Перейти до змісту

Реформи крокують по країні. Після тарифів - стипендії.


Людас

Recommended Posts

Лучше хирург разгружающий вагоны, чем грызущий гранит науки за 900 грн. 

 

Ти б хотів щоб тебе оперував хірург, який шість років вантажив вагони ? Замість вчитись. 

А за те що його немає на навчанні платив бабло преподам. Це так робиться якщо ти не знаєш.

Тільки чесно. Хотів би ?

Link to comment
Share on other sites

Я сам підпрацьовував і вантажником і будівельником. Але влітку..

 

В учбовий час виключно на кафедрі. . Ті хто пропагують фізичну працю по ночах за копійки замість того щоб повноцінно вчитись вдень 

не розуміють що таке освіта взагалі. І навіщо вона потрібна.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сходи поучись. Поживи в общаге. Получи степуху. Оно давно отличается от СССР.

 

Знову пиздиш. Точно така половина мінімальної платні. ТОді це було 40 рублів.

Зараз 700- 800 гривень. Нічого не змінилось. 

Тобі , пляць, пива попити на раз 700-800 грвень ?

А через сраку не польється ?

Чувак, навіщо ти пиздиш весь час ? В тому в чому не розумієшся ? 

Ти мажор ? Ти реальне життя бачив ? Хоч раз ?

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажу коротко - не торкаючись особисто Ваших близьких. Я б не хотіла опинитися на столі в хірурга, який вночі розвантажував вагони, щоб заробити на прожиття, а вдень на парах відсипався на останній парті.

 

+багато

 

Знову випередиЛА  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А кто тогда лечить будет? 

 

Не вантажник. Точно. Вантажник не здатен це робити. Навіть якщо в нього є папірець диплому.

Синку, ти повнолітній ? Скільки тобі рочків , що сипеш дурними питаннями ?

тот, кто грыз гранит науки вместо разгрузки вагонов

 

+1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Надо же, даже на деньги похоже. Когда я учился степухи хватало на попить пивка разок. Но то такое. В любом случае, ИМХО социалка здоровым с руками и ногами, не сильно помогает развитию личности. Скорее вредит.

 

А вузы где находятся?

 

Стипендия в КПИ моего времени и на моей спецухе - 40 рублей, повышенная - 50. До 1989 года, тогда  подняли.

 

Итак, буду говорить о первом курсе, первом семестре, я получал 40 рублей. Потом - исключительно по 50.

Правда перерыв был на СА, но цены в 84-85 были вполне сопоставимы с 87-89

 

Итак. Обед в студстоловой - 2р комплексный, 1 р 45 - простой. Кружка пива (при наличии бочки) - от 45 копеек до 65 .

Сигареты - 40 копеек Фильтр или Экспресс, пачка на 2 дня.

Общага - 29 рублей НА ГОД.

 

В принципе в 40 рблей можно было очень скудно , но вкрутиться ТОЛЬКО В ПИТАНИЕ. Остальное - или родители или сам. На первом курсе помогали родители, после армии - зарабатывал сам, но понял. что от недосыпа и физической усталости - просто не потяну учебу, поэтому старался заработать как-то летом.А на четвертом курсе удалось устроится на кафедру, то стало полегче, но иногда месяц-другой работал на  всяких тяжелых сменах.. Никому не пожелаю работать и учиться.

 

В общем шурикен или ты молодой сказочник, ничего не знающий о СССР, либо, уж извини, мажорчик, которго папа за ручку через истфак КГУ протащил.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Измаиле диорама - не  могут найти человека подстригать газон, з/п 1800грн./мес., вакансия висит все лето. непрестижно панимаишли, и ведь это не полный раб.день... прошлым летом моя студентка у нас же работала в супермаркете товар расставляла, 1500 грн.\мес, этим - в шинном центре, да вонь и тяжело, да з\п 1500+% и 5 раб.дн.+половина субботы, но по 2600\мес у нее получилось заработать, ясенпень что не миллионы, но на поес ть суши она у меня денег не берет. кто хочет - тот находит... я себе в офис вместо подохреневшей сотрудницы взяла студентку - частичная занятотсь со стационаром вполне совмещается, я готовлю себе сотрудника обучаю тыкскать неспеша и мне экономия денех и ребенку хорошо

 

Чото мне не верится, что за подстрижку газона дают 1800 грн. скорее всего там ненормированный рабочий день еще с кучей обязанностей. Вот пусть платят по 5 тысяч - народ пойдет, а так, пусть дохнут от жадности.

