Перейти до змісту

Український письменник зробив скандальну заяву про Крим і Донбас


Recommended Posts

Український письменник зробив скандальну заяву про Крим і Донбас
03.05.2017
 
http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-05/1493685466_1.jpg

Український письменник Василь Шкляр заявив, що Україна ніколи не поверне свої кордони 2014 року. Більше того, він наголосив в інтерв’ю виданню “Волинські новини”, що державі не варто намагатися повернути окуповані Крим та Донбас, пише artnews.in.ua.

«Багато наших політиків із телячим ентузіазмом на кожному кроці викрикують, що Крим – наш, що ми його повернемо. Та він ніколи нашим не був і не буде», – вважає Шкляр.

реклама

«Ті люди щасливі, що живуть у Росії. Не треба забирати в людей щастя. Донбас для нас – чужа чужина. На тему українсько-російської війни я висловлюю дуже непопулярні речі. Переконаний, що та територія не варта життів найкращих українців», – заявив Шкляр.

Він зізнався, що нерідко чує на свою адресу звинувачення ледь не у сепаратизмі, бо письменник готовий «віддати ці землі».

«Але у мене є кращий план повернення: відрізати усю ту територію, ту нечисть від нас, збудувати свою сильну державу, а тоді вже приєднувати кого завгодно, але на своїх умовах. Бо виходить так, що хочемо не Донбас приєднати до України, а навпаки», — розповів письменник.

 

 Он сказал то что режим боится озвучит , пока путин  у власти  возврат Крыма и части Донбасса   невозможен он не отдаст     .  А положить тысячи миллионы жизней   наших воинов нет смысла за тех кто  через время поднимет новый бунт  или проголосуют за новую ПР ,  тем более дети  режима на передовой  не воюют  .Сильное государство сможет  вернуть земли в  этом полностью согласен с писателем. Не грабительские тарифы   доллар почти по 30  , нищенские пенсии  и зарплаты , не  тотальная коррупция и рост преступности эти явления будут наоборот  раскручивать новые  сепаратистские процессы. ..  

Link to comment
Share on other sites

Він в чомусь правий, треба бути реалістами.

 

Та щаз... можливо в чомусь він правий... але головне - Донбас та Крим - це Україна. Крапка!

А патякати, що Крим татарський, чи там Буковина - румунська, Закарпаття - мадярське, Волинь - польска, а решта - російська - то справа москалів, а отже ворогів!

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Интересно, где реально надо проводить черту, если исповедовать такой подход. Может по Днепру, а может по Збручу. А то у нас население любит простые решения сложных проблем не только на Донбассе или в Крыму, а гораздо западнее.

 

Результаты выборов в ОТГ:

 

Победителем выборов в ОТГ по партийным спискам стал "Наш край", - КИУ. ИНФОГРАФИКА. По партийным спискам на выборах в объединенных территориальных общинах 30 апреля мандаты получили депутаты 16 партий.

 

 

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Комитет избирателей Украины по итогам голосования по партийным спискам на выборах в ОТГ.

 

Всего по партийным спискам выборы состоялись в 9 городских общинах 6 областей Украины. В общем избиралось 242 депутата.

По партийным спискам на выборах в ОТГ победил "Наш край": 42 представителя партии стали депутатами (17,4% от общего количества). На втором месте - "Оппозиционный блок" (37 депутатов, 15,3%), на третьем - БПП "Солидарность" (25, 10,3% - выше место из-за представленности в большем количестве советов), на четвертом - "Відродження" (25, 10,3%), на пятом - "Радикальная партия" (23, 9,5%).

 

320x556.jpg

 

тут больше

http://censor.net.ua/news/438593/pobeditelem_vyborov_v_otg_po_partiyinym_spiskam_stal_nash_krayi_kiu_infografika

 

В лидерах регионалы. "Злочинна влада" довела народ. Соскучились за рукой "крепкого хозяйственника". Ага, "Витя с Володей" решат их проблемы. Больше трети страны. если не половина - вата. Что с этим делать? Пан писатель там ничего не говорил?

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та щаз... можливо в чомусь він правий... але головне - Донбас та Крим - це Україна. Крапка!

А патякати, що Крим татарський, чи там Буковина - румунська, Закарпаття - мадярське, Волинь - польска, а решта - російська - то справа москалів, а отже ворогів!

