Перейти до змісту

меряемся коммуналкой за октябрь


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Польща , Торунь . вул Св. Боболлі  ,  100 метрів  -  420  злотих  ,  2500  гр. грубо  .

 

Так що там в Європі  ?  Дорого кажете ?

 

Дякую за приклад , Elguilder,

Дивись , Фома , теж Європа. Миле старовинне місто. Був там не раз , коли працював

поряд в Бидгощу.Н натуральна Європа.

Причому Польща не видобуває 20 млрд. на рік І громадянам Польщі не належить газ з надр

за законом.

 

І середня платня в них не 150 баксів , а 1500..

 

Щось в цій казці не так.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 

Щось не побачив хвормули. Бачив про якогось шлімазла. 

 

 

 


Та ти що ? А де власність народу України ? За Конституцією ?

У жопі, заволав я відчайдушно! (ц)

 

 

 


Чи на неї насрати ? Десь біля 20 млрд .кубічних метрів щорічно ?

Якщо є газ, це не означає що його треба роздавати на шару. 

 

 

 


В Англії хтось купляє свою ж власність ?

Ну от я купив,  наприклад, хату. В іпотеку, звичайно.  А хата моя лише на 100 років, після 100 років - треба віддати кансілу. Як вам такий варіант? Якщо я не хочу віддавати, то треба заплатити близько 85к баксів і отримати дозвіл жити ще на 100 років. Як такий варіант?

 

 

 


Бодяжат чем-то. Расход на отопление нереальный и чайник о-очень долго закипает. 

Чайник має бути електричним. Це правило номер 0. Про опалення - треба дивитись як зменшити. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома , так що ти будеш робити коли тобі надішлють рахунок тільки за тепло , який перевищує твою платню ? Причому за законом цей газ твій ?

За законом мого газу нема.  І я буду дивитись скільки доведеться платити. Буду валити в меншу хату, утеплюватись або здавати хату і півроку жити в Тайланді. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


І середня платня в них не 150 баксів , а 1500.. Щось в цій казці не так.

Ога, не так в казочці про податки в Польщі і про сіру зарплату в Україні + кучу халявщиків на даунбасі. 

Link to comment
Share on other sites

Фома , там вище приклад з Торуня. Це Європа. Ціни на комуналку як в нас.

При платні в 10 раз більшій.

 

Зі. Ти не відповів, що будуть робити британці і ти якщо рахунок за тепло перевищить

середню платню по країні ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома , там вище приклад з Торуня. Це Європа. Ціни на комуналку як в нас. При платні в 10 раз більшій. Зі. Ти не відповів, що будуть робити британці і ти якщо рахунок за тепло перевищить середню платню по країні ? 0 Відповісти Цитата Ім'я або цитата Видалити Сховати Редагувати

Я відписав ;)

Link to comment
Share on other sites

За законом мого газу нема.  І я буду дивитись скільки доведеться платити. Буду валити в меншу хату, утеплюватись або здавати хату і півроку жити в Тайланді.

 

Всією Британією ? Тільки тому що пару шлемазлів монополізувати і знищили ринок газу?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Всією Британією ? Тільки тому що пару шлемазлів монополізувати і знищили ринок газу?

А я за всю британію не кажу, лише за себе. Місцеві не опалюють помешкання від слова УЗАГАЛІ.  Грілка на ніч, електро ковдра і простирадло. ВСЕ. 

Link to comment
Share on other sites

может, кто-то свои платежки, таки, проверит? :fp1:

Quote

104 - вода

232 - утримання прибудинкової території

255 - електрика

562 - тепло

123 - підігрів води

У сумі - 1276 за чотирикімнатну квартиру.

Link to comment
Share on other sites

Вообще, если мне не изменяет память, благодаря нашему самому гуманному суду, тарифы без счетчиков, в три раза завышены. 

так видишь, они и при завышенных тарифах еще и напрямую обсчитать норовят

Link to comment
Share on other sites

Людас в тебе неправильні поняття про життя на Заході-тут нема грошей то нема послуг-не заплатиш податок на нерухомість-місто продасть хату а тебе виселить

не заплатиш за електрику газ-за 2-3 тижні обріжуть.Нема грошей-продай те що маєш і бейсмент або під міст

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

104 - вода

232 - утримання прибудинкової території

255 - електрика

562 - тепло

123 - підігрів води

У сумі - 1276 за чотирикімнатну квартиру.

 

Киев, 90 квадратов, дето 1500 за все со светом. 

Link to comment
Share on other sites

Людас в тебе неправильні поняття про життя на Заході-тут нема грошей то нема послуг-не заплатиш податок на нерухомість-місто продасть хату а тебе виселить

не заплатиш за електрику газ-за 2-3 тижні обріжуть.Нема грошей-продай те що маєш і бейсмент або під міст

А в Украине типа не тоже? Ну да до недавнего времени не выселяли и не продавали, но это уже в прошлом. 

