Перейти до змісту

Де Путін прорахувався в Україні?


Gefest

Recommended Posts

Не ображайся, але осьце виглядає так:

 

Я виїхав через незгоду з українським вибором шоколадного олігарха. І воювати за Донбас інтересу не маю. Щастя не у території. Це легко усвідомити, живучи у Голандії розміром з Одеську область.

- я не буду прибирати в кімнаті, а коли там буде повний гармидер - перейду до іншої, а далі винайму нову квартиру..

Змінено користувачем Ведмедик
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну все, мене вже записали у підхуйлятники. Браво! А я всього лише хочу, щоби у Києві до мене продавці зверталися українською. Так само як у Парижі - французькою, у Амстердамі - голандською, у Копенгагені - данською, у Вашингтоні чи Лондоні - англійською, а у Відні чи Берліні - німецькою. Для вас це чомусь нонсенс, а для мене аксіома. Французи чи голандці й під окупацією зберегли власну ідентичність, а в Україні й без окупації москаль на москалі.

Вы думаете что так всегда и было? Та же Германия еще не так давно была сшита из разных княжеств с разными региональными деалектами. Так же и Франция в свое время и Италия. Надо над эти работать и это процесс не быстрый, но реальный. А ныкаться в своей одной области и думать чик-чирик-я-в-домике, авось пронесет, это вросто детский сад какой-то.

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

Саме так, тому що це буде виглядати як справжня окупація. А у Криму і Даунбасі, при всій незаконності їх окупації, маємо суцільний одобрямс місцевого населення.

Оккупацию и условия для него кацапы готовят многие годы вперед. Вы думаете чего они столько ГОСУДАРСТВЕННЫХ денег тратят на подпитку СМИ, певцов-актеров и т.д. Это инструмент для подготовки почвы для экспансии на будущее. Они так делают уже не одну сотню лет. Неужели непонятно?

Link to comment
Share on other sites

Саме так, тому що це буде виглядати як справжня окупація. А у Криму і Даунбасі, при всій незаконності їх окупації, маємо суцільний одобрямс місцевого населення.

А, так сейчас оккупация игрушечная?

Кстати, что запоет наш визави, если во Львов зайдет "народное обдрочление Далбаса"?Без шевронов и погонов, под хрен знает, какими флагами?К кому претензии по поводу оккупации предъявлять?К "народу Далбаса"?

Link to comment
Share on other sites

А, так сейчас оккупация игрушечная?

Кстати, что запоет наш визави, если во Львов зайдет "народное обдрочление Далбаса"?Без шевронов и погонов, под хрен знает, какими флагами?К кому претензии по поводу оккупации предъявлять?К "народу Далбаса"?

Якщо й зайдуть, то Львів залишиться українським, яким він був і при Австро-Угорщині, Польщі та й совку, урешті-решт. А Київ, Харків - скацапилися.
Link to comment
Share on other sites

Якщо й зайдуть, то Львів залишиться українським, яким він був і при Австро-Угорщині, Польщі та й совку, урешті-решт. А Київ, Харків - скацапилися.

С чего вы взяли что Львов какой-то уникальный? Австрияки не проводили активное онемечивание, а кацапы это делают первейшим делом. Разница между Киевом и Львовов только в продолжительности оккупации Ордой. Вот и все. Если б совок не развалился, еще лет 100 и от украинского во Львове ничего бы не осталось.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Оккупацию и условия для него кацапы готовят многие годы вперед. Вы думаете чего они столько ГОСУДАРСТВЕННЫХ денег тратят на подпитку СМИ, певцов-актеров и т.д. Это инструмент для подготовки почвы для экспансии на будущее. Они так делают уже не одну сотню лет. Неужели непонятно?

Це цілком зрозуміло. Російська мова взагалі інструмент експансії для Кацапії, але ви нею залюбки спілкуєтеся.
Link to comment
Share on other sites

С чего вы взяли что Львов какой-то уникальный? Австрияки не проводили активное онемечивание, а кацапы это делают первейшим делом. Разница между Киевом и Львовов только в продолжительности оккупации Ордой. Вот и все. Если б совок не развалился, еще лет 100 и от украинского во Львове ничего бы не осталось.

Можливо й так. Але вже більша частина України розмовляє кацапською - що з цим поробиш? Краще, як на мене, зберігати те українське, що є, ніж іти на ще більші культурні поступки окупанту.
Link to comment
Share on other sites

Можливо й так. Але вже більша частина України розмовляє кацапською - що з цим поробиш? Краще, як на мене, зберігати те українське, що є, ніж іти на ще більші культурні поступки окупанту.

