Перейти до змісту

Recommended Posts

Тепер бачу, що чекали...

 

Хотілося б висловити свою думку...

 

 

Тішусь, що все сталося  так, як сталося. Всі мої підозри здійснились і щаслива тим, що все таки не помилилась. Це надає мені ще більшої впевненості в собі і робить трішечки щасливішою. Обмін думками був у приватній розмові з деякими дописувачами-однодумцями.

 

Пробачення, але я маю повне право це сказати...Якщо форум тримає одна неврівноважена і недалекоглядна груба особа, то нема чому дивуватись.Це не є мудро,якщо форум повинен підлаштуватися під одну одноязичну особу і ще одну... українофобну особу, то він не має сенсу ... Якщо модер використовує нецензурну лексику, то є дуже неприємно, але якщо жінки на форумі так запросто і свідомо  набірають своєю жіночою рукою москальські мати, то це є ще огидніше... тоді форум поступово перетворюється на місце, де не знаєш, що прочитаєш, відкривши гілку. Такі дописувачки тут  завжди на "висоті".

 

За цей короткий час, коли актуальні теми в країні торкнули і цей форум, він трошки змінився на краще...

 

-- стало менше грубих, матюкливих дописувачок,

 

--стало більше актуальних тем українською,

 

--змінився склад дописувачів,

 

--стало більше україномовних дописувачів,

 

--деякі допи-чі стали писати українською...

 

Було по-іншому і цікавіше. Дякую Фомі за те. що не зігнувся і створив гілку про спілкування українською.

 

Але ось що виявилось сьогодні... Але цьому форуму це зовсім не потрібно було, бо форум підлаштований лише під одну одноязичну особу. і от щоб вона знов сюди з"явилась, треба прибрати з форуму всі теми про мову і забанити україномовних дописувачів... Ну, щож... асвабадітєлі ще не перевелись, а процвітають... Ну й нехай... Чудовий час вже пройшов, нічого не шкода... не шкода жодного написаного слова... Ми підем, а асвабадітєль тримав цей форум і з самого початку необдумано і немудро банив пачками і всеодно не навчився на гіркому досвіді, що під одну особу форум не підлаштовується...

 

Всі. з ким мені було цікаво, дякую вам...

всі, з ким спілкувались  і симпатизували всіх вам благ. і всього найкращого...

 

Тільки після того, як я піду тут з"явиться українофоб wtf, який побажав нам "здохните под свои патриотические песніи",кому це подобається...їжте, не обляпайтесь. Ну і аднаязична бабуся, яка так завидує успішним молодим і гарним жінкам...А як жеж форум вже заскучав за новинами с Владівастока і СанктПітєрбурга... це ж родіна асвабадітєлєй і дуже важливо що там робиться...

Для чого стримувати їх вихід?  Вони не можуть прийти поки я тут ...

 

Декілька дописувачів згадаю, але не поіменно, щоб їх потім не ганьбили...

 

Sharmёr Monsieur, vous étiez merveilleux.(соррі,що з помилками)...Знає кому це адресовано...

Добре. що живий ...

Соловйов, ти прекрасний... твій нік написала, думаю, що зграя тебе не торкне, бо ти є рарітет.

Дядько Сілєнтіо. ти просто класний... тебе тож згадаю, бо ти сильний, тебе не тронуть...

Канадієць-однодумець всіх благ тобі і здійснення мрій...

Аборігєша, тебе іноді цькують, а мені тебе шкода. ти мирний і милий... ловись рибка велика і маленька, бережи свою золоту жінку.

Водолій-водолій, ти тож сильний... дякую тобі за підтримки... ну. ще тоді, тиж знаєш і дякую тобі за поради, вони були мені принагоді.

Пентагон, з днем народження... ти якось в одній гілці питав, а чьось  не відповіла... всіх благ тобі.

Літай -- не ламай... ти знаєш про що я ...

Ділберт, з-за тебе я тепер люблю котів... і не тільки лю..., а щей думаєм придбати.

Смішний кіт на аві... дякую тобі, тримайся і не здавайся...

Югреду за гарну музику особливе "дякую".

Сеньйор ... а ми одне одного знаєм вже  майже вчність... тримайся там. Щастя тобі!!!

 

Всім дєвачькам і хорошим і не дуже ... щастя в особистому житті --- це головне.

 

Всім, хто мене підтримував, щиро дякую.

 

 

З чудовим почуттям покидаю цей форум....

і слава Богу вже не буду читати той потік л*йна, який виллється на мене через заздрощі і бескультур"я. Я більше сюди ні-ні...

 

 

Як чудово бути іншою (с).

 

 

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Остання відповідь

Минулого тижня з одного з найбільших географічних/містобудівних професійних форумів в США пішло 118 професорів, через секситський жарт, про жінку, у якої було багато дітей

 

118!!! 

