Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Таки романтика не вивітрилася в тебе з часом. :) .....Срач буде,але його придусять на партійному рівні.Якщо хтось захоче реального-тільки позаофіціальними структурами і за свої гроші.багато таких найдеться? ні буші ні ромні не вкладуть туди ні цента.ІМНО

Так романтика ще грає в попі, є таке :D

Я думаю, що ясно за свої гоші ніхто не піде. Ромні може хіба виступити як альтернатива, яку вони свідомо проіпали, що дасть йому хіба моральні бали. Бо балотуватися в 20-му ймоу імхо вже пізно, як не буде якихось активних дій в цьому році. Буші теж можуть поправити реноме і можливо знову будуть сподіватися на старт Джеба у 20-му, хоча імхо це дарма... Серед молодих Марко як не обісреться вже остаточно може розглядатися, але з великим тепер питанням.... Чому я все про 20-й? Бо не вірю. що хто б не переміг протримається два строки. Ні деми, ні - наші.

Я просто настроювався на те, що будуть реформи в партії, і були підстави для цього і обіцянки, але як вони таки висунуть Трампа -  то все. Можна буде одразу про це забути до чергової кампанії, від якої теж буде тхнути як з гарлемської каналізації.

Link to comment
Share on other sites

Ромні в сьогоднішніх умовах мене здивував і ПРИЄМНО хдивував.Йолму б таким бути тоді...але що згадувати пройдешне.Всього найкращого .як теж піду хокей подивлюся.

Про Ромні я якось під кінець кампанії напишу, як і чому. Угу...2012 багато хто з нас буде ще згадувати B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зараз хіларі по суті такким фрондерам союзником буде.І все залежатиме від її дебатів з трампом.Зуміє навязати свою лінію-по СУТІ питань а не  трампівського "ентертейменту" (що не зуміли репівські кандидати)-прорветься голос і у фрондерів.не зуміє-лизання посильться аж до непристойності..........Сандерс би був кращим у дебатах з трампом.Бо хоч він і лівак.але щирий до непристойності.і такого важко змішати трампівськими методами.

Я з цим погоджуюсь! Але  уявити переможцем його в парі з Трампом не можу....

Link to comment
Share on other sites

Буде Трамп-кладу 100 доларів

Хіларі ніяка а Берні залівий для багатьох демів.Його сторонники спочатку пробували заварухи на Трампових зібраннях робити а тепер вже почали демів по чайниках стукати.

Чи буде Трамп добрим чи поганим президентом покаже час а Хілларі нудне чмо-її час пройшов-все що в неї є це авторитет Білла-без нього вона ніхто і звуть її ніяк.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Donald Trump now has 1,238 delegates in the latest Associated Press tally of primary results and the intentions of the other party delegates 
  • He needed 1,237 to secure nomination - and will get more in the next Super Tuesday election, on 7 June, when 303 delegates are in play 

Вітаю америкосів!

Link to comment
Share on other sites

Вчи англійську.а взагалі якщо відкинути істерику демів і республіканських еліт то Трамп говорить багато розумних і зрозумілих речей які американцям подобаються.І тому я думаю його виберуть.Яким він буде президентом і чи дійсно зробить те що говорить покаже час.Але той напрямок в якому тягнуть деми Америку-соціалістична держава європейського взірця багатьом американцям не по душі і Трамп це спроба повернутися до американського способу життя де кожний має шанс через важку і наполегливу працю досягти власних цілей і роль держави не мішати цьому.

100 доларів  на вибір

Link to comment
Share on other sites

Це чорношкірий юльок з Гамерики - все, що треба знати.

Якщо ти вважаєш його американським Юльком то на жаль твій рівень англійської не дозволяє розуміти те що той хлопець говорить .Вчи англійську.

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти вважаєш його американським Юльком то на жаль твій рівень англійської не дозволяє розуміти те що той хлопець говорить .Вчи англійську.

 

You've got some serious issues with a sense of humour.

Link to comment
Share on other sites

яка маячня про важку роботу і досягти всього в США зараз :fp1:

 

ви живете у 19 сторіччі? а зараз 21 


The Hourly Wage Needed to Rent a 2-Bedroom Apartment Is Rising

 

A new report maps how much the average American has to earn to comfortably afford a modest rental in every U.S. state.

 

5ba04c902.png


And here’s a graph showing the states with the biggest gaps between the current hourly wages and housing wages. Again, Hawaii leads this list:

 

cae3e2059.png


9612dc474.jpg

Link to comment
Share on other sites

Так а то что, если поднять зарплаты, то и цены пропорционально поднимуться, и соотношение останется таким же. Это не приходило в голову борцам из NLIHC?

Понамальовували графіків а сенсу в них нуль

Двухбедрумний апартмент для однієї особи то трохи жирно.А от для двох вже цілком доступно.Тепер отой однобедрумний на мінімальній зарплаті-на мінімальних зп роблять студенти в основному .Більш менш постійні роботи заробляють більше ніж мінімалка.Крім того підняття мінімалки просто промаштабує ціни і багато втратить роботу.В мене донька підробляє в ресторані то коли підняли місцеві социки мінімалку третину працівників звільнили а решту заставили бігати в 2 рази швидше.Аналогічно в всяких макдональсах-замість дівчаток на касі поставили автомати для замовлень-результат по провінції втратило роботу повно студентів і школярів але на статистику вони не вплинули бо всі на півставки і допомогу по безробіттю не можуть отримувати.

Link to comment
Share on other sites

Посмотрел краем глаза фильм про Трампа. 

Про его биографию, становление бизнеса и т.д.. Открыто говорят, что он был связан с мафией, платил им.

И в то же время американцы за него голосуют?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...