Перейти до змісту

Но вы еще пожалеете (ц)


ЦеDzip

Recommended Posts

они и были такими... обе.

однако, етот сюр, раздуваемый в том числе и сми, абсурден.

напуркуа ее приглашают куда-либо?

она хто?

што было бы, если б, например, юльвладимировна или ляшко

таскали за собой сестру или брата, маму или папу, мужа или жену?

што ето за дурдом? :consul:  :fp1:

 

выключите етот сюр, нед сил видеть, плин...  :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Наша власть как обычно в последнее время показала что что бы даже не банановая республика, а не знаю, например страна фигового листка. Еще пару лет такого "правления" и государство Украина просто прекратит свое существование, де факто и де юре

Link to comment
Share on other sites

 

 


напуркуа ее приглашают куда-либо?

У хуйла конвульсії, він зара тисне на всі кнопки та важелі, аби тільки збити в ЗМІ ахтунги щодо Скрипаля. Випхати під софіти ще більш навіжену владну особу - не такий вже й безглуздий хід. Ну щось на зразок - гляньте, ви тут розказуєте про якісь БОР - а у вас он у головному законодавчому органі європейської країни депутати з гранатами шастають.

 

Звичайно ж і грошенят місцевим медіашльондрам не зажима - не час економити - кальсони вже димлять.

Link to comment
Share on other sites

 

 


У хуйла конвульсії, він зара тисне на всі кнопки та важелі, аби тільки збити в ЗМІ ахтунги щодо Скрипаля.

 

да, но каким образом наша третье ребро от сра верунька может повлиять

на его мегасрачь с бритами?  :consul:

 

у мну кагто не увязываеццо, што портникову забашляли, штобы йон пригласил

веруньку, штобы отвлечь внимание международной спильноты от бритосрачя...  :fp1:  :fp1:  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


да, но каким образом наша третье ребро от сра верунька может повлиять на его мегасрачь с бритами?

"Чим кашерніше хуцпа, тим товстіше маца."

Я ж кажу - у хуйла конвульсії. Робить абищо, чека що хоч щось спрацює. А йому ще вибори намалювати треба.

Link to comment
Share on other sites

 

 


у мну кагто не увязываеццо, што портникову забашляли, штобы йон пригласил веруньку

 

Можна поставити питання інакше - який інтерес Портнікову триндіти з сеструхою? Це б дохтуру з ПНД було б цікаво з нею побалакати, для уточнення анамнезу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Можна поставити питання інакше - який інтерес Портнікову триндіти з сеструхою?

рейтинг.

да и не портников ее распиарил, если уж на то пошло.

я как раз и подняла вопрос о чистоплотности сми, которые

тащат уже все, што нипопадя, абы побольше емоцый и рейтинга.

цьху. (с) 

 

и не думаю, што в том, што ета непонятнохто тусит по телеканалам,

есть злой умысел ввх... 


и уж тем более, тусит она не первый год, а бритоскандалу несколько дней.

Link to comment
Share on other sites

 

 


и не думаю, што в том, што ета непонятнохто тусит по телеканалам, есть злой умысел ввх...

Надька поступово протухає, тому паралельно розкручують сеструху, яка, цілком можливо, банально розумніша за Надьку.

Link to comment
Share on other sites

Надька поступово протухає, тому паралельно розкручують сеструху, яка, цілком можливо, банально розумніша за Надьку.

 

ета пара неразрывно связана. 

так што уже проще накрутить кобыле фост, а не им рейтинги... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

сестричка там тоже черноротая.

 

цуко!, на Майдане они кровь проливали!

Ахуеть!

В рядах беркута.

 

Мое видео от 19 января 2014.

В красной куртке и белых чунях вышивает Гадя.

