Перейти до змісту

Гройсман - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

А как теперь будет? Облгазы будут а газа нет или наоборот? В чём смысл новой реформы?

Смысл, как и с "реформой" таможни", в перераспределении денежных потоков. Для простого маньюпаса мало что поменяется, драли, как сидорову козу, и драть дальше будут.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Смысл, как и с "реформой" таможни", в перераспределении денежных потоков. Для простого маньюпаса мало что поменяется, драли, как сидорову козу, и драть дальше будут.

 

Мой друг, Вы капитан очевидность!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гройсман заявил, что не понимает, куда девались бюджетные деньги, когда не было войны

http://www.novosti.in.ua/wp-content/uploads/21_12_64.jpg

http://www.novosti.in.ua/grojsman-zayavil-chto-ne-ponimaet-kuda-devalis-byudzhetnye-dengi-kogda-ne-bylo-vojny/?fbclid=IwAR1JTAAY09u-CpnU7wwY1lPNfPDUBPsp3jzDqjRUepp_1OEVkuA3nE8onb0

Link to comment
Share on other sites

Рефоримировали, реформировали, да не дореформировали :D  Или оченно денег надо на выборы! :lol2: 

впервые нет шумихи, наоборот, полное молчание. 

Але не забули в деталях поінформувати Бутускіна. Який у своєму матеріалі тим не менш посоромився зробити очевидне припущення - прибуток від тимчасового зменшення контрабасу піде на підсилення передвиборчих позицій Потроха.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні "Економічна правда" повідомила, що Гройсман обманув депутатів під час голосування за бюджет. :tu:  :lol2: 
Історія дійсно цікава. В якусь мить депутати дізналися, що не отримають закладених до цьогорічного бюджету 5 млрд грн "на округи". Ще влітку Кабмін розписав на ці потреба 2 мільярди. Але замість того, щоб дорозписати ще 3 млрд навпаки урізав до 1 млрд.

3c21c-0000.jpg

"Ігорю, що за фігня?". Приблизно така розмова тривала у залі Верховної Ради зранку 20 грудня. Кілька депутатів-мажоритарників оточили Ігоря Кононенка і щось емоційно з'ясовували з другом Порошенка. За збігом обставин у цей же час мажоритарники почали ігнорувати голосування.
"Я звернусь до мажоритарників. Ми вирішимо усі проблеми... я самостійно буду займатися тим, щоб вирішити цю проблему, яка збурила зал", – намагався залучити їх до голосування Андрій Парубій.
Заклики спікера мажоритарники також ігнорували. Через це не вистачило голосів на ухвалення змін до Земельного кодексу щодо протидії рейдерству, який готувався до розгляду півтора роки.   
https://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/5c27cd3d1091d/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

У Вінницькій області рекламний бігборд уряду Гройсмана з фразою "Будуємо дороги" розмістили прямо поруч з дорогою, всіяною ямами. 

5c52cfc509167-screenshot-129.png:tu:

Фотографію опублікував депутат, голова підкомітету з питань енергозбереження і енергоефективності Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Рябчин.
Так, повідомляється, що знімок був зроблений у Вінницькій області в 30 км від обласного центру в бік Жмеринки.
https://ukranews.com/ua/news/610879-foto-dnya-reklamu-groismana-pro-budivnyctvo-dorig-rozmistyly-na-usiyanomu-yamamy-asfalti

Link to comment
Share on other sites

Гройсман нагородив міністрів рекордними преміями: грабували українців цілий рік, не гріх іще разок

Найбільше в грудні нарахували заступнику голови Мінфіну Юрію Джигиру – майже 244 тисячі гривень. Тут премія, грошова допомога і матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем.

5tI5DBgjl4VMdW4LV12FDpepwEenzpHxrgHoeqEK

Абсолютним "грошовим лідером" став віце-прем’єр Павло Розенко, який минулого місяця заробив 174,3 тисячі гривень, причому в цю суму входять премія та матеріальна допомога.

