Перейти до змісту

Гибридный президент...


хозяин

Recommended Posts

Это не сказки, это нормальный эволюционный путь развития...

 

"нормальный эволюционный путь"- это когда каждый следующий чуть лучше предыдущего

так оно так и есть

чуть, но лучше

понятно, что хочется все и сразу, но так не бывает

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Суспільство показує здорову реакцію, а бидло-еліті стає дедалі важче грати в свої потворні ігри.

Але потрібен прецедент - найвищі посадовці мають опинитися за гратами за свої злочини. Я оптиміст - гадаю, наступний електоральний цикл дозволить запустити машину державного обвинувачення та правосуддя им шляхом.

Link to comment
Share on other sites

"нормальный эволюционный путь"- это когда каждый следующий чуть лучше предыдущего

так оно так и есть

чуть, но лучше

понятно, что хочется все и сразу, но так не бывает

 Ой  блін  . Та куда  вже  краще  .  

Link to comment
Share on other sites

Суспільство показує здорову реакцію, а бидло-еліті стає дедалі важче грати в свої потворні ігри.

Але потрібен прецедент - найвищі посадовці мають опинитися за гратами за свої злочини. Я оптиміст - гадаю, наступний електоральний цикл дозволить запустити машину державного обвинувачення та правосуддя им шляхом.

 Електоральний  цикл  ?  З  Охендовським  чи іншим підрахуєм  . Ну  ну .

 

Проголосуєте ,  кого  дуроскоп  витягне  " как наіболєє лучьших  кандідатов " . Мо і  Йулю  .

 

 От  між Йулею і  Канфєтою  я  знаю  кого  виберете  . Хе хе  .

Link to comment
Share on other sites

 Електоральний  цикл  ?  З  Охендовським  чи іншим підрахуєм  . Ну  ну .

 

Проголосуєте ,  кого  дуроскоп  витягне  " как наіболєє лучьших  кандідатов " . Мо і  Йулю  .

 

 От  між Йулею і  Канфєтою  я  знаю  кого  виберете  . Хе хе  .

 

Це вже всьопропальщіна взахльоб.

Можеш мені нічого не доводити.

Link to comment
Share on other sites

 

 


"нормальный эволюционный путь"- это когда каждый следующий чуть лучше предыдущего так оно так и есть чуть, но лучше понятно, что хочется все и сразу, но так не бывает

 

Нет у нас такой закономерности, если объективно то ющ был хуже кучмы, а овощ хуже юща, будет ли петрушка хуже овоща пока вопрос, но вполне может быть судя по развитию событий, так что мы эволюционируем не туда...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Розслідування «Слідства» про офшори Порошенка – висновок Редакційної ради

 

Редакційна рада відзначає суспільну важливість теми розслідування «Подвійне життя президента» та розглянула його на предмет дотримання редакційних стандартів:

 

Сюжетна лінія подій в Іловайську важлива для повного розуміння контексту подій, наведених у розслідуванні. Але стилістика подачі розслідування та надмірне використання архівних кадрів подій на сході України відволікає глядача від суті розслідування про офшори президента, зміщує сприйняття у площину емоцій.

 

Більш детальні коментарі фінансистів та юристів могли б глибше розкрити та пояснити наведений у розслідуванні фактаж. Але автори програми зазначають, що на момент підготовки матеріалу коментувати тему офшорів першої особи відмовилась значна частина експертів.

 

Автори розслідувань на Редакційній раді пообіцяли оприлюднити додаткові документи, які підтвердять факти, наведені у розслідуванні. :tu:

 

Громадське має стати майданчиком для пояснення змісту документів Panama Papers та якісної дискусії довкола теми офшорів перших осіб задля уникнення маніпуляцій та непорозумінь у медіа.

Офшори – ключова тема для українського суспільства, це механізм, який систематично використовується українськими політиками та бізнесом задля уникнення оподаткування та приховування статків.

 

Редакційна рада - це дорадчий внутрішній орган Громадського ТБ, який здійснює контроль за дотриманням редакційних стандартів, виконує функції омбудсмена всередині громадської організації, захищаючи права журналістів.

Редакційна рада складається з шести співробітників Громадського ТБ та збирається за ініціативи членів самої ради у випадку виникнення питань, віднесених до  її компетенції.

