Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

У ресторані. У офіціанта на шиї на мотузці прив'язана ложка. Відвідувач запитує:
- Пробачте, а навіщо Вам ложечка на мотузочці?
- Уявіть собі - несу я вам суп і тут в нього падає муха! Я акуратно ложечкою її витягаю - не руками ж! І Вам приємно і гігієнічно!
- Зрозуміло, а що це у вас за мотузочок з ширінки стирчить?
- А це якщо мені раптом в туалет захочеться я за мотузочку і витягну, щоб не бруднити руки.
- А назад?
- А назад - ложечкою!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

У ресторані. У офіціанта на шиї на мотузці прив'язана ложка. Відвідувач запитує:

- Пробачте, а навіщо Вам ложечка на мотузочці?

- Уявіть собі - несу я вам суп і тут в нього падає муха! Я акуратно ложечкою її витягаю - не руками ж! І Вам приємно і гігієнічно!

- Зрозуміло, а що це у вас за мотузочок з ширінки стирчить?

- А це якщо мені раптом в туалет захочеться я за мотузочку і витягну, щоб не бруднити руки.

- А назад?

- А назад - ложечкою!

Це, здається, переінакшений анекдот про "нових рускіх" з 90-х. Тоді вони вперше заволоділи великими грошами ну і, звичайно, забажали панського життя. Але яке воно? Хто його бачив?

 

Отже, понабирали поварів, лакеїв - які були - всі родом з СРСР - багато чого не знають. Коротше, новий рускій знайшов десь автентичну старорежимну даму років під 100 і запросив на званий обід, щоб подивилася, чи все як годиться.

 

По закінченні обіду запитує "Ну як?" Все ніби непогано - каже та - але маленька заувага: немає щипців. Яких щипців? Вона: Ну от подумайте самі: джентльмени йдуть у туалет, там тримають в руках самі знаєте що, а потім повертаються до столу і тими ж руками лізуть у сахарницю, щоб узяти грудку цукру. Іншим людям за столом може бути неприємно.

 

Добре - каже новий рускій - дякую, врахуємо!

 

Наступного разу в туалеті біля пісуарів повісили щипці для цукру.

Змінено користувачем boojum
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SPaWN_ua @ukr_shuster "цыганка-аферистка выманила у школьника сборник речей путина, оставив семью без духовной пищи"

 
Капітан Прайс
‏@SPaWN_ua

Ходят легенды,о древнем степном хунтовом карателе с позывным Соловей-Разбойник, который своим свистом ложил деревья. Возможно в Бердянске...

 
By9uk5nCYAA4tMI.jpg
 
 
 
 
 Хуевое Снежное ретвитнул(а) это
 Sofia ‏@Sofia_A_Z  11 мин.11 минут назад
Звонит мама: "тут такое! переключаю каналы и вдруг вижу Зверев в вышиванке поет "Ніч яка місячна"! ты представляешь!"
Кто бы мог подумать...
 
@Sofia_A_Z 
даже педик Зверев успешнее ориентируется в текущей ситуации
чем геторосексуальная вата
по обе стороны от линии фронта
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites


Звонили с Домбаса. Жалуются шо замість продуктов їм видают рускі паспорти. Раді інтереса попробував. Невкусно. Хотя обложка курятиной отдає



 



А ви помітили цю странну закономерность: с каждим кинутим в мусорку членом Партії регіонов падають один памятник Леніну і ціни на нафту?


 



В ДНР запевняють шо Донецкий аеропорт активно работає за своїм прямим призначенням. Оттуда на небо отправлено уже сотні рускіх солдат


  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...