6KD4xs80VyITV7B8uQ0uqmG4L4DcoqianLcgGrc1

Друге місце у грошовому рейтингу посів перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів, якому нарахували майже 134 тисячі гривень, більше 50% з яких складають преміальні.

Іншим віце-прем’єрам – Іванні Климпуш-Цинцадзе, Геннадію Зубку, В’ячеславу Кириленку, Володимиру Кістіону, а також міністру КМУ Олександру Саєнку в грудні теж нарахували премії, всі вони в підсумку поклали в кишені понад 100 тисяч гривень.

Водночас глава МВС Арсен Аваков в грудні отримав 107,1 тисячі гривень. Топ-поліцейському нарахували премії за листопад і грудень.

8b7mTlFLInwzC333KQTNaVOHFAGPJLmzedIUy4NS

Цікаво, що на останніх позиціях рейтингу опинилися Юрій Стець, який отримує тільки оклад і індексацію, а також керівник Кабміну Володимир Гройсман (37,5 тисячі гривень).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Отмена КС закона про незаконное обогащение - то фигня, а вот за снижение цен на газ - все сразу отвернутся! :lol2: 

 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Україна втратить підтримку партнерів і кошти, якщо знизить ціни на газ.

Про це він сказав на селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням, у тому числі щодо формування тарифів.
"Ми з липня 2017 року максимально хотіли уникнути питання підвищення цін на газ. Ми просто не змогли цього зробити", – заявив прем’єр.
"Це можливо зробити тільки тоді, коли буде консолідована домовленість із всіма нашими міжнародними партнерами. В односторонньому порядку Україна це зробити не може", – наголосив він.
"Якщо хтось говорить, що ми це зробимо в односторонньому порядку, знайте: наступного дня від нас відмовиться як від партнерів весь цивілізований світ – і країну заведуть в глибоку економічну кризу", – заявив Гройсман
Голова уряду пояснив: "Ми цього допустити не можемо – і тому змушені були йти на непопулярні і неприйнятні навіть кроки, іншого варіанту в нас не було".
Він додав: "Облгази подають на державу в суд, щоб скасувати рішення, яке 3-4 роки працювало: 3.3 м куб як норма. Суд приймає рішення зупинити чи скасувати дію рішення уряду".
"Ми вважаємо, що 3,3 – а зараз 3,28 – це абсолютно обґрунтована норма споживання, за яку треба виставляти рахунки. Тим часом облгази встановлюють 9,8 кубометри, тобто втричі більше – і людям дають рахунки в 3 рази більші", – обурився прем’єр-міністр.
Гройсман наголосив, що встановлена нині норма 3,28 – справедлива норма споживання.
Він закликав місцеву захистити тих людей, яким завищують тарифи.
"Платити по нормі треба по завищених нормах – не треба", – сказав Гройсман
"Колеги, захистіть мешканців своїх громад. Коли їм неправомірно виставлють рахунки – це не їхня справа, це ваша справа", – закликав він
https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/5/7208378/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на парламентські вибори має намір йти самостійно зі своєю політичною силою "Українська стратегія", що не об'єднуючись ні з ким, в т.ч. і з політичною силою Петра Порошенка.
Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV ввечері 26 травня, пише "Інтерфакс-Україна".
Коментуючи можливе об'єднання з політсилою Порошенка, Гройсман сказав: "Такі пропозиції були, і багато політиків говорили між собою про різні можливості. Я прийняв рішення - я буду йти самостійно і це рішення для мене є остаточним".
"Я вважаю, що ми просто різні", - додав прем'єр.
"Для мене участь у виборах - не просто бажання брати участь у виборах. У мене чіткий погляд на те, що може зробити Україну і українців сильніше. І вважаю, що ці кроки повинні бути реалізовані", - пояснив Гройсман.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...