Вспоминается демотиватор с пустым залом и подписью "ваше мнение очень важно для всех этих людей".

Link to comment
Share on other sites

Вспоминается демотиватор с пустым залом и подписью "ваше мнение очень важно для всех этих людей".

Я й так розумію, що у мене тут однодумців нема. Але дякую за відвертість.
Link to comment
Share on other sites

С чего вы взяли что Львов какой-то уникальный? Австрияки не проводили активное онемечивание, а кацапы это делают первейшим делом. Разница между Киевом и Львовов только в продолжительности оккупации Ордой. Вот и все. Если б совок не развалился, еще лет 100 и от украинского во Львове ничего бы не осталось.

 

Вони б, опинившиссь на нашому місці, ще й "акали"

Link to comment
Share on other sites

С чего вы взяли что Львов какой-то уникальный? Австрияки не проводили активное онемечивание, а кацапы это делают первейшим делом. Разница между Киевом и Львовов только в продолжительности оккупации Ордой. Вот и все. Если б совок не развалился, еще лет 100 и от украинского во Львове ничего бы не осталось.

Плюсанула Вам випадково - мала намір натиснути  кнопку "Відповісти".

Так от.

Маркіян Шашкевич, коли  вчився  в  школі,  то  ніхто  з  учнів-русинів  не  мав  права  сказати  слова  своєю  рідною  мовою  навіть  на  перерві,  навіть  одна  дитина  до іншої.

Коли  хтось  все-таки  бовкнув  слово  руською (тобто  українською) мовою,  то  відразу  цій  дитині  вішалася  на шию  важка  книжка  чи  дошка  і  та  дитина  ходила  з  тією  ношею  доти,  доки  хтось  інший не  бовкнув  слово  рідною  мовою.

Це  щодо  неонімечування  австрійцями.

Тому  і  став  Шашкевич  будителем  галицького  люду -  закликав  поважати  себе,  а  повагу  до  себе  проявляти  перш  за  все  з  поваги  до  рідної  мови.

Він  тоді  був  "один  в  полі  воїн",  але  зумів  таки  збудити  свій  народ  і  його  справа  не  пропала,  бо  галичани  усі    окупації  прожили  з  дулею  у  кишені.  А  сотні  тисяч  руками  не  дулі  скручували,  а  зброю  тримали.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так що нам тепер робити з цим Путіним?

А нічого. просто тому, що це ні до чого не призведе.

Згадайте "льошу-бутєрброда", типу опозиція.

 

ввх - продукт російського менталітету і імперських дибілів там набагато більше ніж 86%. такі як Новодворська - вистачить пальців однієї руки їх перерахувати. ввх просто вдало скористався їхнім мисленням,він дуже добре знає, що "скрєпним росіянам" треба. Приберуть цього - вони собі інше х-ло знайдуть.

 

як у тому анекдоті "тут всю систему міняти треба"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не ображайся, але осьце виглядає так:

 

- я не буду прибирати в кімнаті, а коли там буде повний гармидер - перейду до іншої, а далі винайму нову квартиру..

Так я у кімнаті не смітив, тобто за пороха не голосував. Будьте ласкаві самі.
Link to comment
Share on other sites

Плюсанула Вам випадково - мала намір натиснути  кнопку "Відповісти".

Так от.

Маркіян Шашкевич, коли  вчився  в  школі,  то  ніхто  з  учнів-русинів  не  мав  права  сказати  слова  своєю  рідною  мовою  навіть  на  перерві,  навіть  одна  дитина  до іншої.

Коли  хтось  все-таки  бовкнув  слово  руською (тобто  українською) мовою,  то  відразу  цій  дитині  вішалася  на шию  важка  книжка  чи  дошка  і  та  дитина  ходила  з  тією  ношею  доти,  доки  хтось  інший не  бовкнув  слово  рідною  мовою.

Це  щодо  неонімечування  австрійцями.

Тому  і  став  Шашкевич  будителем  галицького  люду -  закликав  поважати  себе,  а  повагу  до  себе  проявляти  перш  за  все  з  поваги  до  рідної  мови.

Він  тоді  був  "один  в  полі  воїн",  але  зумів  таки  збудити  свій  народ  і  його  справа  не  пропала,  бо  галичани  усі    окупації  прожили  з  дулею  у  кишені.  А  сотні  тисяч  руками  не  дулі  скручували,  а  зброю  тримали.

Ладно, поверим в особую гордость львовян (типа как у донбасян). Объясните тогда как такой незгибаемый и волелюбный народ оказался в тюрьме народов СССР? Причем 2 раза: в 1939 и в 1944?