 

Так, українські!

 

Але я важко уявляю, щоб було б якби зараз Крим повернули, та ще й при цій владі в Україні. Що б вони з ним робили?

Інше питання - Донбас, але також, там вата на ваті.

Link to comment
Share on other sites

В лидерах регионалы. "Злочинна влада" довела народ. Соскучились за рукой "крепкого хозяйственника". Ага, "Витя с Володей" решат их проблемы. Больше трети страны. если не половина - вата. Что с этим делать? Пан писатель там ничего не говорил?

 

А за це однозначно треба дякувати Поросяті. Він задля власного політичного виживання тяжко працював, щоб деморалізувати і розщепити патріотичний, особливо націоналістичний спектр і урівноважував його прирученими ригами. Натравлював на патріотів силовиків, які не дуже глибоко заховали колорадські лєнтачькі і ненавидять бендеровцев. А зараз ця падла вкотре хоче розіграти карту "Підтримайте мене, бо інакше нацики/комуняки/сєпари", коли всі нормальні тимчасово нейтралізовані.

 

Нє, таки треба Пєцю готувати до дємбєля. Плавно, але невідворотно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та да. Осталось только черепа начать мерить... :( Неначе люди подуріли...

"Міряння черепів" - це із змістового ряду "вишивата", "мовноозабочєнниє", "какаяразніцанакакомязикє", тепер ще "гетто". У чому Шкляр "здурів"?

 

Він же не відмовляється від ПРИЄДНАННЯ Лугандону і Криму в майбутньому з позиції сили, він проти ОБ'ЄДНАННЯ нині, коли треба було б шукати спільний знаменник з тими, хто ненавидить Україну.

 

Єдине, що викликає у мене сумнів - це неможливість робити тих людей нещасними. А чому б і ні?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а что делать с жопоблоком и мегатоннами ваты внутри страны письменник не сообщил, случайно?

А при возз'єданні з окремими районами вати стане менше? Якраз гори вати на нібито підконтрольних територіях не дадуть нам нині перетравити лугандонських зомбі.

 

Але офіційно відмовлятися від територій не можна. Просто треба готуватися до геноциду і репресій в майбутньому.

Link to comment
Share on other sites

Та щаз... можливо в чомусь він правий... але головне - Донбас та Крим - це Україна. Крапка!

Ну купа поляків рахує що Лвув то є польске място. І шо?

Мене життя навчило про користь його об"єктивного сприйняття.

Читаєм "из жизни республиганцев", та "затокримнаш". Бачимо - це Україна!!!!!!

Ще від тих хто в бліндажі десь під Авдіївкою, таке сприймається нормально, а от від клавіатурних кулеметників...

На притулку, в гілці з крокуючими в криму дітьми в радянській формі, Растаман написав щось типу "ну і як потім їх українізувати?"  Я його запитав чи він реально збирається вправляти мозги 1,5млн і яким методом? Після чого профіватник мене спитав "чей крим?", був післаний, і тернопільский зєть мене забанив назавжди :D  От такий сюр блять. 

Link to comment
Share on other sites

Фіни не стали відвойовувати у СРСР Карелію, японці втратили пів Сахаліну і ще декілька островів, німцям і на думку не спадає відвойовувати Східну Прусію (Кенінсберг). Всі вони просто навели лад там, що в силах були втримати. Ампутація з метою збереження здорової частини організму. Сувора реальність.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але я важко уявляю, щоб було б якби зараз Крим повернули, та ще й при цій владі в Україні. Що б вони з ним робили?

Та шо, для начала наскирдовали бы бабла на восстановлении паспортов, документов и закрытии дел за сепаратизм и тыды, потом "выборы" с окончательным реваншем рыгошоблы.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Та шо, для начала наскирдовали бы бабла на восстановлении паспортов, документов и закрытии дел за сепаратизм и тыды, потом "выборы" с окончательным реваншем рыгошоблы.

Коротко, влучно, по суті все вірно описано.

Link to comment
Share on other sites

Та шо, для начала наскирдовали бы бабла на восстановлении паспортов, документов и закрытии дел за сепаратизм и тыды, потом "выборы" с окончательным реваншем рыгошоблы.

