Перейти до змісту

Гибридный президент...


хозяин

Recommended Posts

тут вопрос не стоит "если компромат правда", вопрос стоит "а компромат ли это"

я пока что никакого компромата не увидел

 

У росіян є відповідне прислів*я для такого випадку " Ему ссы в глаза, а он - божья роса."

В нас на Полтавщині кажуть в таких випадках жорсткіше " Йому сери в очі . а він каже дощ іде ".

Link to comment
Share on other sites

 13:02, 04 апреля 2016
Премьер-министр Исландии ответит перед парламентом за свои оффшорные счета

Об этом сообщают местные СМИ. Для объяснений будет вызван и министр финансов. Причем, отмечается, что им придется отвечать на вопросы без предварительной подготовки.

Как передает Гардиан, премьер Сигмюндюр Гюннлейгссон прекратил интервью после того, как один из журналистов задал ему вопрос об  оффшорной компании, владельцем которой он является, согласно расследованию Международного консорциума журналистов.

Link to comment
Share on other sites

"Чекали, анонсували, ці дії продовжилися. Зізнаюся, що чекали ми, звичайно, більш кваліфікованих підсумків роботи цього журналістського співтовариства. По суті, не так багато чогось нового було озвучено, і тут я швидше можу висловити, напевно, розчарування. Все-таки багато в чому, принаймні коли йдеться про це співтовариство, традиції якісних журналістських розслідувань канули в Лету. Багато чого, що бракує, вони не гребують, вигадують. І, напевно, ви мали можливість почитати це в опублікованих матеріалах, підтасовують ", – сказав він журналістам.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

вот пост редактора проекта Наші гроші с комментариями людей, которые более менее в теме офшоров и законодательства Украины.

https://www.facebook.com/oleksa.shalayskiy/posts/975919202464057?pnref=story

не предвзяты, адекватны. 

Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А якщо неправда? А якщо з формально-юридичного боку це не компромат?

 

Опіздав ти, Славко.

 

Наш вже номер один у Шпігелю.

 

 
Datenleak: Diese Mächtigen tauchen in den Panama Papers auf
Mehr Artikelhttp://cdn4.spiegel.de/images/image-977153-breitwandaufmacher-ttsn-977153.jpghttp://www.spiegel.de/static/sys/v10/icons/ic_lupe.png

Präsident Poroschenko (Ukraine), Premier Gunnlaugsson (Island), König Salman (Saudi-Arabien), Präsident Macri (Argentinien)

Die Enthüllungen über Briefkastenfirmen in Panama setzen mehrere amtierende Staats- und Regierungschefs unter Druck. Sie müssen erklären, warum ihre Namen - oder die enger Vertrauter - in den Unterlagen auftauchen.

 

Durch ein enormes Datenleak sind sogenannte Briefkastenfirmen von Politikern und Prominenten aus aller Welt enthüllt worden. Insgesamt geht es um 11,5 Millionen Dokumente, die belegen dürften, wie die Mächtigen ihr Geld in internationalen Steueroasen angelegt haben.

 

Das berichten mehrere Medien, die an der Recherche beteiligt waren, darunter die "Süddeutsche Zeitung", der britische "Guardian" und die französische "Le Monde". Ihnen wurden bereits vor zwei Jahren umfassende Daten zugespielt, jetzt präsentierten sie erste Ergebnisse der Auswertung.

Die Namen von amtierenden Staats- und Regierungschefs tauchen in den Unterlagen auf. Einige sind direkt genannt, bei anderen sind es nahe Verwandte oder Vertraute. Ein Überblick:

Ukraines Präsident Petro Poroschenko

 

"Schokoladenkönig" nennen ihn die Ukrainer: Petro Poroschenko ist unter anderem mit Süßwaren reich geworden, bevor er im Sommer 2014 Präsident der Ukraine wurde. Doch das Vertrauen der Menschen in die politische Klasse ist seit seinem Amtsantritt dramatisch gefallen: Die Elite ist zerstritten, die Korruption allgegenwärtig. Die neuen Enthüllungen der Panama Papers dürften den Rückhalt für Poroschenko weiter schwächen.

Laut den Recherchen der "Süddeutschen Zeitung" besitzt Poroschenko eine Briefkastenfirma namens Prime Assets Partners Limited, die über die Kanzlei Mossack Fonseca auf den britischen Jungferninseln eingerichtet wurde. Heikel ist der Zeitpunkt der Gründung: Die Firma wurde im August 2014 - nur zwei Monate nach Poroschenkos Vereidigung als Präsident - etabliert. Er hatte im Wahlkampf versprochen, seinen Roshen-Konzern zu verkaufen, um Interessenskonflikte zu vermeiden und sich um das "Wohl des Landes" zu kümmern. Doch es ging ihm offenbar auch um sein eigenes Wohl: Auf Anfrage der "SZ" erklärte die Pressestelle des Präsidenten, die Firma sei Teil des Prozesses, Poroschenkos Vermögen in einen Trust zu überführen.

Damit, folgern die Journalisten, habe Poroschenko nicht nur versäumt, seine Firmen zu veräußern, sondern er habe mindestens eine neue gründen lassen. Die Gründung der Briefkastenfirma fiel zudem in eine Zeit, da der Präsident bedeutende Probleme zu meistern hatte: Im Osten des Landes tobten Kämpfe zwischen prorussischen Separatisten und Kiewer Truppen.

 

....................................

 

http://www.spiegel.de/politik/ausland/panama-papers-diese-maechtigen-tauchen-in-den-unterlagen-auf-a-1085306.html

Link to comment
Share on other sites

Генеральная прокуратура не увидела состава преступления в действиях президента Петра Порошенко, изучив информацию в СМИ о наличии у него офшоров в Панаме.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом "Українським Новинам" сообщил прокурор Генпрокуратуры Владислав Куценко.

