Перейти до змісту

Не забудьте завтра зайти на форум! (Анонс оновлено)


Гість Хома

Recommended Posts

Поки ви тут готуєте качки, нарізаєте салати і готуєтесь жерти вночі, бритіш гьорлз роблять депіляцію, педікюр, макіяж, вдягають лабутени і короткі плаття і йдуть тусити, дивитись фейерверки, бухати дешеві шмурдяки, валялись на дорозі, блювати у фонтани, жерти тейк евей з пластикового боксу руками і радувати своїм виглядом переляканих туристів.

 

Про все це - завтра на нашому форумі!

 

 

а ніхто й не обіцяв іти звідси, ми тут!

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Поки ви тут готуєте качки, нарізаєте салати і готуєтесь жерти вночі, бритіш гьорлз роблять депіляцію, педікюр, макіяж, вдягають лабутени і короткі плаття і йдуть тусити, дивитись фейерверки, бухати дешеві шмурдяки, валялись на дорозі, блювати у фонтани, жерти тейк евей з пластикового боксу руками і радувати своїм виглядом переляканих туристів.

 

Про все це - завтра на нашому форумі!

 

 

want.gifwant.gifwant.gif

Link to comment
Share on other sites

Поки ви тут готуєте качки, нарізаєте салати і готуєтесь жерти вночі, бритіш гьорлз роблять депіляцію, педікюр, макіяж, вдягають лабутени і короткі плаття і йдуть тусити, дивитись фейерверки, бухати дешеві шмурдяки, валялись на дорозі, блювати у фонтани, жерти тейк евей з пластикового боксу руками і радувати своїм виглядом переляканих туристів.

 

Про все це - завтра на нашому форумі!

хороший анонс. :D  :weep:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Я вже пляшку порто випив вчора, ще одна чекає!

 

вірний крок, поступово розчиняєшься у культурному середовищі :nose3:

наступний крок ... разом з  бритіш гьорлз та бойз вперед на гулянки-пьянки :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+

та и те жосткие, в зубах застряют

 

 

да, потом прийдется полгода выколупывать... 

У меня есть три пачки мивины. На первое время фатит

 

 

первое врмя быстро кончится и даже на обратную дорогу не хватит.

Link to comment
Share on other sites

опция коньяк отсутствует. Я его в компании вообще стараюсь не пить.

Есть отличный ром - Венесуэла, Барбадос, Филиппины.

И разный односолодовый, из которого пойдет пожалуй сладко-фруктовые варианты или около того.

Опцию блевать желательно тоже не включать в условия, поэтому ерши вычеркиваем сразу...

Link to comment
Share on other sites

а шо там по феншую сегодня надо пить. Ну кроме французской виноградной газировки?

Я никак не определюсь - виски или ром?

 

http://alittlebit.ru/upload/iblock/e69/0612514af3c69db7ea466eb8c67a1c71.jpeg

Link to comment
Share on other sites

опция коньяк отсутствует. Я его в компании вообще стараюсь не пить.

Есть отличный ром - Венесуэла, Барбадос, Филиппины.

И разный односолодовый, из которого пойдет пожалуй сладко-фруктовые варианты или около того.

Опцию блевать желательно тоже не включать в условия, поэтому ерши вычеркиваем сразу...

 

если всё это приложить вместе в один праздник, то опции "блевать" не избежать :gigi:

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...