 +1 :tu:

Link to comment
Share on other sites

Не нужно делать никаких резких телодвижений. Присоединить Лугадонию сейчас - это полная катастрофа! Их нужно поддерживать в подвешенном состоянии, для дозревания и ни в коем случае не отпускать. Пусть Раися ебется и платит за скрепы...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Та шо, для начала наскирдовали бы бабла на восстановлении паспортов, документов и закрытии дел за сепаратизм и тыды, потом "выборы" с окончательным реваншем рыгошоблы.

Що важливо в цьому контексті - для мене перший показник у цій гібридній війні - інформаційна війна.

Бо не може армія України почати наступ та викинути кацапів з окупованих територій зараз з різних причин.

 

Мінстець: в 2014 році, коли його призначили, те чмо обіцяло куму Пєті, що до кінця року окупований Лугандон та Крим будуть дивитися українське ТБ та слухати радіо.

2.5 роки: Стець на місці, дерибанить бюджет, результат роботи = 0, а може й <0, а на Лугандон вєщают кісельови, соловйови, первіє канали, промивають нєустойчівий мозок

 

Його мали б перевірити ще в січні 2015 та вигнати, але...є перемога!

Перша лєдь буде на каналі Ахмєтова стрибати

Змінено користувачем Ц2Д4Мумр
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А за це однозначно треба дякувати Поросяті. Він задля власного політичного виживання тяжко працював, щоб деморалізувати і розщепити патріотичний, особливо націоналістичний спектр і урівноважував його прирученими ригами. Натравлював на патріотів силовиків, які не дуже глибоко заховали колорадські лєнтачькі і ненавидять бендеровцев. А зараз ця падла вкотре хоче розіграти карту "Підтримайте мене, бо інакше нацики/комуняки/сєпари", коли всі нормальні тимчасово нейтралізовані.

 

Нє, таки треба Пєцю готувати до дємбєля. Плавно, але невідворотно.

Допустим. Пусть Порошенко в этом виноват.  Пусть он там деморализовал, разделил, сдал-отдал и т.д. и т.п. Пусть. Но я спрашиваю, кто заставляет голосовать избирателей именно за регионалов. Пусть Порошенко и его политическая сила плоха, коварна и т.д. Но почему Вы (избиратель) не ищете или не создаёте годную альтернативу? Почему Вы (избиратель) обращаетесь к откровенному говну 3-х летней давности на котором клейма негде поставить и опять мажете себе этим голову.

 

Я хочу подчеркнуть, что это выборы именно в ОТГ, а не каких-то там депутатов в ВР, которые для большинства населения являются чем-то вроде Титанов - мифических героев. Кандидатов в ОТГ знают как облупленных, это местные, это вот всё на ладони, всё на виду. Так зачем же ты голосуешь за регионала, сдавая свой голос за отраву от жуков или лотерею с дешёвым пойлом, а потом орёшь, что это клятый порошен мне на шею их посадил. И такого больше ТРЕТИ! Это что, тоже Порошенко за них рукой водил в бюллетене?

 

И я хочу вас заверить, что если не дай Бог, в ближайшем будущем пройдут внеочередные выборы, то приблизительно такой же состав, с небольшим +/- будет в ВР. И тогда официально отдадим Крым, признаем ОРДЛО, всё компенсируем ущемлённым русским, вернём советскую топонимику, и прочее и прочее.

Вот поэтому так и топит российская пропаганда о нелегитимности киевской власти и выборах. Они точно также владеют электоральной картиной и знают, что есть шанс сорвать джек-пот в виде всей страны.

Link to comment
Share on other sites

Допустим. Пусть Порошенко в этом виноват.  Пусть он там деморализовал, разделил, сдал-отдал и т.д. и т.п. Пусть. Но я спрашиваю, кто заставляет голосовать избирателей именно за регионалов. Пусть Порошенко и его политическая сила плоха, коварна и т.д. Но почему Вы (избиратель) не ищете или не создаёте годную альтернативу? Почему Вы (избиратель) обращаетесь к откровенному говну 3-х летней давности на котором клейма негде поставить и опять мажете себе этим голову.

Можна подумати, що ти не ізбіратєль. Якщо ти голосував за Рошена, який теж є явне гівно і на ньому клейма нема де ставити, то тобі не випадає критикувати інших.

