Перейти до змісту

А вам цікаво трішечки польських замальовок від жабки чи нуйоговпень?


Françoise

Recommended Posts

А  я  зараз  якраз  читаю  про  звірства  поляків  щодо  українського  населення  після  війни.  Сотні  загиблих  в  селах,  спалення  цілих  сіл...  Диву  даєшся,  як  полякам  язик  повертається  про  ОУН- УПА. 

В  Польщі  на  кожному  кроці  пам ятники,  барельєфні  таблиці  своїм "героям",  які  для  нашого  народу  - вбивці.

А  у  нас  чомусь  нема  пам ятника  тим  нещасним  українцям  Закерзоння,  що  втратили  життя  або  батьківщину. І  відібрали  у  них  це  все поляки.

У  Львові  конче  має  бути  такий  пам ятник.  Я  б  зробила його  у  вигляді  мапи  усіх  українських  земель  Закерзоння  з  постаттями,  які  припали  до  тієї  землі.

Link to comment
Share on other sites

100%.

Мені власне байдуже, як вони ставляться до Бандери на території Польщі. Але вимагати будь-чого від українців на території України вони не мають права.

"від слова Зовсім" (с)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так, права не мають. Але будь-який йоббік може качати права у відносинах з безпорадним сусідом, що всравсь і лежить у свойому лайні. Такого гріх не пнути  :(

Link to comment
Share on other sites

Їб**атам нєт покоя (с)

 

-----------

У Польщі хочуть карати за ідеологію ОУН-УПА

У Польщі пропонують внести закон про заборону пропагування ідеології ОУН-УПА.

 

Про це заявив лідер опозиційної Польської селянської партії (PSL) Владислав Косіняк-Камиш, пише "Укрінформ".

 

Проект закону передбачає також внесення змін до закону про Інститут національної пам'яті . Зокрема, йдеться про додавання до каталогу злочинів проти поляків чи громадян Польщі іншої національності злочинів, скоєних українськими націоналістами у період з листопада 1917-го до 31 липня 1990 року. Такого роду випадки у PSL пропонують карати штрафом, а також ув'язненням до двох років.

 

У липні 2016 року Сейм Польщі прийняв резолюцію щодо Волинської трагедії, назвавши її "геноцидом польського народу" і встановивши 11 липня Національним днем пам'яті. Цього року в Польщі вперше відзначили цю дату на державному рівні.

 

Польща пропонувала президенту України Петру Порошенку відмовитися від героїзації представників Організації українських націоналістів (ОУН) і Української повстанської армії (УПА). Про це заявив в інтерв'ю російському виданню "Коммерсант" міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський.

 

https://m.gazeta.ua/articles/world-life/_u-polschi-hochut-karati-za-ideologiyu-ounupa/796040

Link to comment
Share on other sites

  Субота, 07 жовтня 2017, 14:10
 

http://forpost.lviv.ua/images/multithumb_thumbs/b_400_0_16777215_00_images_natalya_303-142482.jpgПоліцейські під наглядом районної прокуратури міста Ряшева з’ясовують обставини публічного підбурювання до ненависті через національні відмінності. Вони опублікували зображення порушника, якого зафіксували камери відеонагляду, коли він наносив написи на будівлю Почесного консульства України в Ряшеві. Про це POLUKR.net дізнався з сайту поліції Підкарпатського воєводства.

Нагадаємо, інцидент стався в суботу, 30 вересня. Чоловік наніс на будівлю, в якому розміщено Почесне консульство України, написи, що закликають до ненависті за національною ознакою. Зокрема, на стіні було намальовано свастику та розміщено написи «Україна — ОУН-УПА», «Waffen SS Galitzien», а поряд із гербом України на інформаційній табличці консульства зобразили шибеницю та написали «Raus» (німецькою – «Геть!»).

Поліцейські, які поінформували про інцидент, здійснили огляд місця події, прийняли повідомлення про злочин, опитали свідків. Вони також переглянули зображення з камер відеонагляду, які зафіксували час злочину та на яких є зображення чоловіка, що писав на стіні. Тепер поліцейські під керівництвом прокурора проводять заходи, спрямовані на виявлення та арешт злочинця. Усіх, хто бачив або впізнає чоловіка, просять звернутися до поліцейського управління в Ряшеві або зателефонувати до поліції.

http://forpost.lviv.ua/novyny/7129-politseiski-opryliudnyly-zobrazhennia-cholovika-shcho-rozmaliuvav-stiny-konsulstva-v-riashevi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Знову цього дибіла на колесах бачила. В мене на очах ледь аварію не утнув, носився навкруги клумби, поки був "збоку" по головній їхала машина. Цього козла занесло і він задом її ледь не довбанув, міліметраж був

Мабуть поціновувач "творчості" харківської мажорки

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сьогодні в них Den Niepogłeglosti (польського побєдобєсія)

Шеф мені сказав українську символіку не вип'ячувати бо багато нацюків придурків на вулиці може бути

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні в них Den Niepogłeglosti (польського побєдобєсія)

Шеф мені сказав українську символіку не вип'ячувати бо багато нацюків придурків на вулиці може бути

 А  таке  можна  побачити  у  Польщі?  Я  маю  на  увазі - без  приводу,  не  тоді,  коли  збирається  українська  громада  на  якийсь  захід.

Link to comment
Share on other sites

Колись  була  в  Польщі  на початку  грудня:  у  Варшаві  і  Кракові.  Які  там  були  дизайнерські  прикраси  на  вулицях!  Не  надивитися.  Так  усе  зі  смаком.  А  які  гарячі  пампухи!  Які  ковбаски  і  голонки! 

У  Вроцлаві,  мабуть,  теж  так  вишукано.

Власне  зараз  туди  добре  їхати,  готелі,  хостели  не  забиті.  До  речі,  у  хостелах  є  одномісні  номери  і  недорого.

Link to comment
Share on other sites

;o

 

 

ты не любеш новыйгот? 

 

ви б ще спитали чи люблю я олів"є!

 

Але коли в мене на районі у Каравані місяц до і місяць після немає проходу від джінглбелз та щось там таке аля Сінатра про сніг...

Ложка з олів"є горло дере!...

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

Ну поки що йоббікі самі всрались бо сусід їх послав. Болгари до речі самі передумали галас здіймати

 

Скандал с флагом "ДНР" в Болгарии: в МИД страны прокомментировали инцидент

https://24tv.ua/ru/skandal_s_flagom_dnr_v_bolgarii_v_mid_strany_prokommentirovali_incident_n858003

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні в них Den Niepogłeglosti (польського побєдобєсія)

Шеф мені сказав українську символіку не вип'ячувати бо багато нацюків придурків на вулиці може бути

 

А нас польску безпечно носити. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...