По поводу шинного центра - желаю мадам поработать в вони с месяцок на 2600 и лечить болячки с годик - аллергию там, печень и прочее и прочее. Насчет подохреневшей сотрудницы - вот тут и высовывается рыло отечественного барыги - "та вас отакых я за забором понаходжу, шо ты мэни грошэй просыш сука" - молодец женщина, что свалила от жаднючей барыги, ну а студента нанять и навалить на него кучу работы - эт да, эт по-украински. А если ешшо не заплатить - это ж какой профит, бля ! 

 

Хозя, надежда и опора говоришь ? Охреневшие барыжки, которые на себя миллионы тратят, а наемному работнику 100 гривен жлобятся добавить. Роботодавци ебаные, тьфу.

Змінено користувачем A.W.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти б хотів щоб тебе оперував хірург, який шість років вантажив вагони ? Замість вчитись. 

А за те що його немає на навчанні платив бабло преподам. Це так робиться якщо ти не знаєш.

Тільки чесно. Хотів би ?

Мне вообще пофик кто там как учился. Главное кем есть сейчас. И далеко не всегда из зубрил с красными дипломами получаются хорошие специалисты. Все дело в нашей системе обучения и оценок. Она не терпит свободомыслия. 

Link to comment
Share on other sites

В учбовий час виключно на кафедрі. . Ті хто пропагують фізичну працю по ночах за копійки замість того щоб повноцінно вчитись вдень 

не розуміють що таке освіта взагалі. І навіщо вона потрібна.

А кто-то предлагал именно в таком варианте? Это в союзное время было мало выбора, оттуда и пошла тема со студентами разгружающими вагоны по ночам. Нынче все гораздо проще. 

Link to comment
Share on other sites

Мне вообще пофик кто там как учился. Главное кем есть сейчас. И далеко не всегда из зубрил с красными дипломами получаются хорошие специалисты. Все дело в нашей системе обучения и оценок. Она не терпит свободомыслия.

 

Ти знаєш , друже , ти навіть свою думку не можеш викласти чітко . Ну до чого тут " свободомисліє"?

Прямий результат поганої освіти. Набридло мені розшифровувати каляки-маляки отаких пихатих

нєдорослєй як ти. Ти ж мажор. 99%.

Ну що ти знаєш про освіту і життя взагалі

Без татка чи хто тебе там навчив в студентські роки стипендію за раз пропивати на пиві.Якби ти її головою заробив то хєр би ти її

пропивав за один раз. З блатних ти.

Я тобі по секрету скажу ! Діти нормальних людей такого собі дозволити не можуть.Тут ти спалився повністю.

Їм треба було вчитись щоб заробити ту нещасну стипендію! І жити потім на неї , а не зараз

пропивати. Йди вже , нещастя пиво пити. То твоє..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А кто-то предлагал именно в таком варианте? Это в союзное время было мало выбора, оттуда и пошла тема со студентами разгружающими вагоны по ночам. Нынче все гораздо проще.

 

У татка з гаманця взяти ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову пиздиш. Точно така половина мінімальної платні. ТОді це було 40 рублів.

Зараз 700- 800 гривень. Нічого не змінилось. 

Тобі , пляць, пива попити на раз 700-800 грвень ?

А через сраку не польється ?

Чувак, навіщо ти пиздиш весь час ? В тому в чому не розумієшся ? 

Ти мажор ? Ти реальне життя бачив ? Хоч раз ?

Не надо столь явно демонстрировать пролетарское происхождение. 

Link to comment
Share on other sites

convex : 04 Вер 2016 - 18:04snapback.png

Не знаю, де тут знайшовся дарвінізм. І я, і tom_cat мали на увазі інше.  Ідея Kot'а

http://uapolitics.co...e-3#entry829452

що в умовах браку грошей держава не має допомагати освіті, але має першочергово дбати про гнаних і голодних, загрожує самому виживанню держави. Насправді турбота про неповносправних і знедолених не сприяє цьому виживанню (лев'ячий прайд тому добра ілюстрація), і якщо це головний критерій, то на інвалідів і самотніх матерів треба було б забити. Однак для цього є інші причини - моральні, а не практичні, і ні я, ні tom_cat не писали, що допомагати бідним не треба, тому докори тут зайві.  

