Перейти до змісту

Задайте вопрос Юлии Тимошенко!


DiDUS

Recommended Posts

Люди, яку очолюють країну не хочуть війну завершити.

Поки війна вони будуть у владі.

 

Тільки і в форматі будапештського меморандума з США, і навіть Китаєм, який був співгарантом.

Link to comment
Share on other sites

Ющенко, я йому повірила, взяла на себе відповідальність.

Яценюк - я йому повірила, взяла на себе відповідальність,

це моя біда і я вибачаюсь перед вами.

 

Не можна ні за кого давати гарнтіїї.

Я більше не буду ні за кого брати на себе відповідальність.

Link to comment
Share on other sites

Вибачилася за співпрацю з Ющенком і Яценюком - більше ніколи не візьму на себе відповідальність за когось і не буду з кимось об'єднуватися. Співпраця - так.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Дидусь, а задай ей ваприз - чего она судебную реформу не провела, пока была премьером?   Они ж с Портновым на пару так щеки надували  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я передала Януку під час кризи  30% від ВВП борг,

а сьогодні борг майже дорівнює бюджету... 


Дидусь, а задай ей ваприз - чего она судебную реформу не провела, пока была премьером?   Они ж с Портновым на пару так щеки надували  :)

Це на якій сторінці методички у тебе написано?

Link to comment
Share on other sites

 

 


я йому повірила, взяла на себе відповідальність,

 

Та да.  И не только видповидальность. Грошима теж не погребувала - за Васадзе, Губского, Фельдмана и еще 53 тушки   :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це на якій сторінці методички у тебе написано?

 

Та не, я ж не в вашей секте,  мне методички не положены.  Но я так и знал, что ответ будет приблизительно токим.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та не, я ж не в вашей секте,  мне методички не положены.  Но я так и знал, что ответ будет приблизительно токим.  :)

Головне, як тонко прозвучала відповідь на твоє запитання  :lol2:

 

Фсьо...  :pleasant:

Фсє слабодни...  :pleasant:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та не, стрелки переводить не стоит, не будем отвлекаааться на мелочи.  Может ты ответишь - почему не провела Хулья судебную реформу?

 

И в порядке проверки на интеллект - ты веришь, что она доверяла и ошибалась  пятьдесят восемь раз с миллионерами и плюс Надя Савченко?   :)


Давай ще про підбори і хіхікала...  :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давай ще про підбори і хіхікала...  :pleasant:

Этта, Дидусь, если она - такой алмаз, то почему она валяеецца в окружении такого говнища? Причём не первый день. И не первый год. А короля таки играет свита. Вроде так говорят. Нескладущки получаюцца... :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Курвище - чемп1онка св1ту з брехн1. Що там ще можна в такого....того.... запитувати ?на територ11 Укра1ни маемо деф1цит йоду. Науковий факт.1 це вдатний пом1чник курви.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ющенко, я йому повірила, взяла на себе відповідальність.

Яценюк - я йому повірила, взяла на себе відповідальність,

це моя біда і я вибачаюсь перед вами.

 

Не можна ні за кого давати гарнтіїї.

Я більше не буду ні за кого брати на себе відповідальність.

 Ти  ж  мене   підманула (нув),  ти  ж  мене  підвела (нув)   :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не повірите, але восени 4 року, коли Ющенко страждав від отруєння, замість нього на передвиборчий мітинг у нашому місті несподівано приїхала Юля. Півтори години переконувала кілька тисяч людей на площі у тому, що Віктор Андрійович вже зовсім не така нерішуча людина, яким ми його знали раніше. Що він здатний на великі й гарні справи.

Link to comment
Share on other sites

 Курвище - чемп1онка св1ту з брехн1. Що там ще можна в такого....того.... запитувати ?на територ11 Укра1ни маемо деф1цит йоду. Науковий факт.1 це вдатний пом1чник курви.

Чемпіон світу з брехні - це твій гнидопріпіздєнт ...   :X

 

на територ11 Укра1ни маемо деф1цит йоду. Науковий факт.1 це вдатний пом1чник шоколадної гниди,

тільки дебіли могли таку гниду вибрати... .

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Сказане в інтерв'ю надиво багато і цільно. Дідусь з моєю невеличкою допомогою висвітлив лише трохи.

Оскільки вже завтра Тимошенко летить до США, варто зараз додати камент з цього напрямку. Перед конгресменами, сенаторами і членами нової президентської команди Юля доповідатиме про своє бачення вирішення проблеми війни і окупації на підґрунті Будапештського меморандуму і в Женевському форматі. З внутрішньополітичної тематики - необхідність прийняття нового виборчого закону з пропорційкою. Вбачаю тут розрахунок на організацію тиску США на нашу улюблену владу з цього приводу. А взагалі, і ця, і поїздка Міхо до Вашингтону зараз необхідні, як повітря. Без цього ресурсу банду не сковирнути.

 

До речі ще. Поки, нажаль, Крим і найнаселеніша частина Донбасу окуповані, лякалку про небезпеку проходження до ВР на дострокових виборах великої кількості ексригів (на щастя :) ), влада мусить засунути собі в дупу. Хоча Юля набагато шляхетніше висловилася.  :D

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля, какого хуя ты хочешь поднять налог на дивиденды с 5% до 20%, если до их получения уже уплочено 20% НДС и налог на прибыль 18%?


Задница у тебя не слипннецо?

 

Не удержался и задал два вопроса, вери сорри!

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...