям наші старі відвічні цінності(сім"я,обовязок і т.д) стають повністю чужими у новому .бурхливозмінюючомуся світі .Видно для них є потреба пошуку "нових,своїх" цінностей.а не старих.батьків.Мо він і правий.І той колотняк в партіях і перший струс майбутніх переоформлень.

 

І що з того вийде? Трамп проти Сандерса? А шо не можливо? Я вже пля нічого не виключаю... Коротше час таки іти на пензію і бажано десь подалі від країни, де потенційно можут рулити такі люди...

смотрю фото трампа..какое у него ипало как у скунса...

у меня такое ощущение..что его в детстве реально все пиздили.

такой сибе мальчишь плохишь

Він і є скунс...

Link to comment
Share on other sites

Ага... я памятаю, як я колись те саме десь в липні 2012 писав... :D

Що має бути то буде.Ми тільки спостерігачі і тратити енегрію на переживання не варто.ІМНО.........Взагалі то все більше переконуюся,що людству потрібна встряска у вигляді якоїсь загальнолюдської зафорухи типу двох попередніх в минулому столітті.забагато назбиралося шлаку,невитраченого похуїства.нєги і ситості."Боров" зажирів і потребує спуску крові,для покращення циркуляції і відновлення життєвих ПРИРОДНІХ сил.таки людина вимагає час від часу "очищення " від накопиченого "мутаційного матеріалу" і повернення у її природній первозданний стан-почати все з початку вже на новому рівні.ІМНО .

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Що має бути то буде.Ми тільки спостерігачі і тратити енегрію на переживання не варто.ІМНО.........

ТАк то воно так, але ж під осінь життя хочеться якоїсь стабільності і якщо ти досяг її в особистому плані, то де гарантія, що ці пошуки самоідентичності і свого шляху новим поколінням, про якиі ти пишеш, не будуть загрожувати їй?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

І що з того вийде? Трамп проти Сандерса? А шо не можливо? Я вже пля нічого не виключаю... Коротше час таки іти на пензію і бажано десь подалі від країни, де потенційно можут рулити такі люди...

 

То би було цікаво з теоретичного боку (з твого вже практично),але дійсно зовсім не смішно.

Link to comment
Share on other sites

Зараз у наших партайбонзів новий тренд - вони ваажають, що зможуть контролювати Рудого як той сяде в БД. І ось це начеб-то повинно збити негатив від його кампанії, а її успіх, у який вони чомусь пртягом останніх 2-3 тижнів раптом повірили, перевершить всі можливі репутаційні втрати... Я навіть не знаю як коментувати це...

Link to comment
Share on other sites

То би було цікаво з теоретичного боку (з твого вже практично),але дійсно зовсім не смішно.

З мого - теж тільки теоретично, бо брати участь у такій кампанії, це означає тримати у кейсі пачку пакетів для блювання. :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зараз у наших партайбонзів новий тренд - вони ваажають, що зможуть контролювати Рудого як той сяде в БД. І ось це начеб-то повинно збити негатив від його кампанії, а її успіх, у який вони чомусь пртягом останніх 2-3 тижнів раптом повірили, перевершить всі можливі репутаційні втрати... Я навіть не знаю як коментувати це...

ПРИСТОСУВАНЬСТО.Такі виживуть при любих умовах.Чиновники від партійної роботи.Ця бацила-чиновництво-виродить любий здоровий організм.та ти і сам то прекрасно знаєш і бачиш зблизька......Тому я і не маю бажання сперечатися навіть з українськими політінтересантами на фупі (бажання майже зникло),бо там то чиновництво було з самого початку. те саме тепер і поражає  нашу політсистему.лакузи.флюгери і карєристи повсюду і тримають ніс за вітром і нетерпимо відносяться до "еретиків".

Link to comment
Share on other sites

З мого - теж тільки теоретично, бо брати участь у такій кампанії, це означає тримати у кейсі пачку пакетів для блювання. :D

Я коли побачив мекання Марко на СНН про " підтримку будьякого кандидата,яку ми давали на початку кампанії" ,зразу згадав тебе . :)  Мягким виявився Марко,як швидко забув про речі.які поважаюча СЕБЕ людина не забуває.ну а про решту " нескорених" репів,що потягнулися в табір егоманьяка навіть не говорю.........думаю,що і в демів то ж буде.якщо сандерс щось замутить (йому то буде дуже важко.але чим чорт не жартує :) ).Підуть наші "не поступлюся принципами" потоком до переможця.

Link to comment
Share on other sites

ПРИСТОСУВАНЬСТО.Такі виживуть при любих умовах.Чиновники від партійної роботи.Ця бацила-чиновництво-виродить любий здоровий організм.та ти і сам то прекрасно знаєш і бачиш зблизька......Тому я і не маю бажання сперечатися навіть з українськими політінтересантами на фупі (бажання майже зникло),бо там то чиновництво було з самого початку. те саме тепер і поражає  нашу політсистему.лакузи.флюгери і карєристи повсюду і тримають ніс за вітром і нетерпимо відносяться до "еретиків".

Ги... одна з причин, чому мені від самого початку не було місця в українських реаліях (печальний смайл)

Десь наїво думав, що хоч тут ТРОХИ по іншому. Ага... Бути мейверіком можуть дозволити собі обрані, та й то...

