Перейти до змісту

это цедзип, я щетаю


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

октябрь 2015

:weep:

"В рамках благотворительной акции "Подари дрова" проходит сбор средств в пользу одиноких пожилых людей, которые не могут себе позволить купить дрова. В России больше восьми миллионов одиноких пенсионеров. Каждый выживает, как может. Самое страшное время для стариков — зима. Порой снег заваливает низенькие избушки по крышу. А в большинство деревень пробраться можно только на транспорте или санях. Если не запастись дровами с осени, зиму не пережить."

Link to comment
Share on other sites

хай пошукають на смітниках, де качок і сири давили бульдозерами

 

ото в них з логікою проблеми  :fp1:


октябрь 2015

:weep:

"В рамках благотворительной акции "Подари дрова" проходит сбор средств в пользу одиноких пожилых людей, которые не могут себе позволить купить дрова. В России больше восьми миллионов одиноких пенсионеров. Каждый выживает, как может. Самое страшное время для стариков — зима. Порой снег заваливает низенькие избушки по крышу. А в большинство деревень пробраться можно только на транспорте или санях. Если не запастись дровами с осени, зиму не пережить."

хай ександерами ще похваляться

 

точно буркіна - фасо з ракетами

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


і картинка така... бабусі-дідусі і діти. таке от село

Родители засекречены, шонеясно?

 

А по кортинке там надо не токо продукты, но также теплую одежду и обувь детям - на пятерых один сандаль.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Родители засекречены, шонеясно?

 

А по кортинке там надо не токо продукты, но также теплую одежду и обувь детям - на пятерых один сандаль.

 

гиги, точно !  я навіть не помітив  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ну, я б так не веселилася. Після широкої приватизації с\г земель крупними латифундистами і розорення села та люмпен-урбанізації внаслідок цього років через 10-20 нас таке теж чекає.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ChL4bY2UcAAgFne.jpg

продукты

для села

в ленинграде

кааааааааарл!!!!!!

Ну так кожен москаль знає, що картошка растьот в овощном на проспєктє, а молоко, в молочном, а мясо, в мясном... А дєрєвня, це такий собі задрищінск.

Link to comment
Share on other sites

Ну, я б так не веселилася. Після широкої приватизації с\г земель крупними латифундистами і розорення села та люмпен-урбанізації внаслідок цього років через 10-20 нас таке теж чекає.

 

Ты с какова села, цицерон?

Link to comment
Share on other sites

не дождетесь!, - подумала параска, рассматривая, как приживается огурец, привитый на фицефалию

Ну так в часи НЕПу селяни теж так думали. А потім прийшов 33-й. Землю куплять великими масивами і засіють монокультурами під експорт. Дрібне фермерство вб"ють відсутністю збуту (ліквідація ринків і відмова співпраці великих торгових мереж) або "зроблять пропозицію, від якої неможливо відмовитись" (кілька підпалів ферм або врожаїв зроблять навколишніх фермерів зговорчивими). Та кінець-кінцем податок на землю поставлять захмарний для одноосібників....

 

Так шо не зарікайтеся...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...