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Гадя, всегда была ебанутой на голову. Удивительно, что кацапы нам ее подсунули, в качестве героя и нац. символа, а наши заглотнули, ведь какая она, было известно давно. Разве что, ее специально притянули, как "Троянского коня" для Батькивщины  :gigi:

Небольшой фрагмент из этой статьи - https://www.pravda.com.ua/columns/2018/03/17/7174884/

 

"Мене розпирало від сміху. Але я старалася бути серйозною. Приїхали на базу і тут почалося... Прибігли медики спитати, чи не вколоти мені заспокійливе? Послала на**й! Автомат мій по-тихому забрали. Щоб раптом що не перестріляла півбази і сама не застрелилася :)".

Так весело Надія Савченко описує свою миротворчу службу в Іраку в 2004-2005 роках в автобіографічній книзі "Сильне ім'я Надія".

 

Переполоху в розташуванні українських миротворців передувала втеча Савченко з військової бази з гранатами в наплічнику. Так вона висловлювала протест чоловікам-військовослужбовцям, яким хотіла довести, що вони – погані бійці, бо не можуть впильнувати солдата на базі.

Миротворця Савченко "на прогулянці" в зоні бойових дій затримали американські солдати. Як вона сама описує, американцям довелося зв'язуватися з Пентагоном, який передав дані про затриманого зі зброєю солдата в Київ.

Далі Київ вийшов на зв'язок з Багдадом, звідти дані передали в Ель-Кут, і вже тільки потім – на базу українських миротворців в Ес-Сувейру.

Ця історія для Савченко закінчилися не лише міжнародним переполохом, позбавленням її особистого автомата, але й достроковим висланням додому.

В автобіографічній книзі жодного натяку на утиски сумління в Савченко через цей випадок не виявлено. Навпаки, Надія згадує про пригоду зі "смайликами" та зловтіхою над своїм командуванням.

d116129-savchenko04.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наша власть как обычно в последнее время показала что что бы даже не банановая республика, а не знаю, например страна фигового листка. Еще пару лет такого "правления" и государство Украина просто прекратит свое существование, де факто и де юре

а что не так?

Link to comment
Share on other sites

      neoosa                                                                                                                                                                                                                                                                                 политики там чегото срутся..и шо с этого..

вопрос в другом

 

идут реформы или не идут...

 

кто то считает что идут..кто то что не очень быстро..

а кто то что не идут..

 

и да хотел спросить., россиия я так понима не прекратит существование? с таким правлением?

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Надька поступово протухає, тому паралельно розкручують сеструху, яка, цілком можливо, банально розумніша за Надьку.

петя докрутить обох сестер до виборів, адже вони вагомо відщипнуть голосів у Юлі,

яку вся владна мерзота боїться до втрати свідомості.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

петя докрутить обох сестер до виборів, адже вони вагомо відщипнуть голосів у Юлі,

:weep:  :weep:  :weep:

 

Блин! Вторую строчку не прочел!

 

 

 

яку вся владна мерзота боїться до втрати свідомості.

  :take_example:

Змінено користувачем kr1810bm86
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ого, Гадя разошлась! Ждём обращений в ООН и Лигу сексуальных меньшин :lol2: 

 

Савченко звернулася до Порошенка з вимогою звільнити Луценка
КИЇВ. 19 березня. УНН. Народний депутат України Надія Савченко звернулась до Президента України Петра Порошенка з вимогою звільнити Генерального прокурора України Юрія Луценка. Про це вона написала у своєму Facebook, передає УНН.
"Так, Генеральний прокурор України Луценко Ю.В. порушив принцип презумпції невинуватості щодо мене та присягу прокурора, в якій обіцяв неухильно додержуватися Конституції та законів України, захищати права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства і держави. Відтак, у скарзі до Президента України я прошу подати до Верховної Ради письмове подання про надання згоди на звільнення Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора, за порушення присяги Прокурора; після отримання зазначеної вище згоди Верховної Ради України - звільнити Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора України, за порушення присяги Прокурора", - заявила Савченко.
Також Савченко заявила, що вона подала дисциплінарну скаргу на Генерального прокурора України Луценка до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Нагадаємо,парламентський комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради має до 20 днів на рішення щодо подання Генпрокурора на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко, і щойно буде рішення комітету, це питання внесуть на розгляд народних депутатів у сесійній залі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...