Перейти до змісту

У кацапів вибух у метро


Гість Хома

Recommended Posts

У него есть личная позиция. НА гражданскую позицию он не подписывался и на звание совести нации, насколько я помню, он тоже не зазихал. Что и подтвердил, оказавшись чуть ли не единственным депутатом в истории Украины, отказавшимся от депутатских вкусностей и свалив из Рады до окончания срока.

 

Он был нардепом, клятву произносил, кроме того - его до конца его дней будет содержать беднеющий народ Украины, он обязан быть совестью, он ведь не отказался от привилегий нардепа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Работать в Раде? Дзипа не смеши народ.

Ты про непобедимых кнопкодавов слышал?

Угадай, почему этот феномен существует с первого созыва и до сих пор процветает?

За Руслану не знал. Респект ей.

Мне казалось, тот кто сложил полномочия до конца установленого срока привилегий и депутатской пенсии не имеет. Поправьте меня если я не прав.

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

А дехто його вже бачив президентом України...  :pleasant:

та на хфупе искали своего вацлава гавела..всякие идиоты...

когда им говорилось...шо он мудак..

шикали шо пистец..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Работать в Раде? Дзипа не смеши народ.

Ты про непобедимых кнопкодавов слышал?

Угадай, почему этот феномен существует с первого созыва и до сих пор процветает?

За Руслану не знал. Респект ей.

Мне казалось, тот кто сложил полномочия до конца установленого срока привилегий и депутатской пенсии не имеет. Поправьте меня если я не прав.

 

трудно представить, чтобы во время WWII году какой-нибудь Леонид Утесов соболезновал немцам, когда их бомбили британские ВВС

Link to comment
Share on other sites

Всі знають про золотий мільйярд, та, здається, у Славка в той мілльярд виключно кацапи входять. І це сумно. Бо якщо в нього то виключно комерційний інтерес, то значна частина українців теж головою до поребрика повернута, і такі, як Славко, допомогають ні в якому разі не переломати цю тенденцію, щоб українці не дай боже не повернули голови до реальних центрів культури і цивілізації. В Славка теж є в цьому свій інтерес - бо тоді прихильники можуть здогадатись, що він не надто орігинальний в музичному плані, м'яко кажучи, картавий і тексти не дуже...А все-таки порівняно з кацапами рівень якийсь має. І багато хто з українських артистів думав так же. Але їм не пощастило - бо їх батьки не були міністрами, а вони самі депутатами. Тому зневажена всіма Куйок співає курям, а Славко - "совість нації" Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Всі знають про золотий мільйярд, та, здається, у Славка в той мілльярд виключно кацапи входять. І це сумно. Бо якщо в нього то виключно комерційний інтерес, то значна частина українців теж головою до поребрика повернута, і такі, як Славко, допомогають ні в якому разі не переломати цю тенденцію, щоб українці не дай боже не повернули голови до реальних центрів культури і цивілізації. В Славка теж є в цьому свій інтерес - бо тоді прихильники можуть здогадатись, що він не надто орігинальний в музичному плані, м'яко кажучи, картавий і тексти не дуже...А все-таки порівняно з кацапами рівень якийсь має. І багато хто з українських артистів думав так же. Але їм не пощастило - бо їх батьки не були міністрами, а вони самі депутатами. Тому зневажена всіма Куйок співає курям, а Славко - "совість нації"

 

100%  :tu:

 

окрім всього, його кацапи вигнали з Раїсі, а він готовий стати на коліна й "соболєзновать браттям"

краще б промовчав

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У него есть личная позиция. НА гражданскую позицию он не подписывался и на звание совести нации, насколько я помню, он тоже не зазихал. Что и подтвердил, оказавшись чуть ли не единственным депутатом в истории Украины, отказавшимся от депутатских вкусностей и свалив из Рады до окончания срока.

 

Ну как раз слегка зазихает и на этом зарабатывает достаточно много денег. Да хрен с ним, какая разница совесть или не совесть, если украинец соболезнует кацапам, а про своих солдат молчит, то что-то тут не так. Некрасиво.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Служба безпеки України може допомогти Росії з розслідуванням теракту в метро Санкт-Петербурга, якщо це буде необхідно, заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

 

"Є версії, ми їх поки не коментуємо. Всі держави, які мають досвід боротьби з тероризмом, відгукнуться на будь-які заяви. Якщо потрібно буде, ми теж можемо допомогти, як і інші держави, які вже зробили заяви", - сказав Тандіт в ефірі телеканалу "112".

http://dt.ua/WORLD/sbu-mozhe-dopomogti-rosiyi-rozsliduvati-terakt-v-peterburzi-238563_.html
Link to comment
Share on other sites

Глава Минздрава России Вероника Скворцова сообщила, что число жертв взрыва в метро Санкт-Петербурга выросло до 14, передает РИА «Новости».

