Перейти до змісту

Экономика недоверия. Почему украинцы отстают


Françoise

Recommended Posts

про мікрохвильовку - це фігня звичайно (краще хай підрахують витрати на лікування підшлункової з таким харчуванням) але загалом статя гут. Недовіра колосально збільшує затрати в українському бізнесі, і часові і фінансові. Більшість західних стартапів в Україні просто неможливі саме серез тотальну недовіру.

 

Причому сама недовіра цілком виправдана - більшість українців щиро не розуміють як можна вимагати від них виконувати те, що вони підписали в "якомусь там договорі". Про усні домовленості і говорити не хочеться...

Link to comment
Share on other sites

Та й понаписували.

Коротше. Я згоден повністю з людасом. Сьогодні розмовляв з хазяйкою малого кафе, що закрилося поряд з будинком. Жінка їде в Польщу, вже там купила кафе, найняла робітників, все працює. Їде назовсім. Чого ? Бо тут вона не могла нормально заробляти - мала платити окрім податків ще гроші меру, безплатно годувати опридільонних людьов, тощо. Зараз вона вже продала тут квартиру й вільна як птічка. До речі, вона єдина пристойно готувала в своєму кафе.Зараз там - ломбард й пивнуха.

 

Рєбята, ви що, не розумієте, що країна СХЛОПУЄТЬСЯ ? Ну київ того не бачить. понятно, там харашо, ріформи, туди-сюди. а інші ?

 

Відносно пєдри. Франсі, розчарую тебе, воно ніразу не керувало рошеном. Воно працювало мордою у свого батька, який в принципі й крутив все те та й зараз він там все це робить. Пєтрушка - типовий папін сина, який виконує те, що накаже йому папочька.

 

Відносно багатих - так, я їх ненавиджу, бо знаю, на чому вся ця босота й сявота збила гроші. Місцева , у всякому разі. Й я знаю чого вони варті.  Наприклад Веревський. Теж зіц-прідсідатіль вліятєльних бандюків. 

Link to comment
Share on other sites

A.W., а ти не хотів би попитати ту жінку, чом у вона їде до Польші, а хоча б не до Одеси? І типу ти не знаєш, як тупотіли поляки у 90і на заробітки, коли лише їм кордони відкрили?

Схлопується.... в нас рюскі мір пер сюди і не схлопнулося, а тут з чогось схлопується. А стосовно багатих, воно може й босота але не дурна. У 1917 вже "взялі всьо і падєлілі", сам пригадаєш до чого те призвело.

Я їх не захищаю. Я просто до того, що більшість тих, хто їх "палко ненавидить", гадки не мають, як керувати великими концернами. Вони їх (якщо лише допусти) просто зариють.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Франсі, вот чесно...в ступорі.

 

невже не розумієш ? пояснюю. 

 

Щоб відкрити точку в Одесі треба відслинити людям мера річний дохід. Будь-якого мера.Плюс - тебе ще й не пустяь єсі ти нє атсюда.

В польщі ти просто відкриваєш кафе по умовам і все.

 

Сонечко, В НАС НЕ ПРАЦЮЮТЬ ЗАКОНИ.

 

Щоб ти розуміла. В Макарській побудувати апарти треба 2 дозволи - від муніципалітету (земля) й церкви (даний участок не містить релігійної цінності - з-за того що поряд є святиня). ВСЕ.

Link to comment
Share on other sites

Ще одне . русскій мір як пер так і пре. Він НЕ ЗУПИНИВСЯ.

Дитино, я коли дивлюся ФБ я тихо хрєнєю. В мене стрічка забита перепостами з адмє-ру і іншої хріні. По роботі я посилаю колєг, коли вони мені тицяють перепости з хабри . Дитино, ми живемо й досі в русском мірє.

Link to comment
Share on other sites

У Польщі колись теж були і банди і рекет. Змінилося з плином часу.

Побачимо.

Я не знала, я ніколи не мала свого кафе. Просто і поляки свого часу так самі тікали зі своєї жечипосполитої світ за очі. Потім повернулися

Link to comment
Share on other sites

а це тому, що в україні ще фемінізм не переміг

 

навіщо витрачати кошти на сєндвічі, коли є безкоштовна обслуга вдома, яка впахує і на роботі і вдома

 

і щаслива з того обслуговування

 

ось доказ

 

17862755_410589599311475_733976058088029

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну а шо - прийшов з роботи і на диван

 

а там тобі швидко на роботу тормозок з собою

 

навіщо ще по сендвічі ходити, гроші витрачати?