 

http://www.hromadske.tv/society/rozsliduvannya--slidstva--pro-ofshori-poroshenka--/

Link to comment
Share on other sites

Це вже всьопропальщіна взахльоб.

Можеш мені нічого не доводити.

 Доведи  . Хоча  б  Одне  !!!

 

ЦВК   працює в  іншому  законодавчому  полі  ,  нема  парт квот  і  складається  з незацікавлених  чесних  посадовців  .

 

Слухаю  уважно  .

Link to comment
Share on other sites

«Журналісти помилилися: Рошен в сліпому трасті» - така авторська колонка почала поширюватися після виходу нашого розслідування. Її автор Анатолій Родзинський виправдовує Порошенка та його юристів за створення офшорного ланцюжка для продажу Рошену. Гм... ну не впевнений, що пан Анатолій є об'єктивним та неупередженим експертом в цій темі. Адже, як свідчить сайт Центральної виборчої комісії, в 2014-му він балотувався до Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка.

Більше того, я починаю відверто хвилюватись за пана Анатолія. В нього якесь роздвоєння особистості. Адже, ще донедавна, він був зовсім іншої думки про офшори. На сайті ЦВК його передвиборна програма. Там йдеться: «Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити.» Фух! Президенту круто пощастило, що пана Родзинського не обрали до Ради.

 

12920319_970071493076018_382165760627950

 

 

12938360_970071706409330_894344103386616

Link to comment
Share on other sites

Розслідування «Слідства» про офшори Порошенка – висновок Редакційної ради

 

Редакційна рада відзначає суспільну важливість теми розслідування «Подвійне життя президента» та розглянула його на предмет дотримання редакційних стандартів:

 

Сюжетна лінія подій в Іловайську важлива для повного розуміння контексту подій, наведених у розслідуванні. Але стилістика подачі розслідування та надмірне використання архівних кадрів подій на сході України відволікає глядача від суті розслідування про офшори президента, зміщує сприйняття у площину емоцій.

 

Більш детальні коментарі фінансистів та юристів могли б глибше розкрити та пояснити наведений у розслідуванні фактаж. Але автори програми зазначають, що на момент підготовки матеріалу коментувати тему офшорів першої особи відмовилась значна частина експертів.

 

Автори розслідувань на Редакційній раді пообіцяли оприлюднити додаткові документи, які підтвердять факти, наведені у розслідуванні. :tu:

 

Громадське має стати майданчиком для пояснення змісту документів Panama Papers та якісної дискусії довкола теми офшорів перших осіб задля уникнення маніпуляцій та непорозумінь у медіа.

Офшори – ключова тема для українського суспільства, це механізм, який систематично використовується українськими політиками та бізнесом задля уникнення оподаткування та приховування статків.

 

Редакційна рада - це дорадчий внутрішній орган Громадського ТБ, який здійснює контроль за дотриманням редакційних стандартів, виконує функції омбудсмена всередині громадської організації, захищаючи права журналістів.

Редакційна рада складається з шести співробітників Громадського ТБ та збирається за ініціативи членів самої ради у випадку виникнення питань, віднесених до  її компетенції.

 

http://www.hromadske.tv/society/rozsliduvannya--slidstva--pro-ofshori-poroshenka--/

 

 Ну  їх  і  ковбасить ,  віражі   прямо  на  180  стопнє  )))))

Link to comment
Share on other sites

 Ну  їх  і  ковбасить ,  віражі   прямо  на  180  стопнє  )))))

 

Не, ну что тут такого?

Аргументация Гнапа и Ко многих не удовлетворила.

Он говорит, что у него есть дополнительные документы.

Пусть покажет людям еще один или несколько фильмов. А уж они решат, кто прав, - может, и Родзинский.

Link to comment
Share on other sites

Не, ну что тут такого?

Аргументация Гнапа и Ко многих не удовлетворила.

Он говорит, что у него есть дополнительные документы.

Пусть покажет людям еще один или несколько фильмов. А уж они решат, кто прав, - может, и Родзинский.

 Хм  .  Те  що  опублікували  західні  журналісти  ще  не до кінця  в  мережі ? 

 

 Ну  побачимо  .  Пеці  хвоста  накрутять  ще  .Але  .По реакції  цієї  блядіни  можна сказати одне - могила  його  виправить  .

