Перейти до змісту

радник авакова ківа про сімьона "Если у меня будет возможность, я обязательно эту падлу подстрелю, потому что в данном случае по-другому мы справитьс"


Aelit

Recommended Posts

а ви каєте не бантустан хехе

 

Советник Авакова пообещал подстрелить Семенченко

Советник министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Илья Кива пообещал подстрелить организатора блокады Донбасса, депутата Верховной Рады Семена Семенченко. Об этом Кива сказал в интервью телеканала «112 Украина» (запись опубликована на видеохостинге YouTube).

«Если у меня будет возможность, я обязательно эту падлу подстрелю, потому что в данном случае по-другому мы справиться с этой ситуацией не можем. Я слишком хорошо знаю пана Семенченко, я знаю его аферистическую натуру», — заявил советник главы МВД.

Link to comment
Share on other sites

а ви каєте не бантустан хехе

 

Советник Авакова пообещал подстрелить Семенченко

 

Советник министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Илья Кива пообещал подстрелить организатора блокады Донбасса, депутата Верховной Рады Семена Семенченко. Об этом Кива сказал в интервью телеканала «112 Украина» (запись опубликована на видеохостинге YouTube).

 

«Если у меня будет возможность, я обязательно эту падлу подстрелю, потому что в данном случае по-другому мы справиться с этой ситуацией не можем. Я слишком хорошо знаю пана Семенченко, я знаю его аферистическую натуру», — заявил советник главы МВД.

+===================================================================+

А це падло не боїться, що на нього буде відкрите полювання???

Link to comment
Share on other sites

а ви каєте не бантустан хехе

 

та даже і єто лішнєє, в заголовкє достаточно развьорнуто ізложена тєма хєхє бантусан гігі

Змінено користувачем Мумрик-Нюхайлик
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

А це падло не боїться, що на нього буде відкрите полювання???

будь певен - ці падли ніц не бояться. було один раз в березні 2014 коли народ посадив цих ублюдків в погонах на сраку - боялись з хат виходити - а тепер горо розправили плєчі і давай. жити по новому

Link to comment
Share on other sites

та даже і єто лішнєє, в заголовкє достаточно развьорнуто ізложена тєма хєхє бантусан гігі

 - ти мабуть пропустив - це каже заступник міністра мвд про - нахвилинку - народного депутата україни.

 

де ще окрім бантустанів це можливе?

Link to comment
Share on other sites

до речі сьогодня мав розмову з своїми колишніми коллєгами по цеху забудовників - виявилось що всі земсняради які риють пісок ( вже до речі риють - хоч поки що ен можна - шкодять рибі) так от всі земснаряди - відстьогують лічно таваріщу гройсману

 

а по поводу прозорро

 

знаєте як обходять ? просто виписують умови тендера спеціяльно під конкретного учасника - інші просто не підійдуть по умовам.

 

такі діла да

 

зи - відкати чиновникам в будівництві зросли і в долларовому еквівалєнті

Link to comment
Share on other sites

Об этом Кива сказал в интервью телеканала «112 Украина» (запись опубликована на видеохостинге YouTube).

Це недолуге ще белькотіло, що Деканоїдзе&грузини контролювали наркоторгівлю в Україні.

Link to comment
Share on other sites

всі земснаряди - відстьогують лічно таваріщу гройсману

 

я уявив собі картинку - лічьно тов Грося підіжжає до кожного земснаряда, охорона в гумових чоботях відкриває дверку у Мерседеса,  звідти виходить Грося в таких же гламур-резаках, лізе на земснаряд, довго по-базарному (опит - вєлікоє дєло!) наслинивши пальці, перераховує бамажки, на здоровенному калькуляторі рахує курс (по телефону "Лєра, а який там сьодні курс? та нє, не євра, ага, панятно", поклавши трубку і через зуби цідячи "От бл*я, коли вже вони нажруцця", зиркає на присутніх, які тутже починають дивитись в далечінь, іх тут не стояло), вправно резинкою перемотує прес,  сує до кишені і злазить по трапу назад. нє?

 

http://youtu.be/W0Qmtm7_VFk?t=72

Змінено користувачем uzzer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це недолуге ще белькотіло, що Деканоїдзе&грузини контролювали наркоторгівлю в Україні.

 

Да так жестко, что бедный столкнулся со значительными трудностями в приобретении ежедневной дозы :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ківу давно самого слід пристрелити.

Казав я Семену, дістань шпалєр з галіфе і - в лобешник вражині! Де вражини? Та давкола їх тьма!

А тепер вже самому треба никатись...

Link to comment
Share on other sites

вони реально думають що якщо прибрати Семенченка, то зупиниться блокада? :fp1:

 Они думают как отчитаться за  доляху перед Ахметовым . Кроль-  Антинародыный фронт -Ахметов  одна бригада Люкс - плюс. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...