Link to comment
Share on other sites

Ні не теж-субсидій тут нема-якщо ти знімаєш то переходь в менше а якщо власник то які субсидії людині яка володіє нерухомістю в НННН тисяч доларів-продавай і знімай або купуй менше в селі

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Да, тут тоже так. Владеешь майном на определенную сумму (считается всё, и счет в банке, и недвижимость, и "просто" доход) - забудь про какие-либо льготы и плати как все. Другими словами, владеть жильем выше определенной стоимости (около ста штук) и в то же время просить социал не получится. Может для каких-то видов социальной помощи есть исключения, но в целом ситуация именно такая.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Людас в тебе неправильні поняття про життя на Заході-тут нема грошей то нема послуг-не заплатиш податок на нерухомість-місто продасть хату а тебе виселить

не заплатиш за електрику газ-за 2-3 тижні обріжуть.Нема грошей-продай те що маєш і бейсмент або під міст

 

Все вірно але й нема такого як в Україні - навязвуання послуг без можливості відмовитися від них.

А щодо "під міст", то звідки-звідки, тільки що не з соціалістичної Канади про це писати B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Повно таких тут.В тебе хибне уявлення про Канаду.Приїдь в Ванкувер .В Калгарі теж в даунтауні вистарчає-правда половина Чінгачгуки.Більшість просто хворі яких з психушки випустили

Link to comment
Share on other sites

Повно таких тут.В тебе хибне уявлення про Канаду.Приїдь в Ванкувер .В Калгарі теж в даунтауні вистарчає-правда половина Чінгачгуки.Більшість просто хворі яких з психушки випустили

 

Я думаю, то ті бомжі, в яких бомжування - то спосіб життя. Та й Трюдо не так давно розпочав свою бурхливу діяльність. За рік-два - буде повний соціалізм :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні не теж-субсидій тут нема-якщо ти знімаєш то переходь в менше а якщо власник то які субсидії людині яка володіє нерухомістю в НННН тисяч доларів-продавай і знімай або купуй менше в селі

Это временное. Еще несколько раз поднимут минималку и субсидии исчезнут. 

Link to comment
Share on other sites

За законом мого газу нема.  І я буду дивитись скільки доведеться платити. Буду валити в меншу хату, утеплюватись або здавати хату і півроку жити в Тайланді. 

 

не можна порівнювати Україну з західними країнами, пенсіонер не поїде до Таїланду на пенсію 1000 грн і не має вибору.

Субсидії - то тимчасово, допєсти дверцята

Link to comment
Share on other sites

AndyMariman

рыги в Донбассе уверенно поднимают головы и настраивают народ против Украины!
Сегодня ситуация в украинском Донбассе обостряется не по дням, а по часам! Первые платежки за коммунальные услуги по отоплению ввергли жителей Краматорска, Славянска, Бахмута и др.городов в шок. Оказывается, каждому жителю украинского Донбасса предстоит ДОПЛАТИТЬ за отопление в не самом холодном месяце отопительного сезона октябре от 500 до 750 гривень. Местные рыги (100% которых у руля местных коммунальных служб) объясняют пенсионерам: "Киев (!) дал указание произвести перерасчет за то, что средняя температура октября была холоднее, чем запланировано (?)". И добавляют: "это все - Киев (!), мы - только выполняем указания оттуда (!). Зимой доплаты могут составить до 2-3 тысяч в месяц". Местное население в панике! Так постепенно накаляется обстановка, растет протест против "хунты" (особенно у тех, кто бывает на оккупированной территории, где стоимость коммуналки орки не подняли), так множатся антиукраинские настроения под носом у Жебривского. И никого из областной администрации (на услужении рыгов) не интересует, ПОЧЕМУ местная власть НЕ УСТАНОВИЛА ДОМОВЫЕ СЧЕТЧИКИ ТЕПЛА. 
Ведь не может быть, чтобы в том же Краматорске за отопление ОДИНАКОВОЙ ПЛОЩАДИ по счетчику платят около 400 гривень, а при оплате за кв.метры 900 +500 = 1400 гривень.

Link to comment
Share on other sites

Щось не побачив хвормули. Бачив про якогось шлімазла. 

 

Мбу-га-га! Бінго! Тепер ти в курсі щодо ціноутворення в україні. Бо формули немає, як такої, є шлімазл від Порося з Ахметкою, що малює тарифи зі стелі

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


не можна порівнювати Україну з західними країнами, пенсіонер не поїде до Таїланду на пенсію 1000 грн і не має вибору. Субсидії - то тимчасово, допєсти дверцята

Має вибір.  Продати квартиру, купити хату в селі і жити ще 50 років. 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...