До речі кілька днів тому була хвилинка аби обговорити ситуацію в партії з Маком... В нього десь твій настрій :)

Але мене просто шокувала швидкість пристосуванства, ще тиждень тому поносили Рудого останніми словами, аж раптом, коли замаячив БД і можливість солодкого місця в адміністрації - усі як флюгери. Вдже черга стоїть лизати руду сраку :weep:. Втім побачимо ще конвент. Я не думаю, що обійдеться хоч без малого, але бунту.

Link to comment
Share on other sites

Я коли побачив мекання Марко на СНН про " підтримку будьякого кандидата,яку ми давали на початку кампанії" ,зразу згадав тебе . :)  Мягким виявився Марко,як швидко забув про речі.які поважаюча СЕБЕ людина не забуває.ну а про решту " нескорених" репів,що потягнулися в табір егоманьяка навіть не говорю.........думаю,що і в демів то ж буде.якщо сандерс щось замутить (йому то буде дуже важко.але чим чорт не жартує :) ).Підуть наші "не поступлюся принципами" потоком до переможця.

Угу... тільки хотів про нього написати... Імхо це тупість з його боку... От Трамп йому маленького пеніса, переконаний, не простив :D 

 Але ж зрозумій, Марко ж не один. В нього є спонсори, команда, яка вклала гроші і на щось розраховує.. Моє особисте відчуття з того, що я бачив по ящику - йому було це огидно робити, тому і така непереконливість :D

Я теж в нього вклав трохи( з огляду на 20 рік) , якщо проджовжить в тому дусі - вимагатиму повернути :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Угу... тільки хотів про нього написати... Імхо це тупість з його боку... От Трамп йому маленького пеніса, переконаний, не простив :D 
 Але ж зрозумій, Марко ж не один. В нього є спонсори, команда, яка вклала гроші і на щось розраховує.. Моє особисте відчуття з того, що я бачив по ящику - йому було це огидно робити, тому і така непереконливість :D

Я теж в нього вклав трохи( з огляду на 20 рік) , якщо проджовжить в тому дусі - вимагатиму повернути :gigi:

Він з нових.Ніс за вітром.Ще з часів флорідських.........І хлопака вирішив зрубати бабла зараз,поки дають(не осуджую,розумію його ситуацію).Тому буде і далі керуватися в ПЕРШУ чергу "вітром" і в майбутньому .Май то на увазі.То нова генерація,не меверіки.

Link to comment
Share on other sites

Ги... одна з причин, чому мені від самого початку не було місця в українських реаліях (печальний смайл)

Десь наїво думав, що хоч тут ТРОХИ по іншому. Ага... Бути мейверіком можуть дозволити собі обрані, та й то...

До речі кілька днів тому була хвилинка аби обговорити ситуацію в партії з Маком... В нього десь твій настрій :)

Але мене просто шокувала швидкість пристосуванства, ще тиждень тому поносили Рудого останніми словами, аж раптом, коли замаячив БД і можливість солодкого місця в адміністрації - усі як флюгери. Вдже черга стоїть лизати руду сраку :weep:. Втім побачимо ще конвент. Я не думаю, що обійдеться хоч без малого, але бунту.

Таки романтика не вивітрилася в тебе з часом. :) .....Срач буде,але його придусять на партійному рівні.Якщо хтось захоче реального-тільки позаофіціальними структурами і за свої гроші.багато таких найдеться? ні буші ні ромні не вкладуть туди ні цента.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Він з нових.Ніс за вітром.Ще з часів флорідських.........І хлопака вирішив зрубати бабла зараз,поки дають(не осуджую,розумію його ситуацію).Тому буде і далі керуватися в ПЕРШУ чергу "вітром" і в майбутньому .Май то на увазі.То нова генерація,не меверіки.

Та вже маю... Ромні згадую як другого і останньго Рейгана :D От смайли наче тсавлю, а сміх якийсь істеричний виходить:) Треба піти трохи хильнути для рівноваги :D

Link to comment
Share on other sites

 

Але мене просто шокувала швидкість пристосуванства, ще тиждень тому поносили Рудого останніми словами, аж раптом, коли замаячив БД і можливість солодкого місця в адміністрації - усі як флюгери. Вдже черга стоїть лизати руду сраку :weep:. Втім побачимо ще конвент. Я не думаю, що обійдеться хоч без малого, але бунту.

Зараз хіларі по суті такким фрондерам союзником буде.І все залежатиме від її дебатів з трампом.Зуміє навязати свою лінію-по СУТІ питань а не  трампівського "ентертейменту" (що не зуміли репівські кандидати)-прорветься голос і у фрондерів.не зуміє-лизання посильться аж до непристойності..........Сандерс би був кращим у дебатах з трампом.Бо хоч він і лівак.але щирий до непристойності.і такого важко змішати трампівськими методами.

Link to comment
Share on other sites

Та вже маю... Ромні згадую як другого і останньго Рейгана :D От смайли наче тсавлю, а сміх якийсь істеричний виходить :) Треба піти трохи хильнути для рівноваги :D

Ромні в сьогоднішніх умовах мене здивував і ПРИЄМНО хдивував.Йолму б таким бути тоді...але що згадувати пройдешне.Всього найкращого .як теж піду хокей подивлюся.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...