 

«Сегодня можно констатировать смерть 14 человек, 11 скончались на месте происшествия и трое скончались в агонизирующем состоянии от травм, не совместимых с жизнью», — заявила она.

 

По последним данным МЧС, число пострадавших в результате взрыва в метро Санкт-Петербурга возросло до 51 человека. Списки пострадавших опубликованы на сайте МЧС, имена четырех женщин к настоящему моменту не известны.

https://www.gazeta.ru/social/news/2017/04/04/n_9880241.shtml#
Link to comment
Share on other sites

не обязательно заниматься саморекламой, помогая армии или конкретным людям...

 

При этом занимаясь саморекламой сочувствуя кацапам? Тебе не кажется, что это логика как-то вывернута? Никто не говорит, что Славик не помогает армии, Украине, он сделал много и много больше меня, но бля, вот тут можно было бы и промолчать, а то как-то очень коммерцией запахло.

Link to comment
Share on other sites

в обществе у всех своя роль

Щодо  Вакарчука.

1.  Дійсно,  кожному  своє.  Так  вважаю.

     Я  особисто  не  буду  висловлювати  співчуття  сім ям  жертв  теракту,  хоч  усвідомлюю,  що  вони  все-таки  жертви  страшного  режиму.  І  може  Вакарчук  саме  це  хотів  підкреслити  у  своєму  співчутті.  Він  людина  публічна  і  його  пісні  люблять  не  тільки  в  Україні,  а  й  в  тому  ж  Кацапстані.  Отож,  у  нього  інша  місія.  Не  виключено,  що  його  співчуття  озветься  в  якомусь  кацапському  серці  і  той  кацап  замислиться.

З  нашого  боку  полилося  багато  прокльонів  і  зловтіхи  з  приводу  теракту  і  я  усіх  розумію.  Але  намагаюся  зрозуміти  і  Вакарчука. 

Кацапів  набагато  більше  ніж  нас  і  ми  маємо  шанси  перемогти  лише  у  випадку,  коли  той  проклятитй  Кацапстан  вибухне  зсередини.  Але  тут  треба  добре  подумати,  що  нам  треба  робити,  щоб  він  вибухнув.

1А.  Не  висловлює  Вакарчук  співчуття  сім ям  наших  загаблих?  Як  часто  би  мав  то  робити,  щодня,  раз  в тиждень,  раз в  місяць?  Як  би  то  громаду  задовільнило?

Впевнена,  що  допомагає  і  не  афішується.

 

2.  А  дисертацію  за  13  років  можна  і  самому  зробити  поміж  гастролями  і  написанням  пісень.  Без  тата.

Якби  зробив  за  2  роки,  ну,  то  можна  було  б  якісь  домисли  снувати,  а  так... :shuffle:

3.  Артисти  в  політиці - люди на  замовлення.  Заради  того,  щоб  партія  пролізла  у  ВР,  як  було  у  випадку  Ляшка  і   заради  справи,  як  було  у  випадку  Нашої  України.  Їх  знає  обиватель  і  що  тут  додати?  Головне  не  замаратися  там,  чого  Вакарчук  уникнув.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Щодо  Вакарчука.

1.  Дійсно,  кожному  своє.  Так  вважаю.

     Я  особисто  не  буду  висловлювати  співчуття  сім ям  жертв  теракту,  хоч  усвідомлюю,  що  вони  все-таки  жертви  страшного  режиму.  І  може  Вакарчук  саме  це  хотів  підкреслити  у  своєму  співчутті.  Він  людина  публічна  і  його  пісні  люблять  не  тільки  в  Україні,  а  й  в  тому  ж  Кацапстані.  Отож,  у  нього  інша  місія.  Не  виключено,  що  його  співчуття  озветься  в  якомусь  кацапському  серці  і  той  кацап  замислиться.

З  нашого  боку  полилося  багато  прокльонів  і  зловтіхи  з  приводу  теракту  і  я  усіх  розумію.  Але  намагаюся  зрозуміти  і  Вакарчука. 

Кацапів  набагато  більше  ніж  нас  і  ми  маємо  шанси  перемогти  лише  у  випадку,  коли  той  проклятитй  Кацапстан  вибухне  зсередини.  Але  тут  треба  добре  подумати,  що  нам  треба  робити,  щоб  він  вибухнув.