можна розказувати, що воно не домашнє, не таке як мама готувала/жінка 

 

і взагалі з ГМО

 

:weep:

Link to comment
Share on other sites

У Польщі колись теж були і банди і рекет. Змінилося з плином часу.

Побачимо.

Я не знала, я ніколи не мала свого кафе. Просто і поляки свого часу так самі тікали зі своєї жечипосполитої світ за очі. Потім повернулися

Не дуже то й повернулись. Тікають і зараз . Українці якраз займають їх вільні робочі місця.

Поляки в Німеччину і далі, українці в Польщу..От тільки в Україну чогось мало хто іде працювати.

Нєдовєріє мабуть винуватець.

Link to comment
Share on other sites

В Польше уже большая конкуренция на рынке труда среди украинцев. Это чтобы вы понимали масштабы.

А еще очень интересно пообщаться с теми, кто поехал туда работать, по сути в неизвестность.

Я вот общался, прямо на месте событий в Кракове.

 

Ладно бы молодежь, тем динамика как экстази. Нет, средний возраст и постарше.

География меня даже удивила - Днепр, Кривой Рог, Житомир, Херсон. В этой компании был всего один "захидняк".

 

И начинают они практически одинаково свою историю - безнадега, есть желание работать и зарабатывать, делать то что умеешь.

А потом самое интересное - почти все со временем начина.т понимать, что кроме явной разнице в размерах оплаты существует еще очень важный бонус - условия труда, быт, окружение.

Люди с горящими глазами рассказывают как ходит транспорт, как работает медицина, как планируют и контролируют работу. Им приятно делать качественно свое дело и получать за это достойные деньги.

Со смехом обсуждают истории с нашими хлопцами, которые решили свой хитросделанный менталитет натянуть на польские правила. Мол на ровном месте получили урок и запомнили как надо...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В поляків свого часу те саме було і західній Європі. Їх там навчили. Нас також потроху навчать

наверное навчать,  только далеко не все доживут.

А жизнь на паузу не поставишь...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ну а шо - прийшов з роботи і на диван

 

а там тобі швидко на роботу тормозок з собою

 

навіщо ще по сендвічі ходити, гроші витрачати?

можна розказувати, що воно не домашнє, не таке як мама готувала/жінка 

 

і взагалі з ГМО

 

:weep:

 

тут у мене виникло декілька запитаннь:

 

1. Чи є приниженням, якщо дружина готує їсти?

2. Чи є приниженням, якщо чоловік готує їсти?

3. Чи правильно я розумію, що дитину після грудного харчування треба переводити відразу на сендвічі, щоб ніхто не принижувався??

 

блін як я не подумав:

4. Чи варто вважати годування грудьми приниженням? Це ж взагалі якась експлуатація жінок!  :D

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В поляків свого часу те саме було у західній Європі. Їх там навчили. Нас також потроху навчать

Не навчать.Бо олігархи закуклили країну. Всі ті західні цінності тільки заважають цим хлопакам.

Правосуддя ? Та на хєр потрібне ? Демократія ? Та ну її в сраку. Купимо 450 клоунів

І хай імітують процес , а насправді приймають закони тільки в інтересах купки тих

хто їх найняв..

 

Поки не буде вирішена головна проблема України і не знищене всевладдя купки пацанчиків

Захід сюди не прийде. Там мало хворих на голову.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все, запишемо. Людаса не навчать. Нв цьому й розслабимося

 

Особисто мене вже не навчать. Дійсно пізно. Розслабтесь , пані.

Після багатьох років праці в американські великій корпорпції та праці експатом в Європі.

Пізно мене Заходу вже вчити. Бо навчив. 

 

А ось, пані, треба якось радянські комплекси поцілунців влади  у всі місця прибирати.

Ну не прийнято на Заході владу цілувати в , пардон, сраку. Сварити прийнято, а цілувати ні.

Це не боги. Це тільки наймані менеджери. Тимчасові. За що їх цілувати ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Під враженням від снайпера, відкрив цю гілку.

 

"У большинства, даже достаточно богатых украинцев, нет микроволновки просто потому, что здесь нет культуры питаться тем, что приготовили в какой-то компании." :lol2:

 

Франсі, після цього взагалі можна решту не читати, а ви відкриваєте гілку, копіпастите і обговорюєте. Що з Вами сталось?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

честно говоря, насчет микроволновки тоже не очень понял.  у меня и вообще у всех кого знал микроволновка была само собой, как чайник или духовка. да и причем тут микра к готовке, в основном ею пользуются чтобы просто разогреть.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...