Перейти до змісту

Андреас , повертайтесь на uapolitics.com .


Elguider

Recommended Posts

у мене єдина надія, що ветерани ато обєднаються , і опираючись на підтримкуюезумовну народу зметуть накуй цю всю корумповану продажну гниль яка йменує себе державою  - але тотально системно і повсякчас не дотримується конституціїі тому є фейком.

саме атошники мають право  ба навіть обовязок зайняти всі посади в державі - з прокурорами суддями керівниками відомств етс.

 

якщо не вони то хто?

 

інакше втратиме навіть цю примарну хистку незалежність і знову будемо провінцією

 

атошники - єднайтесь. безумовна пдтримка народу вам гарантована

Та є вже атошніки...

Титарюк, Береза, ще :fp1:

 

http://img.pravda.com/images/doc/c/3/c3a6461-atoshniki-rada.jpg

Link to comment
Share on other sites

кажется, в местный совет

возможно. Сейчас попытаюсь вспомнить название политсилы

 

P.S. Вроде "Сила людей", и да местные выборы. Т.к. в парламент были в 2014-м...

Змінено користувачем Olegik
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Деяка хня в тому , шо статус і аусвайси учасників АТО часто поробили собі "старі" мєнти і прокурори - у мого малого в школі є однокласник, батько якого - якийсь"старий" мєнт, весь на понтах і Мерсі МЛ, хизувався тим, шо "зробив" собі АТО, шоб з"іхати з люстраціі - тіпо "Придумала тут шєлупєнь майданская люсьтрацію, дапашлі оні, я тут на 3 дня мотанул в ізюм, повісєл с коллєгамі в кабакє, і корка АТО в карманє, всьо схвачєно, кішка у іх тонка меня лусьтріровать". І 100% якшо буде робицця якась АТОшна движуха до ВР, то подібні у*бани будуть у 1х рядах.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сила людей!!!

 

на местных выборах..

 

правда я не вкурсе прошли они или нет?

 

не, а лучше бы такие люди прошли, чем то же быдло, которое и было там

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Припиніть ото скіглити.

Пішов, то й пішов.

  

  В  ситуації   що склалася  тут є  досить  непогане місце  для  висловлення  вільної  думки ,  без  пекельної  модерації .

 

 В  цьому  тут вже багато однодумців  .  Нам всім буде краще почути  ще  думки  ,  які  є в Андреаса .

Link to comment
Share on other sites

От справжня калорадіна, якщо ви ще не читали    http://uapolitics.co...ka/?do=findComment&comment=146799

 

йопересете  :fp1:

 

зацінив дату посту  :fp1:   :fp1:

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

мда, это пиздец

 

Вся ветка причем https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=956109.0

 

охуевшая сука с гундяем головного мозга - Андреасу:

 

http://i.piccy.info/i9/b66df773df3144d715118430b75b6256/1486911070/107020/1118031/987876.jpg

 

 

Андрей, хоть ты меня ватником и зрадофилом считаешь...Но вот я тебе чо скажу.

 

1.Возвращайся сюда. здесь ЕСТЬ жизнь.

2.Света быкоко уничтожила ФУП.

 

 

ну а посраться можем мы с тобой тут. хотя что мне с тобой сраться 8-) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Деяка хня в тому , шо статус і аусвайси учасників АТО часто поробили собі "старі" мєнти і прокурори - у мого малого в школі є однокласник, батько якого - якийсь"старий" мєнт, весь на понтах і Мерсі МЛ, хизувався тим, шо "зробив" собі АТО, шоб з"іхати з люстраціі - тіпо "Придумала тут шєлупєнь майданская люсьтрацію, дапашлі оні, я тут на 3 дня мотанул в ізюм, повісєл с коллєгамі в кабакє, і корка АТО в карманє, всьо схвачєно, кішка у іх тонка меня лусьтріровать". І 100% якшо буде робицця якась АТОшна движуха до ВР, то подібні у*бани будуть у 1х рядах.

 

 

Чмо. сидевшее в Кабуле при  штабе получило 2 ордена Кр.Зв. - это-то срочник ! Получило потому, что папаша в Кубинке енералом ходило. 

Не удивляюсь.

Link to comment
Share on other sites

Думаю все гірше. Вона працює на ворога. 

 

А ты типа тока понял. гага ?

 

Я ж чего и забанен там навечно - потому что написал. что самой первой . восхваляющей путьку в Киеве - будет света быкоко.