 

А більшість українських виборців і є бліде і невиразне лайно, і шанс полягає у тому, що активна українська меншість осідлає лайно і нав'яже йому правильний підхід. А Пєця постарався цю меншість нейтралізувати, бо вона загрожувала йому особисто.

 

До речі, прикольно про созданіє виборцем альтернативи в країні з олігархічним контролем за медіа :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Зараз дійсно важко уявити собі це "повернення". Це все одно що самим собі вживити ракову пухлину. Треба час. І багато часу, принаймні допоки вимруть найупоротіші любителі "рускава міра" і зможуть щось порівняти ті, хто в змозі ворушити звивинами.

Зараз навіть гіпотетично, якщо те повернути, ненависть їхня буде ще сильнішою ніж до того, бо там же у будь-якому разі "укрофашисти вінавати".

А вчинити так, як свого часу хорвати після визволення "српскої крайни" нам не дадуть, уся та "міжнародна спільнота" підніме виття до небес.

 

Чекати доведеться не 1 десятиліття, я так думаю

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Підтримую шановану людину.Не вартий той бамбас життя наших кращих людей українських.єй же єй, не вартий.Мене  скручує навпіл, коли читаю,що щодня там гинуть  патріоти, а не якесь сміття людське.бамбас зрадив Україну , він хоче жити в росії.То дайте  йому можливість. А силувати не треба. Бо то буде щось страшне, як донбаси почнуть підправляти український шлях.

 Територія...То така територія, що забере увесь бюджет , і громадяни України через неї   будуть жебраками.

  Відтепер головне - не допускати повторення подібного казусу з іншими землями. І армію тримати бодай таку , як тепер маємо.

Link to comment
Share on other sites

Можна подумати, що ти не ізбіратєль. Якщо ти голосував за Рошена, який теж є явне гівно і на ньому клейма нема де ставити, то тобі не випадає критикувати інших.

 

 

Вы, наверное, удивитесь, но я за Порошенко не голосовал.

 

А більшість українських виборців і є бліде і невиразне лайно, і шанс полягає у тому, що активна українська меншість осідлає лайно і нав'яже йому правильний підхід. А Пєця постарався цю меншість нейтралізувати, бо вона загрожувала йому особисто.

 

Вот видите, вы говорите, что большинство украинского народа - невыразительное говно. А кто-то другой говорит, что народ героический и прекрасный. А правда где? Вот, что делать? Правда, она как правило, очень неприглядна и находится посередине.

 

Смотрите, оценка того же Порошенко со стороны как врагов, так и с радикальной части нашей стороны совпадает. И там и там он предатель, убийца, кровопийца, олигарх и гад. И там и там он причина войны, обеднения и непростой экономической ситуации. И так далее. Монстр, короче. И всё закончится если его убрать - вот такой простой рецепт. 

 

Но следует понимать, что Порошенко очень чётко осознаёт, что нам ни в коем случае нельзя оставаться один на один с Россией. И мы вынуждены считаться с мнением Запада, который нас поддерживает. Тут я полностью согласен с Франси: "А вчинити так, як свого часу хорвати після визволення "српскої крайни" нам не дадуть, уся та "міжнародна спільнота" підніме виття до небес."   Это надо чётко понимать. Запад сейчас даёт нам максимум того, что может. Это реальность. И этот максимум даже не дотягивает до того минимума, который мы, справедливо, ожидали. Есть разрыв. Потому он и балансирует, как может. Соответственно, выглядит это очень неприглядно, оттого многим и не нравится. Нам необходимо время, а его, как всегда, не хватает.

 

 

До речі, прикольно про созданіє виборцем альтернативи в країні з олігархічним контролем за медіа :lol2:

А, что для создания альтернативы нужны только олигархические медиа? Тогда это будет не альтернатива, а дубль -2 чего-то. Или олигархи Интернет уже приватизировали?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А, что для создания альтернативы нужны только олигархические медиа?

Медиа нужны, олигархический контроль за ними - ни в коем случае. У нас независимых крупнее микрорайонного масштаба просто нету.

Нету по многим причинам, основная из них - отсутствие среднего класса.

Почему отсутствует средний класс, надеюсь, не надо пояснять.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...