Перейти до змісту

Гибридный президент...


хозяин

Recommended Posts

 

 


и все опсолютно забесплатно и бескорыстно.

отожйбовоно..

иногда хочется сказать

1918032_959376407465491_4255428585668339

но это не красиво.

 

бо , в принципе, где-то как-то понимаемо..

даже узнаваемо. горячечность эта. сама сегодня попалась. решила подипнуть самопомичника знакомого - шо ж вы молобога то как прощелкали и вообще. а там, когда про личную ответсвенность КАЖДОЙ бляди, которая просрала голосование законопроекта 4288, я шо называется "открылась"(нервы, психи)..пробили короче. послала. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Так і запишемо . До сучасної ситуації Дюранті не має ніякого відношення. 

 

То весь час після Дюранті пише брехню ? Вже 80 років ? Чи тільки зараз ? Про пана Порошенка ? 

В редакційній колонці ?

А що в цьому дивного? Вони завжди можуть послатись на "джерела".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, я не в маразме, а ты?   :)

 

Метод "самдурак", канеш неплох, но умные от него обычно отказываются еще в детском саду. Подзадержался ты шось...

 

Я ж молодий і розумний, а ти старий совковий маразматик , який ні х.я не розуміє про ситуацію в Україні.

Пердить щось здалеку і все. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що в цьому дивного? Вони завжди можуть послатись на "джерела".

 

Славко там немає посилання на якогось Гнапа.

Сильно підозрюю вони про нього і не чули.

Це тебе він чомусь чухає.

Вибачте, але вашу йулу собі поверніть.

Вибачте, але вашу йулу собі поверніть.

 

Приєднуюсь до побаження. Але можна вибачити стару людину. Все плутає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daily Mail туди ж. От падлюки .  І назвали як.   Путін і Брудна дюжина !

 

Putin and the 'Dirty Dozen': 11million leaked documents reveal how TWELVE world leaders – plus Russian leader's inner circle, British politicians and Lords – hide their millions in tax havens

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3521830/Tax-havens-world-s-rich-famous-revealed-huge-data-leak.html#ixzz44rOyc3Cd 
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ж молодий і розумний, а ти старий совковий маразматик , який ні х.я не розуміє про ситуацію в Україні. Пердить щось здалеку і все. 

 

Я уже говорил одному местному кретину - я набор символов на экране, остальное - твои умственные способности (весьма скромные, как на меня) и твои фантазии (унылое гавно, как и предполагалось)  :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А вот еще один шлепок по местной вате  и секте Зрадофилов!

 

Журналісти помилилися: "Рошен" в "сліпому трасті"

В воскресенье было опубликовано якобы сенсационное расследование о том, что Порошенко создал оффшорную пирамиду вместо "слепого траста" по управлению "Рошен".

Я не "адвокат" Порошенко, но как юрист не могу пройти мимо откровенной некомпетентности. Журналисты либо очень спешили, либо сознательно не привлекли экспертов, которые бы им просто и легко объяснили, в чем их ошибки....

http://www.epravda.com.ua/columns/2016/04/4/588068/

 

Жаль, очень жаль, что продажных журнашлюх не будут судить за лживые сообщения.
 

И даже не уволят по причине полной некомпетентности.

 

Теперь гораздо понятнее причины, почему Украина проигрывает в пропагандистской войне. Процент продажных журналистов зашкаливает!

 

Змінено користувачем Papua
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чо ты такая неласковая?  Ты сиськи показывала уже?  :)

Вибачте, але я не люблю, коли старі пердуни, такі як ви, клеяться до молодих жінок. Мені чомусь бридко з вами розмовляти. Всі ваші пости викликають відразу. Ви найбридкіший персонаж на цьому форумі.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибачте, але я не люблю, коли старі пердуни, такі як ви, клеяться до молодих жінок. Мені чомусь бридко з вами розмовляти. Всі ваші пости викликають відразу. Ви найбридкіший персонаж на цьому форумі.

 

Олик (Тейлор?),, ты тока не пукни от собственного пафоса.  :)

Link to comment
Share on other sites

та ладно.

а хто тогда? аж интересно.

тягнибок? (стоп, а он выдвигался?..)

 

Таки Хулька. Если только это не реинкарнация сидора-тейлорихи  :)

Link to comment
Share on other sites

А хто? Знову юля? Тільки не це.