 

пішли і створили свій - з повагою, толерантністю та нетерпимістю до сексистського гумору, який принижує жінок- професіоналів

 

це і добре, і погано.

 

Погано, бо гримнути дверима легше всього, складніше - працювати кожен день над зміною культури. Це вам не літак побудувати. Це у нас тут люблять гуманітаріів лайном обливати, бо неточні науки. Забувають люди, що без культури - ми гірше мавп, точні науки не роблять з людини людину

 

Тому і мова, і культура такі важливі. 

 

 

ми  теж опинились на цьому форумі через ватність ФУПу, щоб створити політичний український форум. Але ті, хто хочуть дискусіі декого тут ображають, кажуть "ти жінка, чого тут лізиш про зброю говорити", називають ідіотами та провокаторами, якщо хочеш обговорити наукову статтю про мовну ідентифікацію. Ще мають нахабність казати, та що там ваші пожертви - понти, не знаючи ні в якій ситуаціі людина, ні що відбувається. Для когось і 100 гривень були великі гроші. 

У мене дуже хороша пам"ять.

 

Світ не чорно/білий, він має багато відтінків.

 

Тому мені дуже сумно, що Ви вирішили піти,  honey flower

  

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, работу свою ты уже выполнила.

"одноязыких" врагинь изжила.

можно и сваливать

Нє, там шептуха в приваті поробила. Отой Штірліц, з лєгєндой про Білу Церкву.

Хз, шо за знайда, якої крові,яку ніхто ніколи не бачив, не чув і не знає.

Link to comment
Share on other sites

Нє, там шептуха в приваті поробила. Отой Штірліц, з лєгєндой про Білу Церкву.

Хз, шо за знайда, якої крові,яку ніхто ніколи не бачив, не чув і не знає.

 

я думаю, там и сам с усам.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю тот кто хотел уйти просто искал подходящий повод. Иначе от этого наркотика не избавиться. Потому я думаю никто тут не виноват. Ушедшим остро необходимо время в реальной жизни, которое они до сего момента тратили на форум. Думаю, если они ходили еще куда-то в интернете, откуда они тоже ушли.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, Серега, там все банальнее.

Звизда форума должна быть одна.

 

Ну і аднаязична бабуся, яка так завидує успішним молодим і гарним жінкам..

 

 

Насколько я понял, это - о себе любимой и о Параске.

 

Борьба с "одноязыкими" - только средство.

 

Явление "сЁстры" известно уже давно.

 

Как мне видится, Фома  повелся на эти языковые заморочки, наверное, считая, что как только все заговорят на украинском, пусть и принудительно, так все зразу станет хорошо.

 

 

И тетки окрылились поддержкой администрации.

 

Я долго не заходил в мовосрачи. Не было времени. А оказалось, что в тех ветках мочилово идет не на жизнь а на смерть.

 

до чого тут це? типу пенісовласники у срачах участі не беруть :fp1:

 

здесь нет никакого сексизма, шановна пани феминистка.

просто нужно знать историю вопроса.

на фупе собралась в свое время группа женщин, которые называли друг друга "сестрами" и организованно и слаженно мочили оппонентов

Link to comment
Share on other sites

Респект ТС, все по темі.

 

Форум по суті перетворився на м'яку секту, де домінує "узкій круг єдінамишлєннікав", які визанчають правила гри, які є похідною він їхніх світоглядних установок і задовільняють їхні егоїстичні амбіції.

 

До речі, СУП сконав саме з цієї причини.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Респект ТС, все по темі.

 

Форум по суті перетворився на м'яку секту, де домінує "узкій круг єдінамишлєннікав", які визанчають правила гри, які є похідною він їхніх світоглядних установок і задовільняють їхні егоїстичні амбіції.

 

До речі, СУП сконав саме з цієї причини.

 

у тебя есть полная свобода выбора.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бабы и кабаки доведут до цугундера(с)

Чета грустно. Но это интернет. Бесплатный заменитель психиатров и психоаналитиков для массы людей.

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Бабы и кабаки доведут до цугундера(с)

Чета грустно. Но это интернет. Бесплатный заменитель психиатров и психоаналитиков для массы людей.

 

ДИКО ПЛЮСУЮ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Трохи про трусєля та хрестик:

 

Дякую Фомі за те. що не зігнувся і створив гілку про спілкування українською.

 

 

Доречі, Фома, а твої батьки в Києві якою мовою спілкуються? А між собою? А ти з батьками?

50/50.  А з малими я - англійською.

 

 

В принципі, цим все сказано. Гілку створити легко, а втілювати ідеї в життя дуже важко.