1А.  Не  висловлює  Вакарчук  співчуття  сім ям  наших  загаблих?  Як  часто  би  мав  то  робити,  щодня,  раз  в тиждень,  раз в  місяць?  Як  би  то  громаду  задовільнило?

Впевнена,  що  допомагає  і  не  афішується.

 

2.  А  дисертацію  за  13  років  можна  і  самому  зробити  поміж  гастролями  і  написанням  пісень.  Без  тата.

Якби  зробив  за  2  роки,  ну,  то  можна  було  б  якісь  домисли  снувати,  а  так... :shuffle:

3.  Артисти  в  політиці - люди на  замовлення.  Заради  того,  щоб  партія  пролізла  у  ВР,  як  було  у  випадку  Ляшка  і   заради  справи,  як  було  у  випадку  Нашої  України.  Їх  знає  обиватель  і  що  тут  додати?  Головне  не  замаратися  там,  чого  Вакарчук  уникнув.

 

 

2. Ні, не можна поміж гастролями, особливо в фізиці та математиці, не можна поміж.

Тим паче, що поміж гастролями - репетиції, різні аренди, зарплатня колективу і т і., і голова зайнята створенням пісень танців, а не мучиться доведенням теорем

Не можна!

Просто випадково татко виявився ректором, а потім міністром

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


При этом занимаясь саморекламой сочувствуя кацапам? Тебе не кажется, что это логика как-то вывернута?

 

это антиреклама, для Украины. В кацапстане он гастролировать не сможет еще очень долго...

Link to comment
Share on other sites

Ні, не можна поміж гастролями, особливо в фізиці та математиці

Я,  особисто,  за  стільки  часу  зробила  би  і  поміж  іншим  заняттям  і  власне  в  точних  науках.  Маса  людей - співшукачів  так  захищаються.  В  моєму  оточенні  теж  є  такі.

Діти  Вакарчука  не  обсіли,  сам  керує  своїм  часом.  Крім  цього,  кандидатська  дисертація -  це  такий  собі  майже  реферат  :),  це  ще  не  "наукове  відкриття".  Кандидатську  захищають  і  без  батька - ректора  чи  міністра.  За  "дохтєра"  Ви  вже  могли  б  його  скубти.

 

Вакарчук  багатьом  муляє  і  зрозуміло  чому.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я,  особисто,  за  стільки  часу  зробила  би  і  поміж  іншим  заняттям  і  власне  в  точних  науках.  Маса  людей - співшукачів  так  захищаються.  В  моєму  оточенні  теж  є  такі.

Діти  Вакарчука  не  обсіли,  сам  керує  своїм  часом.  Крім  цього,  кандидатська  дисертація -  це  такий  собі  майже  реферат  :),  це  ще  не  "наукове  відкриття".  Кандидатську  захищають  і  без  батька - ректора  чи  міністра.  За  "дохтєра"  Ви  вже  могли  б  його  скубти.

 

Вакарчук  багатьом  муляє  і  зрозуміло  чому.

Я получу свое письмо

И бережно его открою,

Прочту написанное, но

Не соглашусь я сам с собою.

Так муляе шо аж кюшать не даёт. И муляе понятно именно потому, то исть поэтому. Будете, как боги, знать добро и зло.Та да, та да... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 


що його співчуття озветься в якомусь кацапському серці і той кацап замислиться

 

У кацапів нема серця, і нема душі. Це вірус цивілізаційний. Українці зможуть від них відкараскатись лише якщо це зрозуміють, і перестануть заглядати за поребрик.

Хіба з санітарною метою - випалити до чого рука дотягнеться, щоб не лізло.

От тут вище писали, що кацапи введуть візовий режим з Україною. Та буггага, ніколи цього не буде - вони сюди лізуть в будь-яку шпаринку, як таргани, ти їх в двері, вони в вікно - туристи, артисти, бізнесмени...з завиванням "а шо такова, ми внє палітікі" І лізуть, щоб нас знищити - фізично, морально, культурно, перепрограмувати, покусати, щоб ми стали кацапами (звісно другого сорту) або вмерли.           

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это антиреклама, для Украины. В кацапстане он гастролировать не сможет еще очень долго...

 

Я вот взял и полистал его твиттер, радость по поводу того, что "российским поклонника доступны песни в iTunes" увидел, соболезнования вчерашние увидел. Фоточку с надписью Мариуполь за 2015 год увидел, не увидел только прямого ответа на то кто это сделал. Про Краматорск 2015года тоже ничего не увидел. Да и вообще, ни разу не увидел чтобы он кацапов называл агрессорами, да, у нас война, но вот с кем как-то умалчивается. Шоб не портитить продажи.