 

Про австрийское онемечивание это просто детский лепет посравнению с ордой. Серьезно, ни ресурсов таких людских, ни Сибири у них не было, ни общей кацапской шизанутости у них не было.

Link to comment
Share on other sites

ипать..

да вы наверное засланный казачёк..

кацапам похуй на украинский язык..

его объявят как нинужное наречие и ликвидируют окончательно...после захвата всей Украины..и западной и центральной.

Та кацапам нічого й робити не треба. Українська мова в Україні - рідкість. У Києві скоріше з тобою заговорять англійською, ніж українською. Повзуча окупація у дії. Тому я й кажу, що ні у чому хуйло не прорахувався, хоч це й прикро визнавати.

 

І з порохом йому дуже пощастило. А може й не пощастило, а сплановано спочатку, як достойна заміна хряку.

Змінено користувачем RedBorsch
Link to comment
Share on other sites

Але і не прибирав, просто перейшов до іншої :)

Буде мільйоний мітинг під адміністрацією президента - я приєднаюся. Приводів достатньо. Я не кажу про третій майдан: просто мирний мітинг проти корупції, беззаконня, офшорів, невиконаних обіцянок тощо. Сам я не приберу сміття за майже десятьма мільйонами, що проголосували за пороха.

Link to comment
Share on other sites

Таки прорахувався, прорахувався майже на 70 років, тому що вирішив оновити  радянський союз. Це його головна помилка. Доречі, як що б він пропонував ідеали що відбулися в росії у лютому 1917 то майже весь схід України схилив до себе. Але не нажаль він таки прорахувався і це вже остаточно.

Link to comment
Share on other sites

Буде мільйоний мітинг під адміністрацією президента - я приєднаюся. Приводів достатньо. Я не кажу про третій майдан: просто мирний мітинг проти корупції, беззаконня, офшорів, невиконаних обіцянок тощо. Сам я не приберу сміття за майже десятьма мільйонами, що проголосували за пороха.

Можна задати Вам одне незручне питання?

Link to comment
Share on other sites

Звичайно,можна навіть не питати - форум для цього й створений.

Ага,

Вам не сподобалось щоі вибрали короля какао шоколадного, тому ви покинули Україну, а вибори президентом хряка Вам виходить не заважали, :)  чи може я чогось не розумію..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага,

Вам не сподобалось щоі вибрали короля какао шоколадного, тому ви покинули Україну, а вибори президентом хряка Вам виходить не заважали, :)  чи може я чогось не розумію..

Хряк заважав звичайно, але була надія, що двічи таку помилку українці не зроблять. На жаль, я помилявся. Це якщо коротко.

 

Насправді шукати варіанти виїхати я почав ще за хряка. Під час і після революції гідності був момент, коли я повірив в Україну й думав лишитися. Але вибір офшоренка надії остаточно поховав.

Link to comment
Share on other sites

Хряк заважав звичайно, але була надія, що двічи таку помилку українці не зроблять. На жаль, я помилявся. Це якщо коротко.

Заважав? тобто зовсім не душив??

 

Насправді шукати варіанти виїхати я почав ще за хряка. Під час і після революції гідності був момент, коли я повірив в Україну й думав лишитися. Але вибір офшоренка надії остаточно поховав.

тут у мене накотилась чиста сльоза..

Ви, краще, заігнорьте мене, бо можу не втриматись..

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ипать..

да вы наверное засланный казачёк..

 

 

а есть сомнения?

долбит и долбит в одну точку http://uapolitics.com/topic/27053-kstatі-da-a-chim-vіdrіzniaiutsia-rosіjskomovnі-u/?p=725300

как по мне, за такое упорство заслуживает эвтаназии

Link to comment
Share on other sites

Хряк заважав звичайно, але була надія, що двічи таку помилку українці не зроблять. На жаль, я помилявся. Це якщо коротко.

 

Насправді шукати варіанти виїхати я почав ще за хряка. Під час і після революції гідності був момент, коли я повірив в Україну й думав лишитися. Але вибір офшоренка надії остаточно поховав.

Сорри за офтоп и обсуждение личностей.

 

Вы, дорогой друг, яркий пример космополита-болельщика. У меня есть уверенность, что случись-что, вы и новое место жительство не будете защищать.

 

Вот, например, начнёт море перехлёстывать через дамбу и подтапливать благодатные земли Голландии, вы просто соберёте в свой чемоданчик на колёсиках чистую смену белья, перекинете через руку свой пиджачок и стартанёте из Схипхола в направлении, ну, допустим, Австралии.

 

В этом нет никакого осуждения, но не стоит рассчитывать на отношение к себе отличное от отношения к безликой тушке сельди в косяке.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...