 

И Ющенко, и Юля уже на помойке истории, только вынос Ющенко уже официально оформлен, а Юля еще пытается заползти назад

Link to comment
Share on other sites

внізапна

 

Редакційна рада Громадського розгляне розслідування про офшори президента Понеділок,

 

04 квітня 2016

 

Заява Редакційної ради Громадського ТБ щодо розслідування Слідство.Інфо

У зв'язку з великим суспільним резонансом розслідування програми Слідство.Інфо від 3 квітня 2016 року, яке вийшло в рамках міжнародного проекту ICIJ, Редакційна рада Громадського ТБ прийняла рішення  розглянути цей матеріал на предмет дотримання редакційних стандартів.

Засідання Редакційної ради призначено на 5 квітня.

Редакційна рада - це дорадчий внутрішній орган Громадського ТБ, який здійснює контроль за дотриманням редакційних стандартів, виконує функції омбудсмена всередині громадської організації, захищаючи права журналістів.

Редакційна рада складається з шести співробітників Громадського ТБ та збирається за ініціативи членів самої ради у випадку виникнення питань, віднесених до  її компетенції.

http://www.hromadske.tv/society/yakist-rozsliduvannya-pro-ofshori-prezidenta-rozgl/

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И Ющенко, и Юля уже на помойке истории, только вынос Ющенко уже официально оформлен, а Юля еще пытается заползти назад

Я розумію, що це так. І найімовірніше, що юля пролізе. Принаймні Порошенко все зробив для цього.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А вот еще один шлепок по местной вате  и секте Зрадофилов!

 

Жаль, очень жаль, что продажных журнашлюх не будут судить за лживые сообщения.

 

И даже не уволят по причине полной некомпетентности.

 

Теперь гораздо понятнее причины, почему Украина проигрывает в пропагандистской войне. Процент продажных журналистов зашкаливает!

 

 

Ти про яких ? Про редактрів Нью-Йорк Таймс ?  журналістів Шпигель ? Дейлі Мейл ? Зі Дойче Цайтунг ?

Ось ще падонкі з гардіан підключились.  І поміть ПАП не один. Поряд Путіним.

 

  

Ukraine’s leader set up secret offshore firm as battle raged with Russia

Petro Poroshenko registered company when his troops were being wiped out in eastern Ukraine, Panama Papers show

 

http://www.theguardian.com/news/2016/apr/04/panama-papers-ukraine-petro-poroshenko-secret-offshore-firm-russia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну шо, Хуйло ще одну газету купив :weep:

 

The Guardian нагадала про спільний офшор Порошенка і Кононенка
00
0
Понеділок, 4 квітня 2016, 16:20
4
0
00
0
AdRiver

Президент Петро Порошенко і його "сірий кардинал" – заступник голови фракції БПП у Верховній Раді Ігор Кононенко, зв'язані з офшором Intraco Management Ltd, який базується на Британських Віргінських Островах.

Про це йдеться у статті впливової британської газети The Guardian, присвяченій "українському сегментові" публікації широкомасштабного розслідування щодо панамських офшорів.

Видання нагадує, що інформація про цей офшор і стосунок до нього Кононенка та Порошенка з'явилася ще минулого року. Тоді йшлося про те, що компанія переказувала валюту дочці Кононенка, а також оплачувала приватний літак, яким користувався Порошенко.

Ці матеріали, правда, лише стосовно Кононенка, озвучував і колишній голова СБУ Валентин Наливайченко.

Тоді Кононенко заперечував, що є власником цієї компанії і назвав інформацію про це "заказним матеріалом".

Зараз The Guardian з посиланням на витік документів додає, що Intraco була заснована у 2002 році, а її кіпрський агент Джеффрі Маджистрейт пов'язаний з Порошенком.

Як відомо, у неділю десятки світових ЗМІ одночасно опублікували величезне розслідування, в якому розкривається причетність багатьох світових лідерів і відомих людей різних професій до приховування величезних сум грошей в офшорних компаніях. Серед них, крім інших, виявилися президент України Петро Порошенко і Росії – Володимир Путін.

Претензії до Порошенка полягають у приховуванні факту створення компаній в офшорі.

НАБУ вже заявило, що згідно із законодавством чинний президент не є підслідною НАБУ особою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...