Link to comment
Share on other sites

Уважаемые кацапы!

У вас нет ощущения, что вас ебут, причем открыто, во все анатомические отверстия.
Это не уникальное явление, такое случалось и случается в разны странах... Но, что удивляет, и является необычным в данной ситуации, это когда у вас освобождается рот, на короткое время, вы гордо кричите: "Россия вперед и Путин молодец!...". Так может в этом загадка русской души? Может пословица "Нас ебут, а мы крепчаем" именно про вас? И что вы подразумеваете под словом "скрепы"?
Имеет этот термин какой-то сексуальный подтекст?

Link to comment
Share on other sites

Я вот взял и полистал его твиттер, радость по поводу того, что "российским поклонника доступны песни в iTunes" увидел, соболезнования вчерашние увидел. Фоточку с надписью Мариуполь за 2015 год увидел, не увидел только прямого ответа на то кто это сделал. Про Краматорск 2015года тоже ничего не увидел. Да и вообще, ни разу не увидел чтобы он кацапов называл агрессорами, да, у нас война, но вот с кем как-то умалчивается. Шоб не портитить продажи.

 

Если завтра кацапы разрешат ему гастроли, а они могут изобразить какие они толерасты, мол и хунту пускают, то Славко в трусах и майке побижыть выступать там

Link to comment
Share on other sites

У кацапів нема серця, і нема душі. Це вірус цивілізаційний. Українці зможуть від них відкараскатись лише якщо це зрозуміють, і перестануть заглядати за поребрик.

Хіба з санітарною метою - випалити до чого рука дотягнеться, щоб не лізло.

От тут вище писали, що кацапи введуть візовий режим з Україною. Та буггага, ніколи цього не буде - вони сюди лізуть в будь-яку шпаринку, як таргани, ти їх в двері, вони в вікно - туристи, артисти, бізнесмени...з завиванням "а шо такова, ми внє палітікі" І лізуть, щоб нас знищити - фізично, морально, культурно, перепрограмувати, покусати, щоб ми стали кацапами (звісно другого сорту) або вмерли.           

Я  погоджуюсь  з  Вами,  але.   

Від  того,  що  ми  їх  будемо  просто  ненавидіти,  Кацапстан  не  розвалиться,  а  ще  більше  енергії  направить  проти  нас.  Згадайте,  українець  завжди  тримає  дулю  в  кишені.  :)

Link to comment
Share on other sites

Не  могу сказать, что акуел от реакции громады на твит Вакарчука. Прецеденты в мировой истории были. Вспомнить только Кассиуса Клея, отказавшего ехать во Вьетнам . Как его, супер чемпиона с говном мешали. А он так и остался великим. Группа Дикси Чикс высказалась против американцев в Ираке. Уж так их дерьмом змастили за надостаток патриотизма. А песни все равно народ слушает.  

Вспомнился чего-то из детства ТАлисман Вальтера Скотта. Там где описывается поведение Саладина: что-то типа "непримиримый к врагам, благородный в поступках".

Уж на что жестокий был к недругам, а подишь ты, добрым словом его именно потомки врагов поминают. Видно хороший был человек. 

А я вот из этой ветки уже почерпнул, что ВАкарчук - говно, каких мало, и чмо и проходимец и дессер купил, и папа крышевал, и коллаборационист грязный и вообще редиска по всем фронтам. Судя по мнению дописувачив, мы таки нашли чувака, из-за кого все наши беды. Такое средоточие пороков и корысти - за меньшее на столб вешают.  ВОт в этом месте я все-таки акуел. 

 

Я потрясен. Пойду полежу в кустах один(с)Записки Пирата

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Вуйко_З_Онтарио, я бы так не драматизировал :) Вакарчука слушать будем, то, что он очень армии помогает все знают, то, что человек он скорее хороший тоже. Наверное именно поэтому и как-то неприятно стало. Про диссеры пофигу.

Link to comment
Share on other sites

Наши недостатки - продолжение наших достоинств. ХОроший человек - он или кругом хороший, или где-то паясничает. Этот его твит, исходя из того, что мы о нем знаем - подтверждение факта его хорошести. В тоже время тоже самое от Допы, Гепы, Клювы, Гани, Раби и прочего говна воспринималось бы совсем иначе, исходя опять же из того что мы о них знаем. 

все относительно(с)Один жидоамериканец

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...