Перейти до змісту

СМИ сообщают о нескольких убитых в результате стрельбы в Мюнхене


Recommended Posts

ЗЫ. Тройка это интернациональная спецназовская, второй всегда командир - там и планшетка командирская на груди... Но вот поча на командирских яйцах - нигде не видел, вот и интересно... 


Уж какой есть

 

Галимый и унылый, да... :(

Link to comment
Share on other sites

да никакие не старые.

 

критерий - теракты и масови заворушення "альтернативноцветожопых"...

 

До сегодня не было... А дальше будем посмотреть. Например я в 95 на Ширлане видел амерских морпехов и бундесов. Так вот - бундесы рулили

Забудь. Здохли.

Link to comment
Share on other sites

А давайте вгадаємо національність вбивці ...

Мабуть бюргер у сьомому коліні.

 

Если за терактами стоит рассисяюшка, а оно скорее всего так и есть, то пофиг кто там был исполнитель.

В данном случае разогрев конфронтации черные/белые (или муслимы/остальные) играет только на руку расеюшке, внося дополнительный хаос и смуту среди людей в ЕС.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Если за терактами стоит рассисяюшка, а оно скорее всего так и есть, то пофиг кто там был исполнитель.

 

В данном случае разогрев конфронтации черные/белые (или муслимы/остальные) играет только на руку расеюшке, внося дополнительный хаос и смуту среди людей в ЕС.

Я тя умоляю. Все почалося задовго до цих подій!

Link to comment
Share on other sites

Батареи у него там для рации. Это командир группы или вообще координатор операции в данной локации. Он один в comm tac III peltor на башке. И камера на груди слева. Имхо Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Батареи у него там для рации. Это командир группы или вообще координатор операции в данной локации. Он один в comm tac III peltor на башке. И камера на груди слева. Имхо

 

пасиб...

Но хуйня да - кто ж батареи на линию огня выставит????!!!! :::)))))

Link to comment
Share on other sites

Есть такая хрень у Сватов - в ближнем бою все что может защитить наперед вывешивать. Я теперь думаю это для камеры батареи, раз подсумку в приличном месте места не нашлось. Явно нестандартная фигня.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А блядь Даля вам всем пидарасам говорила ....

Жрите теперь, дипконсернутые.

 

После слова "блядь" неплохо бы запятую поставить. А то недоразумение может получиться  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я тя умоляю. Все почалося задовго до цих подій!

 

Що саме почалося задовго?...

 

Я поки що бачу як пiсля введення торгiвельних обмежень з коцабстаномъ теракти йдуть один за одним.

 

Нiхто не сперечається з тим, что муслiми "єщо тє таварiщi", однак дуже схоже, що хтось (Хуйло) намагається розiграти цю карту та розбити ЄС зсередини.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Все закінчиться депортаціями.

Это не реально. Они же все граждане в основном. Скорее всего запрет ислама, перекрещивание детей и т.п. Это самый мирный вариант, ну или гражданская война.

Link to comment
Share on other sites

Треба читати історію реконкісти або дивитись що сталось з християнами в Константинополі чи Александрії

Да, самая близкая аналогия. Разве там кого-то депортировали? Кого не убили те остались и их просто покрестили.

Link to comment
Share on other sites

при реконкісті багато виїхало а ті зщо залишились перехрестились.інквізиція і виникла там для боротьби з тими що на словах похрестились а вдома дотримувались ісламу чи іудаїзму
Link to comment
Share on other sites

Ein Täter ruft in Video: „Ich bin Deutscher“

Угу. Дойчер. Бєлокурая бєстія. 17 річний німець іранського походження. Тільки що по 112 передали.

Стидались раніше. Задовбала ця гра коли національність закривають громадянством.

Який на х.й німець? Іранець з німецьким громадянством. Муслім. Так і кажіть.Поки вони вас не перебили всіх.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Що саме почалося задовго?...

 

Я поки що бачу як пiсля введення торгiвельних обмежень з коцабстаномъ теракти йдуть один за одним.

 

Нiхто не сперечається з тим, что муслiми "єщо тє таварiщi", однак дуже схоже, що хтось (Хуйло) намагається розiграти цю карту та розбити ЄС зсередини.

Що почалося ? Нашестя саранчі в Європу. Задовго до Путіна.

Цей вбивця мав вже німецьке громадянство і схоже не першого покоління в Німеччині.

То Путін їх туди понапускав ? А тепер цю вибухову масу може використовувати будь хто.

Був би дінаміт і підірвати його завжди хтось знайдеться.

А ось українцям треба бар'єри і не пускати в Європу. Це ж такі терористи ..

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скорее всего запрет ислама, перекрещивание детей и т.п.

 

Та ну...Пару днів тому розповіли історію, як наша жіночка, що живе років 15 в Берліні, піймала і відметєліла  мусліма, який виламав замок і заліз до неї в хату, обнести, правда, не встиг...Він тут же викликав поліцію, і пояснив, що хотів сховатись від дощу, бо замерз і змок, а ця...на нього накинулась, бо ксенофобка.

І вона заплатила штраф :weep: Та і  у нас закони схожі, ні зброї, ні захистити себе, свобода віросповідання..."как убьют так сразу приходите". І хто ж буде іслам забороняти?

І мені цікаво, якби того "підлітка", який порубав купу людей, вбив з самого початку хтось з пасажирів, то той пасажир би сів на повну, за вбивство неповнолітнього?

Чи от цей випадок, якби завалили пересічні - теж би сіли? бо право на насильство лише у поліції, а ти чекай, поки тебе кокнуть чи поранять...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...