 

"Изучив информацию СМИ о якобы незаконной деятельности Президента, органы прокуратуры не увидели состава преступления", - сказал он.

 

http://censor.net.ua/n382576

Link to comment
Share on other sites

Генеральная прокуратура не увидела состава преступления в действиях президента Петра Порошенко, изучив информацию в СМИ о наличии у него офшоров в Панаме.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом "Українським Новинам" сообщил прокурор Генпрокуратуры Владислав Куценко.

 

"Изучив информацию СМИ о якобы незаконной деятельности Президента, органы прокуратуры не увидели состава преступления", - сказал он.

 

http://censor.net.ua/n382576

 

 

 

Слава Куценко ?  Так він і діамантових прокурорів не помітив. І ще багато чого.

Сліпа людина від народження. Горе..

Link to comment
Share on other sites

Я так розумю в Шпігелі також незрілі журналісти ?

Ойблін, а то ви журналістів не знаєте - передрукували швиденько, коли що посилатимуться на "першоджерело"

Link to comment
Share on other sites

Гадаю, що це ти опіздав. Разом з розслідувачем Гнапом і всіми тими, хто вірить пресі

 

Не знаю хто такий Гнап. 

Шпігель знаю.

 

http://www.spiegel.de/politik/ausland/panama-papers-diese-maechtigen-tauchen-in-den-unterlagen-auf-a-1085306.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ойблін, а то ви журналістів не знаєте - передрукували швиденько, коли що посилатимуться на "першоджерело"

 

 

Угу. Як ото в редакційній статті Нью-Йорк Таймс нещодавно ? 19 підлітків бавилсь.  Правильно наш президент їх  припечатав "гібридною війною" !

 

Я вірю тільки Славі Цеголко ! Ото друзяка! Глиба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гнап - це той, кого передруковує Шпігель

 

От дурні ! Мабуть якесь дрібне жовте видання, що передруковують матеріали без перевірки ? 

Взагаіл то там не тільки про Порошенка..Так що пан ляпнув повз каси.

 

http://www.spiegel.de/politik/ausland/panama-papers-diese-maechtigen-tauchen-in-den-unterlagen-auf-a-1085306.html

Link to comment
Share on other sites

Угу. Як ото в редакційній статті Нью-Йорк Таймс нещодавно ? 19 підлітків бавилсь.  Правильно наш президент їх  припечатав "гібридною війною" !

 

Я вірю тільки Славі Цеголко ! Ото друзяка! Глиба.

Судячи з усього, ви вірите не тільки Славі Цеголко :)

А щодо Нью-Йорк Таймс - то пошукайте історію Уолтера Дюранті. Це теж Нью-Йорк Таймс.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Соловьоб постит Найема.

 

А почему не Людаса? А он так старается. По всем темам, як навiжений, и все опсолютно забесплатно и бескорыстно. Да.   :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Судячи з усього, ви вірите не тільки Славі Цеголко :)

А щодо Нью-Йорк Таймс - то пошукайте історію Уолтера Дюранті. Це теж Нью-Йорк Таймс.

 

А яке відношення має Дюранті до Порошенка ? 

До речі, то був окремий автор чи редакційна колонка 19 редакторів ?

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

А почему не Людаса? А он так старается. По всем темам, як навiжений, и все опсолютно забесплатно и бескорыстно. Да.   :)

 

Так. Знайдеш мій офшор публікуй прямо тут. Я дозволяю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дюранті має стосунок до об’єктивності Нью-Йорк Таймс

 

Так і запишемо . До сучасної ситуації Дюранті не має ніякого відношення. 

 

То весь час після Дюранті пише брехню ? Вже 80 років ? Чи тільки зараз ? Про пана Порошенка ? 

В редакційній колонці ?

Link to comment
Share on other sites

Так. Знайдеш мій офшор публікуй прямо тут. Я дозволяю.

 

Может ты оттого и скаженый такой, шо у тя велосипеда оффшора нетути?   :)

 

Всет на совковые ништяки рассчитываешь... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені соромно, що я голосувала за цього... Не знаю як і сказати. Ще й інших агітувала. Прости мене, моя країно.

 

#юлюмениповернить

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

чотто мне здаецца, что весь этот "офшорный шкандаль" вреда (в первую очередь репутационного) отечественным дурналистам принесет куда больше, чем Порошенко :nose3:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Может ты оттого и скаженый такой, шо у тя велосипеда оффшора нетути?   :)

 

Всет на совковые ништяки рассчитываешь... 

 

 

Якщо ти вже в маразмі то нагадую. Я тобі вже писав, що вийшов з комсомолу коли ти ще  парторгом був

Від тебе совкомим методами пропаганди бздить за тисячі км.

чотто мне здаецца, что весь этот "офшорный шкандаль" вреда (в первую очередь репутационного) отечественным дурналистам принесет куда больше, чем Порошенко :nose3:

 

Не повіриш. Західним теж. І не тільки про Порошенка. Але він номер один. Навіть Путіна випередив.

 

http://www.spiegel.de/politik/ausland/panama-papers-diese-maechtigen-tauchen-in-den-unterlagen-auf-a-1085306.html

Мені соромно, що я голосувала за цього... Не знаю як і сказати. Ще й інших агітувала. Прости мене, моя країно.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо ти вже в маразмі то нагадую. Я тобі вже писав, що вийшов з комсомолу коли ти ще  парторгом був Від тебе совкомим методами пропаганди бздить за тисячі км.

 

Нет, я не в маразме, а ты?   :)

 

Метод "самдурак", канеш неплох, но умные от него обычно отказываются еще в детском саду. Подзадержался ты шось...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...