 

Зате зберегти освіту ВАЖЛИВО для виживання і майбутнього розвитку держави, і віддати її у чудодійну руку ринку - це як лікувати тяжко хворого (а така є Україна) за принципом "Непотрібні органи відімруть, а потрібні - залишаться". Зараз структура суспільства і освіти зокрема деформована,  і при дарвінізмі щодо освіти мотлох залишиться, а цінне - відімре.

+10000  :tu:

:give_rose:Дякую, що так точно пояснили форумчанам (і зокрема -  толєрастам  :D ) мою думку!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Давайте поговорим о развитии государства и необходимость высшего образования. Проблема Украины в том, что сегодня высшее образование предоставляет огромное количество левых заведений и уровень этого образования очень низкий. Люди просто платят за диплом. Никто из студентов серьезно не занимается, уровень специалистов  нулевой. Устроиться по специальности большинство из них не может. Это проблема не только Украины. В ЕС очень много выпускников остаются без работы, они просто невостребованы. Рабочих места для них нет. Так вот, для развития страны нужны профессионалы высокого класса, а не огромная толпа люмпенов с дипломами. Тут играет роль качество, а не количество. Когда в Великобритании было много невостребованных специалистов, Маргарет Тэтчер упростила школьное образование, чтобы люди не перлись в ВУЗЫ. У нас аграрная страна, очень много земель пустует, но 22 мединститута. Желающих работать в поле мало, все хотят работать в белом халате и с фонендоскопом в ушах. Те, кто не устроился по специальности  - спиваются, такие непризнанные физики-лирики. Есть еще один интересный момент, если студенты получают достойное образование, то они сразу покидают страну, как Фома, например.
Теперь, что касается помощи матерям одиночкам. К сожалению, женщины без материальной помощи просто отказываются от детей. Дети попадают в детские дома и недополучив материнской любви, выходят от туда преступниками. Наверно, инвалиды - это скорее моральный критерий, а не экономический. Но, обратите внимание, мы с вами оцениваем ситуацию сидя на диване, а они сидят в окопах.

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

фууууу...мажорчик паршивый...а я думаю, чо так ТХНЕТ ? от писаний  А воно - мажоритет....

 

Зьома, скажу одне. Що всі ці шурікєни та гройсмани з поросятами доб'ють й те, що є. Бо воно не нужне їм.

Link to comment
Share on other sites

Не надо столь явно демонстрировать пролетарское происхождение.

 

Та ні , мажорчику, це тобі не треба так палитись.

 

ЗІ. Я не з пролетарів . Я з рагулів сільських. Виріс в системі радянської

торгівлі. І не такі понти бачив як в тебе.

Ви ж не люди. Ви понти. Міхур з повітрям. Ткни і здується.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

convex : 04 Вер 2016 - 18:04snapback.png

+10000  :tu:

:give_rose:Дякую, що так точно пояснили форумчанам (і зокрема -  толєрастам  :D ) мою думку!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Давайте поговорим о развитии государства и необходимость высшего образования. Проблема Украины в том, что сегодня высшее образование предоставляет огромное количество левых заведений и уровень этого образования очень низкий. Люди просто платят за диплом. Никто из студентов серьезно не занимается, уровень специалистов  нулевой. Устроиться по специальности большинство из них не может. Это проблема не только Украины. В ЕС очень много выпускников остаются без работы, они просто невостребованы. Рабочих места для них нет. Так вот, для развития страны нужны профессионалы высокого класса, а не огромная толпа люмпенов с дипломами. Тут играет роль качество, а не количество. Когда в Великобритании было много невостребованных специалистов, Маргарет Тэтчер упростила школьное образование, чтобы люди не перлись в ВУЗЫ. У нас аграрная страна, очень много земель пустует, но 22 мединститута. Желающих работать в поле мало, все хотят работать в белом халате и с фонендоскопом в ушах. Те, кто не устроился по специальности  - спиваются, такие непризнанные физики-лирики. Есть еще один интересный момент, если студенты получают достойное образование, то они сразу покидают страну, как Фома, например.