Link to comment
Share on other sites

Зацінь після чого мене мочканули. На протязі хвилини.

Це Свєточка так звертається до Анреаса. До людини, яка боронила нашу землю..

Ну я доповідь і натиснув на мат і особисті образи. Забанили. Але не Свєточку.. :) ..

 

 

Re: УП? Вы ***, извините?cьогодні в 16:15

IP/Host: ---.opti.net.ua

Розгорнути попередні цитати...
я не лізу в тонкощі мінування та в чому різниця між різними затворами автоматів - бо не є спецом в цьому

А ти не лізь туди, в чому не тямиш - бо наразі хуй смокче
твоя порожнина між вухами, де в нормальних людей розташований мозок. І звання атошника ще не наділяє тебе надможливостями знатися і розбиратися в усьому. Ікспєрд бля  
laugh.gif
 Аж югенда переплюнув

 

 

 Dopovid.gif 

 

 

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

 

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

 

Гарна ідея. Партію треба атошникам робити. Багато людей підтримає. Грошима теж. 

 

 

а я Свєтє вєрю, вона пише тільки про те, в чому тямить  :gigi:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

та там кішлака не було.

там була канкрєтна установочька

 

мені не сподобалося - й дуже - як вона ділила людей по допомозі "той менше. той більше" як в неї щось з малим було

й як потім срала на голови

 

ну то таке.

Link to comment
Share on other sites

Привіт , Марта !  Тебе теж до 14 березня за правду забанили ? 

 

Думаю на фупі  вже точно робити нічого поки та продажна курва там. Я залишався лише для того щоб ресурс хоч трохи 

не виглядав ватним. Все. Амінь .

ФУП колись відродиться. Але без цієї хамки.Вона вбила ресурс.

Думаю це і було її задачею.Ну нічого. І не таких переживали.

:fp1: ти ж зразу .як тільки бан закінчиться полізеш назад (хіба увійдеш в позу тут і затнешся :)  в силу мого посту).бо де ще плакатися так можна.тут же не цікаво,бо нема антилюдасів так багато.тому тобі тут буде не в кайф.......так як і решту,що вернувшинь на час бану "скромно" поливають тамту площадку і кажуть-та там не цікаво і я там був тільки з (тут вставити,що хочете). :D .....а чесно признатися? ну забанили,ну вернулися.ОК.Але чого ТУТ згадувати тамту роботу? виглядає,як побитий,що махаючи поломаними руками.грозиться побившому його ,якого вже нема на горизонті.СМІШНО панове......тільки не треба зразу на мене наїзжати,ваша ж реакція сама говорить за вас-" побиті собаки,що озираючись гарчать".....я не виключаю,що і я так буду поводитися коли мене там хакнуть :D.....і я теж пані аді там висказав своє фе,просто не з надривом і матами.бо то не геройство в віртуалі. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Деяка хня в тому , шо статус і аусвайси учасників АТО часто поробили собі "старі" мєнти і прокурори - у мого малого в школі є однокласник, батько якого - якийсь"старий" мєнт, весь на понтах і Мерсі МЛ, хизувався тим, шо "зробив" собі АТО, шоб з"іхати з люстраціі - тіпо "Придумала тут шєлупєнь майданская люсьтрацію, дапашлі оні, я тут на 3 дня мотанул в ізюм, повісєл с коллєгамі в кабакє, і корка АТО в карманє, всьо схвачєно, кішка у іх тонка меня лусьтріровать". І 100% якшо буде робицця якась АТОшна движуха до ВР, то подібні у*бани будуть у 1х рядах.

люди таки не можуть дойти до одної істини-атовці (з добровольців),це пасіонарії,атакі в політиці не виживають.не той архітип характеру,крім того там власне (з атовців в гору полізе і вже залізло) власне пристосувальне поріддя з колишніх,що найшли нову нішу до корита.......невже результати майданів не навчили,то хоч історію читайте-хто приходить на хвилі у верхи і рішальні та каральні органи нового. B-)  може тоді і розчарування у вас,наївних ідеалістів,тоді буде менше. :fp1:

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:fp1: ти ж зразу .як тільки бан закінчиться полізеш назад (хіба увійдеш в позу тут і затнешся :)  в силу мого посту).бо де ще плакатися так можна.тут же не цікаво,бо нема антилюдасів так багато.тому тобі тут буде не в кайф.......так як і решту,що вернувшинь на час бану "скромно" поливають тамту площадку і кажуть-та там не цікаво і я там був тільки з (тут вставити,що хочете). :D .....а чесно признатися? ну забанили,ну вернулися.ОК.Але чого ТУТ згадувати тамту роботу? виглядає,як побитий,що махаючи поломаними руками.грозиться побившому його ,якого вже нема на горизонті.СМІШНО панове......тільки не треба зразу на мене наїзжати,ваша ж реакція сама говорить за вас-" побиті собаки,що озираючись гарчать".....я не виключаю,що і я так буду поводитися коли мене там хакнуть :D.....і я теж пані аді там висказав своє фе,просто не з надривом і матами.бо то не геройство в віртуалі. 

 

У чомусь погоджуся. Це тенденція така. Кожному свій власний бан видиться верхівкою модерського дибілізму та упередженості. І кожен (ну ок, майже кожен) приходить з "афігітєльной" новиной - "ось погляньте за що ця тп / цей м**к мене забанив/забанила".

 

І що цікаво, такі гілки доволі довго бурлять :)

А потім переважна більшість після розбану спокійненько повертається до "гадюшнику".

 

З "гучним прощанням та гупанням форумними дверима", до речі, та ж сама картина

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

У чомусь погоджуся. Це тенденція така. Кожному свій власний бан видиться верхівкою модерського дибілізму та упередженості. І кожен (ну ок, майже кожен) приходить з "афігітєльной" новиной - "ось погляньте за що ця тп / цей м**к мене забанив/забанила".

 

І що цікаво, такі гілки доволі довго бурлять :)

А потім переважна більшість після розбану спокійненько повертається до "гадюшнику".

 

З "гучним прощанням та гупанням форумними дверима", до речі, та ж сама картина

нічого ні нового ні незвичайного.звичана людська натура.як в тій приказці-людина така свиня,що до всього звикне.тому то,що болить сьогодні через деякий час загоїться і все почнеться знову.скільки раз за життя ми клялися-більше ніколи і все почну знову і скіїльки раз верталтися на старі позиції і знову клялися і ...знову на старі позиції :D   крім того наші всепропальщики ,енитики чи депресняки ПОТРЕБУЮТЬ противників у віртуалі.бо тільки то дає таким моральну сатисфакцію і підносить їх самооцінку і настрій.нагрубить,матюкне,каплоком "освітить",згадає рідних опонта і зразу у нього самопвага підвищується,пропадає відчуття малого українця.якого всі мають....бо ось,він поімєл когось іншого і вже перейшов на щабель вище :D  і так по колу,щодня.встав,подивився за вікно-а там його знову в реалі поімєлі,зайшов на площадку,матюкнув владу,поімєльщіків,попавших під гарячу руку опонетів (безкарно :) ) і день не такий поганий.і то затягує.не дає почувати себе цілком шматою і невдачником.людська натура. :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

українці не мають ні своєї держави ( ця опг яка системно тотально постійно не виконує конституцію не держава) ні своїх змі. сіра зона з тотальою продажністю та безправ,я. закономірно .

Link to comment
Share on other sites

нічого ні нового ні незвичайного.звичана людська натура.як в тій приказці-людина така свиня,що до всього звикне.тому то,що болить сьогодні через деякий час загоїться і все почнеться знову.скільки раз за життя ми клялися-більше ніколи і все почну знову і скіїльки раз верталтися на старі позиції і знову клялися і ...знову на старі позиції :D   крім того наші всепропальщики ,енитики чи депресняки ПОТРЕБУЮТЬ противників у віртуалі.бо тільки то дає таким моральну сатисфакцію і підносить їх самооцінку і настрій.нагрубить,матюкне,каплоком "освітить",згадає рідних опонта і зразу у нього самопвага підвищується,пропадає відчуття малого українця.якого всі мають....бо ось,він поімєл когось іншого і вже перейшов на щабель вище :D  і так по колу,щодня.встав,подивився за вікно-а там його знову в реалі поімєлі,зайшов на площадку,матюкнув владу,поімєльщіків,попавших під гарячу руку опонетів (безкарно :) ) і день не такий поганий.і то затягує.не дає почувати себе цілком шматою і невдачником.людська натура. :pleasant:

 

фігню пишете

є люди, яким просто ніколи ходити по десятку форумів + звичка за роки = і все

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...