 

Люди з досвідом еміграції мене застерігали: в жодному випадку не розмовляти з дітьми мовою держави, до якої переїхав, а зберігати рідну мову, тобто в родині спілкуватися ТІЛЬКИ і ВИКЛЮЧНО тією мовою, носієм якої ти є. Бо дитину в школі/садочку місцевій мові навчать бездоганно в будь-якому випадку (і це підтверджую!), а от рідну мову зберегти можуть тільки батьки, бо інакше вона зникне...

 

Мій син зараз володіє українською набагато краще, порівнянно з тим, коли ми поїхали з України. На додачу опанував ще іспанську і англійську, багато читає, наразі англійській надає перевагу, тому доводиться спеціально слідкувати, щоб читав українські та російські книжки. Серед його друзів є такі, що розмовляють російською вільно, але кирилицю не розпізнають від слова "взагалі".

 

Ну і є сусідка через двір, російськомовна. Родичі її в Росії, але сама вона та її донька віком 15 років більшу частину життя прожили в Лондоні, донька там взагалі від народження. Тепер сусідка мені жаліється: "Я не знаю, як донька поїде до родичів, я дуже боюся, бо вона ж російську не знає зовсім"

 

Якось мені б дуже не хотілось привезти дітей до бабусь-дідусів, щоб вони спілкувались через перекладача...
 
Link to comment
Share on other sites

 

Трохи про трусєля та хрестик:

 

 

 

50/50.  А з малими я - англійською.

 

 

В принципі, цим все сказано. Гілку створити легко, а втілювати ідеї в життя дуже важко.

 

Люди з досвідом еміграції мене застерігали: в жодному випадку не розмовляти з дітьми мовою держави, до якої переїхав, а зберігати рідну мову, тобто в родині спілкуватися ТІЛЬКИ і ВИКЛЮЧНО тією мовою, носієм якої ти є. Бо дитину в школі/садочку місцевій мові навчать бездоганно в будь-якому випадку (і це підтверджую!), а от рідну мову зберегти можуть тільки батьки, бо інакше вона зникне...

 

Мій син зараз володіє українською набагато краще, порівнянно з тим, коли ми поїхали з України. На додачу опанував ще іспанську і англійську, багато читає, наразі англійській надає перевагу, тому доводиться спеціально слідкувати, щоб читав українські та російські книжки. Серед його друзів є такі, що розмовляють російською вільно, але кирилицю не розпізнають від слова "взагалі".

 

Ну і є сусідка через двір, російськомовна. Родичі її в Росії, але сама вона та її донька віком 15 років більшу частину життя прожили в Лондоні, донька там взагалі від народження. Тепер сусідка мені жаліється: "Я не знаю, як донька поїде до родичів, я дуже боюся, бо вона ж російську не знає зовсім"

 

Якось мені б дуже не хотілось привезти дітей до бабусь-дідусів, щоб вони спілкувались через перекладача...

 

старалась, чьо!

Link to comment
Share on other sites

старалась, чьо!

Если честно, очень режет слух, как многие "стараются". Жутчайший кацапский акцент и отвратительный английский (или испанский) в разговоре с собственным ребенком на неродном языке. Тоже парадокс, кстати: в чужих странах они русский язык "защищают", а уезжая принципиально его забывают.

 

Но иностранцы взрослых сразу определяют: ruso :) а вот дети владеют языками уже идеально и без акцента, и заслуга родителей может быть только в том, чтобы не мешать :) Ну чтобы потом учителя не переучивали.

 

У Фомы, конечно, английский может быть лучше кацапско-мАсковского, але головне, що до створенної ним гілки "час настав" якось далекувато... 

Змінено користувачем peniata
Link to comment
Share on other sites

 

 


В принципі, цим все сказано. Гілку створити легко, а втілювати ідеї в життя дуже важко.

 

дык, отож.

 

леса только тут пишед олбанске, всё остальное время

говорит и пишет украинским.

 

почувствуйте разнецу! (с)

 

но кому-то непременно захочется научить лесу тут песать

так, как им милее, йо... или звезду на аву, чо...  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Надо кое кому опомниться и хоть на минуту представить в каком аду мы живем! Потеряны друзья-приятели, отношения которым много лет, даже близкие родственники оказавшись в бреду вражеской пропаганды полностью исчезли из нашей жизни. Сюда приходил, как в оазис, за добром и хоть каким, но сочувствием!

И что я слышу? Кто дал вам право делить украинцев? У вас с головой все в порядке панове? Мои дети учились в украинской гимназии, свободно говорят и пишут на государственном языке, плюс английский и у одного теперь даже китайский. 

ps На форуме нужна модерация. За попытки стравить и рассорить юзеров надо жестко наказывать! Выберите 4 модераторов и пусть дежурят по 1 неделе. Это все!

Подобное никогда не повторится. Здесь будет достойный клуб. А так вся энергия и вдохновение юзеров уходит в бестолковый срач.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Модерація на заклики вживати українську більше на українському патріотичному  форумі?Назвіть  малоросійський політичний чи хохлятський

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...