Теперь, что касается помощи матерям одиночкам. К сожалению, женщины без материальной помощи просто отказываются от детей. Дети попадают в детские дома и недополучив материнской любви, выходят от туда преступниками. Наверно, инвалиды - это скорее моральный критерий, а не экономический. Но, обратите внимание, мы с вами оцениваем ситуацию сидя на диване, а они сидят в окопах.

) мою думку!

 

Кот, так ведь нужно реформировть образование и начать нужно не со стипендий , а все-таки с закрытия неэффективных вузов, вроде того же кулька, с полной реформы ВО ...ну нет же, давай стипендии отберем, у ринатика бабла чуть поменьшало...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні , мажорчику, це тобі не треба так палитись.

 

ЗІ. Я не з пролетарів . Я з рагулів сільських. Виріс в системі радянської

торгівлі. І не такі понти бачив як в тебе.

Ви ж не люди. Ви понти. Міхур з повітрям. Ткни і здується.

 

татышо, это ж бызнысмэны, прыдпрыныматыли, на них все держыцца и апще.

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

В общем шурикен или ты молодой сказочник, ничего не знающий о СССР, либо, уж извини, мажорчик, которго папа за ручку через истфак КГУ протащил.

А я что-то говорил про СССР? Может было 40 рублей сепуха и обед 2 и сразу стало 900 грн и 30 обед, а между этим ничего не было?

Кстати судя по обедам, нынче студент богаче живет чем при союзе.

Link to comment
Share on other sites

фууууу...мажорчик паршивый...а я думаю, чо так ТХНЕТ ? от писаний А воно - мажоритет....

 

Зьома, скажу одне. Що всі ці шурікєни та гройсмани з поросятами доб'ють й те, що є. Бо воно не нужне їм.

Є така справа. Понесло мажорським бздо дуже. Галубая кровь. В смислє устріца.

Спалився вщент.

Ці мажори просто не знають що робиться в країні.

Звідки ? Татко все дав . Освіту купив. Посаду чи фірму теж.

І це не тільки Гройсман. Той Порох теж.

А потім коли їх пиздити будуть по всій палаючій країні будуть дуже дивуватись.

А чому ? А тому що освіти не мають. Історію не знають.Понти лише мають.

Але цього замало

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не в курсе, что было МЕЖДУ. Я знаю как было тогда и как сейчас.

И очень хорошо, что нынешний студент живет богаче союзного - именно за это я в то время выходил на студенческие демонстрации.

Link to comment
Share on other sites

Є понесло мажорським бздо дуже. Галубая кровь. В смислє устріца.

Спалився вщент.

Ці мажори просто не знають що робиться в країні.

Звідки ? Татко все дав . Освіту купив. Посаду чи фірму теж.

І це не тільки Гройсман. Той Порох теж.

А потім коли їх пиздити будуть по всій палаючій країні будуть дуже дивуватись.

А чому ? А тому що освіти не мають. Історію не знають.Понти мають.

Але цього замало

 

Та не буде палаючої країни.

Просто всі побіжать наввипередки до путіна кланятися шоб бізнес лишив.

Link to comment
Share on other sites

Я з рагулів сільських.

Заметно. Хотя по идее высшее образование должно воспитывать в человеке интеллигента. Видать такое образование.

 

Ви ж не люди. Ви понти. Міхур з повітрям. Ткни і здується.

Не суди, да не судим будешь.

фууууу...мажорчик паршивый...а я думаю, чо так ТХНЕТ ? от писаний  А воно - мажоритет....

 

Зьома, скажу одне. Що всі ці шурікєни та гройсмани з поросятами доб'ють й те, що є. Бо воно не нужне їм.

О, хваленое советское образование аж прет. 

Link to comment
Share on other sites

Та не буде палаючої країни.

Просто всі побіжать наввипередки до путіна кланятися шоб бізнес лишив.

Зьома , перед тим як бігти вони з країни зроблять руїну. І не всі встигнуть втекти.

Думаєш ця історія з Інтером це кінець п'єси ?

Ні.

Коли в 1914 Микола 2 починав війну він би це зробив якби знав чим це все

закінчиться ? Для нього і його родичів теж.

Думаєш я хочу жити в палаючій країні ?

Але до того все йде. Вони заварюють кашу - народ її жере.

Ти сам все бачиш.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...