Link to comment
Share on other sites

Заглянул к притульцам. Обсуждают предвыборную программу Президента - прямо с сайта ЦВК.

Там та же дурацкая фраза, что и у Родзинского: "всі офшори перекрити".

 

К чему был этот популизм, скажите?

Link to comment
Share on other sites

Заглянул к притульцам. Обсуждают предвыборную программу Президента - прямо с сайта ЦВК.

Там та же дурацкая фраза, что и у Родзинского: "всі офшори перекрити".

 

К чему был этот популизм, скажите?

 Дуже  хотілось  до  корита  . 

Link to comment
Share on other sites

Пишут, что Ложкин сегодня уволил кучу бойцов интернет-армии "Стеця".

Это так, к слову.

 

 

А я смотрю чо то ни папуса ни рогатого на форуме нету.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

интервью, февраль 2013 года

 

Знайти ключ до Порошенка виявилося досить складно. Проблема в тому, що його публічний образ (багато в чому сформований іще за епохи Ющенка) розходиться з його сьогоднішнім відчуттям себе та істинним становищем усередині політичного процесу.

 

Якби ми були знайомі раніше, то, імовірно, було б легше віддати належне досвіду та можливостям Петра Олексійовича. Але це було б зовсім інше інтерв'ю. Однак наше незнайомство абсолютно несподівано дало можливість визначити його сьогоднішнє місце в публічній, а не кулуарній політиці. Хто він? Міністр? Спікер? Голова комітету? Мер Києва? Президент? Список амбіцій Порошенка можна продовжити. З ким він? Із владою? З опозицією? В яку гру грає? Які взагалі його цілі?

 

Ці, по суті, прості запитання, які дадуть читачеві змогу визначити місце будь-якого політика в системі координат, ставили Петра Порошенка в глухий кут. І дратували. Що, у свою чергу, обурювало мене. Порозмовлявши, цілячись одне в одного з окопів трохи більше ніж півгодини, ми перервалися: у Порошенка була призначена зустріч із послом. Переступивши через емоції, я залишилася чекати, абсолютно чітко відчуваючи, що й він розмову продовжувати не хоче.

 

Проте ми продовжили. І відповіді знайшлися. Подеколи досить чесні. Після чого вперше у своїй журналістській практиці я вирішила відмовитися від будь-якого структурування тексту інтерв'ю — смислового, логічного, стилістичного.

...

http://gazeta.dt.ua/internal/petro-poroshenko-kiyiv-vartiy-mesi.html Змінено користувачем Olegik
Link to comment
Share on other sites

В интервью ZN.ua в феврале 2013 года действующий президент заявил, что в 2005 году дистанцировался от компании "Рошен", передав управление фонду.

 

"Я передал права управления соответствующему фонду. Есть "Рошен", и это его ответственность. А так получаются двойные стандарты. Я публично утверждаю, что я дистанцирован от компании и не работаю в ее интересах, а если и принимаю какие-то решения, то касающиеся стратегии развития, и тут же рассказываю про суды, задолженности и переплаты. Я могу это знать и знаю. Но не комментирую", - сказал Порошенко в ответ на вопрос, сколько его компании заплатили налогов на прибыль.

 

На замечание журналиста ZN.ua, что у власти Януковича не получилось разделить власть и бизнес, Порошенко тогда ответил: "Ну, у меня получилось. В феврале 2005 года я первым создал фонд, открыл всю финансовую отчетность и отошел от бизнеса. И это моя политическая позиция. И я ли виноват в том, что государство за эти годы не создало реальный механизм, который бы обязал всех остальных поступить так же?.... Есть существенные различия между целями, которые декларируются властью и ее реальными действиями. Но сказать, что это особенность только Януковича — нет".

 

http://zn.ua/POLITICS/poroshenko-esche-do-pobedy-na-vyborah-zayavil-zn-ua-o-tom-chto-v-2005-godu-peredal-roshen-v-upravlenie-fondu-209572_.html

Link to comment
Share on other sites

Пишут, что Ложкин сегодня уволил кучу бойцов интернет-армии "Стеця".

Это так, к слову.

 Не  пропадуть  ..Новий  нікнейм -  і  на Туровську  ,  там  будуть  бабло  вкидати ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...